• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میگفتن به خرید بلیند خیلی نزدیکیم ولی اوورمارس مدیر فنی آژاکس امروز گفته یونایتد پیشنهادی برای بلیند ارائه نداده و هر تیمی که بلیند رو میخواد باید مبلغ گزاف و چشمگیری براش بپردازه!
خوب اورمارس رو کاری بهش نداریم(کاره ای نیست) ادوین مسئول نقل و انتقالات باشگاه آژاکس هستش(بیشتر) که دیروز از کارینگتون خارج میشد، عکسش رو هم کامران گذاشت...
ولی کلا از اول نقل و انتقالات این حرف رو آژاکسی ها زدن...
مهم این هستش که الان انگار دنبالشون هستن و شایعه خیلی جدی خرید ویدال دوباره شده. با اینکه خود من اصلا باورم نمیشه که این انتقال الان انجام بشه، ولی خیلی از خبرگزاری ها از پیشنهادات پشت سر هم و جدید منچستر واسه ویدال دارن میگن!!!!! مشخصا منچستر خیلی Desprate هستش...

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
داری به واسطه ی شورلت از گمراهی به سمت راه راست هدایت میشی
اگه بچه ها یه 2 روز دیگه روت کار کنن میشه ازت منچستری ساخت:D

یه مدت زمانی ک اوون تو منچستر بود و اسکولز اینا لب گیری میکردن منچستری بودم بعد اون دیگه نیستم آقا نیستم:D

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
آخرین خبر رسمی که اسکای امروز بعد از ظهر راجع به بلیند منتشر کرده گفته باشگاه آژاکس هر گونه پیشنهادی از سوی یونایتد رو تکذیب کرده.!
ویدال فقط جدی هستش که اونم فعلا بی بی سی و اسکای نزدن ولی اکثر سایت ها و حتی توییت های شخصی میگن که کار تقریبا تموم شده!

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
آخرین خبر رسمی که اسکای امروز بعد از ظهر راجع به بلیند منتشر کرده گفته باشگاه آژاکس هر گونه پیشنهادی از سوی یونایتد رو تکذیب کرده.!
ویدال فقط جدی هستش که اونم فعلا بی بی سی و اسکای نزدن ولی اکثر سایت ها و حتی توییت های شخصی میگن که کار تقریبا تموم شده!
دوست عزیز من خبری که گذاشتم با منبع بوده و درصورت توافق مبلغ بلیند هم منچستری میشه

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
فرمایش شما متین ولی تجربه نشون داده که تو سایت های ورزشی خبرهای اسکای و بی بی سی از بقیه معتبر تره و بر طبق شواهد و مصاحبه های واقعی خبر منتشر می کنند نه اینکه صرفا به کام طرفداران تیم ها باشه.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوستان نظر شما رو به یک مطلب جالب جلب میکنم.یک دوستی اون بالا اومدن و فرمودن((یه مدت زمانی ک اوون تو منچستر بود و اسکولز اینا لب گیری میکردن منچستری بودم بعد اون دیگه نیستم آقا نیستم)) احتمالا هرچی انتظار کشیدن که کسی بیاد بگه قضیه چی بوده کسی از بچه های منچستری نپرسیده بعد دوست تازه وارد عزیزمون به صورت خودجوش اومدن سوال کردن که قضیه چی بوده؟:D
جوشی نشید خود جوشه

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
گوارین با 12 میلیون پوند در آستانه پیوستن به یوونتوس هستش.
قطعا تا زمانی که یووه از خریدش مطمئن نشه با فروش ویدال موافقت نمی کنه!

Last edited:
بالا