• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
فک میکنم اینکه الان چند مقام اسپانیا تایید کردن که بارسا از لیک اخراج میشه, بیشتر بخواطر ایجاد یک هم همه توی دله مردم کاتالونیا باشه که به استقلال کاتالونیا رای ندن.
بالاخره به عنوان یه بارسایی همه میدونیم که اون استرسای ال کلاسیکو, رقابت های مسی و رونالدو, رقابت بارسا و ریال و کلی چیز های دیگه که با رفتن بارسا از لالیگا از بین میره, واقعا هیچ چیز جاشو نمیتونه بگیره.
از طرف دیگه دولت اسپانیا درآمد وحشتناکی از بارسا داره. سالانه میلیون ها یورو از باشگاه و البته بازیکنا مالیات گرفته میشه. تازه این رو هم باید در نظر بگیریم که بارسا یه باشگاس و توی رشته های بسکتبال و هندبال هم بسیار تیم های قوی داره و بازیکنهای این تیم ها هم به دولت مالیات میدن !
ال کلاسیکو که پر بیننده ترین بازی فوتبال دنیاس, خودش میلیون ها یورو واسه تلویزیون اسپانیا در آمد زایی میکنه.
تیم ملی اسپانیا حداقل ۶۰٪ ضعیف تر میشه
جاذبه های توریستی بارسلونا هم خودش منبع درآمد بسیار زیادی واسه دولت اسپانیاس.
همونطور که گفتم, خودم حس میکنم این حرف ها فقط برای ایجاد هم همه و یجور نگرانی بین مردم کاتالونیاس و حتی اگه کاتالونیا مستقل بشه, خیلی بعید میدونم که بارسارو اخراج کنن چون با این رکود اقتصادی که تو اروپا و مخصوصا تو خود اسپانیا وجود داره با اخراج بارسا از لالیگا, دولت اسپانیا یکی از پردرآمد ترین منابع اقتصادی کشور رو از دست میده !!
احتمالا شرط هایی تایین میکنن که بر اساسش بارسا بتونه تو لالیگا بازی کنه

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
بعد از صحبت های رئیس لالیگا خاویر تیباس در باره ی امکان خارج شدن بارسا و اسپانیول از لالیگا ( در صورت استقلال کاتالونیا ) جنجالی در رسانه ها ایجاد شد و حالا رسانه های محلی شروع به پیشبینی درباره ی آینده کردند
بعد از این صحبت ها اتحاد کاتالانویا بیانیه ای در پاسخ به این حرف رئیس لالیگا صادر کرد :

اتحاد کاتالانی یکی از احزاب قوی در کاتالانیا است .بنا به انچه رئیس لالیگا خاویر تیباس گفته ، به این صحبت ها پاسخ خواهیم داد که فقط هدفش ایجاد ترس است ، ولی در نهایت بهانه های ایشان نشان میدهد که این امر اتفاق نخواهد افتاد . ایشان ضمانت کردند که بارسا و اسپانیول فقط در صورتی در لالیگا نمیتوانند بازی کنند که کاتالانیا از اسپانیا جدا شود اما این امر صحیح نیست چون بارسا در جایی بازی خواهد کرد که دوست داشته باشد و در لالیگا ادامه خواهد داد و چیز دیگر این است که مگر اتحاد اسپانیا اجازه میدهد که بارسا از لیگ خارج شود ؟ جدایی انتخاب مردم است باید قانون اصلاح شود همان گونه که برای آندورا اتفاق افتاد

خاویر تیباس اعتراف کرد که ارزش لیگ اسپانیا با رفتن بارسا کم خواهد شد و اگر انها قانون را اصلاح نکنند حتما لیگ اروپایی دیگری دوست خواهد داشت که تیمی به بزرگی بارسلونا را داشته باشد

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
انگلیس هم با همین کارا رای مردم اسکاتلند رو زد... انگلیسیا اسکاتلندیا رو به تحریم کردن و بدبختی تهدید کردن

مردم اسکاتلند از ترس تحریم و فقیر شدن کشورشون به استقلال اسکاتلند رای ندادن

حالا هم اینا دارن همین بازی رو در میارن!!با تهدید کردن زور میگن به مردم

شاید هم بارسا و اسپانیول رو از سر غرور بیرون کنن ولی بعد یه مدت ورشکستگیشو میبینن

