• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

بارسا هم چنان تصمیم قطعی برای خرید دالی بلیند نگرفته است!
طرفداری- با آمدن متئو به بارسلونا، به نظر می رسد انتقال بلیند در هاله ای از ابهام قرار گرفته، اما کاتالان ها هم چنان در مورد وی تصمیم قطعی را نگرفته اند.

با آمدن جرمی متئو، به نظر می رسد شانس انتقال بلیند تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. بارسلونا و آژاکس چند بار با هم مذاکره کردند اما مشخصات این دو بازیکن تقریبا شبیه هم است.
هر دو در سمت چپ خط دفاعی بازی می کنند و در مواقع لزوم، به قلب دفاع هم منتقل می شوند. البته بلیند در خط میانه هم می تواند بازی کند، برخی استدلال می کنند که وجود یک بازیکن همه کار بسیار مفید است و برخی دیگر نظری مخالف این دارند.

در حال حاضر، یک مدافع مرکزی کلاسیک مورد توجه است، هم چنان مارکینیوس به عنوان گزینه اول نامش مطرح می شود، هر چند که به نظر می رسد انتقال این بازیکن کمی دشوار است. اما هنوز غیر ممکن نیست.

اما هم چنان دو باشگاه آژاکس و بارسلونا مانند همیشه با هم گفت و گو می کنند و در مورد مدریت ورزش تبادل نظر می نمایند. امکان دارد مارک اورمارس به بارسلونا سفر کند و از نزدیک دو باشگاه با یکدیگر تبادل نظر نمایند.
همیشه این دو باشگاه درک بسیار خوبی از وضعیت یکدیگر داشته اند.

الموندو می نویسد دالی بلیند مدت زیادی زیر نظر فن خال کار کرده، این مربی می داند که او می تواند حتی در مرکز خط دفاع کار کند، مزیتی که بلیند دارد، سنش است؛ او تنها 24 سال سن دارد.
به همین دلیل است که آژاکس برای انتقال وی مبلغی حدود 22 میلیون یورو می خواهد، در واقع منچستر یونایتد باشگاهی است که بلیند را می خواهد، اما روابط خوب بارسلونا و آژاکس امکان دارد باعث انتقال این بازیکن به نیوکمپ شود.
قابل ذکر است بلیند، هفته گذشته در بارسلونا بوده است.

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

قرعه کشی رقابت های لالیگا 2014/15: ال کلاسیکو در هفته نهم؛ دربی مادرید در هفته سوم؛ جدال بارسلونا - اتلتیکو مادرید در هفته ما قبل آخر
قرعه کشی رقابت های لالیگا در فصل 2014/15 لحظاتی پیش و در محل فدراسیون فوتبال اسپانیا در مادرید به انجام رسید.

بر اساس قرعه کشی انجام شده رقابت های لالیگ از روز 24 ماه آگوست ( 1 شهریور ) با بازی تیم های سویا و والنسیا آغاز خواهد شد و همچنین تیم های بارسلونا و رئال مادرید در این هفته از رقابت ها میزبان، و تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها میهمان خواهد بود.

از دیگر بازی های مهم این فصل می توان به رویارویی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در استادیوم سانتیاگو برنابئو در هفته سوم رقابت ها و الکلاسیکو در هفته نهم رقابت ها در روز 26 ماه اکتبر در استادیوم سانتیاگو برنابئو و در هفته 28 رقابت ها در روز 22 ماه مارس در استادیوم نیوکمپ و همچنین جدال تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته 18 رقابت ها در استادیوم ویسنته کالدرون و در هفته 37 رقابت ها در استادیوم نیوکمپ اشاره کرد.

برنامه هفته اول رقابت های لالیگا در فصل 2014/15:

بارسلونا - الچه

رئال مادرید - کوردوبا

رایو وایکانو - اتلتیکو مادرید

والنسیا - سویا

ایبار - رئال سوسیداد

آلمریا - اسپانیول

گرانادا - دپورتیوو لاکرونیا

مالاگا - اتلتیک بیلبائو

سلتاویگو - ختافه
w6mleb9chk0dcsjtwes.jpg

+++++++++++++++++

با مشخص شدن قرعه کشی رقابت های لالیگا: لوئیز سوارز به ال کلاسیکو خواهد رسید
طرفداری - محرومیت مهاجم جدید تیم فوتبال بارسلونا قبل از برگزاری اولین ال کلاسیکوی فصل جدید به پایان خواهد رسید.

