• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
صعود رو به همه تبریک می گم . من که از بازی نیمه دوم فقط حرص خوردم و اصلا لذتی نداشت برام . نیمار و سوارز کشتن ما رو اینقد گند کشیدن به موقعیت ها .من که اینقدر داد زدم ، سردرد شدم . از مسی هم انگار نباید تعریف می کردیم . دروازه خالی رو راحت مثل یک بازیکن چیپ درجه 3 زد تو دست دروازه بان
واقعا نمیدونم چی بگم داداش :(
نیمه دوم خیلی حرص خوردیم تمام بارسایی ها ...
ولی پنالتی رو خوب گرفت :D

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
اگه واقعا انصاف رو میخاید بگید بنظرم بهترین بازیکن امشب این مرد بود
ed7706ff-b8eb-3996-bbcf-bf56344cd378.jpg

خدایش اگه رو فرم نبود 5-6تارو راحت میخوردن
++++++
دروازبان خودمونم عالی پنالتی گرفت ولی سوتی بدی داد
جووو گرفته بود یه لحظه:D

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
آخ که نیمار چکار کرد امشب! اگه یه ذره بیشتر دقت می کرد، می تونست چهارتا گل بزنه. مسی از 10 نمره 10 واقعاً براش کمه بس که موقعیت های طلایی ساخت. حیف که کسی نیست که پاس هایی مشابه به خودش بده. راستی فک کنم یه لایی دیگه هم نیمه ی دوم زد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سیتی تیم آسونی نبود ولی بیش از حد امشب گل خراب کردیم.
مسی نابغه ست.درک هنرش خیلی سخته.عین به موتور موقعیت سازی کرد امشب. روی شانس نبود وگرنه یه هت تریک دیگه هم اوکی کرده بود.تنها مشکل فعلی بارسا اینه که یه مسی دیگه نداره که این فوق پاس ها مسی به مسی بشه.
به نیمار نباید سخت گرفت.22 سالشه هنوز.تو این سن بالاتر از خیلی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال در همین شرایط کار کرده.یه مشکلی که داره اینه که هر جا بوده از نوجوانان تا قبل از بارسا شماره یک تیم بوده وهمه چیز به اون ختم می شده ولی اینجا همه توجه ها روی مسیه.با اومدن سوارز بخشی از بقیه توجهات رو هم با اون مجبور شد شیر کنه.با این حال آمار خوب و حتی عالی ای داره.آبنده بارساست و باید شدیدا حمایت بشه.چندتا بازیه روی دنده بدشانسی هم افتاده وگرنه خیلی سعی می کنه پاس بده .کلا نباید از فوروارد ها انتظار داشت خودخواه نباشند.سوارز هم میتونست یه پاس خیلی خوب بده به نیمار که نداد یا حتی خود مسی هم گاهی میتونه پاس بده و میزنه.
تراشتگن امشب خیلی خوب بود.اگر از یه لجظه جوونی کردن و مغرور شدنش به بازی با پای عالیش بگذریم فوق العاده بود.جاگیری ها آلمانی پاس های خوب و نهایتش هم پنالتی حیاتی ای که گرفت.دروازه بان آینده داریه و از معدود یادگارهای مثبت مرحوم زوبی
این بازی تیم رو خیلی خسته کرد و رئالی ها یه استراحت اساسی داشتند این هفته.امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا بازی یکشنبه
همچنین امیدوارم یه قرعه آسون توی مرحله بعدی داشته باشیم.بی انصافیه هر چی تیم سخته بخوره به ما رئالی ها برن با شالکه بازی کنن یا پورتو و بازل بخورند به هم.این بازی با سیتی حقش بود در مرجله بعد انجام بشه و نه این دور
تبریک در هر جال ولی فراموش نکنیم سال گذشته تا این جا رو با مارتینو هم پیش اومده بودیم به فینال حذفی رفته بودیم و توی لیگ هم در شرایط خوبی بودیم و در نهایت حاصل هیچ بود
امیدوارم امسال با سه جام تموم بشه چون دور از دسترس نیست و آرزو هم عیب نیست

