• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
سران باشگاه با دیدن چنین بازی باید سرمایه خوبی رو برای جوانان اختصاص بدن واقعا منچستر دیشب تیم نبود چند تا بازیکن فرستاده بود تو زمین فقط راه برن .

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
لوييس فان‌خال سرمربي منچستر يونايتد در نظر دارد براي بالا بردن کيفيت خط هافبک خود جو آلن از ليورپول را به خدمت بگيرد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان بعضی نظرها واقعا عجیبه! شما به ترکیب تیم نگاه بندازید: یانکو، کین، ورمیجل، جیمز، پاول، پریرا، ویلسون: اینها چقدر تجربه دارن؟ چندتا بازی واسه تیم اصلی تاحالا انجام دادن؟ چند درصد تیم رو این بازیکنها تشکیل میدن؟
بقیه بازیکنها رو هم نگاه بندازید: اندرسون، کاگاوا، چیچاریتو و ولبک مگه احتمال فروششون خیلی زیاد نیست؟ عدنان و ایوانز که تازه از مصدومیت برگشته چندتا بازی کرده بودن؟
فقط یدونه دخیا بازیکن فیکسمون بوده.
بازیکنان میلتون هرچقدر هم بد باشن که تجربه شون از بازیکنان آکادمی ما خیلی بیشتره. فن خال این بازی به بازیکنهایی بازی داد که احتمال فروش داشتن و همچنین بازیکنهایی از آکادمی که احتمال اضافه شدن به تیم اصلی رو داشتن. نمیشه با این بازیکنها بهش خورده گرفت وقتی تنها یک بازیکن فیکسمون رو بازی داد. من که با شجاعتش حال کردم! بنظر من فروش اندرسون، چیچاریتو و کاگاوا قطعی هستش البته اگه مشتری واسشون پیدا شه! حتی ولبک هم نشون داد که پتاتسیل فروش داره. عدنان نشون داد بهترین پست واسش وینگر چپ هستش و اصلا وسط زمین کارایی نداره. پاول ضعیف بود و احتمالا باز قرض داده میشه. ایوانز نشون داد که اصلا قابل اعتماد نیست و افتضاح بود. ویلسون و پریرا خیلی خوب بودن از وقتی به زمین اومدن. ریس جیمز و ورمیجل خیلی بد بودن.
من که فکر میکنم فن خال کار بدی نکرد که به این بازیکنان بازی داد.
آفرین دقیقا حرفایی رو که میخواستم بگم زدی...
واقعا دوستان نگاه بکنند که چه بازیکنهایی تو زمین بودن، مشخصا ونگال تمام تیم جوانان رو فرستاده تو زمین تا ببینه کدوم رو میتونه به تیم اصلی اضافه کنه...(که از نظر من پریرا و ویلسون واقعا خوب بازی کردن نسبت به بقیه تیم)
میانگین سنی تیم 20-19 سال بوده عزیزان...
اوانز افتضاح بود، چندتا ستون میگذاشتن تو زمین به جای دفاع ها بهتر بود...
اندرسون رو که فقط موقع کرنر میدیدیم و چیچا و ولبک هم که دیگه تکلیفشون معلوم هستش، پاول هم افتضاح بود...
این تیم اصلی نیست عزیزان و از خریدهایی که انجام دادیم غیر از یک بازی هررا، عملا از هیچ کدوم تا حالا استفاده نکردیم...
دیگه بنده هم دارم به این نتیجه میرسم که 2-5-3 تو منچستر اصلا جواب نمیده...حالا شاید با اومدن خریدها و بازیکنهای اصلی این مشکلات حل بشه...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با نتیجه ی دیشب فعلا برای مدتی دهن هممون بسته ست! از زمان رفتن فرگوسن بدترین تحقیری بود که دیدیم حتی تیم مویس اگه نتیجه نمی گرفت اینقدر تحقیر نمی شد
4 تا خوردن از یه تیم دسته دومی فاجعه ست تا مدت ها سوژه ی خنده ی تیمهای رقیب فراهم شد!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امیدوارم درس بگیرن چه کادر فنی چه بازیکنا چه مدیرا
یه سری بازیکن دیگه تاریخ مصرفشون گذشته و باید برن
شاید فنخال هم تغییری در سیستمش بده. سیستم 3 دفاعه اونم با مدافعانی مثل ایوانس سوتی یه جور خودکشیه

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
ون خال به سایت رسمی باشگاه گفت:

“شرایط برای هواداران دشوار است ومن این موضوع را می دانم اما آنها باید به من برای اجرای فلسفه ی خود زمان دهند.
آن ها در پایان کار من حق قضاوت دارند و الان زمان این کار نیست.

