برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,433
تعطیلات کریسمس ...

Leo-Messi-en-Rosario-posando-c_54422743362_54115221154_600_396.jpg
Pedro-durante-un-Clinic-estas-_54422129188_54115221154_600_396.jpg
Iniesta-con-unos-invitados-a-s_54422746741_54115221154_600_396.jpg
Rakitic-en-Paris-Twitter_54422724806_54115221154_600_396.jpg
La-familia-de-Messi-ya-esta-re_54422719085_54115221154_600_396.jpg
Neymar-jugando-a-poker-con-sus_54422719563_54115221154_600_396.jpg
Luis-Enrique-con-la-bici-a-cue_54422720081_54115221154_600_396.jpg
Neymar-con-su-hijo-David-Lucca_54422128130_54115221154_600_396.jpg

دوچرخه مربوط به تعطیلات کیه ؟
جوابش خیلی سخت نیست ...

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اگر یه وقتی شنیدید در صدا و سیما حمله تروریستی شده و بمب گذاری و این داستان ها بدونید من بمب بستم به خودم رفتم علی فر رو بفرستم هوا.
ملعون چنان داد میزنه که حد نداره.
###
کاش این فریزر فورستر رو میخریدم. مفت بود و عالی
هازارد هم خیلی داره خوب پیشرفت میکنه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ترکیب کاتالانها اعلام شد
1419794040823.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / دو تیم ایالت باسک و کاتالونیا از ساعت 23 به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفته اند . در ترکیب اولیه کاتالونیا این بازیکنان به میدان رفته اند : کیکو کاسیا ، پیکه ، آلبا ، ویکتور سانچس ، بوسکتس ، ژاوی ، الکس ویدال ، سرجیو گارسیا ، بارترا ، جاناتان سوریانو و جرارد دولوفئو

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پایان بازی : کاتالونیا 1 - باسک 1
thumb900-phpvpcdltb590vx-imaa7rfj-large.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / دیدار دوستانه دو تیم ایالت های کاتالونیا و باسک که از ساعت 23 به وقت ایران آغاز شد و لحظاتی قبل سوت پایان بازی به صدا در آمد.

در این دیدار باسکی ها خیلی زود توانستد توسط آدوریز در دقیقه 4 بازی به گل برسند و دروازه کیکو کاسیا را باز کنند . در ادامه این تیم کاتالونیا بود که بر بازی تسلط داشت و موقعیت های متعددی را بر روی دروازه باسکی ها ایجاد کرد .

از مهم ترین صحنه های این دیدار شوت محکم جرارد دولوفئو بود که پس از گذر از میان پای دروازه بان به تیر عمودی دروازه برخورد کرد . لحظاتی بعد با پاس ژاوی این جاناتان سوریانو بود که در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و توپ را وارد دروازه کرد اما کمک داور این دیدار گل را مردود اعلام کرد . در صحنه های آهسته مشخص بود که تصمیم کمک داور اشتباه بوده است .

در لحظات پایانی نیمه اول با پاس بوسکتس سرجیو گارسیا در موقعیت خوبی قرار گرفت و با یک سر توپ مدافع روبروی خود محو کرد و توانست دروازه را باز کند تا نیمه نخست با تساوی به پایان برسد .

نیمه دوم بازیکنانی مثل مونتویا ، ماسیپ ، سرجی روبرتو و سرجی سمپر برای تیم کاتالونیا به میدان آمدند . در ادامه نیز دو تیم فشاری بر روی دروازه یکدیگر نیاوردند و بازی با همان نتیجه نیمه نخست به پایان رسید .

گل ها :

آدوریز دقیقه 4 ( برای باسکی ها )

سرجیو گارسیا دقیقه 45 ( برای کاتالونیا )
-----------------------
the-front-MD-dec-29-2014.jpg

روزنامه ال موندو دیپورتیوو با چاپ عکسی از دنیس سوارز ، آلن هلیلویچ ، آداما ، دولوفئو و سرجی سمپر تیتر ((خریدهای پلن بی )) را انتخاب کرد .