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
صعود رو به همه تبریک می گم . من که از بازی نیمه دوم فقط حرص خوردم و اصلا لذتی نداشت برام . نیمار و سوارز کشتن ما رو اینقد گند کشیدن به موقعیت ها .من که اینقدر داد زدم ، سردرد شدم . از مسی هم انگار نباید تعریف می کردیم . دروازه خالی رو راحت مثل یک بازیکن چیپ درجه 3 زد تو دست دروازه بان

این که مسی نمی تونه زیاد روی پای راستش مانور بده که یه واقعیته و اون صحنه هم مجبور شد با پای راست بزنه. ولی انصاف نیست بخاطر تنها یه موقعیت، همچین بازی فوق العاده ای از مسی رو زیر سئوال برد. تقریباً در تمام موقعیت های بارسا (مثل همیشه!) امشب نقش کلیدی بازی کرد.

از حماقت پیکه هم نگذریم...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,440
تراشتنگن پنالتی ای که خوب زده نشد رو گرفت ولی هر مربی دیگه ای هم بود نیمکت نشینش میکرد ، بدون شک و تردید .
اینکه دقیقه 90 دنی آلوز تعویض میشه رو واقعا نمیشه حکمتشو فهمید ، فقط خدا داند و لوئیز انریکه . میشد اینیستا رو تعویض کرد که برگ برنده ی ما تو الکلاسیکو باشه و خسته نشه ،
نیمار یه مشکل داره اونم اینه که تا حالا با لگد از بازی بیرون نیاوردنش و گرنه خوب میشد .
اگه پدرو تو بازی بود ما حتما گل میزدیم .
اگه تو الکلاسیکو در زمان مناسب از ژاوی استفاده کنیم میتونیم حریفو غافلگیر کنیم .
راکیتیچ قبلا خیلی بیشتر پرس میکرد الان فعالیت دفاعیش کمه .
پیکه امشب تقریبا هر توپ هوایی و زمینی رو دفع کرد ، نوید خوبیه .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اشتباه اول رو ماسکی کرد.پنالتی هم تصور می کنم اشتباه بود. پیکه نه پا انداخت نه دست انداخت نه در مسیر بود. اصلا برخوردی صورت نگرفت که بخواد بگیره یا اگر برخوردی هم بود خفیف تر از این حرف ها بود که پنالتی باشه.
در بقیه موارد هم که یه شب رویایی داشت واقعا.به قول آقا محسن روی زمین و هوا همه توپ ها رو زد. .پوشش ها رو داد و اگر گل نخوردیم یه دلیل اصلیش بازی خوب پیکه بود.کلا این فصل مرتب رو به بهبود بوده به نسبت دو فصل گذشته ش

Last edited:

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
این که مسی نمی تونه زیاد روی پای راستش مانور بده که یه واقعیته و اون صحنه هم مجبور شد با پای راست بزنه. ولی انصاف نیست بخاطر تنها یه موقعیت، همچین بازی فوق العاده ای از مسی رو زیر سئوال برد. تقریباً در تمام موقعیت های بارسا (مثل همیشه!) امشب نقش کلیدی بازی کرد.

بله درسته . من بخاطر موقعیت های زیادی که امشب خراب کردیم . رو اون موقعیت مسی حساس شدم . مسی امشب بهترین نمره رو گرفت

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
اشتباه اول رو مسی کرد.پنالتی هم تصور می کنم اشتباه بود. پیکه نه پا انداخت نه دست انداخت نه در مسیر بود. اصلا برخوردی صورت نگرفت که بخواد بگیره یا اگر برخوردی هم بود خفیف تر از این حرف ها بود که پنالتی باشه.
در بقیه موارد هم که یه شب رویایی داشت واقعا.به قول آقا محسن روی زمین و هوا همه توپ ها رو زد. .پوشش ها رو داد و اگر گل نخوردیم یه دلیل اصلیش بازی خوب پیکه بود.کلا این فصل مرتب رو به بهبود بوده به نسبت دو فصل گذشته ش
ولی من هنوز از پیکه می ترسم و می ترسم یه جایی که همه چی برامون رو غلتکه با اشتباهات احمقانش تیم رو به کما ببره