من امیدوارم هواداران اعتماد به نفس خود را حفظ کنند چرا که ما در حال کار با یک تیم جدید هستیم و این موضوع زمان بر است و می تواند یکماهه تمام شود و یا یک ساله.

بعد از بازی با ساندرلند هواداران فوق العاده بودند و من باور نمی کردم این چنین حمایتی از ما بشود و من نمی خواهم هواداران یونایتد را از دست بدهم و می خواهیم پیروزی های زیادی برای این تیم به ارمغان بیاورم.من امیدوارم این شکست ها را به پیروزی تبدیل کنم.”

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
ونخال همچنین در مورد تغییر سیستم خود گفت:

“ما در نیمه ی اول تنها یکموقعیت داشتیم و سیستم تیم را برای نیمه ی دوم عوض کردیم و موقعیت های گل بیشتری را ساختیم اما از هیچ کدام استفاده نکردیم و مانند گل اول بر روی اشتباه خودمان گل دوم را دریافت کردیم و تیم دست به حمله زد اما مجددا بر روی اشتباهات فردی گل سوم و گل چهارم را دریافت کردیم.”

ون خال دلیل بازی دادن به اکثر بازیکنان آکادمی را اینگونه بیان کرد:

“به نظرم فرصت خوبی بود تا بازیکنان جوان ما در بازی رسمی اما نه چدان مهم محک بخورن و ما 9 مصدوم داریم و باید به فکر چاره ای باشیم و از جوانان شایسته ی خود استفاده کیم و من تجزیه و تحلیل زیادی از بازی امروز در راه حل مشکلات تیم انجام خواهم داد.”

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
دم شوی گرم! کروت میده به اینا؟!!
@LambOfChips تحویل بگیر! بعد باز برو طرفداری لیورپولو بکن :D

بکهام هم میگفت زمانی ک سال 92 با هوندا قرار داد داشتیم هوندا پریلود میدادن اما اون موقع حداقل باید 21بازی میداشتی ! و تازه بعد 1سال باید پَس میدادی ماشینو اما الان :(

تازه کوروت های 8لیتری نمیدن بهشون 6لیتری میدن:D

ولی تو برنامه Driven دیدم ک گیگز سوار بر Chevy Tahoe ـه بود! 7متر ماشین رو میخواد چ کار!

ولی باز دم منچستر و لیور گرم که اسپانسرها و مالکهای عَمریکایی دارن نه عربی!

پ ن : این پیرن صرفا تبلیغاتی هست یا رسمی؟ یدونه باید بگیرم ب خاطر Chevy هم ک شده:D