در صورتی که تصمیم دادگاه داوری ورزش مطلوب نباشد

آداما ، هلیلیویچ ، دولوفئو ، سمپر و دنیس سوارز می تواند راه حلی برای بارسا باشد در صورتی که نتواند بازیکنی را به خدمت بگیرد

فوق محرمانه : همه چیز در مورد امضای داگلاس

باسکی ها 1 - کاتالانی ها 1
-----------------
the-front-sport-dec-29-2014.jpg

روزامه اسپورت اسپانیا با چاپ عکسی از لوییز انریکه تیتر (( ما فاتح این لیگ خواهیم شد )) را برگزید

در رختکن بارسا همه متقاعد شده اند که باید این عنوان را فتح کنند

کادر مربیگری بارسا بدون توجه به انتقادات و شک و تردید های پیرامون خود در یک حباب زندگی می کنند

باشگاه آسیب پای داگلاس را پنهان کرده بود
-----------------
افرین افرین .انگار باشگاه بیمارستان هست که بازیکن مصدوم رو میخره و بعد درمانشون میکنه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دادگاه ورزشی CAS فردا در مورد باشگاه بارسلونا تصمیم گیری می کند
barcelona-25661.jpg

دادگاه ورزشی CAS فردا سه شنبه در مورد محرومیت باشگاه بارسلونا در خصوص منع خرید در فصل نقل و انتقالات را بررسی می کند و در مورد وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات تصمیم می گیرد.

باشگاه بارسلونا به جرم عقد قرارداد با بازیکنان خارجی زیر 18 سال در مدرسه فوتبال لاماسیا، از ابتدای سال 2015، در دو پنجره نقل و انتقالات (یک سال) حق خرید بازیکن از داخل یا خارج فوتبال اسپانیا را ندارند.

مسئولان بارسلونا در ماه های گذشته برای بخشیده شدن محرومیت لوییز سوارز بار ها دست به دامان این دادگاه ورزشی شده اند ولی نتوانستند محرومت وی را مورد بخشش قرار دهند. و چیزی که مشخص است کار بارسلونا برای متقاعد کردن دادگاه برای لغو این محرومیت بسیار سخت است.

نمایندگان باشگاه بارسلونا در چند هفته گذشته با حضور در این دادگاه ورزشی با ارائه مدارک و مستندات خواستار شدند تا این محرومیت را مورد بررسی قرار دهند.

محرومیت بارسلونا در 2 پنجره نقل و انتقالات پیش رو (زمستان 2015 و تابستان 2015) ضربه بزرگی را به این باشگاه اسپانیایی می زند و نمی توانند برای بهبود بخشیدن به اوضاع تیم بازیکنی به خدمت بگیرند و دردسری تازه برای مربی و مدیران را به همراه دارد.

حال مسئولان این تیم باید منتظر باشند تا سه قاضی این پرونده به نام های اولریش هاس از آلمان نماینده فیفا، افرایم از اسرائیل نماینده باشگاه و پتروس ماوریودیس از سوئیس نماینده دادگاه CAS چه تصمیمی برای آینده این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات می گیرند.
------------------

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فوری: محرومیت بارسلونا بخشیده نشد

باشگاه بارسلونا در دومین و آخرین تلاش خود هم نتوانست محرومیت از خرید بازیکن را در سال ۲۰۱۵ کاهش دهد.
به گزارش sport چاپ کاتالونیا، دادگاه داوری ورزش درخواست تجدید نظر باشگاه بارسلونا را در مورد محرومیت آنها از طرف فیفا در تاریخ آگوست ۲۰۱۴ رد کرد و این باشگاه علاوه بر محرومیت از خرید در دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی سال ۲۰۱۵، ۳۷۰ هزار یورو هم جریمه شد.

این محرومیت‌ها به خاطر نقض چندین قانون در زمینه بازیکنان زیر ۱۸ سال بین المللی صورت گرفته است. پس از نتیجه نهایی‌ دادگاه TAS در روز سه‌ شنبه، باشگاه بارسلونا حالا می‌‌داند تا اوایل سال ۲۰۱۶ نمی‌‌تواند هیچ بازیکنی را به خدمت بگیرد.

