• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب بازی رو باختیم.
تو فاز تهاجمی که حرف خاصی نداشتیم که با توجه به 10 نفره شدن طبیعی بود.

اما تو فاز دفاعی مشکل هست. گلی که خوردیم دقیقا از ناحیه والنسیا شروع شد. چه رافائل باشه چه والنسیا جفتشون ضعیف هستند و باید بندازنشون بیرون

دلیل اصلی باخت و بازی ضعیف هم اون اسمالینگ بی شعور بود که الکی الکی جلو دروازه بان کارت گرفت. اخه یکی نیست به این احمق بگه مرد حسابی ، تو جلو اگرو و توره بازی میکنی و هر لحظه احتمال داره کارت بگیری چرا جلو دروازه بان حریف اینطوری میکنی.

امیدوارم یه فکری برای این خط دفاع بکنن. این پدی مک نیر خیلی بهتر از اسمالینگ بود اما این تیم نیاز به مدافعای غول تری داره.
تو فاز حمله هم امیدوارم که فالکائو برسه. این ویلسون هم خوب نشون داد تو یکی 2 صحنه

تو خط میانه هم به نظر من فلاینی بد نبود نسبت به بازیهای قبلیش و به نظر میرسه داره جا میفته.

اما در کل سرعت تیم کمه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شاو خیلی ضعیف تر از اونی هستش که ازش انتظار میره...
فلینی خوب بازی کرد و همینطور رونی و بلیند...
والنسیا هم تعریف نداشت و فنپرسی فقط یک حرکت کرد تو کل بازی...
دیماریا هم افت کرده...
به کریک هم نمره قبولی میدم...
باید گفت که این تیم امیدوار کننده بازی کرد با حضور رونی...
باید مشکل خط دفاع رو حل کرد، حالا خریدن دفاع یک راه هستش، ولی من بیشتر به این فکر میکنم که الان دفاع خوبی وجود نداره تو دنیای فوتبال که تیمش حاضر به از دست دادنش باشه...
پس بهترین راه هماهنگ کردن این دفاعهایی هستش که داریم، که به نظر من بهترین گزینه ها روخو و مک نر هستن و بقیه دفاع های خیلی جا دارن که بخوان تو ترکیب باشن و باید باشون خیلی کار کنند یا کلا ترکیب تیمی عوض بشه...
احتیاج به یک وینگر سمت راست داریم، از این سمت تو بازیهایی که داشتیم تا الان هیچ کاری برای تیم انجام نشده...
یانوزای و والنسیا در حدی نیستن و رافائل هم وقتی حمله میکنه، تو دفاع جا میمونه...
اگه کوادرادو رو گرفته بودیم چقدر خوب بود...
شاید استروتمن بتونه مقداری از مشکلات تیم رو حل کنه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
باختیم و 3 امتیاز از دستمون رفت ولی یه خوبی که داره اینه حداقلش تحقیر نشدیم! باخت 1-0 اونم وقتی که بیش از یک نیمه در زمین حریف 10 نفره بازی کردیم زیادم بد نیست!
اگه حماقت اسمالینگ و اون حرکتش جلوی هارت نبود ممکن بود نتیجه به نفع ما تموم بشه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به ونگال باختیم چون بالاخره دیماریا امروز روزش نبود گذاشت تا ته بازی تر بزنه

به فن خال که از اول فصل باختیم حسین خان!

اسمالینگ امیدوارم یه روز خوش تو زندگیت نبینی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باختیم و 3 امتیاز از دستمون رفت ولی یه خوبی که داره اینه حداقلش تحقیر نشدیم! باخت 1-0 اونم وقتی که بیش از یک نیمه در زمین حریف 10 نفره بازی کردیم زیادم بد نیست!
اگه حماقت اسمالینگ و اون حرکتش جلوی هارت نبود ممکن بود نتیجه به نفع ما تموم بشه
واقعا...:general507:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
البته امثال اسمالینگ از شاهکارای فرگوسن هست که بجای واران و ... رفت سراغ این احمقا

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من نمیشه همه بازیکنها رو عوض کرد تازه بگیم همونا که جدید هم گرفتیم خوب نیستن به هر شکل منابع محدوده و باید درست خرج بشه الان تقریبا نصف نیم فصل رفته هنوز این بازیکنهای جدید خیلی حضورشون به چشم نمیاد حداقل از لحاظ آماری وضعیت عینیمون تغییر خاصی نکرده من احساس میکنم یک جورایی داریم به خودمون میگیم ونگاله و همه چیز درست میشه اما اینکه زمان و منابع هم یاری بکنه جای سوال هست

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
میلاد با همه حرفات موافقم بخ جز:
شاو واقعاً خوب بود سمت چپ، چند بار رسماً نجات داد تیمو!
ه نظر من بهترین گزینه ها روخو و مک نر
مصدومیت جونز وقتی برطرف شه باید یه پای دفاع باشه! تنها دفاعمونه که هم فیزیک عالی داره و هم با توجه به سنش خیلی احمق نیست!

