• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
در تمام طول فصل گذشته مشهود بود تیم زیر نظر مارتینو خوب تمرین نمیکنه. تصور میکنم یه بار دیگه هم گفتم مارتینو مثل یه معلم خوبی بود که زیاد کارنمیکشید و داد نمیزد و سخت نمیگرفت و محبوب بود. حتی حرفه ای ترین فوتبالیست ها هم از فراغت ها بدشون نمیاد ولی تیمی مثل بارسا باید زیر فشار تمرین کنه تا در مسابقات مشکل پیدا نکنه.
تیم مارتینو جنگنجو نبود. زمان پپ هرجای زمین و سر هر توپی جنگ راه مینداختیم.
حالا که رفته ولی در کنار مدیریت از عوامل اصلی جام نگرفتن تیم بود.
شما از صحبت های الان بازیکنا میفهمید چقدر تمرین ها متفاوت هستند.
من بیش از تغییر در مهره ها به روش اداره فنی تیم امید دارم امسال

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کوادرادو تا پایان هفته کاتالانی می‌شود

به گزارش رسانه های اسپانیایی، بارسلونا توافقات نهایی با کوادرادو هافبک کلمبیایی باشگاه فیورنتینا را قطعی کرده است و او تا پایان هفته قرارداد خود را با باشگاه بارسلونا امضا می کند و به تمرینات این تیم خواهد پیوست.

از ابتدای فصل نقل و انتقالات بارسلونا ارتباط خود با کوادرادو را حفظ کرده است و در تلاش برای حضور او در نوکمپ در تابستان امسال را به کار بسته است.

در این بین باشگاه منچستر سیتی نیز به عنوان رقیب جدی پا به عرصه گذاشته است اما بنا به گزارش ال موندو بارسایی ها توافقات نهایی را با این هافبک 26 ساله انجام داده اند. این رسانه ی کاتالانی معتقد است که بارسایی ها مبلغ 35 میلیون یورو برای این انتقال در نظر گرفته است و باید منتظر امضای قرارداد او در همین هفته بود.
++++++++++++
کلودیو براوو: تراشتگن دروازه بان فوق العاده ای است

کلودیرو براوو کاپیتان تیم ملی شیلی که به تازگی به عضویت بارسلونا در امده است این روزها در شهر بیرمنگام به همراه سایر بازیکنان بارسا مشغول آماده سازی خود است.
n_f_c_barcelona_los_jugadores-8628029.jpeg

او امروز در مصاحبه ای با رادیو کاتالونیا گفت: " رقابت در بارسا در سطح بالایی قرار دارد و هر سه دروازه بان، این موقعیت را داریم تا در ترکیب ثابت قرار داشته باشیم. من هرگز در طول دوران بازی خودم نیمکت نشین نبوده ام و همواره در ترکیب ثابت تیم هایم قرار گرفته ام.
تراشتیگن مرا بسیار شگفت زده کرده است او دروازه بان بزرگی است و جالب اینجاست که در همین مدت کم اسپانیایی را خوب یاد گرفته و می تواند چندین جمله به این زبان صحبت کند. "
ستاره شیلی در جام جهانی در مورد حضورش در بارسلونا افزود: " همسرم بیشتر از من از آمدن به بارسلونا خوشحال است . در حال حاضر همه چیز عالی پیش می رود و برای شروع قدرتمندانه در لالیگا به سختی تمرین می کنیم .
من سابقه زدن ضربات آزاد و پنالتی را هم دارم. در اسپانیا مقابل خیمناستیک این کار را انجام دادم اما در بارسلونا مسلما فرصت تکرار آن را بدست نخواهم آورد. "
+++++++++++
35 تا خوبه.ببینم راسته یا باز همینطور ی چیزی گفتن

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تا اینجا که شایعات جدی به حقیقت پیوسته!!!!!!!!!
بنظرم باید کارش رو تموم شده دونست. از قوانین انریکه اینطور بر میاد که تیم دچار هرج و مرج شده بوده و انریکه تصمیم گرفت حسابی بهشون سخت بگیره تا اوضاع تحت کنترل باشه. بعید نیست از پپ برای این مطلب مشورت گرفته باشه. اون استاد اینجور مقررات بود

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
اونطور که توی جام جهانی و یه سری بازی تو فیورنتینا دیدم از کوادرادو،بازیکن سرعتی و دریبل زنی هست و بیشتر به درد وینگر میخوره تا دفاع

