• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بنظرم 60 میلیون یورو واسه دیماریا تو این بازار کاذب زیاد نیست و از معدود بازیکنایی هستش که ارزش این رقم و داره.
خیلی خوشبینم نسبت به دیماریا فقط یه نگرانی دارم اونم اینه که آیا تو لیگ انگلیس هم میتونه همون کیفیت رو از خودش ارائه بده یا نه!
لیگ انگلیس قدرتی و سرعتی هستش، و خدارو شکر که دیماریا سرعت و تکنیک رو داره، من که بهش خیلی امیدوارم...
ولی یک مشکل دیگه پیش میاد، اون هم اینه که با یک بازیکن مثل دیماریا احتیاج به یک هافبک بازیساز پیدا میکنیم که بتونه پاس تو عمق و طولی بده، که اصلا نداریم، خدا کنه این سیلوا بتونه مشکلاتمون رو حل کنه، اگه بخرنش...

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
MUFC will be full of rabonas. :D
اقا گفتن منچستر بليند و يک هافبک ديگه رو هم ميخواد بخره گويا :؟

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
Di Maria will sign for Manchester United during next week confirmed.

اين همون پيجه است که گفتم 46-0 توي نقل و انتقالات درست گفته

قيمت 55 ميليون پوند يا همون 70 ميليون يورو

شماره 7

گويا کريس هم بهش گفته برو اقا برو :دي

ضمنا اين خبر رو هم زده که مجددا واسه ويدال پيشنهاد داده منچستر
Manchester United have submitted another bid For Arturo Vidal
پيشنهاد براي ويدال 32 ميليون پوند به همراه تعويض بازيکن هستش که معلوم نيست بازيکنش کيه

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
تو فیسبوک پر شده از عکسهای فوتوشاپی دی ماریا در لباس منچستر این بازیکنو دیگه منچستری بدونید
بایرن خدیرا رو 15 تا 20 میلیون می خواد بخره مفته به خدا اگه 25 تا 30 بدیم می تونیم بیاریمش منچستر

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان کسی ویدیویی، بازی از این لوکاس سیلوا ندیده؟
تنها چیز که ازش دیدم و میدونم، یک بازیکن خوش استیل و 21 ساله هستش...
فقط یک ویدیو از شوت راه دورش رو دیدم که کف کردم، دقیقا یک چیزی شبیه شوت CR7 به سویا فکر میکنم بود که فاصلش خیلی زیادتر بود...
اگه بتونند، از بین سیلوا و بلیند و کوادرادو و ... (دیگه هیچ گزینه ای نیست، بن عطیه و گوارین هم رفتن جای دیگه...) حداقل 2تاش رو هم جذب کنند خیلی عالی میشه...
بن عطیه ظاهرا با 24 میلیون پوند رفته بایرن!!!!
گوارین هم که رفت زنیت...

Last edited:

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
آقا اینا چی میگن؟
میگن بی بی سی خبر زده یونایتد شایه جذب دیماریا رو رد کرده!
من الان قندشکن ندارم برم سایت بی بی سی چک کنم یکی زحمت بکشه بره ببینه حقیقت داره یا نه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کجاش؟؟؟
11.JPG
تازه خبر اومده که میخوان دی یانگ و بلیند رو هم جذب کنند...
تنها خبری که ازش زده:
گفته که حاضر نشده هیچ نظری بده در مورد انتقال دیماریا...
22.JPG

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
Manchester United have refused to comment on reports they are set to sign the Argentina international in a British record £60m deal
آره گویا باز یه سری جو الکی دادن.
نوشته یونایتد از صحبت راجع به جذب دیماریا امتناع کرده. بعد اینا میگن رد کرده کلا!
با اعصاب آدم بازی می کنن!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
اصلا همچین چیزی نگفته. اتفاقا گفته دیماریا می خواد از رئال بره و psg مایل نیست این مقدار براش خرج کنه. یعنی شانس ما بیشتره.
فن خال آدمی نیست که بی خودی انتظارات رو ببره بالا. یادمه قبل از جام جهانی هم گفته بود با این وضع هلند رسیدن به نیمه نهایی انتظار زیادیه. الانم که درباره منچستر گفته با این وضع جامی نمی گیریم.