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
این تیم امسالم سهمیه نمیگیره
اون از دفاع که فاجعه بود(باز دمه رونی گرم)
هافک خلاق ک کلا بعد از اسکلز نداشتیم(رونی هست)
وینگرم ک هماهنگ نیستن(بازم رونی)
فقط رونی بود و بس
رونی+دخیا VS سیتی بود

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فلینی خوب بازی کرد و همینطور رونی و بلیند...
والنسیا هم تعریف نداشت و فنپرسی فقط یک حرکت کرد تو کل بازی...
دیماریا هم افت کرده...
به کریک هم نمره قبولی میدم...
باید گفت که این تیم امیدوار کننده بازی کرد با حضور رونی...
باید مشکل خط دفاع رو حل کرد، حالا خریدن دفاع یک راه هستش، ولی من بیشتر به این فکر میکنم که الان دفاع خوبی وجود نداره تو دنیای فوتبال که تیمش حاضر به از دست دادنش باشه...
پس بهترین راه هماهنگ کردن این دفاعهایی هستش که داریم، که به نظر من بهترین گزینه ها روخو و مک نر هستن و بقیه دفاع های خیلی جا دارن که بخوان تو ترکیب باشن و باید باشون خیلی کار کنند یا کلا ترکیب تیمی عوض بشه...
احتیاج به یک وینگر سمت راست داریم، از این سمت تو بازیهایی که داشتیم تا الان هیچ کاری برای تیم انجام نشده...
یانوزای و والنسیا در حدی نیستن و رافائل هم وقتی حمله میکنه، تو دفاع جا میمونه...
اگه کوادرادو رو گرفته بودیم چقدر خوب بود...
شاید استروتمن بتونه مقداری از مشکلات تیم رو حل کنه...

شاو ضعیفه؟ امروز نبود قشنگ 4 5 تا خورده بودیم!

رونی فقط اواخر نیمه دوم خوب بود

روخو خیلی بدتر از اون چیزی هست که تصور میکنی!

اگر وجود رابین تو بازی احساس نمیشه بخاطر هافبک ها هست

مک نیر خوبه قبول دارم. به نظرم اگر کریک قبول کنه تو مرکز دفاع بازی کنه از خیلی از این احمقا بهتره

دوستان امیدوار کننده بودن تیم واسه ما امتیاز نمیشه

همین طوری پیش بریم لیگ قهرمانان فصل بعد رو هم از دست میدیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد با همه حرفات موافقم بخ جز:

شاو واقعاً خوب بود سمت چپ، چند بار رسماً نجات داد تیمو!

مصدومیت جونز وقتی برطرف شه باید یه پای دفاع باشه! تنها دفاعمونه که هم فیزیک عالی داره و هم با توجه به سنش خیلی احمق نیست!
راستش انتظار ازش بیشتر میره!!!
نمیگم که ضعیف هستش، بیشتر منظورم این هستش که ما این بازیکن رو گرفتیم که بتونه سمت چپ تیم رو بیمه کنه، ولی تا الان فقط وظایف دفاعی انجام داده و اون هم بطور مطلوبی نبوده...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
منچستر تو روزی که دوست داشتم ببره، باخت

خب دی ماریا وقتی ضعیفه چرا بیرون نمیاردش ؟ مشکل منچستر اینه که هیچ تاکتیکی نداره فقط می خواد توپ رو برسونه به رونی، ون پرسی یا دی ماریا و بعد اونا خودشون می دونن چیکار کنن (!)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
شاو ضعیفه؟ امروز نبود قشنگ 4 5 تا خورده بودیم!

رونی فقط اواخر نیمه دوم خوب بود

روخو خیلی بدتر از اون چیزی هست که تصور میکنی!