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,440
واقعا پنالتی احمقانه ای بود .
مسی داره انتحاری اون بنده خدا رو تحت تاثیر قرار میده ، له میکنه در واقع ، اینکه یه بازیکن تو تمام بازی ها اینقدر خوب باشه اصلا نداشتیم و نخواهیم داشت .
تمام نکات بازی یه طرف ، اون صحنه گواردیولا هم یه طرف ، مسی که لایی زد اینطوری کرد :
sharmandegi.gif

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تبریک به دوستان گل بارسایی:)آفرین به بهترین بازیکن تاریخ:general206: و گلر دوست داشتنیمون...:general504:
ولی امان از دست خودخواهی و بی دقتی بازیکنامون تو محوطه جریمه حریف :general210:و همچنین داور...:general312:
عدم استفاده از موقعیت ها(اون همه موقعیت!:eek:) کم مونده بود تو دردسر بندازتمون و اگه همینطور پیش بریم به دردسر هم میوفتیم...:general509:
عنوان بهترین بازیکن زمین هم بدون شک مشترکآ به جو هارت و تیر دروازه سیتی میرسه!!!o_O:general210:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,422
اگه بازی با ریال هم همین جوری بازی کنیم یه 6تایی میزنیم اونجا دیگه هارت نیست خود ایکر مقدس حلش میکنه :D

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
تبریک به همه بارسایی های عزیز فروم
دبل کردید این تیم عنگلیسی رو:general601:
توپهایی که من جسته و گریخته دیدم و سوارز - مسی و نیمار خراب کردن گل میشدن فکر آخر بازی نتیجه این بود
6-1
شایدم مثلا این 8-1:D

اگه از بچه ها کسی فیفا 14 یا 15 بازی می کنه ، آی دی منو اد کنه javad1366
عزیز چه پلتفرمی هستی؟ ps3-ps4-xone
ps4 اگه داری اد کن mahdi_mahani
روی ps3 هم اینو اد کن mahdi-gh-m

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
تبریک به همه بارسایی های عزیز فروم
دبل کردید این تیم عنگلیسی رو:general601:
توپهایی که من جسته و گریخته دیدم و سوارز - مسی و نیمار خراب کردن گل میشدن فکر آخر بازی نتیجه این بود
6-1
شایدم مثلا این 8-1:D

عزیز چه پلتفرمی هستی؟ ps3-ps4-xone
ps4 اگه داری اد کن mahdi_mahani
روی ps3 هم اینو اد کن mahdi-gh-m
من PS4 داداش . چشم امشب اد می کنم . ممکنه 4-5 روز برم سفر بعدش ایشالله هماهنگ می کنم . چن تا بازی بزنیم :)

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
کل بازی یه طرف، این حرکت گواردبولا هم یه طرف:
01025615.jpg

مسی فوق العاده بود ولی اگه نیمار و سوارز تو ال کلاسیکو هم همینجوری باشن قطعا به مشکل میخوریم.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
اگه واقعا انصاف رو میخاید بگید بنظرم بهترین بازیکن امشب این مرد بود
ed7706ff-b8eb-3996-bbcf-bf56344cd378.jpg

خدایش اگه رو فرم نبود 5-6تارو راحت میخوردن
++++++
دروازبان خودمونم عالی پنالتی گرفت ولی سوتی بدی داد
جووو گرفته بود یه لحظه:D

دقیقا اگر امسال مسی از رقبای آقای گلی لیگ قهرمانان عقب بمونه بخاطر ناکام موندن جلوی این دروازبانه...
-----------------
مسی با اینکه گلی نزد و فقط یک پاس گل داد از اکثر سایتها نمره بالای 9 گرفته و این شاید بخاطر 8 شوت و 11 دریبلی بوده که داشته!
whoscored 10
barca fans 9.5
..
.
-----------------
فکر میکنم نقطه ضعف بارسا تو الکلاسیکوی پیش رو نبود بوسکتس باشه
و از اون طرف بازگشت راموس و مودریچ و شاید رودریگز ، نقطه قوت رئال
ضمن اینکه لئو و کریس هردو بازی آخرشون گلی نزدن و سخت تحت فشار و تشنه گل
----------------
قرعه کشی یک چهارم cl هم جمعه 2 ظهر به وقت تهران برگزار میشه