بازی اول و دوم کلمبیا نشون داد توی پاس گل دادن چقدر خوبه

توی دفاع اتوبوسی حریف هم میتونه راه نفوذ پیدا کنه...اگه بخرنش که خیلی خوب میشه

فقط توی کار دفاعی ضعیفه که فکر کنم با این سیستم جدید انریکه(3 مدافع) مشکل جدی ای نباشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
لوئیس انریکه در اندیشه ی تغییر سیستم به 3-2-3-2
اختصاصی / لوئیس انریکه با توجه به نوآوری های تاکتیکی میخواهد سیستم بازی بارسلونا را کمی غیر قابل پیشبینی کند . آخرین ایده ی مربی بارسلونا استفاده از سیستم 3-2-3-2 است .
ily_57610_1406889932.jpg

گفته میشود انریکه سیستم 4-2-3-1 را نیز در نظر گرفته است اما در درجه ی پایین تری قرار دارد . البته انریکه قصد دارد اوایل فصل ترکیب را با سیستم 4-3-3 بچیند .
++++++++++++++
دلوفئو : بازیکنان بارسلونا خیلی خوب هستند
اختصاصی / جرارد دلوفئو در مصاحبه ای گفته است : " همه ی ما میدانیم میان بازیکنان یک شکاف است اما زمانی که با این بازیکنان زندگی میکنیم با تعجب باید گفت که آنها چقدر خوب هستند " .

rgbz_57637_1406884800.jpg

جرارد دلوفئو همچنین در مورد مدت اقامتش در اروتون نیز گفت : " چیزهای زیادی در آنجا آموختم اما رویای من بازگشت به خانه بود " . در پایان دلوفئو تایید کرد که او و سایر اعضای تیم سخت تلاش میکنند تا به سطح مناسب برسند .+++++++++++++
اخـبــار بـارســلونــا .....
باشگاه بارسلونا به دنی آلوز اطلاع داده است فصل آینده بخشی از تیم نیست . اولویت اصلی باشگاه کوادرادو است .آلوز با انریکه روز سه شنبه دیدار خواهد کرد. sport es
رئیس بارتمئو امروز در کمپ تمرینی بیرمنگام حضور دارد و تیم را برای دیدار با نیس فرانسه همراهی می کند. fcb
رئیس بارتمئو و لوئیز انریکه درباره آخرین تحولات و خریدهای بارسا گفتگو می کنند .انریکه اصرار برخرید یک مدافع راست و یک مدافع وسط دیگر دارد.md
شایعات مبنی برعلاقه بایرن مونیخ به خرید ویکتور والدس برای جانشینی نویر صحت ندارد.md
باوجود شایعات منابع نزدیک به بارسلونا می گویند دنیل اگر مدافع لیورپول فعلا گزینه خرید بارسا محسوب نمی شود .md
لئو مسی برای شرکت در مراسم تدفین رئیس فدراسیون آرژانتین در بوینس آیرس حضور دارد. afa
++++++++++++++
شایعه شده دورتموند در حال ورشکستگی هست!!! اگر درست یاشه خرید رویس خیلی راحت میشه!!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بارتومئو گفته که فصل نقل و انتقالات واسه بارسا تموم نشده. از طرفی شایعات رفتن آلوس امروز خیلی تکرار شده. بدون شک بارسا حاضر نبوده چنین ریسکی رو در شرایط عدم اطمینان از اومدن کوادرادو انجام بده. پس احتمالا خیالشون راحت شده.
فقط اصرار انریکه واسه کوادرادو واسه چیه موندم. میخوام بدونم چه طرحی داره.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

مارک آندره تراشتگن: در بارسلونا همه چیز فوق العاده است؛ ایوان راکیتیچ کمک بزرگی در یادگیری زبان اسپانیایی است
طرفداری - دروازه بان جوان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا از شرایطش در روزهای آغازین حضورش در جمع آبی اناری ها ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، مارک آندره تر اشتگن دروازه جوان و آلمانی تیم فوتبال بارسلونا با ابراز رضایت از روزهای آغازین حضورش در جمع آبی اناری ها اذعان کرد که به کمک ایوان راکیتیچ ستاره جدید بارسلونا که سابقه 4 سال حضور در آلمان و بازی در تیم فوتبال شالکه را دارا است، زبان اسپانیایی اش هر روز نسبت به قبل پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است.