اگر وجود رابین تو بازی احساس نمیشه بخاطر هافبک ها هست

مک نیر خوبه قبول دارم. به نظرم اگر کریک قبول کنه تو مرکز دفاع بازی کنه از خیلی از این احمقا بهتره

دوستان امیدوار کننده بودن تیم واسه ما امتیاز نمیشه

همین طوری پیش بریم لیگ قهرمانان فصل بعد رو هم از دست میدیم
منم با این پست افشین موافقم. بنظر من روخو بهترین پست واسش دفاع چپ هستش و فکر میکنم نمیتونه یک دفاع وسط خوب بشه. راستی بلیند هم تو بازیهای که هافبکهای حریف فیزیکی هستن خیلی کم میاره. استروتمن از این لحاظ خوبه فقط مصدومیتش آدم رو نگران میکنه.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بیشتر از این که مشکلمون مهره و بازیکن باشه بحث فنیه! همین دی ماریا چقدر تو رئال عالی بود؟ در اولین بازی هاش هم برای منچستر خوب کار کرد ولی الان رفته تو سراشیبی
یا فن پرسی تو زمان فرگی عالی بود یا همین جام جهانی تو ترکیب هلند
شاو فصل پیش تو ساوتهمپتون از بهترین مهره ها بود
وقتی کل سیستم تیم مشکل داره بازیکن های خوب رو هم خراب می کنه
بنظر من مشکل منچستر با گذشت زمان حل میشه این بازیکن ها 2-3 فصل باید کنار هم بازی کنن تا یه نظم و هماهنگی بیشتری بینشون به وجود بیاد تا بشه طرح و برنامه های مربی رو تو زمین پیاده کرد
در این مقطع هم چاره ای جز فرصت دادن به فن خال نداریم چون هیچ تضمینی برای موفقیت مربی که قراره جایگزینش بشه وجود نداره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بیشتر از این که مشکلمون مهره و بازیکن باشه بحث فنیه! همین دی ماریا چقدر تو رئال عالی بود؟ در اولین بازی هاش هم برای منچستر خوب کار کرد ولی الان رفته تو سراشیبی
یا فن پرسی تو زمان فرگی عالی بود یا همین جام جهانی تو ترکیب هلند
شاو فصل پیش تو ساوتهمپتون از بهترین مهره ها بود
وقتی کل سیستم تیم مشکل داره بازیکن های خوب رو هم خراب می کنه
بنظر من مشکل منچستر با گذشت زمان حل میشه این بازیکن ها 2-3 فصل باید کنار هم بازی کنن تا یه نظم و هماهنگی بیشتری بینشون به وجود بیاد تا بشه طرح و برنامه های مربی رو تو زمین پیاده کرد
در این مقطع هم چاره ای جز فرصت دادن به فن خال نداریم چون هیچ تضمینی برای موفقیت مربی که قراره جایگزینش بشه وجود نداره

موافقم که مشکل تیم بحث فنیه ولی با فن خال موافقم نیستم! تفکراتش بدرد لیگ برتر نمیخوره

در ضمن نهایتا سه فصل دیگه مربیگری کنه بعدش بازنشسته میشه اون موقع باید چیکار کنیم؟

به نظرم باید از همین الان به گیگزی با نظارت رئیس فرصت بدن

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
موافقم که مشکل تیم بحث فنیه ولی با فن خال موافقم نیستم! تفکراتش بدرد لیگ برتر نمیخوره

در ضمن نهایتا سه فصل دیگه مربیگری کنه بعدش بازنشسته میشه اون موقع باید چیکار کنیم؟

به نظرم باید از همین الان به گیگزی با نظارت رئیس فرصت بدن
گیگز هم تا امتحانشو پس نده معلوم نیست استعداد مربیگری داره یا نه! فرصت دادن به گیگز مثل قمار می مونه که ریسکش بالاست!
اگه پپ از بایرن جدا بشه فعلا بهترین گزینه ست ولی منم ترجیح میدم که مربی آینده از دل خود باشگاه و بازیکنان بیرون بیاد

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
بیخیال فنخال بشید! تعویض مربی برای ما فقط یک قدم به عقب هست.
همچنان مشکل تو دفاعه و فقط ثبات میتونه مشکل رو حل کنه. رافائل مصدوم بود. اسمالینگ روی حماقتش اخراج شد. روخو هم مصدوم!
همین که یه گل خوردیم و 15 مین آخر بازی حریف رو تحت فشار گذاشتیم، باید راضی باشیم. نتیجه خوب نبود قطعا ولی با این شرایط نمیشه ناراضی بود.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه نکته مهم:
پیگرینی چقد مربی ضعیقیه؟!!!
جلو تیم 10 نفره یونایتد، با اون وضع دفاعی که ما داشتیم، مهاجم نوکش رو کشید بیرون هافبک دفاعی اورد تو، انقد آدم ترسو؟!!!
باور کن اگه تو شرایط مشابه مربی ما همچین کاری میکرد خیلی راحت بحش میدادم بهش :D

بالا