برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بایرن مونیخ

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بایرنی ها به قطر رفتند

fcb_training1_doha_624.jpg

FCBayernfans.ir- مطابق برنامه ریزی اعضای تیم فوتبال بایرن مونیخ برای برپایی اردوی زمستانی خود امروز وارد دوحه شدند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ در این اردو 26 بازیکن بایرن را همراهی می کنند و به جز تیاگو آلکانتارا و فیلیپ لام همه اعضای تیم بزرگسالان بایرن در این اردو شرکت خواهند کرد.

بنابر اعلام ماتیاس سامر دو بازیکن از اعضای تیم زیر 19 سال بایرن به نام های میشل ابروین و مارکو هینگرل نیز در قطر همراه سایر بازیکنان خواهند بود.

مدیر ورزشی بایرن پیش از سفر به دوحه به سایت رسمی باشگاه بایرن گفت:" شروع مجدد رقابتهای بوندسلیگا مقابل وولفسبورگ به هیچ وجه آسان نیست و ما به تمرکز روی مسابقات نیاز شدیدی داریم و حضور در این اردو دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز داریم."

بایرن مونیخ روز سه شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم منتخب ستارگان قطر خواهد رفت.

• Like
Reactions: al2

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
یک عکس قدیمی از الابا

10897946_743785229025374_6612250805532735490_n.jpg

انتقال قرضی هویبرگ به آگزبورگ

tp6hys2g2iqm51mudijj.jpg

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
واکنش ها پس از شکست برابر وولفسبورگ

624-bastian-pep.jpg

fcbayernfans.ir- بایرن مونیخ در نخستین دیدار نیم فصل دوم مقابل وولفسبورگ جدی ترین تعقیب کننده اش در بوندس لیگا متحمل شکست سنگین 4 بر 1 شد.

پپ گواردیولا پس از این باخت در گفتگویی با شبکه تلویزیونی اسکای گفت:" وولفسبورگی ها در لحظه های حساس بازی بهتر از ما بودند با توجه به مالکیت توپی که در اختیار داشتیم باید ضد حملات آن ها را کنترل می کردیم که از این امر غافل شدیم."

شواین اشتایگر در مورد این شکست گفت:" ما اشتباهات زیادی داشتیم و به حریف اجازه دادیم تا از این اشتباهات استفاده کند با بدشانسی موقعیت ها را از دست دادیم باید قبول کنیم که شب ما نبود و با تجزیه و تحلیل بازی باید کیفیت تیم را بالاتر ببریم."

• Like

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
@Super Bayern نظرت در مورد گواردیولا چیه؟ خریدهایی که کرده, نتایجی که گرفته, نحوه بازی بایرن. کلا علاقه داری گواردیولا الان سرمربی بایرن باشه یا فرد دیگه ای؟

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
پیشنهاد نجومی قطری ها به گواردیولا

Pep-Guardiola-Bayern-Muni-014.jpg

FCBayernfans.ir- فدراسیون فوتبال قطر با ارائه پیشنهادی نجومی از پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ خواسته است تا هدایت تیم فوتبال این کشور را به عهده بگیرد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ روزنامه بیلد آلمان با انتشار مطلبی از تمایل قطری ها برای سپردن سکان هدایت تیم ملی کشورشان به پپ خبر داد.

گفته می شود که قطر که قرار است در سال 2022 میزبانی رقابتهای جام جهانی فوتبال را عهده دار شود از هم اکنون به فکر تغییرات بنیادی در ساختار فوتبال این کشور است و ناکامی در رقاتبهای جام ملتهای آسیا زنگ خطر را برای این تیم به صدا در آورده است.

از قرارداد پپ با بایرن مونیخ 18 ماه باقی مانده است و این احتمال وجود دارد که او پس از پایان این قرارداد از مدت زمان 6 ساله تا آغاز جام جهانی 2022 برای متحول کردن ساختار فوتبال قطر استفاده کند.

خبرگزاری بیلد از مبلغ پیشنهادی قطری ها به پپ اطلاع دقیقی ندارد اما برخی از رسانه های بریتانیایی معتقدند که این مبلغ حداقل 4 برابر دستمزد کنونی او در بایرن خواهد بود.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
غیر رسمی: بایرن مونیخ با سامی خدیرا به توافق رسید

624-khedira-1.jpg

FCBayernfans.ir- شبکه تلویزیونی اسکای ساعتی پیش به نقل از خبرگزاری اکسپرس تایید کرد که باشگاه بایرن مونیخ با سامی خدیرا هافبک آلمانی رئال مادرید برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ قرارداد این هافبک 27 ساله تابستان آینده با کهکشانی ها با اتمام می رسد و گفته می شود پس از پایان این قرارداد به صورت بازیکن آزاد به بایرن خواهد پیوست.