"همه چیز فوق العاده است. بسیار بهتر از آن چیزی که انتظارش را داشتم. تمرینات بارسلونا شگفت انگیز است. بسیار سریع. همه چیز به طور دقیق برنامه ریزی شده و سطح تمرینات بسیار نسبت به تیم قبلی ام مونشن گلادباخ بالاتر است. زبان اسپانیایی من هر روز بهتر از گذشته می شود، هر چند که هنوز نیز مشکلاتی دارم،اما حضور ایوان راکیتیچ واقعا کمک بزرگی در این زمینه است.

هم تیمی هایم از من استقبال فوق العاده را انجام دادند و بین ما خیلی زود چه در داخل و خارج از زمین رابطه عالی برقرار شده است. دوستان نزدیک من در این مدت ،مارک بارترا و سرجیو روبرتو بوده اند. رقابت با کلودیو براوو و جوردی ماسیپ؟ کلودیو تازه به تیم ملحق شده و هنوز با هم دیگر به آن صورت آشنا نشده ایم اما چیزی که مشخص است این است که ما رابطه بسیار خوبی داریم و در تمرینات با وجود آن دو واقعا به من خوش می گذرد.

اردوی انگلستان؟ امکانات اینجا برای برگزاری چنین اردوهایی ایده آل است و علاوه بر آن فرصت خیلی خوبی برای من بود تا با هم تیمی هایم بیشتر آشنا شوم و صحبت کنم."
+++++++++++++++

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
لوئیس انریکه در اندیشه ی تغییر سیستم به 3-2-3-2
اختصاصی / لوئیس انریکه با توجه به نوآوری های تاکتیکی میخواهد سیستم بازی بارسلونا را کمی غیر قابل پیشبینی کند . آخرین ایده ی مربی بارسلونا استفاده از سیستم 3-2-3-2 است .
ily_57610_1406889932.jpg

گفته میشود انریکه سیستم 4-2-3-1 را نیز در نظر گرفته است اما در درجه ی پایین تری قرار دارد . البته انریکه قصد دارد اوایل فصل ترکیب را با سیستم 4-3-3 بچیند .
++++++++++++++
دلوفئو : بازیکنان بارسلونا خیلی خوب هستند
اختصاصی / جرارد دلوفئو در مصاحبه ای گفته است : " همه ی ما میدانیم میان بازیکنان یک شکاف است اما زمانی که با این بازیکنان زندگی میکنیم با تعجب باید گفت که آنها چقدر خوب هستند " .

rgbz_57637_1406884800.jpg

جرارد دلوفئو همچنین در مورد مدت اقامتش در اروتون نیز گفت : " چیزهای زیادی در آنجا آموختم اما رویای من بازگشت به خانه بود " . در پایان دلوفئو تایید کرد که او و سایر اعضای تیم سخت تلاش میکنند تا به سطح مناسب برسند .+++++++++++++
اخـبــار بـارســلونــا .....
باشگاه بارسلونا به دنی آلوز اطلاع داده است فصل آینده بخشی از تیم نیست . اولویت اصلی باشگاه کوادرادو است .آلوز با انریکه روز سه شنبه دیدار خواهد کرد. sport es
رئیس بارتمئو امروز در کمپ تمرینی بیرمنگام حضور دارد و تیم را برای دیدار با نیس فرانسه همراهی می کند. fcb
رئیس بارتمئو و لوئیز انریکه درباره آخرین تحولات و خریدهای بارسا گفتگو می کنند .انریکه اصرار برخرید یک مدافع راست و یک مدافع وسط دیگر دارد.md
شایعات مبنی برعلاقه بایرن مونیخ به خرید ویکتور والدس برای جانشینی نویر صحت ندارد.md
باوجود شایعات منابع نزدیک به بارسلونا می گویند دنیل اگر مدافع لیورپول فعلا گزینه خرید بارسا محسوب نمی شود .md
لئو مسی برای شرکت در مراسم تدفین رئیس فدراسیون آرژانتین در بوینس آیرس حضور دارد. afa
++++++++++++++
شایعه شده دورتموند در حال ورشکستگی هست!!! اگر درست یاشه خرید رویس خیلی راحت میشه!!
این شایعه ورشکستگی دورتموند خیلی عجیبه. بعد از مشکلات چند سال پیششون واقعا تغییر داده بودند شرایط رو و سیستم مالی سخت گیرانه تری پیاده کرده بودند. حتی واتسکه کلی افتخار می کرد به مدل جدیدشون. از طرفی حقوق های خیلی بالایی نداده و بازیکن های خیلی گرون هم نخریده و بازیکن هم غیر یکی دو مورد ارزون نداده و همچنین رشد درآمدی شدیدی هم از حق پخش لیگ و سی ال داشتن.
به نظرم خیلی منطقی نمیاد.
کسی اطلاع دقیق تری داره؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
2vz1mt58lut3bxex6dpc.jpg