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
تبریک بخاطر صعود به دور بعد...ولی انصافا اگه جو هارت سوپرمن نمیشد باید یه 4،5 تای دیگه ای هم میزدیم

از این که گواردیولا اومد و بازی رو دید خوشحال شدم.اون صحنه ای که راکیتیچ گل زد و پپ از جاش بلند شد خیلی جالب بود دیگه نمیتونست شادیشو پنهان کنه:D

با این بازی بیش از پیش به ال کلاسیکو خوشبین شدم...این مسی رو هیچ بازیکنی نمیتونه راحت بگیره

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
رایولا:پوگبا باشگاهی مانند رئال را دوست نداردo_O

مینو رایولا، مدیر برنامه های پل پوگبا، اعلام کرد که این بازیکن قصد ندارد به رئال مادرید برود و به ‏یکی از ستاره های "دم دستی" این تیم تبدیل شود.‏
01003098.jpg

به گزارش "ورزش سه"، گفته می شود در صورتی که پوگبا بخواهد از یوونتوس جدا شود، رئالی ها آماده ‏اند تا او را به خدمت بگیرند اما رایولا سیاست نقل و انتقالات باشگاه رئال مادرید را به شدت مورد انتقاد ‏قرار داد.‏
او به خبرنگاران گفت:" اگر رئال پوگبا را نمی خواهد، اصلا مشکلی نیست. آنها باشگاهی هستند که ‏طوری بازیکن می خرند که انگار دستمال سفره می خرند و سپس آن را راحت دور می اندازند.‏
آنها باشگاهی هستند که یک بازیکن را با انجام 6 بازی در جام جهانی می پسندند و آن را می خرند. پوگبا ‏چنین باشگاهی را دوست ندارد. ما می خواهیم پوگبا به باشگاهی برود که به توانایی هایش باور داشته ‏باشد. من لزوما انتقال او به رئال را منتفی نمی دانم اما مطمئنا دری نیست که کاملا باز باشد."‏
رایولا همچنین در مورد آینده پوگبا صحبت کرد و تاکید کرد مقصد احتمالی این ملی پوش فرانسوی، به ‏دستمزد پیشنهادی مشتریانش بستگی ندارد:" خیلی ها می گویند که او بازیکنی است که از توانایی های ‏فوق العاده ای برخوردار است. قرارداد او با یوونتوس تا 2019 تمدید شد زیرا این برای این باشگاه ‏بهترین تصمیم بود.‏
اگر اکنون باشگاهی به دنبال پوگباست، ما پیشنهادش را می شنویم؛ مسئله پول مطرح نیست. پوگبا جزو ‏بهترین بازیکنان جوان دنیاست و می دانم که به هر جا برود، موفقیت های زیادی به دست می آورد

بازگشت سرجیو بوسکتس به تمرینات گروهی بارسلونا در آستانه بازی ال کلاسیکو
1426210286-593737-1426210352-noticia-grande.jpg

هافبک میانی باشگاه بارسلونا امید های خود را برای بازی در مسابقه ال کلاسیکو زنده نگاه داشته است.

به گزارش وب سایت AS بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا در حالی پس از پیروزی شب گذشته خود برابر منچسترسیتی از صبح امروز تمرینات خود را برای جدال فوق العاده حساس برابر شاگردان کارلو آنچلوتی در تیم فوتبال رئال مادرید آغاز کردند که در مهم ترین اتفاق سرجیو بوسکتس هافبک تدافعی آبی اناری ها پس از مصدومیت برابر ویارئال از ناحیه مچ پای راست برای نخستین بار توانست در تمرینات گروهی شاگردان لوئیز انریکه شرکت کند.