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
از بس این احساسات استقلال طلبانه رو مدیریت نکردن و لج و لجبازی کردن کار به اینجا کشید .
حکومت مرکزی میتونست عملکرد بهتری میداشت ، تو همین ورزش و قضیه بارسا_رئال خیلی ابتکارها میشد انجام بشه ولی ظاهرا اراده ای به توقف این جریان نبوده که بر عکس ...
حالا دیگه باید نشست و دید چی میشه ، همین .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسابه دنبال جذب مونچي

mwnchy.jpg

پست مدیریت ورزشی، یکی از مهمترین پست ها در هر باشگاه فوتبال است و یکی از موفق ترین مدیران ورزشی سالیان اخیر فوتبال اسپانیا، کسی نیست جز "رامون رودریگس وردخو"، ملقب به "مونچی".

مونچی سال هاست که این پست را در باشگاه سویا در اختیار دارد و با وجود بنیه مالی ضعیف تر این باشگاه در مقایسه با رئال مادرید و بارسلونا و دیگر قدرتهای اروپایی، سویا را به 7 جام معتبر رهنمون کرده است.

امروز، "موندودپورتیوو" گزارش داد که این فصل، آخرین فصل حضور مونچی در سویاست و به احتمال فراوان او سال آینده جانشین زوبی زارتا در بارسلونا خواهد شد.

در زمان مونچی بازیکنانی چون : دنی آلوس،راکیتیچ،کانوته،لوئیس فابیانو،باپتیستا و ام بیا به سویا آمدند و این تیم سه بار لیگ اروپا را فتح کرد. به گزارش این روزنامه، دو باشگاه بایرن و چلسی رقبای بارسلونا برای به خدمت گرفتن مونچی هستند.

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
حقیقت داره؟!:general105: یعنی زوبی میخواد بره؟!:D :general404::general404:
خدایا شــــــکرت!!:);):general304:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فلورینتو پرز نام سرجیو بوسکتس را از فهرست 23 نفره توپ طلا خط زد!

10632784-936581163037383-4512145765335966259-n.jpg

فشار های پرز،رئیس باشگاه رئال مادرید،مانع از آن شد که نام بوسکتس در فهرست اولیه نامزدهای توپ طلا قرار گیرد.
از ژانویه 2012 پرز یکی از اعضای کمیته تصمیم گیرنده ی انتخاب 23 نفر برتر سال گذشته،می باشد.او تنها عضو اسپانیایی و تنها مدیر یک باشگاه است که عضو این کمیته می باشد.

بنظر میرسد تنها وظیفه او در این کمیته حضور حداکثر بازیکنان مادرید و حداقل بازیکنان بارسلونا باشد.اتفاقی که پارسال و امسال رخ داد و بوسکتس از حضور در حمع 23 نفر برتر بازماند.

رئیس باشگاه مادریدی سعی بخصوصی برای مجاب کردن سایر اعضا درخصوص عدم شایستگی بوسکتس را دارد.
++++++++++++++
الموندو

10294388_936458693049630_6755860519232380489_n.jpg

آنها می آیند

مسی ، سوارز ، نیمار شمشیر خود را برای الکلاسیکو برنابئو تیز می کنند

اروگوئه ، برزیل ، آرژانتین وعده تشکیل مثلث هجومی حماسی

برزیل 2-0 آرژانتین

مسی یک ضربه پنالتی هدر داد و نیمار تیمش را ***** کرد

لاروخا برد می خواهد : دلبوسکه 5 تغییر در تیم ایجاد کرد

روزنامه ی اسپورت

1898120_936462996382533_4100914819610282724_n.jpg

اینیستای جدید

مربیان بسیار امیدوارند که دنیس سوارز جوان انیستا آینده باشد

او به سویا 2سال قرض داده شده اما پیشرفت هایش شگفت انگیز بوده و زودتر بازمی گردد

برزیل 2--0 آرژانتین

نیمار **** زردهای قناری در یک بازی بزرگ بود و مسی یک پنالتی را از ذست داد

تنش بالا در لاروخا : گروه از کاسیاس حمایت می کند و دلبوسکه 5 تغییر ایجاد کرد

حمایت پیکه از جنبش همه پرسی استقلال کاتالونیا
+++++++++++++++

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سوارز:ايکاش فوتبالم را ازلاماسياشروع مي کردم