خدیرا که از نیمکت نشینی در باشگاه مادریدی ناراضی است حاضر به تمدید قرارداد خود با این تیم نشده است و طی ماههای گذشته به شدت مورد توجه چلسی، آرسنال، منچستریونایتد و بایرن مونیخ قرار داشته است.

هرچند که هنوز مدیران باشگاه بایرن به طور رسمی نسبت به این خبر واکنش نداده اند اما خبرگزاری اکسپرس تایید کرده است که خدیرا پیش قرارداد خود با باشگاه بایرن را نیز به امضا رسانده است و در پایان فصل روانه مونیخ خواهد شد.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
ادو لاتک اسطوره فوتبال آلمان در گذشت

lattek-624.jpg

FCBayernfans.ir- مربی اسطوره ای سابق باشگاه بایرن مونیخ در سن 80 سالگی در خانه سالمندان شهر کلن آلمان با زندگی وداع نمود.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ این مربی 80 ساله که از مدتها پیش از بیماری پارکنیسون رنج می برد سرانجام پس از مدتها مبارزه تسلیم این بیماری شد.

لاتک که در طول دوران مربی گری خود در 2 مقطع سرمربی گری بایرن را عهد دار بوده است همراه با این تیم به افتخارات بزرگی از جمله 6 قهرمانی بوندسلیگا، 3 قهرمانی بوندسلیگا و 1 قهرمانی اروپا دست یافته بود.

لاتک علاوه بر بایرن سابقه مربی گری در باشگاههای مونشن گلادباخ، کلن، شالکه دورتموند و بارسلونا را نیز در کارنامه دارد و در یک دوره نیز کمک مربی تیم ملی آلمان بوده است.

وی در سه دهه عمرمربیگری خود موفق شده بود 14 عنوان قهرمانی رقابتهای مختلف را کسب نمایید.اوج عمر کاری ادو لاتک با دوباشگاه بایرن مونیخ و بورسیا مونشن گلادباخ بوده است.

کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران در گذشت این مربی افسانه ای فوتبال المان را به تمامی دوستداران فوتبال تسلیت می گوید.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
ترکیب بایرن:
Neuer - Alonso, Ribéry, Robben, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Müller, Alaba, Schweinsteiger
نیمکت:
Reina, Starke - Dante, Lewandowski, Rode, Badstuber, Weiser

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بن عطیه ظاهرا تو تمرینات مصدوم شده
حالا از بین رافینیا - برنات و آلابا کدوم یکی میخاد کنار بواتنگ بازی کنه
من که گیچ شدم!؟:confused:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
البته فکر کنم 3-5-2 یا شایدم 3-4-3 چینده معلوم نی
فقط خداکنه بفاک نده تیم رو با این ترکیب

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بن عطیه ظاهرا تو تمرینات مصدوم شده
حالا از بین رافینیا - برنات و آلابا کدوم یکی میخاد کنار بواتنگ بازی کنه
من که گیچ شدم!؟:confused:
احتمالا آلابا
ولی بداشتوبر چرا تو ترکیب اصلی نیست نمیدونم!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
ترکیب بایرن
نویر؛ رافینیا، بادشتوبر، بواتنگ، آلابا؛ شواین اشتایگر، گوتسه، مولر، روبن، ریبری؛ لواندوفسکی
نیمکت: برنات، پیزارو، دانته، بن عطیه، وایزر، روده، لام

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بازی نفس گیری خواهد بود به نظر من شاختار روی ضد حملات بسیار سریع و زهردار هست
امیدوارم بایرن به عنوان اولین تیم آلمانی صعود کنه

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
برمن 0 بایرن مونیخ 4

624-alaba-boateng.jpg

FCBayernfans.ir- در چارچوب یکی از دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابتهای بوندسلیگا بایرن مونیخ در زمین وردربرمن به برتری دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرنی ها با کسب این 3 امتیاز یک قدم دیگر به کسب عنوان قهرمانی بوندسلیگا نزدیک شدند.