بارسلونای جدید
بعد از خریدهای جدید مردم مشتاق هستند بارسای جدید مشاهده کنند
دیدار دوستانه بارسلونا - نیس
امروز ، اولین آزمون برای ارزیابی تاکتیک های مختلف لوئیز انریکه
اجلاس سران بارسا : بارتمئو ، انریکه ، زوبی برای خرید کوادرادو و مارکینیوش
بارسا درب ها را برای پیوستن فرمالن گشود
بوسکتس شماره 5 گرفت
سوارز به تنهایی و در مکانی آرم تمرین می کند
+++++++++++++++
4bpqn2s48wq6ge1d682b.jpg

نقل و انتقالات ادامه دارد اما بارسا هنوز به دنبال 2 گمشده
دیروز بارتمئو ، انریکه ، زوبی برای خرید مارکینیوش و کوادرادو گفتگو کردند
بوسکتس شماره 5 پویول را به ارث برد
تمرین لوئیز سوارز مخفیانه و تنهایی
سوارز 2 ساعت در روز درسالن ورزشی یک هتل لوکس تمرین می کند
+++++++++++++++++
دینو هالیلویچ هم برای بارسلونا بازی میکند
اختصاصی / دینو هالیلوویچ یکی از برادران آلن هالیلوویچ است . دینو متولد 1998 است . او قرار است در Juvenilu B ( مسابقات قهرمانی نوجوانان ) بازی کند . این هافبک جوان دارای استعداد , هوش و توانایی های زیادی است . دینو اخیرا با یک تیم از دینامو زاگرب تواسنه بود جام برتر نایک را کسب کند .

3uhd_57656_1406962956.jpg

++++++++++++

ایوان راکیتیچ: ژاوی در همه زمینه ها استاد است؛ باید از بازی کردن در کنار اینیستا لذت ببرم
طرفداری- ایوان راکیتیچ، بازیکن جدید تیم بارسلونا در گفتگویی به تمجید از ژاوی هرناندز و آندرس اینیستا، هم تیمی های جدیدش پرداخته
راکیتیچ مصاحبه ای با RAC1 داشته است که Sport آن را منتشر کرده است: "من تقریباً همه چیز را در مورد ژاوی تحسین می کنم. او در همه چیز استاد است. بازی کردن در مقابل او بسیار سخت است چرا که او می داند چه زمان به بازی ریتم دهد و چه زمان نه. او بازیکنی در بالاترین سطح است و یک **** کامل در زمین است.

آندرس توپ هایی را به شما می دهد که هیچکس دیگری نمی تواند. تغییر سرعت او شگفت انگیز است. من باید از بازی کردن در کنار او لذت ببرم."

راکیتیچ در انگلستان همراه بارسلونا است و می گوید که جلسات تمرینی خوب پیش می رود و او آماده است تا برای باشگاه جدیدش فداکاری کند.

"دلم برای خانواده ام تنگ شده است. اما این زمان ضروری است. ما به سختی کار می کنیم و شما باید کمی خود را تحت فشار بگذارید. تیم خیلی سخت تمرین می کند و ما در مسیر درستی هستیم."
++++++++++++++

جلسه بارتومئو، زوبی زارتا و لوئیز انریکه
طرفداری- لوئیز انریکه هم چنان تلاش می کند تا گزینه های مورد نظر خودش را به تیم بارسلونا اضافه کند.

دیروز جلسه ای در مورد کامل کردن تیم بارسلونا در سال 2014-15 برگزار شد. در این نشست، بارتومئو، زوبی زارتا و لوئیز انریکه حضور داشتند و با هم صحبت کردند. آن ها به طور خلاصه به این نتیجه رسیدند که هنوز فرصت تا انتهای فصل نقل و انتقالات تابستان باقی مانده است و باید بر روی اهدافشان تمرکز کنند.

به گزارش الموندو، مارکینیوس و کوادرادو هم چنان گزینه های اصلی خط دفاع و هافبک هستند، در حال حاضر تلاش برای انتقال این بازیکنان ادامه پیدا کرده است و حتی ممکن است به نتیجه هم برسد. البته این موضوع نیازمند تغییر رویه دو باشگاه پی اس جی و فیورنتینا می باشد، موضوعی که در حال حاضر غیر محتمل به نظر می رسد.