لوئيس سوارز پس از بازديد از لاماسيا، از امکانات و برنامه ريزي دقيق مدرسه فوتبال بارسلونا اظهار شگفتي کرد.
00993783.jpg

تنها 12 روز دیگر به بازگشت لوئیس سوارز به دنیای فوتبال زمان باقیست :general304:و همه منتظر دیدن هنرنمایی های او با پیراهن بارسا هستند.

سوارز چندی پیش از مدرسه فوتبال بارسلونا که به "لاماسیا" مشهور است، دیدن کرد و در مصاحبه با مجله اختصاصی بارسلونا از امکانات آن اظهار شگفتی کرد.

وی به این مجله گفت:"از امکانات لاماسیا شگفت زده شدم. از اینکه بارسلونا چنین فضایی را در اختیار کودکان قرار می دهد تا به رشد و پرورش آنها در همه زمینه ها کمک کند، تحت تاثیر قرار گرفتم. همه چیز تحت یک زمان بندی و برنامه ریزی دقیق انجام می شود بطوریکه الان آرزو می کنم که ای کاش من هم از لاماسیا فوتبالم را آغاز می کردم."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آندرس اينيستا، برنده پاي طلايي 2014

abb.jpg

این جایزه که به بهترین بازیکن بالای 29 سال اهدا می شود، از بین نامزدهای امسال شامل کریس رونالدو، وین رونی، مانوئل نویر، آندره پیرلو، تیاگو سیلوا، فرانک ریبری و یحیی توره، تیری آنری و مارتا داسیلوا، در نهایت به شماره 8 بارسا رسید.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
آندرس اينيستا، برنده پاي طلايي 2014

abb.jpg

این جایزه که به بهترین بازیکن بالای 29 سال اهدا می شود، از بین نامزدهای امسال شامل کریس رونالدو، وین رونی، مانوئل نویر، آندره پیرلو، تیاگو سیلوا، فرانک ریبری و یحیی توره، تیری آنری و مارتا داسیلوا، در نهایت به شماره 8 بارسا رسید.

عشقه این پسر !
باهوش, سر به زیر, بی حاشیه, با اخلاق و ... :general307:
امیدوارم از لاماسیا شاهکار های بیشتری مثه اینیستا ببینیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عشقه این پسر !
باهوش, سر به زیر, بی حاشیه, با اخلاق و ... :general307:
امیدوارم از لاماسیا شاهکار های بیشتری مثه اینیستا ببینیم
اندرس انیستا از اول تو بارسا نبوده. در الباسته بود سال 96 اومد بارسا

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب اونموقع هم ١٢ سالش بوده ديگه يعني بازم دست پرورده لاماسيا حساب ميشه
کلی گفتم که از اول تو بارسا نبوده .واس همین
دمش گرم داره این اندرس(لامپ مهتابی)
خیلی مارو خوشحال کرده .نمونش همون گلش دقیقه 90 استفوربریج رو سیاه جامه نمود
و خیلی دیگه
(کل کل نیست پس بعضیها جبه گیری نکنند .)

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
کلی گفتم که از اول تو بارسا نبوده .واس همین
دمش گرم داره این اندرس(لامپ مهتابی)
خیلی مارو خوشحال کرده .نمونش همون گلش دقیقه 90 استفوربریج رو سیاه جامه نمود
و خیلی دیگه
(کل کل نیست پس بعضیها جبه گیری نکنند .)
بخدا منم نگفتم از اول تو بارسا بوده ها o_O
گفتم دست پرورده لاماسیاس :/

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
امضا از مسي در ميانه بازي

بعد از اينکه در ديدار قبلي آرژانتين مقابل برزيل، يک هواداران چيني در ميانه بازي با مسي سلفي گرفت، امروز در ديدار با هنک کنگ، يک هوادار هنک کنگي از ستاره آرژانتيني امضا گرفت!
00993857.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آلوس: سوارز مثل يک حشره موذي است:eek:

