• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
اقا بالاخره این دی ماریا چی شد کلافه شدیم؟:mad:اه این منچسترم هی فس فس میکنه.
دیگه خسته شدیم:general503:

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
حالا یه بازیکن خوب خواستن بخرن همه رو پیر کردن بسه دیگه بابا ملتو علاف خودتون کردید به خدا خسته شدم از بس این موش و گربه بازیهارو دنبال کردم
ای کاش زودتر این نقل انتقالات بسته بشه و همه از این بلاتکلیفی خلاص بشیم اگه بازیکنم نخریدیم حداقل تکلیمون مشخصه

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
آنجلوتی همین الان تو کنفرانس خبری گفته دیماریا باشگاه رو ترک می کنه ولی خدیرا میمونه!
داداش خوش خبر باشی :D ایشالا بیاد منچستر حال رئال گرفته شه :)رئال اصلا لیاقت دی ماریا رو نداره بیاد منچستر بزنیم سیتی رو سوراخ سوراخ کنیم امسال ایشالا:)

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
Carlo Ancelotti has confirmed that Angel di Maria will be leaving Real Madrid after saying goodbye this morning.Manchester United are the favourites to sign the Argentina international, with reports suggesting the fee could be anywhere between £50million and £75million
SkySports

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
Carlo Ancelotti has confirmed that Angel di Maria will be leaving Real Madrid after saying goodbye this morning.Manchester United are the favourites to sign the Argentina international, with reports suggesting the fee could be anywhere between £50million and £75million
SkySports
حالا فقط مونده منچستر یکم سر کیسرو شل کنه تا دی ماریا دار بشیم

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
مگه هر بازیکن تو قراردادش برای جدا شدن زودهنگامش یه مبلغ مشخص تعریف نشده؟
پس چجوری رئال میتونه هی مبلغ رو افزایش بده؟ از اونجایی که دیماریا 4 سال پیش اومده رئال پس فکر نمی کنم رقم فسخ قراردادش بیشتر از 50 60 میلیون یورو باشه.
حالا این 75 میلیون پوند یه شبه از کجا پیداش شد نمی دونم!
برای ویدال هم دقیقا همینطوره, یووه هی قیمت رو افزایش میداد.

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
تظاهرات خیابانی در مادرید برای نفروختن دیماریا!
امروز صبح تعدادی از هواردار های رئال مادرید جلوی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خشم خود نسبت به فروختن دی ماریا بازیکن این تیم نشان دادن و خواهان نفروختن این بازیکن به تیم دیگری شدند.

این تظاهرات تا 3 ساعت ادامه داشت که خوزه مانوئل بروکاچ یکی از سران این تیم مادریدی قول نفروختن این بازیکن را به تظاهرات کنندگان داد و با این حرف بروکاچ مردم حاضر در آنجا به شادی و پای کوپی روی آوردند.
Marca

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
صحبت های آنجلوتی راجع به دیماریا در کنفرانس مطبوعاتی لحظات پیش:
"او با ما تمرین نکرده است. هنوز قطعی نیست ولی به انتقال بسیار نزدیک است. من از او بخاطر تمام کارهایی که برای تیم انجام داد متشکرم و شخصا اعتقاد دارم که در اینجا عملکرد فوق العاده ای داشته است. این تصمیم خود او بود و باشگاه هم آن را قبول کرد. امیدوار بودیم او را نگه داریم."

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
Angel di Maria is closing in on a move to Manchester United... but Louis van Gaal won't be stopping there according to this morning's papers. Sky Sports News Radio’s Ben Ransom has got all of Sunday's transfer talk
SkySports

میگه فن خال با خرید دیماریا هم قانع نمیشه و انگاز میخواد بازیکنای دیگری هم به خدمت بگیره!
فن خال میخواد با 26 میلیون پوند دی یانگ و بلیند رو هم جذب کنه!

پ.ن: اگه حقیقت داشته باشه فوق العاده میشه.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
آقا من میترسم منچستر بیاد دیماریا رو بخره بعدش یا چلسی باهاش امضاء کنه یا سیتی:general110: انقدر اینا بد جنس هستن که نگو
چلسی و سیتی انگار لباس میخرن جای بازیکن تا یه بازیکن خوب گیر میارن سریع میخرن
حالا منچسترم هی فس فس فس فس

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
خوب باشگاه رئال دبه كرده و قيمت رو تا ٧٥ ميليون بالا برده ديگه اين رقمم ارزش نداره به نظرمo_O
از این نظر شاید ارزش نداشته باشه
ولی یه لحظه به این فکر کن اگه بازم از سیتی 6 تا بخوریم چی باشگاهی که همیشه سیتیو میترکونده عاقبتش نباید اینجوری باشه که؟
به تیم هایی مثل سوانسی گل نتونیم بزنیم؟
یکم پول بیشتر خرج میکنیم عوضش نتایج بهتری میگیریم چقدر پول میخوان جمع کنن ;)یکم مثل رئال خرج کنن

بالا