• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا ونگال در برنامه ای که برای معرفی دیماریا گذاشته بودن، اعلام کرده که روخو در مادرید به سر میبره تا بتونه اجازه بازیش رو بگیره و حتی هنوز قراردادش توسط PL تایید نشده...
خوب ظاهرا روخو حالا حالاها نمیتونه برای ما بازی بکنه.حداقل امکان بازیش فردا به نظر نمیرسه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تویت ها میگن که وودوارد خوابش برده:general402:، بروبچ میگن که یکی باید بیدارش کنه...:general410:
خوب این هم از آخرین تویت آقای ویدال:
Siamo pronti per tornare al 100% forza Juve​
برای شروع فصل جدید با یووه 100 درصد آماده هستم...

Last edited:

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
خوب سرمربی یونتوس گفته ویدال تابستون جایی نمیره و تو تورین میمونه خداحافط ویدال تا ژانویه
Juventus coach Massimiliano Allegri has confirmed that Arturo Vidal will not be joining Manchester United this summer and is staying in Turin.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نظر میاد که قرارداد کاگاوا هم مشخص شده و در کل 10 میلیون پوند هستش(25 از میلیون خریدیمش؟) 6 میلیون ابتدا و 4 میلیون در ادامه...
عجب حسابدارهایی داره منچستر، موندم که چرا منچستر هیچ از این بازیکن استفاده نکرد، وقتی به منچستر اومد بهترین بازیکن فصل بوندسلیگا شده بود و یک هافبک میانی خوب به نظر میرسید ولی تو منچستر هیچ وقت به عنوان یک هافبک میانی به بازی گرفته نشد...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
به نظر میاد که قرارداد کاگاوا هم مشخص شده و در کل 10 میلیون پوند هستش(25 از میلیون خریدیمش؟) 6 میلیون ابتدا و 4 میلیون در ادامه...
عجب حسابدارهایی داره منچستر، موندم که چرا منچستر هیچ از این بازیکن استفاده نکرد، وقتی به منچستر اومد بهترین بازیکن فصل بوندسلیگا شده بود و یک هافبک میانی خوب به نظر میرسید ولی تو منچستر هیچ وقت به عنوان یک هافبک میانی به بازی گرفته نشد...
میلاد جان الان قیمت انتقال کاگاوا از دورتموند به یونایتد رو سرچ کردم که سایت بی بی سی قیمت انتقال رو 12 میلیون پوند ذکر کرده که بصورت Add on تا 17 میلیون پوند قابلیت افزایش داشته. (احتمالا با عدم درخشش کاگاوا و نتایج یونایتد مبلغ 17 تا پرداخت نشده) اینهم لینک مربوطه:
www.bbc.com/sport/football/18262878

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مثل اینکه یک مدافع 16 ساله بنام تیموتی فوسو منسا از آکادمی آژاکس به مبلغ 300 هزار پوند خریداری شده که قابلیت بازی در تمام نقاط خط دفاعی و پست هافبک دفاعی رو داره.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان الان قیمت انتقال کاگاوا از دورتموند به یونایتد رو سرچ کردم که سایت بی بی سی قیمت انتقال رو 12 میلیون پوند ذکر کرده که بصورت Add on تا 17 میلیون پوند قابلیت افزایش داشته. (احتمالا با عدم درخشش کاگاوا و نتایج یونایتد مبلغ 17 تا پرداخت نشده) اینهم لینک مربوطه:
www.bbc.com/sport/football/18262878
خوب پس با این حساب ضرر زیادی نکردیم...:rolleyes:
ولی اگه کاگاوا هم بره وکلورلی هم بره، یعنی غیر از فلچر و هررا و کریک هیچ کس دیگه نمیمونه که بزاریم وسط زمین!!!!!
خیلی وضع بدتر از این میشه...:general507:
مثل اینکه یک مدافع 16 ساله بنام تیموتی فوسو منسا از آکادمی آژاکس به مبلغ 300 هزار پوند خریداری شده که قابلیت بازی در تمام نقاط خط دفاعی و پست هافبک دفاعی رو داره.
خوب باز هم خرید جوون یه آینده نگری هستش، واسه الان چه کار دارن میکنن؟:general509:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا امروز همه جا دارن میگن که هیچ خبری نیست از تلاشی برای خرید!!!! خیلی نا امید کننده هستش!!!:general507:
انگار که باشگاه قصد خرید نداره اصلا دیگه...:general507:
تنها شایعاتی که پیدا میشه در مورد فروش بازیکنان هستش که واقعا با وضعیتی که تیم داره ترسناک به نظر میرسه...:general410::general410::general410::general410:
آقا وضعیت وخیم هستش، فکر کنم باید باز هم Glazer Out رو بگیرم دستم...:general705:
اگه خرید دیگه ای تو خط میانی و دفاع نداشته باشیم، واقعا تیم ناقصی خواهیم داشت که با این همه خرج، نمیتونه تو هیچ بازی موفق باشه...:general507:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شبکه ورزش رو بگیرید که در مورد فوتبال اروپا هستش و الان در مورد PL داره صحبت میکنه، حتی حاج رضایی هم داره از حرفهای ونگال میگه در مورد خریدهای جدید باشگاه و نتایجی که ازش انتظار میره...
البته چیز جدیدی نیست، همه رو دوستان 60 آتیشه میدونن...
ولی عملا گفت که تیم برای حضور در جمع مدعی ها احتیاج به یک معجزه داره...
برنامه جالبی هستش دوستان نگاه کنند...