البته این باشگاه می‌‌تواند قرارداد آلوز که به اتمام رسیده را تمدید کند و دئولوفئو را از سویا به بارسلونا بازگرداند.
---------------
ال موندو: سرخیو بوسکتس فروشی نیست

با توجه به گزارش ها، چند باشگاه از جمله چلسی و پاریسن ژرمن برای خرید سرخیو بوسکتس علاقه نشان داده اند، اما بعید به نظر می رسد بارسلونا با فروش این بازیکن موافقت کند.
به گزارش الموندو، مطبوعات انگلیسی در روز های گذشته از علاقه باشگاه های چلسی و پی اس جی به سرخیو بوسکتس خبر داده اند.
این بازیکن ملی پوش در بارسلونا نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، او تنها 26 سال سن دارد و در عین حال تجربه بازی در میدان های بزرگ را دارا می باشد.

به همین دلیل به نظر نمی رسد باشگاه بارسلونا مایل باشد چنین بازیکن هایی در تیمش را به فروش برساند. اعتبار قرارداد بوسکتس تا سال 2018 است و بند جدایی زود هنگامش 150 میلیون یورو می باشد.
در سال های گذشته باشگاه منچستر سیتی نیز برای خرید این بازیکن تلاش کرد، حتی پیشنهادی نزدیک به 50 میلیون یورو نیز ارائه نمود، اما در آن زمان پپ گواردیولا با فروش وی مخالفت کرد.

در حال حاضر هم سرخیو بوسکتس یکی از بازیکنان اصلی در ترکیب لوئیز انریکه می باشد و بعید است با فروش وی موافقت شود.
-----------------
بارسلونا مصدومیت داگلاس را پنهان کرد ؟
60890-1419881239.jpg

اختصاصی / آماده سازی داگلاس در بارسلونا کار آسانی نیست . تجربه نشان داده است که اکثر بازیکنان برزیلی سال اول خود در اروپا وضعیت خوبی ندارند . داگلاس با این وجود در بازی رفت و برگشت کوپا دل ری مقابل هوئسکا به میدان رفت و در لالیگا مقابل مالاگا در ترکیب قرار گرفت . کادر فنی و در راس آن لوئیس انریکه از داگلاس حمایت زیادی میکنند و معتقد هستند داگلاس مدافعی است که در حال رشد است .

به گزارش اسپورت اما مدافع جدید بارسلونا دچار مصدومیتی شده بود که در جریان تمرینات رخ داد اما باشگاه این قضیه را پنهان کرد . به هر حال داگلاس در بهترین زمان به بارسلونا پیوست . زمانی که انریکه سرمربی بارسلوناست و مونتویا مورد تاییدش نیست و جرمی متیو نیز از ناحیه ی پا دچار مصدومیت شد .
----------------------

خب بسلامتی محرومیت لغو نشد !! همانطور که پیش بینی کردم
حالا اونایی که میگن فیفا یا عمشون با بارسا هستن کجان .خیلی حرف مفت میزنن .اگر فیفا یا عمشون با بارسا بود این محرومیت لغو میشد .درست مثل چلسی !!
راستی خطاب به بعضی ها بفرماید این دستمال کاغذی اون :general502: دور دهنتون رو پاک کنید:general710:

فقط وفقط باید تبریک گفت به مسئولان بارسا خصوصا" زوبی که دوتا شمش طلا تحویل دادن(ورمائلن - داگلاس ) ماشاالله هر دو معیوب

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
خب بدون در نظر گرفتن توطئه، باید بگم که پروژه نابودی بارسا کلید خورده. کاملا مسخرست که بخاطر مشکلاتی در خرید بازیکنان زیر 18 سال تیم اصلی تا این حد محروم بشه.
شما مورد مشابه ای سراغ دارید؟ میتونست جریمه نقدی یا جریمه دیگه ای در نظر گرفته بشه نه تو این شرایط که فوتبال دنیا به خرید و فروش وابستست.
هیچ اشکالی نداره. امیدوارم این فرصتی باشه برای حضور جوانان و محصولات لاماسیا
حداقل 6-5 بازیکن خوب داریم که میتونیم به تیم 1 اضافه کنیم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من از این حکم هم ناراحتم هم خوشحال.ناراحتم چون واقعا تیم نیاز به تقویت داشت و الان نمیشه تقویتش کرد.یه هافبک نفوذی و یه راست و چپ خوب و یه دفاع سرحال می خواستیم
خوشحالم چون این مدیریت دیگه نمی تونه به شاهکاراش ادامه بده.
فاجعه خریدهای این دو سه سال سالهای سال در خاطرمون خواهد موند.
همین سوارز رو می شد با مدیریت کردن به نصف این قیمت خرید.یا داستان خنده دار خریدن فرمالن و متیو و داگلاس.
واقعا هنوز نمی فهمم چرا بن اتیه و کوادرادو رو نخریدیم.یا چرا سه کله پوک رو خریدیم.تنها خرید عاقلانه مون راکیتیچ بوده که انگار به خاطر اون هم یه استعداد رو به آتیش کشیدن.
یا واقعا قیمت سسک و آلکسیس این بود؟ هر باشگاهی غیر از بارسا دست کم از این دو تا صد تا در می آورد
سر جمع که فکر می کنم می بینم بیشتر حتی خوشحالم تا ناراحت