در این مسابقه توماس مولر، دیوید آلابا و لواندووسکی 2 بار برای بایرن گلزنی کردند، ضمن اینکه توماس مولر با ثبت 2 پاس گل بهترین بازیکن بایرن در این مسابقه بود.

بازگشت فیلیپ لام کاپیتان تیم فوتبال بایرن مونیخ به میادین از نکات ویژه این مسابقه بود.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
مصاحبه کادر فنی و بازیکنان پس از شکست برمن

pep-con.jpg

FCBayernfans.ir- تیم فوتبال بایرن مونیخ در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابتهای بوندسلیگا با 4 گل در خانه برمن به برتری دست یافت.

مصاحبه کادر فنی و بازیکنان پس از شکست برمن

پپ گواردیولا:" امروز توانستیم در تمام طول بازی کیفیت بالای خود را حفظ کنیم و این امر بسیار بسیار خوب بود، بعد مسابقه ای که مقابل شاختار داشتیم که اینکه خود را برای این مسابقه آماده کنیم به هیچ عنوان آسان نبود، امروز یکی از روزهایی بود که در پایان آن از اینکه سرمربی این تیم هستم به خودم افتخار می کنم."

فیلیپ لام:" بعد از دوری طولانی مدت اینکه دوباره در میدان حاضر شدم فوق العاده بود، از همه هم تیمی هایم به خاطر اینکه به من کمک کردند که بار دیگر بتوان در میدان حاضر شوم تشکر می کنم."

توماس مولر:" این برد به خاطر عملکرد خوب تیم بود و متعلق به کل تیم است."

ویکتور اسکریپنیک( سرمربی وردربرمن): سعی کردیم که در تمام طول بازی شجاعانه و با فکر بازی کنیم، همه چیز هم بد نبود و حداقل می توان گفت نسبت به شکست 6-0 دیدار رفت کمی پیشرفت داشتیم، ما درحال حاضر 33 امتیاز داریم پس نباید به نتیجه این مسابقه زیاد اهمیت دهیم."

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
هارگریوس:برای استرلینگ زود است که بایرنی شود

Owen-Hargreaves--624munchen.jpg

FCBayernfans.ir- هافبک سابق تیم های فوتبال بایرن مونیخ و منچستریونایتد معتقد است که رحیم استرلینگ نباید برای پیوستن به بایرن مونیخ عجله کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هوادارن بایرن مونیخ در ایران؛ طی روزهای گذشته رسانه های انگلیسی از جمله daily mail از علاقه باشگاه مونیخی به جذب وینگر انگلیسی لیوپورل خبر داده بودند.

هارگریوس در گفت و گو با mirror می گوید:" به نظر من او باید چهار سال دیگر در لیورپول بماند و بعد به انتقال به تیم های بزرگتر فکر کند،بایرن یکی از بهترین باشگاههای جهان است و پپ یک مربی بزرگ و برای بازیکنی مثل استرلینگ جایی بهتر از بایرن وجود ندارد اما او باید کمی صبور باشد و به نظر من در حال حاضر لیورپول بهترین باشگاه برای اوست."

قرارداد این بازیکن 20 ساله با لیورپول تا 2017 معتبر است.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
علاقه بایرن به جذب ایوانوویچ

ivanovic-624.jpg

FCBayernfans.ir- رسانه های بریتانیایی از رقابت بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن برای جذب مدافع 31 ساله چلسی خبر دادند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ به نظر می رسد حواشی ایجاد شده طی هفته های اخیر دانته را به درهای خروجی باشگاه بایرن نزدیک کرده است و پپ گواردیولا به دنبال یافتن جانشین این بازیکن است.

بنابر گزارش The Daily Star، سرمربی اسپانیایی بایرن، برانیسلاو ایوانوویچ 31 ساله را به عنوان یکی از جدی ترین گزینه های انتقال به باشگاه آلمانی در نابستان پیش رو در نظر دارد و ظاهرا مورینیو هم تمایلی برای حفظ این بازیکن ندارد.

در این گزارش به علاقه باشگاه پاریسن ژرمن به این بازیکن با تجربه نیز اشاره شده است و این خبرگزاری مدعی شده است که قیمت انتقال او در تابستان پیش رو در حدود 10 میلیون پوند خواهد بود.

قرارداد ایوانوویچ با آبی های لندن 16 ماه دیگر به اتمام می رسد.

• Like
بالا