مدافع برزیلی انتخاب نهایی است، و اگر او نیاید جانشینش تنها فرمالن می باشد؛ اگر این انتقال ها صورت نگیرد هیچ کس دیگری به تیم اضافه نخواهد شد، نه فرتونگن، نه هوملس و نه دنی اگر. در این صورت انریکه از ماسکرانو در خط دفاع استفاده خواهد کرد.

در مورد کوادرادو هم نیز همین موضوع پا بر جاست، گزینه دیگری غیر از این بازیکن کلمبیایی وجود ندارد. در حال حاضر مدیران باشگاه ایتالیایی بیان کرده اند که بازیکنشان دوست ندارد به تیم دیگری برود، اکر گوادرادو واقعا بخواهد به بارسلونا بیاید باید خودش هم تلاش کند.

باشگاه قصد دارد الکس سانگ و آفلای را هم به فروش برساند. وضعیت فروش بازیکن هلندی کمی دشوار تر به نظر می رسد، چرا که او مصدوم بوده است، اما هافبک کامرونی احتمال فروشش بیشتر است.
+++++++++++++++

تفکیک اهداف بارسلونا در ادامه فصل نقل و انتقالات
طرفداری- فرصت چندان زیادی به پایان فصل نقل و انتقالات باقی نمانده است و لوئیز انریکه تمام تلاشش را می کند تا لیست تیمش را کامل کند.

برای ادامه فصل نقل و انتقالات بارسلونا و انجام کارهای نهایی، جلسه ای برگزار شد و خروجی های آن جلسه به تفکیک زیر است:

1- وضعیت انتقال مارکینیوس پیچیده است؛ پاریس این انتقال را قبول نمی کند:

_ فرانسوی ها در حال حاضر مایل به مذاکره نیستند. مدیران بارسلونا در حال متقاعد کردن مسئولین قطری باشگاه پاریسن ژرمن هستند، دو طرف تا به حال هرگز سر میز مذاکره ننشسته اند، در همین حال گفته می شود بارسلونا آخرین پیشنهادش را با مبلغ 43 میلیون یورو ارائه کرده است.

2- جایگزینی احتمالی فرمالن؛ این آخرین راه است:

_ فرمالن تنها گزینه ای است که در صورت عدم موفیت در انتقال مارکینیوس برای آمدنش تلاش می شود. او یک مدفاع مرکزی و ارزان قیمت است، در تیم آرسنال نیز آینده ای ندارد. ونگر در حال حاضر درهای خروچ را برای او باز کرده و تیم های لیورپول و منچستر یونایتد هم به دنبال این بازیکن هستند.

3- تلاش برای انتقال کوادرادو هم چنان ادامه خواهد داشت؛ قیمت او بالاست:

_ فیورنتینا قصد دارد سود کند، آن ها بر روی بازیکنشان قیمت 50 میلیون یورو را گذاشته اند. بارسا هرگز قصد ندارد با چنین شرایطی وارد مذاکره شود، آن ها قصد دارند صبر کنند و ببیند رقبا چه می کنند.

4- آلوز می تواند بماند:

_ لوئیز انریکه می خواهد برای آخرین بار با دانی آلوز صحبت کند. او می خواهد قبل از آن که بازی ها آغاز شود بداند که آیا دنی آلوز آماده کمک به تیم است یا خیر.

5- آفلای و سانگ در لیست فروش:

برنامه ای برای آن ها در افکار انریکه وجود ندارد؛ سانگ می تواند در میانه میدان بازی کند اما به نظر می رسد انریکه این فرصت را به او نخواهد داد و هافبک کامرونی می داند که باید بارسا را ترک کند.
آفلای هم چنان پیشنهاد مشخصی از باشگاه های دیگر دریافت نکرده است و فروش بازیکن هلندی کمی دشوار است.
++++++++++++++++

ترکیب بارسلونا برای دیدار امشب برابر تیم فوتبال نیس فرانسه
طرفداری - لوئیز انریکه سرمربی تیم فوتبال بارسلونا ترکیب 11 نفره تیمش را برای دیدار برابر نیس اعلام کرد.

به گزارش طرفداری تیم فوتبال بارسلونا در دومین دیدار دوستانه خود در فصل جدید از ساعت 23:15 دقیقه امشب در شهر نیس فرانسه به مصاف تیم فوتبال این شهر خواهد رفت. بر اساس اخبار رسیده از اردوی آبی اناری ها، شاگردان انریکه امروز صبح و پس از برپایی اردوی یک هفته ای در کمپ سنت جورج در حوالی شهر بیرمنگام انگلستان صبح امروز برای انجام این دیدار دوستانه به فرانسه سفر کرده اند.