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
آقا اینا چی میگن؟
من الان قندشکن ندارم برم سایت بی بی سی چک کنم یکی زحمت بکشه بره ببینه حقیقت داره یا نه!
=================
نه این طور نیست

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
آقا اینا چی میگن؟
چرت و پرت زیاد میگه بی بی سی

اسکای اعلام کرده دیماریارو باید منچستری بدونید
هم چنین خیلی دیگه از خبر گزاری ها گفتن دیماریا ۹۹ درصد منچستری میشه
دیگه نمیشه اینارو شایعه دونست و انتقال انخلیتو دیگه انگار تموم شده حالا باید منتظر خرید های دیگه باشیم
ولی بزرگترین اشتباه مادرید هست فروشش بعد از اوزیل این میتونه بدترین فروششون باشه :cool:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چرت و پرت زیاد میگه بی بی سی

اسکای اعلام کرده دیماریارو باید منچستری بدونید
هم چنین خیلی دیگه از خبر گزاری ها گفتن دیماریا ۹۹ درصد منچستری میشه
دیگه نمیشه اینارو شایعه دونست و انتقال انخلیتو دیگه انگار تموم شده حالا باید منتظر خرید های دیگه باشیم
ولی بزرگترین اشتباه مادرید هست فروشش بعد از اوزیل این میتونه بدترین فروششون باشه :cool:
میدونی کامران جان، یه بحثی هستش که یک تیم بزرگ اگه بخواد مخصوصا تو لیگش نتیجه بگیره، بیشتر از 3-2 سال نمیتونه یک ترکیب رو داشته باشه و مهمترین کار روش تغییر، فروش بازیکنها هستش...
به نظر من رئال با فروش دیماریا به قیمت 60 میلیون یورو خیلی سود میکنه(نه فقط مالی)...
تازه تراکم بازیکنان چپ پا و هم پست در رئال زیاد شده(رودریگز و بیل) و همین باعث حاشیه میشه واسه تیمشون...

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
میدونی کامران جان، یه بحثی هستش که یک تیم بزرگ اگه بخواد مخصوصا تو لیگش نتیجه بگیره، بیشتر از 3-2 سال نمیتونه یک ترکیب رو داشته باشه و مهمترین کار روش تغییر، فروش بازیکنها هستش...
به نظر من رئال با فروش دیماریا به قیمت 60 میلیون یورو خیلی سود میکنه(نه فقط مالی)...
تازه تراکم بازیکنان چپ پا و هم پست در رئال زیاد شده(رودریگز و بیل) و همین باعث حاشیه میشه واسه تیمشون...
فقط تیمی مثل منچستر هست که میتونه ۱۰ سال از یک بازیکن استفاده کنه متاسفانه :(
مادرید بازار دنیارو با خرید بیل به هم ریخت وگر نه همین دیماریارو میشد با ۳۰ تا خرید پارسال حیف شد کوینتراو رو نگرفتن هم خوب تو حمله کمک میکرد هم تو دفاع اما مالکان ما متاسفانه شعور ندارن:general602:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی رو امروز سیمای میلی نشون نمیده!!باز باید دست به دامان استریم های اینترنتی بشیم :(
دیدن این بازی مثل بازی اول خیلی مهم هستش...
حداقل اگه بازی رو زنده هم ندیدیم، باید به فکر دسته دومش باشیم...:p
میتونیم بگیم که اگه بازی اول با بد بیاری و بدشانسی از دست رفت، این بازی باید واقعا عیار تیم رو مشخص بکنه...
انشالله که باز هم خرید داریم و بلیند و یک هافبک دیگه به تیم اضافه میشن...
اخبار بیرون اومده که ولبک دچار یک مصدومیت وحشتناک زانو شده(که هیچ جا اخباری ازش درز نکرده) و تاتنهام که مشتری اصلیش هستش، قبل از خرید خواسته که تست پزشکی بشه...:general507:
چه جالب تیم ما شده بیمارستان...(همه مصدوم هستن)
فکر میکنم دلیلش تمرینات بسیار خوب آقای مویس بوده...:general208: تا کی باید ضربه بخوریم؟؟
راستی پیشنهاد جدید منچستر 40 میلیون یورو و یک بازیکن واسه ویدال هم خبر جدید هستش...
که اگه نظر من رو میخواین، هیچ اتفاقی نمیوفته...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی رو امروز سیمای میلی نشون نمیده!!باز باید دست به دامان استریم های اینترنتی بشیم :(
بدبختانه زمان بازی دقیقا همزمان شده با بازیهای طلایی لیگ ایران!
با یک روز استراحت پس فردا هم در جام اتحادیه با ميلتون بازی داریم هر چند بازی مهمی نیست ولی لعنت به این برنامه ریزی بازی هاشون! می مردن بازی با ساندرلند رو می گذاشتن رو شنبه؟ یا حداقل بازی با میلتون رو می انداختن روز چهارشنبه؟!

بالا