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
من از این حکم هم ناراحتم هم خوشحال.ناراحتم چون واقعا تیم نیاز به تقویت داشت و الان نمیشه تقویتش کرد.یه هافبک نفوذی و یه راست و چپ خوب و یه دفاع سرحال می خواستیم
خوشحالم چون این مدیریت دیگه نمی تونه به شاهکاراش ادامه بده.
فاجعه خریدهای این دو سه سال سالهای سال در خاطرمون خواهد موند.
همین سوارز رو می شد با مدیریت کردن به نصف این قیمت خرید.یا داستان خنده دار خریدن فرمالن و متیو و داگلاس.
واقعا هنوز نمی فهمم چرا بن اتیه و کوادرادو رو نخریدیم.یا چرا سه کله پوک رو خریدیم.تنها خرید عاقلانه مون راکیتیچ بوده که انگار به خاطر اون هم یه استعداد رو به آتیش کشیدن.
یا واقعا قیمت سسک و آلکسیس این بود؟ هر باشگاهی غیر از بارسا دست کم از این دو تا صد تا در می آورد
سر جمع که فکر می کنم می بینم بیشتر حتی خوشحالم تا ناراحت

منم خشحالم ، ولی هنوز داغ آلکسیس رو دلم مونده -__-

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
10 بازیکنی که می توانند سال آینده به بارسلونا بپیوندند
barca-debera-mirar-los-cedidos-filial-1420144281650.jpg

اختصاصی بارسا نیوز /به گزارش اسپورت کمیته فنی باشگاه بارسلونا بعد از حکم محرومیت خود پروژه ای دیگر را کلید زده است . عدم انتقال و امضای بازیکن در سال پیش رو به این معنی نیست که بارسلونا نتواند از بازیکنان قرضی و بازیکنان تیم های پایه خود استفاده کند . در حال حاضر لیستی با اسامی 10 نفر از بازیکنان بر روی میز مسئولان قرار دارد تا آنها تصمیم گیرند که کدام بازیکنان می توانند به برنامه های تیم در سال آینده کمک کنند . از این 10 بازیکن 5 بازیکن در تیم های دیگر و 5 بازیکن از تیم بارسلونای بی حضور دارند .

دنیس سوارز ، جرارد دولوفئو ، ابراهیم آفلای ، الکس سانگ و کریستین تیو از تیم های دیگر و سرجی سمپر ، آداما ، آلن هلیلویچ ، ساندرو و مونیر ال حدادی از تیم بارسلونای بی می توانند در برنامه های تیم جای گیرند .

اکثر بازیکنان مورد نظر در پست هجومی در این لیست قرار دارند و این در حالیست که بارسلونا برای این پست سوارز ، نیمار و لیونل مسی را در اختیار دارد . همچنین پدرو نیز به عنوان جایگزین آنها در هفته های اخیر عملکرد درخشانی داشته است . دنیس سوارز که سابقه بازی در سویا و لالیگا را دارد و همچنین آلن هلیلویچ که سابقه بازی در تیم ملی کشورش را در کارنامه دارد می توانند برای حضور در لیست بارسلونا از این فرصت استفاده کنند .

بارسلونا درون دروازه با بخدمت گرفتن براوو و تراشتگن جای خالی والدس و پینتو را پر کرده است و همچنین با آوردن ماسیپ از تیم بارسلونای بی در این پست مشکلی ندارد .

