• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بخدا اگه به مویس انقدر بودجه می دادن فصل پیش قهرمان می شدیم و الان داشتیم با لذت بازیو می دیدیم

این چه وضعشه اخه!

در حق مویس نامردی کردن!

ریده با این تاکتیکش مرتیکه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کل خط دفاع که فاجعه است. اوانز و جونز و بلاکت هر 3 افتضاحن

فلچر افتضاحه

یانگ و والنسیا هم افتضاحن

اگه این 5 تا نبودن و جاش بازیکنای دیگه بازی میکردن بهتر بازی میکردیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب نیمه اول که تموم شد تقریبلاً. برعکس دوستان من تر و خشک و به یه آتیش نمیسوزونم.
جونز تنها دفاع خوبمون بوده، واقعاً هم خوب بازی کرده تو این نیمه. اوانزر و بلکتز... موافقم با دوستان
وینگ بک هامون بد بودن ولی والنسیا بدتر بوده!
علت این هم که مجبوریم 352 بازی کنیم اینه که فول بک هامون (شاو و رافائل) مصدومن، و مطمئناً نمیشه یانگ یا جیمز رو گذاشت فول بک.
دی ماریا عالی بوده و چند تا موقعیت خوب ایجاد کرد، در کل هم به جریان بازی سرعت میده با خلاقیتش که اینو دوست دارم من!
به نیمه دوم امید دارم:) به فن خال هم اعتماد

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
از امثال یانگ و اوانز و فلچر توقعی نمیره واقعا!رونی و فن پرسی و ماتا چرا اینطوری بازی میکنن؟!!علتش رو میشه به ضعف خط هافبکمون مرتبط دونست؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
جز دی ماریا همه بد بودن حتی ستاره هامون رونی و فن پرسی و ماتا
یانگ و بلکت و اونز و جونز و فلچر صفر مطلق بودن یکیشون واسه فنا دادن کل تیم کافیه
هر چقدر هم در پستهای دیگه بازیکن خوب بگیری همینا با بازی بدشون ستاره ها رو خنثی می کنن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از امثال یانگ و اوانز و فلچر توقعی نمیره واقعا!رونی و فن پرسی و ماتا چرا اینطوری بازی میکنن؟!!علتش رو میشه به ضعف خط هافبکمون مرتبط دونست؟
دقیقاً، همه اینا بازیکنای خلاق و موقعیت سازین، ولی وقتی یه هولدینگ میدفیلدر درست و حسابی نداریم، کنترل نداریم رو توپ وسط زمین واسه همین هم هافبک های خلاقمون نمیتونن به اون صورت موقعیت ایجاد کنن.

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
جونز تو دقاع از اونز و بلکت خیلی بهتر و درگیر و جنگنده تر بوده!
با برگشتن شاو و اضافه شدن روخو و بلیند اوانز و بلکتز باید نیمکت نشین دائم بشن. بی خاصیت ها همش دارن موقعیت میدن به مهاجم های حریف
رابین هم همونطور که قبلا گفتم خیلی افت کرده و دیگه قدرت تمام کنندگی سابق رو نداره. ما تو نوک حمله هم متاسفانه مشکل دار شدیم!
جهنم و ضرر یه پول قلمبه هم بدن ویدال بیارنش خیلی بهتر میشیم. بقول مهدی یه هافبک درجه 1 میتونه خاصیت و اثر بخشی دیگر خریدهامون رو خیلی بیشتر کنه!

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
یعنی این تلویزیون هیچی به هیچی.بین دونیمه عوض اینکه آمار بازیرو بگن.بحث کنن هیچی یه آهنگ گذاشته جاده هایه شمالو داره نشون میده قایق و پارو و این چیزا.ای بابا کی میخواد درست بشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
واقعا موافقم اصلان جان!!!
جونز دفاع تیم رو جمع کرده...غیر از اون خطای احمقانه که اول بازی کرد...
والنسیا و یانگ که اصلا معلوم نیست چه کار میکنن تو بازی...مخصوصا والنسیا که یه بزغاله تو زمین مگذاشتن به جاش حداقل یه شاخ به بازیکن حریف میزد...
اوانز که دنبال دادن پاس گل بعدی هستش...
از همه مهمتر فلچر هستش که نقش شلغم رو بازی میکنه اون وسط نه درگیر میشه این بشر و نه پاسی میده تو زمین، فقط روبه عقب بازی میکنه این بشر...
دیماریا داره وظایف فلچر و یانگ رو هم انجام میده، واقعا که طراوت رو به بازی میاره این پسر...
بخدا اگه دوتا هافبک داشتیم که بزاریم وسط زمین، حتی مشکل خط دفاعی هم دیگه به نظر نمیومد...
هافبک های تیم اصلا بلد نیستن پاس بلند بدن...
ماتا هم که تو بازی گم هستش، مشخص هستش که پست درستی نداره تو زمین...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یانگ بطور عجیبی بی خاصیت بازی کرد یعنی اگه اون حرکت نصفه و نیمه اواخر بازی رو انجام نمی داد فرقی با توپ جمع کن کنار زمین نداشت
انگار قسم خورده که فایده ای واسه تیم نداشته باشه!

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
نمی دونم چرا احساس کردم اون حرکت رو یانگ پنالتی بود!
اومد خیز برداره برای شوت که دقیقا همون موقع مدافع برنلی با دست تعادلش رو بهم زد!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اگه یکی مثل رویس رو داشت این تیم جای والنسیا یا یانگ احمق چی میشد
یعنی مرده دفاع کردن این بلکت هستم در واقع بلک کت بوده مردک یک تنه تیمو به عنایت داده عشق میکنم خودشم خونسرد و مسلط میخواد نشون بده ابله

بالا