لحظاتی پیش و پس از قرعه کشی رقابت های لالیگا در فصل 2014/15، مشخص شد که اولین ال کلاسیکوی فصل جدید در روز 26 ماه اکتبر و در استادیوم سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد که این بدان معنی است که لوئیز سوارز مهاجم جدید تیم فوتبال بارسلونا که با محرومیتی 4 ماهه از جانب فیفا رو به رو شده است، به علت پایان یافتن زمان محرومیتش تا روز مسابقه، حتی در صورت عدم پذیرش درخواست تجدید نظر و اعتراضش به دادگاه ورزشی CAS باز هم می تواند در این جدال حساس در ترکیب شاگردان لوئیز انریکه به میدان بود.

گفتنی است محرومیت فعلی سوارز در روز 25 ماه اکتبر به پایان خواهد رسید و در صورت تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا یا به علت شرایط پخش تلویزیونی رقابت ها اگر این دیدار یک روز به عقب کشانده شود، این مهاجم اروگوئه ای نمی تواند در این دیدار حضور یابد.
++++++++++++++

رافینیا: از ماندن ژاوی خوشحالم
طرفداری - رافائل آلکانتارا، ملقب به رافینیا، از اینکه ژاوی برای مدت نامعلومی همچنان در باشگاه باقی خواهد ماند، خوشحال است.
انتظار می رفت ژاوی این تابستان از باشگاه کاتالانی جدا شود و به یک تیم از MLS بپیوندد اما تغییر نظر داد و حداقل تا ژانویه در این تیم باقی خواهد ماند.

و حالا رافینیا که انتظار می رود این فصل زیر نظر لوییز انریکه، بیشتر در تیم اصلی حضور داشته باشد، از اینکه می تواند بیشتر از ژاوی یاد بگیرد راضی است.

به گزارش سامبافوت، رافینیا در گفتگو با AS گفت: "ژاوی نماینده همه چیز است. خبر خوبی است که او باقی خواهد ماند. من از بهترین [هافبک جهان] چیز یاد خواهم گرفت و من بسیار خوش شانسم [که چنین فرصتی دارم]. من خوشحالم که او می ماند."

او در خصوص مدافع جدید فرانسوی تیمش، جرمی متیو، افزود: "او یک مدافع کامل با سرعتی فوق العاده است. او یک مدافع مرکزی فوق العاده است که به تیم کمک خواهد کرد."
+++++++++++++++
18 سال پیش در چنین روزی لوئیز انریکه به بارسلونا پیوست
18 سال پیش در چنین روزی لوئیز انریکه به بارسلونا پیوست
در 23 جولای 1996 ، مربی فعلی بارسا به عنوان بازیکن جدید این تیم معرفی شد.
او در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: "میخوام به من اعتماد کنند و برای باشگاه مفید باشم".

p1t2v97jnwskldcqdee.jpg

18 جولای 1996، یعنی 18 سال پیش اولین حضور انریکه به عنوان بازیکن بارسا بود. اگر چه امضای قرارداد 27 می 1996 انجام شده بود، معارفه ی وی در 23 جولای حدودا دو ماه بعد و به همراه خوان آنتونیو پیزی دیگر مهاجم تیم انجام شد.
هر دو بازیکن به همراه، رئیس جوزپ لوئیز نونیز، بابی رابسون، خوزه مورینیو، وارد اتاق کنفرانس شدند. سپس بازیکنان برای اولین بار به عنوان بازیکن بارسا در زمین مینی استادی توپ را لمس کردند.
"من میخواهم باشگاه به من اعتماد کند، حتی اگر رقابت سختی برای بدست آوردن موقعیت در تیم در پیش باشد". بازیکن سابق اسپورتینگ خیخون و رئال مادرید تا پایان دوران بازی خود در سال 2004 به مدت 8 فصل پیراهن بارسا را بر تن داشت.
+++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
حضور جرمی متئو در باشگاه بارسلونا + عکس

جرمی متیو بازیکن جدید بارسلونا امروز در باشگاه بارسلونا حضور پیدا کرد تا کارهای نهایی برای انتقال و ثبت قرارداد را به انجام دهد.