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
ون خال در مورد فرصت باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات در روز دوشنبه مدعی شد تغییرات زیادی رخ می دهد اما نمی خواهد صحبتی کند و او صحبت هایش را باید با وودوارد انجام دهد و او مسوول این کارها می باشد.او گفت:

“من در مورد نقل و انتقالات تا دوشنبه صحبتی نخواهم کرد و تنها به بررسی شرایط خواهم پرداخت.

من در صدد خرید بازیکنانی هستم و برخی هم از تیم خواهند رفت و وودوارد باید مراحل کار را انجام دهد و همه چیز به آن بستگی دارد و او باید کارش را سریع تر انجام دهد و به نظرم نباید با خبرنگاران صحبت کنم بلکه با وودوارد صحبت خواهم کرد.

من در بازی میلتون به بازیکنانی که شانس زیادی نداشتند فرصت بازی دادم تا خود را نشان دهند و شانس نشان دادن شایستگی های خود را داشته باشند. من هیچ گاه از قبل تصمیمی نمی گیرم و فرصت کافی را به تمام بازیکنانم میدهم تا انتخاب های درستی داشته باشم و من از بازی با میلتون نتایج خوبی یافتم.”

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ون خال در مورد فرصت باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات در روز دوشنبه مدعی شد تغییرات زیادی رخ می دهد اما نمی خواهد صحبتی کند و او صحبت هایش را باید با وودوارد انجام دهد و او مسوول این کارها می باشد.او گفت:

“من در مورد نقل و انتقالات تا دوشنبه صحبتی نخواهم کرد و تنها به بررسی شرایط خواهم پرداخت.

من در صدد خرید بازیکنانی هستم و برخی هم از تیم خواهند رفت و وودوارد باید مراحل کار را انجام دهد و همه چیز به آن بستگی دارد و او باید کارش را سریع تر انجام دهد و به نظرم نباید با خبرنگاران صحبت کنم بلکه با وودوارد صحبت خواهم کرد.

من در بازی میلتون به بازیکنانی که شانس زیادی نداشتند فرصت بازی دادم تا خود را نشان دهند و شانس نشان دادن شایستگی های خود را داشته باشند. من هیچ گاه از قبل تصمیمی نمی گیرم و فرصت کافی را به تمام بازیکنانم میدهم تا انتخاب های درستی داشته باشم و من از بازی با میلتون نتایج خوبی یافتم.”
مشخص شد که چرا این همه خبر فروش بازیکن اومده بیرون پس...
ونگال عملا عذر خیلی هارو خواسته...
پس باید منتظر خرید باشیم؟؟؟ اگه اینجوری هستش که چرا امروز هیچ خبری نبود؟
باز هم دمش گرم که داره قدرتمندانه تصمیم میگیره، و نمیذاره کسی بهش نظرش رو قالب کنه...
مثل اینکه ولبک هم فروخته شده به تاتنهام !! درسته ؟
قرضی ظاهرا داره میره تاتنهام...

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
مشخص شد که چرا این همه خبر فروش بازیکن اومده بیرون پس...
ونگال عملا عذر خیلی هارو خواسته...
پس باید منتظر خرید باشیم؟؟؟ اگه اینجوری هستش که چرا امروز هیچ خبری نبود؟
باز هم دمش گرم که داره قدرتمندانه تصمیم میگیره، و نمیذاره کسی بهش نظرش رو قالب کنه...

قرضی ظاهرا داره میره تاتنهام...
اگه رفتن کلورلی و کاگاوا و چیچا و ولبک قطعی باشه پس باشگاه حتما خریدی خواهد داشت و گرنه تو این بحران مصدومیت و بی بازیکنی همینارو بدون برنامه رد نمی کنه بره!
درسته که اگر خریدی تو خط هافبک نداشته باشیم با مشکلاتی مواجه خواهیم شد ولی کاریزمای فن خال یه حس اعتمادی بهم میده. غرور و افتخاراتش و اعتبار و وجهه جهانی ای که داره دلگرمم می کنه(ویژگی هایی که اصلا تو مویس پیدا نمی کردم) که به سادگی تن به شکست نمیده و تو این 3 سال آخر مربی گریش همه ی اون چیزی که تو این 30 40 سال بدست آورده رو خراب نمی کنه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مثل اینکه یونایتد برای خرید بلایند با آژاکس توافق کرده، سایتهای مختلف مبلغ انتقال رو 14 تا 16 میلیون پوند ذکر کردن. این عکس هم مثل اینکه واسه توییتر بلایند هستش:
uploadfromtaptalk1409373346573.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
قضیه ویدال که کلا منتفی شده
صحبت از رفتن کاگاوا و کلورلی هست
از اون طرف هم بلیند لینک شده

خبر تازه و جدیدی نیست ؟

بالا