ترکیب بارسلونا برای دیدار با تیم فوتبال نیس:

تراشتگن - مونتویا - پیکه - متئو - آلبا - راکیتیچ - بوسکتس - اینیستا - پدرو - دلوفئو - مونیر الحدادی
+++++++++++++++

hamedhph

Registered User
لایک‌ها
26
امیدوارم لوییس انریکه یه پپ جدید برا بارسلونا باشه. چند تا مهره ارزشمند و جوون تو ترکیب بارسلونا امسال رو کنه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,440
*یه مطلب اینکه 7 تا از بازیکنان تیم فعلی قبلن شاگرد انریکه بودن ، میتونه تاثیر گذار باشه و یخ مربی زودتر وابشه :دی

*
مطلب دیگه اینکه مصاحبه پیکه و اقرار به افتش جوابی بود به بحثی که در مورد کیفیت این بازیکن داشتیم ، جالبه که اولین جریمه رو هم همین جناب پیکه دشت کردن و اینکه فرزند دوم ایشون هم تو راهه ، خدا به خیر بگذرونه ، یا آدم میشه و میمونه ، قدمش رو چشم ، یا اینقدر بهش سخت میگیرن و نیمکت نشینی میکنه تا بره ، فقط خدا کنه اون مدافع دوم رو بخریم .

*
بنظرم بعد از سوارز که بحثش کلا جداست بهترین خریدمون راکیتیچ هست ، یکی از بهترین مکمل ها در دفاع و حمله ، ضمن اینکه قدرت پرس و دوندگی و سرزنی داره ، شوتهای قوی داره ، پاسهای ظریف یا تو عمق و هوایی بسیار خوبی هم داره . اگه فصل قبل لیورپول رو دیده باشید سوارز با اینکه قد بلندی نداره ؛ تشنه ی این توپهای هوایی هست که از دفاع خودی براش فرستاده بشه و رو خط آفساید آماده استارت زدنه ولی ما همچین پاسوری نداشتیم که خدا رو شکر الان داریم ، این فصل میتونه واقعا برامون فوق العاده باشه ، به این تیم امیدوارم و فکر میکنم بعد از نسل درخشان فعلی ، راکیتیچ کاپیتان نسل بعد باشگاه باشه . (مسی که مال نسل فعلی هست :D)

*
در مورد سیستم لوچو هم حرف و حدیث زیاده ، سه دو سه دو هم دیدم که میگن و اینکه نیمار بیاد پشت دو مهاجم و اینیستا بیرون باشه و ... ترجیح میدم بازیها شروع بشه و بیخود خودمو از الان نگران نکنم ، لوچو باید بدونه که نتیجه گرفتن تو 3 بازی اول فوق العاده مهمه ... :general410:

بارسا فور اور ، شدیدا منتظر دیدن بازیهای تیم محبوبم هستم ... دیدن آخرین فصل حضور حضرت ژاویــــــــ :general503:

زوج پیکه-متیو در کنار زوج هوملس-سوبوتیچ بلند قد ترین زوج های خط دفاعی در بین تیمهای تاپ اروپایی هستند
یعنی اگه این فصل رو توپ هوایی گل بخوریم باید ^%$&%$&%$&

140688371394392.jpg

.

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بازی شروع شده! البته با این ترکیب:
Ter Stegen; Montoya, Piqué, Mathieu, Alba; Sergio Busquets, Sergi Roberto, Iniesta; Adama, Rafinha, Pedro.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
الان اومدم
بازی چطور بوده تا الان ؟تراشتگن چطور ؟راکتیچ؟رافینا؟متئو؟

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
الان اومدم
بازی چطور بوده تا الان ؟تراشتگن چطور ؟راکتیچ؟رافینا؟متئو؟
من از گل دنبال میکنم! راکتیچ رو نذاشته! ولی با توجه به حرفهای دوستم متئو خیلی خوب‌بوده تر اشتگن هم چندتا سیو داشته! بوسکتس هم چندتا سوتی داده!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من از گل دنبال میکنم! راکتیچ رو نذاشته! ولی با توجه به حرفهای دوستم متئو خیلی خوب‌بوده تر اشتگن هم چندتا سیو داشته! بوسکتس هم چندتا سوتی داده!
مطمئنی؟راکتیچ تو بازی نیست؟الان من دیدمش:)

بالا