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_10-Optimized.v1406132001.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_11-Optimized.v1406132006.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_23-Optimized.v1406132054.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_12-Optimized.v1406132011.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_11-Optimized.v1406121956.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_15-Optimized.v1406132027.JPG

pic_2014-07-23_MATHIEU_ESCUDO_17-Optimized.v1406132032.JPG

++++++++++++
خوش امدی جرمی متیو .تو والنسیا چطور بازی میکردی 2 برابر اون تو بارسا تلاشتو بکن .دمت گرم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
b55fmw8dec1awptjn3d9.jpg

ای ماشاالله چه قدت بلنده ها شونه هاشو :eek::D .البا رو خورد :D
البا داره میخنده متیو الان بهش میگه نخند باو

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
دقت کردین!؟راکیتیچ رو با هرکسی که باهاش مقایسه شده یا سرتره یا تقریبا برابره

بقیه بازیکنا اسمشون فقط الکی سر و صدا به پا کرده

مثلا با تونی کروس مقایسه شد...با اینکه توی تیم معمولی ای بوده هم پاس گلهاش از کروس بیشتر هم تعداد گل زنی

هر وقت بازی هاش تو سویا رو دیدم کل تیم رو دوشش بوده و توپ رو همه جا پخش میکرد.امیدوارم تو بارسا این آزادی عمل رو داشته باشه تا استعدادشو نشون بده

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

متئو دستمزد خود را کاهش داد
طرفداری- جرمی متئو برای پیوستن به بارسلونا حقوق خود را کاهش داده است.
به گزارش Marca، جرمی متئو خرید تازه باشگاه بارسلونا از والنسیا به علت علاقه خود به بازی در بارسلونا حقوق خود را برای حضور در این تیم کاهش داده است. در طرف دیگر بارسلونا نیز به جای قرارداد 5 ساله با او قراردادی 4 ساله را به امضا رسانده است.

طبق توافق دو تیم بارسلونا و والنسیا، جدای از 10 میلیون یورو پول نقد اولیه، 10 میلیون یورویی که باید باشگاه کاتالان برای متئو پرداخت کند در دو قسط 5 میلیون یورویی پرداخت خواهد شد.
++++++++++++++

جرمی متئو: برای حضور در بارسا همه کاری کردم؛ در پست مدافع میانی به میدان خواهم رفت
طرفداری - خرید جدید آبی اناری ها از پیوستن بدین تیم و پوشیدن پیراهن شماره 24 شاگردان لوئیز انریکه در فصل آینده رقابت های باشگاهی در اروپا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، جرمی متئو مدافع جدید آبی اناری ها با حضور در مراسم معارفه خود اذعان کرد که در روزهای اخیر همه کاری را برای پیوستن به بارسلونا انجام داده است.

"بارسا برای من بهترین تیم جهان است و واقعا از پیوستن بدین تیم خوشحالم و به خود افتخار می کنم. وقتی شنیدم که بارسلونا به دنبال من آمده همه کار کردم تا بدین تیم بیایم و باالاخره نیز در نهایت خواسته من تحقق یافت."

"درست است من توانایی بازی در چند پست را دارم و گمان می کنم که در حال حاضر بیشتر در پست مدافع میانی به میدان خواهم رفت زیرا باشگاه به چنین بازیکنی نیاز داشت. من در ماه گذشته با لوئیز انریکه صحبت کرده بودم و او به من گفته بود که می خواهد از من در پست مدافع میانی استفاده کند. او واقعا نشان داد که به بازی من ایمان دارد و این برایم بسیار ارزشمند بود. من برای شروع تمرینات و تلاش فراوان بسیار با انگیزه ام و تنها هدف من کمک به تیم برای کسب پیروزی است."