مدافع راست برزيلي بارسا معتقد است که سوارز با تلاشي باورنکردني خودش را براي بازي با رئال مادريد آماده کرده و مي تواند به بارسا در ال کلاسيکو کمک کند.
00993862.jpg

کمتر از 11 روز دیگر به بازگشت لوئیس سوارز به میادین باقی مانده و با درخشش روز گذشته این مهاجم جنجالی در مقابل عمان، به نظر می رسد که بتواند در اولین بازی رسمی خود پس از 4 ماه، در مقابل رئال مادرید به میدان برود.

دنی آلوس هم تیمی سوارز در بارسلونا در مورد او می گوید:" سوارز مثل یک حشره موذی است. من هم مثل او مشتاقم تا بازگشتش به میادین رسمی را ببینم. او برای اولین بازی رسمی خود با پیراهن بارسا بسیار هیجان زده و با انگیزه است.می توانم بگویم که خودش را به خوبی آماده کرده است. تلاشی که او می کند را در هیچکس دیگر ندیده ام.فکر می کنم که برای بازی مقابل رئال، بتواند به بارسا کمک کند."

آلوس در مورد ال کلاسیکوی روز 25 اکتبر گفت:" این بازی حساسیت بالایی دارد. مهم نیست دو تیم در چه شرایطی به این بازی می رسند.ال کلاسیکو، ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد. امیدوارم یک رقابت کاملا ورزشی و منصفانه را شاهد باشیم."

مدافع راست برزیلی بارسا در مورد شرایط فعلی این تیم گفت:" ما با یک مربی کاربلد، در مسیر درستی قرار داریم. جایگاه ما در جدول نیز جایگاه حقیقی بارسلوناست.می خواهیم یک فصل بزرگ و به یاد ماندنی را رقم بزنیم.چیز زیادی به پایان قراردادم با بارسلونا نمانده است و می خواهم در این ماه های آخر، همه توانم را بگذارم."

++++++

تراشتگن:مسي ونيمارانسان هايي عادي هستند

دروازه بان آلماني بارسلونا، مسي و نيمار را انسان هايي دوست داشتني مي داند که از کمک کردن به هم تيمي هايشان دريغ نمي کنند.

"مارک آندره تراشتگن"، دروازه بان آلمانی این فصل بارسلونا، در حال حاضر دروازه بان دوم کاتالان ها پس از کلودیو براوو محسوب می شود.

او که در لیگ قهرمانان برای بارسلونا به میدان می رود امروز در مصاحبه با نشریه "بیلد"، چنین گفت:" به خوبی خودم را با شرایط بارسلونا وفق داده ام. در ابتدا کمی مشکل داشتم اما رفته رفته اوضاع بهتر شد. در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم. البته هیچ زمانی برای مصدوم شدن مناسب نیست.به سختی تمرین می کنم تا بتوانم دقایق بیشتری برای بارسلونا بازی کنم."

دروازه بان سابق مونشن گلادباخ، در مورد هم تیمی بودن با مسی و نیمار گفت:" هم مسی و هم نیمار، انسان هایی کاملا عادی هستند. مثل همه می خورند،می نوشند و همان کارهایی را می کنند که من و شما انجام می دهیم.هردو بازیکن، بسیار دوست داشتنی و عاشق کمک کردن به اطرافیانشان هستند.علاوه بر این دو،در بارسلونا بازیکنان بزرگ دیگری نیز حضور دارند."

تراشتگن در مورد رقابت با کلودیو براوو گفت:" با وجود اینکه براوو نمایشی درخشان داشته و در لالیگا تاکنون گلی دریافت نکرده،اما من تلاش خودم را برای متقاعد کردن مربی می کنم.می خواهم کاری کنم که انتخاب برای انریکه مشکل باشد.در حال حاضر در لیگ قهرمانان برای بارسا بازی می کنم که تجربه بسیار بزرگی برای من است."
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
این عکس را ماسکرانو در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است.با ذکر این جمله کوتاه:"در راه بازگشت به خانه."

00993866.jpg

بالا