گفتنی است علی رغم حضوربوسکتس در تمرینات بارسا رسانه های اسپانیایی اعتقاد دارند که وی از شانس کمی برای حضور در این مسابقه سنتی برخوردار است و به احتمال فراوان همچون بازی های گذشته خاویر ماسکرانو از ابتدا به جا وی در مرکز زمین برای بلوگراناها به میدان خواهد رفت.

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
آقای گزارشگر فرزند اینیستا پسر نیست
اختصاصی / یکی از گزارشگران خوب صدا و سیما که مجری برنامه آقای گزارشگر که سال گذشته از شبکه سوم سیما پخش شد نیز بود برای چندمین بار مطلبی را عنوان کرد که به نوعی اطلاعات غلط می باشد و به همین دلیل تصمیم بر انتشار این مطلب گرفتیم . هافبک خوش تکنیک بارسلونا ، آندرس اینیستا و همسرش آنا اورتیز صاحب یک فرزند دختر به نام والریا هستند . کارشناسان در برنامه آقای گزارشگر که عید سال گذشته پخش می شد اشتباهات مو شکافانه ای از علاقه مندان به این رشته در برنامه می گرفتند ، بعضا خود نیز بدون اشتباه نیستند .
bvy-onoccaapim4-large.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++

نقش مهم مسی روی گل های بارسلونا
2015-03-18-fcb---manchester-007-optimized-v1426711309-jpg.jpg

اختصاصی / لیونل مسی در بازی شب گذشته بارسلونا و منچستر سیتی با پاس عالی خود ایوان راکیتیچ را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد و هافبک بارسلونا نیز قدر این پاس را بخوبی دانست و آن را به گل تبدیل کرد . طرح زیر بخوبی نشان می دهد که چگونه بارسلونا روی این حمله موفق به گشودن دروازه سیتیزن ها شده است .

لیونل مسی در این فصل برای بارسلونا 21 پاس گل داده است . مسی در لالیگا 14 پاس گل ، در لیگ قهرمانان 3 پاس گل و در کوپا دل ری نیز 4 پاس گل به هم تیمی ها خود داده است . همچنین مسی در کل فصل برای بارسلونا تا بدین جای کار 43 گل وارد دروازه حریفان کرده است که در مجموع 64 گل و پاس گل را در هر سه رقابت مهم برای تیم تحت هدایت لوییس انریکه به ثبت رسانده است . بارسلونا در طول این فصل 127 گل به ثمر رسانده است . این یعنی نقش مستقیم 50 درصدی لیونل مسی روی کل گل های این فصل بارسلونا . او با عملکرد خوب خود نقش مهمی در بازی بارسلونا ایفا کرده است .

d062c3d57b96495d9a560f617c79de6f.jpg

++++++++++++++++++++++
نظر سنجی فرانس فوتبال در مورد بهترین بازیکن تاریخ
20150318-635623126080145306-20150318215952-1-0-2626207590-kxj-u102629500457juf-652x492@mundodeportivo-web.jpg

اختصاصی / لیونل مسی در شب پیروزی بارسلونا نمایشی درخشان داشت تا جاییکه علیرغم گلزنی از سوی منابع معتبر اروپایی و دنیا به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد . لوییس انریکه پس از بازی در نشست خبری اعتراف کرد که مسی نه تنها بهترین بازیکن کنونی جهان است بلکه بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیز هست . از سوی دیگر گواردیولا نیز عملکرد شاگرد سابق خود را تحسین کرد .

پس از این گفته ها مجله ی معتبر فرانس فوتبال در نظر سنجی ای از کاربران خود پرسید آیا مسی بهترین بازیکن تاریخ است ؟ ... جواب 89 درصد ( بالغ بر هشت هزار نفر ) تا بدین لجظه مثبت بوده است و رای آنها بر بهترین بودن مسی در تاریخ می دهد . شما نیز می توانید با مراجعه به وبسایت فرانس فوتبال به بهترین بازیکن تاریخ رای دهید .

fc606329a42418cb3a91ca58b81be41d.png

بالا