"من بارسلونا را دوست داشتم، زیرا به بازی فوتبال علاقمندم. از نظر من ضربه به زیر توپ زدن فوتبال نیست و چیزی نیست که من به آن باور دارم. حضور در بارسا ثمره و جایزه تمام سخت‌کوشی های من در سال های اخیر بود. جوردی آلبا؟ او با من صحبت کرد و با اصرار می گفت که اینجا باشگاه فوق العاده ای است که در آن احساس بسیار خوبی خواهم داشت."
++++++++++++++++

گزارش تصویری: مراسم معارفه جرمی متئو در بارسلونا
طرفداری - مدافع میانی جدید تیم فوتبال بارسلونا لحظاتی پیش مراسم معارفه خود را در استادیوم نیوکمپ برگزار کرد تا از فصل آینده به مدت چهار سال با پیراهن شماره 24 آبی اناری ها در ترکیب شاگردان لوئیز انریکه به میدان برود.

AT6Q3919.v1406221237.JPG
MRG21306-Optimized.v1406223352.JPG
MRG21315-Optimized.v1406223355.JPG
MRG21369-Optimized.v1406223358.JPG
MRG21321-Optimized.v1406223362.JPG
AT6Q4005-Optimized.v1406223367.JPG
AT6Q3999-Optimized.v1406223371.JPG
MRG21323-Optimized.v1406223385.JPG
MRG21358-Optimized.v1406223395.JPG
MRG21334-Optimized.v1406223398.JPG
AT6Q4026-Optimized.v1406223374.JPG

++++++++++++++
آندونی زوبیزارتا: شماره 6 بارسلونا تا هر وقت که بخواهد، در اختیار ژاوی است
طرفداری - آندونی زوبیزارتا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیرامون آخرین وضعیت آبی اناری ها به صحبت پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، آندونی زوبیزارتا مدیر اجرایی این باشگاه با حضور در مراسم معارفه جرمی متئو پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

"متئو در پست های مختلفی حتی در دفاع 3 نفره می تواند بازی کند و این به ما کمک بسیاری در کارها و تغییر سیستم های تاکتیکی خواهد کرد. باقی ماندن ژاوی؟ بارسلونا خانه او است و درهای اینجا همواره به روی او باز است. تصمیم او بر باقی ماندن خبر فوق العاده ای برای ما بود و باید بگویم که پیراهن شماره 6 بارسا تا هر وقت که بخواهد، در اختیار او خواهد بود."

"جدایی الکس سانگ و ابراهیم آفلای؟ بر روی آن ها مشغول کار هستیم و باید ببینیم در آینده چه خواهد شد. خرید جدید؟ ما تا روز 31 ماه آگوست می توانیم بازیکن جذب کنیم و برای همین فعلا می خواهیم نظاره گر شرایط بازار نقل و انتقالات باشیم تا تصمیات درستی را در آینده اتخاذ کنیم."
++++++++++++

وضعیت نقل و انتقالات بارسلونا؛ دو بازیکن دیگر باقی مانده اند؛ کوادرادو و مارکینیوس اولویت های اصلی
طرفداری- به نظر می رسد بارسا قصد دارد دو بازیکن دیگر را به خدمت بگیرد، کوادرادو و مارکینیوس دو گزینه اصلی هستند.

در چند روز گذشته مذاکرات بارسا برای انتقال مارکینیوس شدت پیدا کرده است. اما هم چنان مذاکره با باشگاه پی اس جی دشوار است. از سوی دیگر کوادرادو حضور دارد که بارسلونا سخت خواهان این بازیکن است و بار ها با استفانو فیوره و باشگاه در مورد او مذاکره شده است.
انتقال این دو بازیکن شاید بیش از 80 میلیون یورو خرج داشته باشد، اما این قابل درک است که بارسا به هر دو مهره بسیار نیازمند می باشد.

در نیوکمپ جلسه ای تشکیل شده برای ارائه پیشنهاد به این دو بازیکن، بارسا آماده است تا به طور رسمی و برای چندمین بار پیشنهادش را ارائه کند، اما هم چنان کلمه ای که از سوی دو باشگاه دیگر بر زبان می آید، " نه " است؛ البته تا این لحظه.

