• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
دیشب یه بنده خدایی جلوی یه تیم زیر متوسط هرچی گل خالی گیرش اومده رو به باد فنا داده و ادعای بهترین جهان بودنش هم میشه
یاد بازی های پرتغال در جام جهانی افتادم که هی بدبختای هم تیمی هاش موقعیت درست کردن و هی زد به در و دیوار و پایین تر از آمریکا حذف شدن. این افتخار بزرگ باعث شد ایشون بهترین بازیکن جهان هم بشن. واقعا که

قسمت فاجعه بار بازی دیشب (دیشب بود؟ اینقد شب و روز سریع میان و می رن که حساب به کلی از دستم در رفته) سر گل اول بیل بود که به جای خوشحال شدن از گل زدن تیمش از اینکه چرا گل رو خودش نزده ناراحت بود. به نظر من، از نظر فنی یه بازیکن خوبه (نه بهترین و بازیکن هم سطحش در دنیا کم نیست) ولی بیش از استعداد و حقش بزرگ شده و بهش پرداخته شده. در یک کلام شاخص شدن چنین بازیکنی به عنوان بهترین بازیکن جهانه، شاهدیه بر حماقت و قباحت فوتبال امروز.

امیدوارم در بازی پیش رو، احمق هایی مثل پیکه و ماسچرانو باز پنالتی یا گل مفتی بهش تقدیم نکنن تا بادش از این هم که هست بیشتر بشه.

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فارستر!
کورتوا 8 کلین شیت داشته! فارستر 13 تا!
چند بازی چک هم بازی کرده برای همون پایینه کورتوا!
کلاً دروازه بان سوپراستاری نیست فارستر!
چک خیلی کم توی لیگ بازی کرده امسال. در نظر بگیرید اون دروازه بان چلسیه با اون بازیکن ها و سیستم دفاعی مورینیو و این بدبخت دروازه بان ساوتهمپتون. توی سلتیک هم به نسبت دروازه بان های سابق سلتیک و جانشینش رکورد عجیبی از کلین شیت ها داشت. بسیار هم کم اشتباهه. من زیاد دنبال نمیکنم لیگ برتر رو ولی هر بار این بشر رو دیدم خیلی خوب بوده. اشتباهاتش هم فوق العاده کم. توپهای عجیب غریب هم کم نمیگیره. اون بازی با بارساشون در نوکمپ یک تنه نجاتشون داد. یه توپ از مسی گرفت که واقعا کار هر دروازه بانی نبود.
حالا اصلا بحث من این کیفیت ویژه ایشون نیست. حماقت مدیرای بارساست که برای براوو همچین پولی دادن. بماند که معتقدم براوو بالا تر از سطح خودش برای بارسا کارکرده و انتظار همین کیفیت هم ازش نداشتم. ولی اگر یه. گزینه بهتر توی دروازه داشتیم دست کم سه امتیاز بازی با مالاگا پرپرنشده بود

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
در مورد فارستر منم حسرتشو میخورم،دروازه بان فوق العاده ای هست،ولی رکورد کلین شیت امسال به مینیوله میرسه...:general206::D(تازه تعداد بازیهاش هم از بقیه کمتره!)
اما فارستر خیلی خوبه و فقط یک دیوانه میتونه بین اون و براوو جناب براوو رو انتخاب کنه!براوویی که هم قیمتش 2 برابر فارستر بود هم سنش خیلی بالاتره هم ضعیف تر از فارستر...:(
در مورد نویر من دروازه بان افسانه ای نمیدونمش،به نظرم بیشتر با رفتارش،بازی با پاش و خروجهای زیادش از دروازه مشهور شده تا واکنش هاش و دروازه بانیش!!!:)
در کل من تراشتگن آماده رو به هر دروازه بانی ترجیح میدم...:general504::rolleyes:
------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی فردا شب حساسه ولی با توجه به وضعیت سیتی بعید میدونم مشکل زیادی داشته باشیم و شانس صعودمون رو بالای 90% میدونم مگر اینکه خدای نکرده اتفاق غیر منتظره ای بیوفته!
ال کلاسیکو هم که کاملا عیار انریکه رو مشخص میکنه،اگر نتونه این ریال رو ببره حتی نباید 1 لحظه هم در مورد موندنش فکر کرد،حتی اگه لیگ رو هم ببره باز باید بره!:general210:
امیدوارم بیشتر از این به سوارز بها داده بشه و نیمار و پدرو هم دست از لجبازی،خودخواهی و تک روی بی مورد بردارن،بعد مسی سوارز بهترین بازیکن تیممونه شک نکنین...;)

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سوارز: ال کلاسیکو مانند فینال است

لوئيس سوارز، مهاجم بارسا، معتقد است ديدار پيش روي تيمش مقابل رئال، مانند يک فينال است؛ هرچند ‏اعتقاد دارد نتيجه اين ديدار سرنوشت لاليگا را مشخص نمي کند.‏
01025523.jpg