BvvnrRdIQAE7hAY-e1408882463136-370x300.jpg

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
با نتیجه ی دیشب فعلا برای مدتی دهن هممون بسته ست! از زمان رفتن فرگوسن بدترین تحقیری بود که دیدیم حتی تیم مویس اگه نتیجه نمی گرفت اینقدر تحقیر نمی شد
4 تا خوردن از یه تیم دسته دومی فاجعه ست تا مدت ها سوژه ی خنده ی تیمهای رقیب فراهم شد!
مهدی جان فکر کنم تیم دیشب واسه دسته یک بود، البته شاید من اشتباه میکنم. به هرحال بازی ما که خیلی بد بود و جایی واسه توجیه کردن وجود نداره. امیدوارم با بازی دیشب بازیکنان آکادمی که بدرد میخورن به تیم اصلی اضافه بشن و بازیکنان تیم اصلی هم که داغونن از تیم جدا بشن فقط جای یانگ خالی بود!
اندرسون، چیچا و کاگاوا رفتنین به احتمال خیلی زیاد، ولبک هم ممکنه به این جمع اضافه بشه. از بازیکنان آکادمی هم پریرا و ویلسون خیلی خوب بودن، یانکو و کین بد نبودن، ورمیشل و جیمز افتضاح بودن.
اوانز هم افتضاح بود ولی خوب هم تازه از مصدومیت برگشته و هم مدافع نداریم پس باید حفظ بشه.
فقط کاش دیشب به پیرسون هم بازی میداد. خیلی دوست دارم بازیش رو توی تیم ببینم. زاها بنده خدا هم معلوم نیست موندنیه یا رفتنی.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
+ اینکه اکثر این بازیکن ها داشتن برای اولین تو سیستمی بازی می کردن که اصلا باهاش آشنایی ندارن.
با خوب بودن ویلسون و پریرا موافقم. پریرا فوق العادست. آینده اش عالیه. ویلسون هم 2 تا موقعیت خوب داشت که دروازه بان گرفت.
کاملا درسته امیر جان. سیستم فن خال هم واسه یونایتد جدیده و بازیکنهای اصلی هم باهاش مشکل دارن چه برسه به بازیکنهای آکادمی که بعضیهاشون دیشب برای اولین بار واسه تیم اصلی بازی کردن.
پریرا و ویلسون خیلی خوب بودن. پریرا از وقتی اومد خط هافبک راه افتاد. ویلسون هم دو تا موقعیت خوب واسه خودش ساخت و نشون داد خیلی بهتر از چیچا هستش.
پ.ن: یادمون رفت یادی بکنیم از اون سیانکی .... .شدیدا دیشب رو اعصاب بود مرتیکه ... :mad:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
مهدی جان فکر کنم تیم دیشب واسه دسته یک بود، البته شاید من اشتباه میکنم. به هرحال بازی ما که خیلی بد بود و جایی واسه توجیه کردن وجود نداره. امیدوارم با بازی دیشب بازیکنان آکادمی که بدرد میخورن به تیم اصلی اضافه بشن و بازیکنان تیم اصلی هم که داغونن از تیم جدا بشن فقط جای یانگ خالی بود!
اندرسون، چیچا و کاگاوا رفتنین به احتمال خیلی زیاد، ولبک هم ممکنه به این جمع اضافه بشه. از بازیکنان آکادمی هم پریرا و ویلسون خیلی خوب بودن، یانکو و کین بد نبودن، ورمیشل و جونز افتضاح بودن.
اوانز هم افتضاح بود ولی خوب هم تازه از مصدومیت برگشته و هم مدافع نداریم پس باید حفظ بشه.
فقط کاش دیشب به پیرسون هم بازی میداد. خیلی دوست دارم بازیش رو توی تیم ببینم. زاها بنده خدا هم معلوم نیست موندنیه یا رفتنی.
Premier League - ChampionShip - League one

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بکهام هم میگفت زمانی ک سال 92 با هوندا قرار داد داشتیم هوندا پریلود میدادن اما اون موقع حداقل باید 21بازی میداشتی ! و تازه بعد 1سال باید پَس میدادی ماشینو اما الان :(

تازه کوروت های 8لیتری نمیدن بهشون 6لیتری میدن:D

ولی تو برنامه Driven دیدم ک گیگز سوار بر Chevy Tahoe ـه بود! 7متر ماشین رو میخواد چ کار!

ولی باز دم منچستر و لیور گرم که اسپانسرها و مالکهای عَمریکایی دارن نه عربی!

پ ن : این پیرن صرفا تبلیغاتی هست یا رسمی؟ یدونه باید بگیرم ب خاطر Chevy هم ک شده:D

مشاهده پیوست 657649
لباس اصلیه این،
وایسا سال دیگه آدیداسشو بگیر، شرط مسیندم خوشگل تر میشه :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
درباره پررا و ویلسون موافقم، خیلی خوبن.
ولی کین اصلاً شما ببین جونز هم خیلی سنی نداره ولی خیلی محکم تره! به جز گل اول که اوانز مقصر بود 100% رو دو تا از گل ها کین دقیقاً نقش اساسی داشت! یا اصلاً نبود تو پستش یا خیلی راحت جا موند!
امیدوارم این هفته آخری یه خونه تکونی اساسی ببینم!:)

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
نه نایک آمریکا + شوی آمریکا یعنی خوده آمریکا:D

هر وقت پیرن یووه م رو میپوشم بچه محل ها انتظار دارن از گلدن ایگل پیاده بشم:D

در کل هیچی اون پیرن صلیبی های 2008 اینتر نمیشه:(

من نمیدونم چرا ینقدر تو این تاپیک پست میدم:D

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
میگفتن به خرید بلیند خیلی نزدیکیم ولی اوورمارس مدیر فنی آژاکس امروز گفته یونایتد پیشنهادی برای بلیند ارائه نداده و هر تیمی که بلیند رو میخواد باید مبلغ گزاف و چشمگیری براش بپردازه!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
با این نتایجی که فن خال گرفته مشخص شد مویس بیچاره هم پارسال چندان تقصیری نداشته
برین ازش حلالیت بطلبین :دی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
نه نایک آمریکا + شوی آمریکا یعنی خوده آمریکا:D