الموندو می نویسد، پی اس جی هم چنان مایل است تا مارکینیوس را در اختیار داشته باشد، اما با انتقال داوید لوئیز و حضور تیاگو سیلوا، فرصت کمی به این بازیکن خواهد رسید تا به عنوان بازیکن اصلی درون زمین قرار بگیرد.
فرامونش نکنیم، پاریسن ژرمن سال قبل این بازیکن را با مبلغ تقریبا زیاد، یعنی 32 میلیون یورو به خدمت گرفت. رائول صانلحی از طرف باشگاه بارسلونا چندین بار در جریان مسابقات جام جهانی به برزیل رفته و با این بازیکن و مدیر برنامه هایش مذاکره کرده، اما هم چنان توافق نهایی صورت نگرفته است، بارسا می خواهد برای انتقال این مدافع 35 میلیون یورو پداخت کند که پی اس جی فعلا نپذریفته است، باید یادمان باشد که او تنها 20 سال سن دارد.

باشگاه پاریسن ژرمن از سوی یوفا و کمیته فیرپلی مالی جریمه شده است، اگر قصد دارد بازیکنی بخرد باید بازیکن به فروش برساند. به نظر می رسد پیشنهاد 35 میلیون یورو معقول و منطقی باشد.

جریان کوادرادو به اندازه مارکینیوس پیچیده نشده است، باشگاه فیورنتینا و رئیس آن اعلام کرده اند که این بازیکن اگر قصد جدایی دارد مانع او نخواهند شد. الموندو ادعا می کند در روزهای اخیر چندین و چند بار دو باشگاه بارسا و فیورنتینا برای انتقال این بازیکن مذاکره کرده اند اما طرف ایتالیایی حاضر نیست بازیکنش را کمتر از 42 میلیون یورو به فروش برساند.

مونتلا در خواست کرده هر چه زودتر وضعیت این بازیکن مشخص شود، چون او هنوز نمی داند که کوادرادو با آن ها خواهد ماند یا خیر!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مقایسه
2500.jpg

++++++++++
برام جندگی راکتیچ خیلی مهمه و شوتاش
دقت کردین!؟راکیتیچ رو با هرکسی که باهاش مقایسه شده یا سرتره یا تقریبا برابره

بقیه بازیکنا اسمشون فقط الکی سر و صدا به پا کرده

مثلا با تونی کروس مقایسه شد...با اینکه توی تیم معمولی ای بوده هم پاس گلهاش از کروس بیشتر هم تعداد گل زنی

هر وقت بازی هاش تو سویا رو دیدم کل تیم رو دوشش بوده و توپ رو همه جا پخش میکرد.امیدوارم تو بارسا این آزادی عمل رو داشته باشه تا استعدادشو نشون بده
راکیتیچ حتما و حتما در بارسا موفق خواهد بود. فقط یک اتفاق بد یا بدشانسی بزرگ میتونه متوقفش کنه.
هیچ وقت چه زمانی که آلمان بود چه در سویا ندیدم بی انگیزه بازی کنه یا مقهور شرایط بازی و تیم حریف بشه.
فابرگاس البته که بازیکن خوبی بود ولی راکتیچ در عین داشتن ویژگیهای کلی فابرگاس دو ویژگی بارز داره که در این شرایط برای بارسا مثل نوشدارو هستش.
بسیار جنگنده و درگیر و خیلی سریع تر از فابرگاس
تنها ضعفش به نسبت سسک احتمالا در کیفیت پاسهای عمقیش باشه که خب واقعا سسک در این زمینه کم نظیربود در دنیا.
به طور کلی با فروختن سسک کمتر گزینه ای رو میتونستیم بیاریم که تا این حد دست کم روی کاغذ و بر حسب سابقه قانع کننده باشه.
تا حالا کنار فورواردهای بزرگی مثل سوارز و مسی نبوده و باید ببینیم در کنار نابغه ای مثل لیونل یا گلزن مادرزادی مثل سوارز عملکردش بهتر میشه یا بدتر

با موندن ژاوی عزیز و کیفیت خوب رافینیا و اومدن راکیتیچ و حضور بوسکتس و سرخی روبرتو و صد البته اینیستای بزرگ خط هافبک بهتری نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.
دوتا دفاع دیگه و یه راست خوب اگر قراره دنی بره تیم رو تکمیل میکنه.
با این روند فروختن پدرو هم هنوز محتمله هر چند واقعا حیفه
*******یه جایی خوندم بویان رو رایگان دادن و چیزی گیر بارسا نیومده و مبلغ یک ونه و پنج مربوط به بارسا نیستند. درسته آیا؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,440
لباس باشگاه مثل موتورهای مسابقه ای شده ،کم کم همه جاش داره پر میشه از تبلیغ ... o_O

از خرید مارکینیوس استقبال میشه :general703:
یعنی اینقدر دوست دارم این فصل پیکه نیمکت نشین بشه که نگوووو

.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
صحبت های جرمی متئو در کنفرانس مطبوعاتی...