به گزاش "ورزش سه"، بارسا در حالی یکشنبه شب میزبان رئال خواهد بود که در حال حاضر با یک ‏امتیاز برتری نسبت به رقیب قدیمی، درصدر جدول قرار دارد. سوارز معتقد است نتیجه این دیدار هرچه ‏که باشد، رقابت قهرمانی لالیگا ادامه خواهد داشت.‏
او به خبرنگاران گفت:" این دیدار مانند فینال است زیرا دیدارهای بارسا- رئال همیشه در چنین جوی ‏برگزار می شود؛ با هیجان و جذابیت زیاد. ال کلاسیکو ها، دیدارهایی حساس هستند اما ما می دانیم که این ‏روزها هر اتفاقی ممکن است در لالیگا رخ بدهد.‏
نکته فوق العاده در مورد لالیگا در این فصل این است که هر تیمی می تواند دیدار دشواری را رقم بزند و ‏فکر نمی کنم ال کلاسیکو واقعا تعییر کننده قهرمانی باشد.‏
واضح است که رئال، رئال است. نیازی نیست که چیز دیگری بگویم زیرا همه می دانند که آنها چه ‏بازیکنان باکیفیتی دارند اما ما می دانیم که آنها چه کمبودهای دفاعی ای دارند و ما باید از این نقاط ضعف ‏استفاده کنیم."‏
این اولین ال کلاسیکوی سوارز در نوکمپ است اما او فاش کرد که پیش از این دیدارهای دو تیم در این ‏ورزشگاه را از نزدیک تماشا کرده است:" من دیدار بارسا- رئال که با پیروزی 5-0 بارسا به پایان رسید ‏را به یاد دارم زیرا در ورزشگاه بودم. از آن لحظاتی بود که برای مدت ها در یاد می ماند؛ دیدن اینکه ‏هواداران چطور شادی می کردند؛ یا شادی بازیکنان در زمین. فوق العاده بود."‏

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سیتی واقعا تیم مهره داریه و اگر روزش باشه کارمون سخته. بازی های برگشت نشون دادن که خیلی نباید به نتیجه بازی رفت دلخوش بود. سابقه بد پیگرینی جلوی بارسا و برد دو بر یک بازی رفت و آمادگی بالای مسی و سوارز همه نشونه های مثبتی هستند ولی فوتبال رو باید جدی بگیرند و از همون اول محکم بازی کنند که بیخودی کار گره نخوره

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
مسی شاهکار این 45 دقیقه بوده . همه خوبن . عالین . بازی چشم نوازه و لذت بخش . حضور گواردیولا هم برام جذابه . دلم براش تنگ شده بود
پ ن : نیمار یه مدته بدجوری رو اعصابمه . چه موقعیتی به گند می زنه . اه اه اه :general208:

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
مسی شاهکار این 45 دقیقه بوده . همه خوبن . عالین . بازی چشم نوازه و لذت بخش . حضور گواردیولا هم برام جذابه . دلم براش تنگ شده بود
پ ن : نیمار یه مدته بدجوری رو اعصابمه . چه موقعیتی به گند می زنه . اه اه اه :general208:
یه شب رویایی برای مسی هست خیلی داره عالی بازی میکنه دقیقا امشب روی فرم هست ولی سوارز یه موقعیت تک به تک رو باز از دست داد اگر قدر این موقعیتها رو بارسا میدونست الان 3 گل رو راحت زده بود
عالی تمام تیم فیکسن .

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
یه شب رویایی برای مسی هست خیلی داره عالی بازی میکنه دقیقا امشب روی فرم هست ولی سوارز یه موقعیت تک به تک رو باز از دست داد اگر قدر این موقعیتها رو بارسا میدونست الان 3 گل رو راحت زده بود
عالی تمام تیم فیکسن .
موقعیت ها رو گل کنن . استرس هم ازمون دور می شه و راحت تر بازی رو دنبال می کنیم . هنوزم خطرناکه و کافیه رو یه کرنر یا یه شوت راه دور ( کولارف - یحیی توره ) یه گل بزنن . اونوقت استرس زیاد می شه
موقعیت هایی که نیمار و موقعیتی که سوارز به هدر داد خیلی ساده تر از گلی بود که بارسلونا به ثمر رسوند

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
مسی که باز ورزشگاه رو به آتیش کشید!

صفتی برای وصف خودخواهی نیمار در تک به تک اول ندارم، خیلی راحت می تونست به مسی پاس بده. ای کاش امروز هم پدرو به جای نیمار شروع می کرد.

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
مسی که باز ورزشگاه رو به آتیش کشید!

صفتی برای وصف خودخواهی نیمار در تک به تک اول ندارم، خیلی راحت می تونست به مسی پاس بده. ای کاش امروز هم پدرو به جای نیمار شروع می کرد.
کاملا موافقم باهات

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
راستی تونل های شهید میلنر و شهید فرناندینیو هم با حضور مردم شهید پرور بارسلون افتتاح شدن. D: فک کنم رکورد لایی انداختن هم با فاصله دست مسی باشه.

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
واقعا خیلی موقعیت بارسا امشب از دست داد ای خدااااااااااااا راحت میتونستیم 5 گل رو بزنیم .

با این حال تبریکـــــــــــــــــــــ میگم .

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
صعود رو به همه تبریک می گم . من که از بازی نیمه دوم فقط حرص خوردم و اصلا لذتی نداشت برام . نیمار و سوارز کشتن ما رو اینقد گند کشیدن به موقعیت ها .من که اینقدر داد زدم ، سردرد شدم . از مسی هم انگار نباید تعریف می کردیم . دروازه خالی رو راحت مثل یک بازیکن چیپ درجه 3 زد تو دست دروازه بان

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
خدا به حالمون رحم کردم که اون پنالتی رو ترشتگن گرفت . وگرنه خدا می دونه سرنوشت این بازی چی می شد .

بالا