یکی دیگر از بازیکنان که می تواند در سال 2015 به تیم اضافه شود بازیکن بلژیکی یعنی توماس فرمائلن است . این بازیکن در تابستان سال 2014 به بارسلونا پیوسته است و بدلیل آسیب دیدگی تا کنون برای بارسلونا به میدان نرفته است و در اوایل دسامبر به علت آسیب دیدگی مجدد باید 4 ماه را دور از میادین بگذراند . او نیز در صورت بهبودی می تواند در سال 2015 برای بارسلونا به میدان برود .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,433
بدیش اینه که اینها همشون مهاجم و یا هافبک تهاجمی هستن .
مدافع و هافبک دفاعی توشون نیست (غیر از جناب سانگ ! ) ما هم مشکلمون همینه وگر نه همین تیم فعلی هم نیروی تهاجمی به اندازه کافی داره ،
هافبک خلاق و پر تحرک هم یه مقدار مشکل داریم که ای کاش فابرگاس رو راحت نمیدادیم بره ....
بهتر از همه تو این لیست دلوفئو هست که همین الان میتونه جای پدرو یا اینیستا بازی کنه .

انصافا اگه درست برنامه ریزی کنن به مشکل حاد و فجیع نمیخوریم ،
بدترین قسمت این محرومیت اینه که باید روی ماه امثال بارترا و پیکه رو بیشتر تحمل کنیم ، از جمع پیکه و بارترا و فرمالن یه مدافع درنمیاد !
ماسکرانو تو هافبک دفاعی خیلی بهتر از مدافع آخر هست ، بوسکت هم اونقدرها دونده و خشن نیست ، باید مربی یه برنامه ریزی بلند مدت داشته باشه که در آینده وضع دفاع به فاجعه نرسه ، برای همراهی پیکه به ناچار باید روی بارترا و فرمالن حساب کرد ، البته راکیتیچ هم کارهای دفاعی و دوندگیش واقعا عالیه باعث میشه فشار رو خط دفاع کم بشه .
این تیم ابزار لازم رو تقرببا داره ، جای هیچ بهانه گیری وجود نداره .

.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
به نظر من این محرومیت به جز پریدن رویسی که دلش هم با ما بود:( دیگه ضرر دیگه ای واسمون نداره و حداقل باعث میشه پول باشگاه مفت هدر نره،اینا نقل انتقالات آزاد هم بودیم بازم مدافع درست و حسابی نمیخریدن بیخودی خودتونو گول نزنین...
همین نقل و انتقالات میشد مدافعین خیلی بهتر و جوون تری رو با هزینه های معقول خرید ولی رفتن اینهمه پول رو بابت متئو و فرمالن دادن...(بن عتیه،مانگالا،اگر و...)
از داگلاس چیزی نمیتونم بگم چون بازیشو ندیدم اصلا!ولی با تعاریفی که ازش میشه اینم بهمون انداختن مثل بقیه،چیزی که دیگه واسمون عادی شده...:(
فرمالن کاملآ خوب شه و هیچ مصدومیتی نداشته باشه و به امید خدا مصدومم نشه از خط دفاعی زیاد نگران نیستم،بازیکن خوبیه تو دفاع فقط مشکلش مصدومیتهاشه...
تو هافبک دفاعی باید سانگ رو برگردونیم،بازیکنیه که میتونه بعضی بازیا به درد بخوره،تو خط حمله و دروازه هم که مشکلی نداریم و با اومدن بعضی بازیکنامون هم وضعیت بهتر میشه...
در کل مارکو رویس رو در نظر نگیریم این اتفاق حتی به سودمون میشه تا ضرر!!!;)

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
بازی های پیش رو در ژانویه:
B6QTEL5CQAAV7Br (1).jpg
حالا خوبه لیگ قهرمانان بازی نداریم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
من چشم امیدم به دنیس سوارز، آدما ترائوره، سرجی سمپر، دلوفو و هلیلویچ هستش
دنیس سوارز در یک بازی سویا 4 پاس گل داد (اگر که درست یادم باشه). افلای، سانگ، تیو برای بازگشت مناسب نیستند. مونیر رو باید قرض بدیم و ساندرو رو روی نیمکت نگه داریم.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
الوس :هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد به دست من نرسیده است
dani-alves-a-su-lelgada-a-barc-54422955589-54115221154-600-396.jpg