"بارسا برای من بهترین تیم جهان است و واقعا از پیوستن بدین تیم خوشحالم و به خود افتخار می کنم. وقتی شنیدم که بارسلونا به دنبال من آمده همه کار کردم تا بدین تیم بیایم و باالاخره نیز در نهایت خواسته من تحقق یافت."

cdk7smxrpa1drwcfd8.jpg

"درست است من توانایی بازی در چند پست را دارم و گمان می کنم که در حال حاضر بیشتر در پست مدافع میانی به میدان خواهم رفت زیرا باشگاه به چنین بازیکنی نیاز داشت. من در ماه گذشته با لوئیز انریکه صحبت کرده بودم و او به من گفته بود که می خواهد از من در پست مدافع میانی استفاده کند.

او واقعا نشان داد که به بازی من ایمان دارد و این برایم بسیار ارزشمند بود. من برای شروع تمرینات و تلاش فراوان بسیار با انگیزه ام و تنها هدف من کمک به تیم برای کسب پیروزی است."

"من بارسلونا را دوست داشتم، زیرا به بازی فوتبال علاقمندم. از نظر من ضربه به زیر توپ زدن فوتبال نیست و چیزی نیست که من به آن باور دارم. حضور در بارسا ثمره و جایزه تمام سخت‌کوشی های من در سال های اخیر بود. جوردی آلبا؟ او با من صحبت کرد و با اصرار می گفت که اینجا باشگاه فوق العاده ای است که در آن احساس بسیار خوبی خواهم داشت."
++++++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اوپس مثل اینکه ورمالن به بارسا لینک شد تو گزینه های نقل انتقالات دفاع

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اوپس مثل اینکه ورمالن به بارسا لینک شد تو گزینه های نقل انتقالات دفاع
خدا کنه این یکی که نیاد. نصف سال مصدومه در نصف مونده هم داره سوتی میده

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فصل گذشته، توره بدون شک بهترین هافبک اروپا بود، دی ماریا هم عملکرد درخشانی داشت. متاسفانه تحلیل و بررسی عوام خیلی روی مسائل تاثیر میذاره. مثلا رونالدو 3-4 تا گل توی یک بازی به سوئد زد و تیمش رو فقط به جام جهانی برد، بدون جام شد برنده توپ طلا.
یا تونی کروس یه تورنومنت یا بهتر بگم 2-3 بازی خیلی خوب داشت یه دفعه شد بهترین هافبک جهان، فصل پیش بازیش جلوی مادرید فاجعه بود. توی بوندس لیگا 2 گل و 2 پاس گل داد.
بارسلونا یه خصیصه ی خیلی خوب در برخی از خرید ها داره، اونم اینه که از درون لیگ خرید میکنه که بازیکنانش هم با زبان اسپانیایی آشنا باشن و هم با لالیگا و جو حاضر.
راکیتیچ یه هافبک ****ِ، شوت زن، دریب زن، سر زن و استاد سانتر و کرنر و ضربات ایستگاهی از جناحین. یه تنه تیمش رو هم به فینال جام یوفا رسوند و فکر کنم قهرمانش کرد. (درست یادم نیست کی قهرمان شد)
اما در مورد مدافع، اینقدر پیکه رو زیر سوال نبرید. بنظرم اون بهترین مدافع جهانه. سریع، سر زن، پا به توپ. فصل پیش در الکلاسیکو رفت یادتون رفته؟ یه تنه تمام ضربات سر رو زد. تمام توپها رو جمع کرد.
وقتی هم که مصدوم شد نابود شدیم.
پیکه مدافعی هستش که بی نظیره و شاید دیگه هیچوقت نتونیم شبیه ش رو هم پیدا کنیم. میبینید که، 4 ساله دنبال یه مدافع پا به توپ و مطمئن میگردیم آخرش هم هیچ.
سیلوا اگر که سنش کمتر بود با پیکه یه زوج تاریخی رو خلق میکرد. انشالله درست میشه.
امیدارم انریکه انگیزه، اتحاد و انرژی لازم رو به تیم تزریق کنه.
در مورد فرمائلن هم اگه زیر 10 تا بیاد ارزش داره. اما در کل به قول دوستان زیاد مصدوم میشه.

ادیت:
موندم این دیوانگان چرا پیگیری انتقال فابین شار نمیشن؟ خیلی بازیکن فوق العاده ایه، یه **** واقعی در قلب خط دفاع. اصلا اسمی ازش به میون نیومده.

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فصل گذشته، توره بدون شک بهترین هافبک اروپا بود، دی ماریا هم عملکرد درخشانی داشت. متاسفانه تحلیل و بررسی عوام خیلی روی مسائل تاثیر میذاره. مثلا رونالدو 3-4 تا گل توی یک بازی به سوئد زد و تیمش رو فقط به جام جهانی برد، بدون جام شد برنده توپ طلا.
یا تونی کروس یه تورنومنت یا بهتر بگم 2-3 بازی خیلی خوب داشت یه دفعه شد بهترین هافبک جهان، فصل پیش بازیش جلوی مادرید فاجعه بود. توی بوندس لیگا 2 گل و 2 پاس گل داد.
بارسلونا یه خصیصه ی خیلی خوب در برخی از خرید ها داره، اونم اینه که از درون لیگ خرید میکنه که بازیکنانش هم با زبان اسپانیایی آشنا باشن و هم با لالیگا و جو حاضر.
راکیتیچ یه هافبک ****ِ، شوت زن، دریب زن، سر زن و استاد سانتر و کرنر و ضربات ایستگاهی از جناحین. یه تنه تیمش رو هم به فینال جام یوفا رسوند و فکر کنم قهرمانش کرد. (درست یادم نیست کی قهرمان شد)
اما در مورد مدافع، اینقدر پیکه رو زیر سوال نبرید. بنظرم اون بهترین مدافع جهانه. سریع، سر زن، پا به توپ. فصل پیش در الکلاسیکو رفت یادتون رفته؟ یه تنه تمام ضربات سر رو زد. تمام توپها رو جمع کرد.
وقتی هم که مصدوم شد نابود شدیم.
پیکه مدافعی هستش که بی نظیره و شاید دیگه هیچوقت نتونیم شبیه ش رو هم پیدا کنیم. میبینید که، 4 ساله دنبال یه مدافع پا به توپ و مطمئن میگردیم آخرش هم هیچ.
سیلوا اگر که سنش کمتر بود با پیکه یه زوج تاریخی رو خلق میکرد. انشالله درست میشه.
امیدارم انریکه انگیزه، اتحاد و انرژی لازم رو به تیم تزریق کنه.
در مورد فرمائلن هم اگه زیر 10 تا بیاد ارزش داره. اما در کل به قول دوستان زیاد مصدوم میشه.
باهمه انتقاداتی که به مدیریت بارسا وارد بوده در زمینه های مختلف خریدها و فروش های امسال واقعا بهتر بودن. از نظر فنی عرض میکنم وگرنه ا‌ز نظر مالی همون گندکاریهای قبلی رو دارن ادامه میدن.
خرید راکیتیچ و ماتیو و برگردوندن رافینیا و فروش سسک و آلکسیس و آوردن وسوارز و تقویت های احتمالی بعدی حتما تیم رو بهتر میکنه.
سسک کند بود و هر وقت در زمین بود دفاع یه فشار اضافه ای رو از بابتش تحمل میکرد. راکیتیچ خیلی شرایط رو بهتر میکنه احتمالا.
نگه داشتن ژاوی از یه گپ بزرگ جلوگیری میکنه و حضورش در تیم خیلی کمک حال میتونه باشه.
‌سوارز یه جون تازه به خط حمله میده و رافینیا و دلوفو آینده بارسا هستن. در دفاع هم هر طور در نظر بگیرید حضور متیو َبا صد و نود و دو تا قد به جای پویول با صد وهفتاد و شش و ماسکی ناکارآمد درکنار پیکه که با روحیه بهتر یکی از باکلاس ترین مدافعان دنیاست و اینکه متیو میتونه در اون نصف سالی که آلبا مصدومه سمت چپ هم بازی کنه قطع به یقین فجایع دفاعی دوسال گذشته رو به بار نمیاریم.
در دروازه هم جدا از خرید غیر ضروری و گرون براوو، تراشتگن خرید خوب و اقتصادی و آینده داریه و امیدوارم سالهای سال گارانتیمون کنه.
کلا میشه به نسبت سال گذشته که فقط نیمار رو خریدن و دفاعمون شد هیچی و یا خرید سونگ و نظایر امسال سال موفقی داشتیم.
خرید دو تا دفاع دیگه که یکیشون تمایل به راست و قابلیت بازی در گوش راست رو هم داشته باشه و یا دست کم یک دفاع دیگه میتونه تیم بهتری رو درست کنه.
اگر به من بود فروش آلبا به منچستر و خرید دالی بلیند هم در صدر برنامه ها میرفت.
آلبا رو تا سی تا میشه داد به من یو و بلیند با بیست و دو سه تا در دسترسه. قد بلند تر سرحال تر جوون و بسیار آینده دار