اختصاصی بارسانیوز/ مدافع بارسا دنی الوز مصمم است که تمرکز اصلی او روی بارساست.اما او ادعا می کده که باشگاه برای تمدید قرارداد وی هیچ پیشهادی ارائه نداده است.آلوز در بارسلون به خبرنگاران گفت:من تا تاببستان با بارسا قرارداد دارم.من بازیکن بارسا هستم و علاقه ای برای مذاکره برای خارج شدن از بارسا ندارم.من م خواهم که این شش ماه را به خوبی به ثمر برسانم و بعد از ان خواهیم دید که چه اتفااقی رخ میدهد من بابت این موضوع نگران نیستم و ارام و صبور هستم.دفاع راست برای بارسا به یک مشکل تبدیل شده است .مونتویا به دلیل نیمکت نشینی خواهان ترک بارساست و ماندن الوز معلوم نیستت ..تنها گزینه داگلاس است که او هم عملکرد خوبی نداشته است اما ادریانو مدافع چپ بارسا توانایی بازی در دفاع راست را دارد

به نظر می رسد الوز بارسا را ترک میکند و بارسا هم به علت محرومیت نمیتواند بازیکن جدیدی خریداری کند

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
10915154_993407984021367_6887797526022564517_n.jpg

مسی : فقط بارسلونا

سال گذشته پاریسن ژرمن برای جذب مسی نهایت تلاش خود را کرد که لئو و نمایندگانش قاطعانه رد کردند

چلسی در کمین مسی اگرچه آنها می دانند مسی کاملا به باشگاه متعهد است

براوو : دیر یا زود مادرید امتیاز از دست می دهد و لغزش می کند

آلوز : اگر باشگاه قراردادم را تمدید نمی کند این مشکل من نیست

رئال مادرید بدون مارسلو و راموس به مصاف والنسیا در مستایا می رود

ژانویه دشوار برای رئال مادرید 9 بازی در 31 روز ، آنها سال2014 خسته پایان دادند

10888830_993409710687861_8771698049375032042_n.jpg

آماده برای فتح عناوین

مسی و نیمار با نهایت هیجان رسیدند

نیمار: ما تا نهایت مرگ برای فتح لیگ قهرمانان و بقیه عناوین می جنگیم

آلوز : من عجله ایی برای تمدید قرارداد ندارم

آلوز : محرومیت TAS مشکل من نیست

آلوز : من با بارسلونا 6 ماه قرارداد دارم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود
+++++++++++++++
بازی بعدی : رئال سوسیداد و بارسلونا / هفته ی 17 لالیگا - پخش زنده از شبکه سه سیما
11---copy.jpg
از هفته ی هفدهم رقابت های لالیگا یک شنبه شب ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران , بارسلونا در دیداری خارج از خانه به مصاف رئال سوسیداد میرود . بارسلونا هم اکنون در لالیگا دوم است و رئال سوسیداد در رده ی چهاردهم جای دارد . قضاوت این دیدار بر عهده ی دل سرو گرانده است .
++++++++++++++
سرجی روبرتو تاپایان فصل درمورد اینده اش تصمیم می گیرد
b1db2r1ccaesoz4.jpg

اختصاصی بارسانیوز/سرجی روبرتو میخواهد تاپایان فصل صبر کرده وبعد از ان در مورد آینده اش تصمیم گیری کند .سرجی روبرتو امسال دقایق کمی بازی کرده و از وضعیت خود راضی نیست به نظر می رسد او به ترک باشگاه فکر می کند.هافبک کاتالان ها در 5 بازی لیگ و در 2 بازی جام حذفی بازی کرده است.سرجی روبرتو تحت نظر تاتا مارتینو یک شروع خوب داشت و در 8 بازی لیگ و دو بازی در لیگ قهرمانان و جام حذفی فیکس بازی کرد.اگر بارسا در سال اینده به علت محرومیت هالیلوویچ را از بارسای بی و دنیس سوارز را از سویا که به طور قرضی در این تیم بازی می کند به بارسا برگرداند وضعیت برای روبرتو خیلی سخت خواهد شد.قرراداد روبرتو با بارسا در سال 2019 به پایان می رسد و بند جدایی او از بارسا 33 میلیون یورو است.

بالا