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
شاردوتا بازی کرد در جام جهانی. بسیار عالی بود.
بیست و دو سالشه. صد و هشتاد و شش تا قد. سرعت عالی. بسیار باهوش. میانگین خطاش در سی ال و جام جهانی زیر سه تا در هر بازیه.
رو نبردای هوایی بسیار جنگجو و درگیر.
خیلی کم کارت میگیره و کلا از اون تیپ دفاع هاییه که با عقلش دفاع میکنه و مثل جناب ماسکرانو تمام بازی رو پهن زمین یا در حال زدن حریف نیست.
خیلی خیلی هم ارزون میشه خریدش.
ولی خب متاسفانه باید حتما سی سالش بشه و بیست سی تا بدیم تا بصرفه خریدش

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
شاردوتا بازی کرد در جام جهانی. بسیار عالی بود.
بیست و دو سالشه. صد و هشتاد و شش تا قد. سرعت عالی. بسیار باهوش. میانگین خطاش در سی ال و جام جهانی زیر سه تا در هر بازیه.
رو نبردای هوایی بسیار جنگجو و درگیر.
خیلی کم کارت میگیره و کلا از اون تیپ دفاع هاییه که با عقلش دفاع میکنه و مثل جناب ماسکرانو تمام بازی رو پهن زمین یا در حال زدن حریف نیست.
خیلی خیلی هم ارزون میشه خریدش.
ولی خب متاسفانه باید حتما سی سالش بشه و بیست سی تا بدیم تا بصرفه خریدش

دقیقا
مدافع بسیار باهوشیه، خوش استیل و پا به توپ.
توی این کلیپ اعتماد به نفسش رو موقع پنالتی زدن ببینید.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,440
محمد تو به پیکه میگی سریع ؟ پیکه ، سرعت ؟ از آرایه تضاد استفاده کردی ؟
واقعا فصل قبل رو یادتون نیست ؟ با یه گل بهار نمیشه ، یه بازی خوب که هنر نیست ...
اصلا چرا راه دور بریم ، جام جهانی یادتون رفته ! :general503:
پیکه در بازیهایی که بودش هم ما مشکل توپ هوایی داشتیم ، این دیگه غیر قابل انکاره
اگه پیکه سرزن باشه راموس و لوییز و جان تری چی هستن ؟!
پیکه مدافع خوبی بود ولی مدافع خوبی نیست .
بهترین مدافع جهان ؟؟ نه داداش پیکه الان جزو بهترین ها هم نیست ، در واقع از سطح متوسط هم پایین تره ، هنوز بازیهای پویول یادمون هست تا چهار چوبی از "مدافع خوب" تو ذهنمون وجود داشته باشه .
بازی با اتلتیکو چقدر راحت وایساد تا بازیکن حریف میون اون شلوغی به توپ ضربه بزنه و ده ها نمونه ی دیگه ...
بازی خونیش خیلی ضعیفه و اصلا نمیتونه حرکت بعدی رو حدس بزنه . با وجود قد بلند خیلی مواقع تو ارسالها راحت گل میخوریم ، به بازیکن صاحب توپ اصلا فشار نمیاره ، ماشالا بازی هلند _ اسپانیا خیلی قدیمی نشده !

.

بالا