• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
ببینید این آرژانتینی کثیف چیا گفته !

Di Maria: PSG move stopped by money problems

Di Maria was the subject of significant interest from the Ligue 1 champions before eventually moving to Old Trafford in a British-record £59.7 million deal, and the Argentine has subsequently made an impressive start to his Premier League career.

PSG were fined £50m and issued with a spending restriction last summer for breaching Uefa's Financial Fair Play regulations, and Di Maria believes this was the key reason why they had to pull out of the race to sign him.

“PSG, I think they had a money problem and they couldn’t buy players," the Argentine said in an interview with Telefoot. "This is the main reason I didn’t go there. Playing in the French league would please a lot of players.

"Now I’m in the English league. But you never know, there is a lot of movements in football. You can never predict where you’re going to play.

"There were a lot of clubs interested in me. A lot really. But Manchester United appeared and didn’t go away. They absolutely wanted me and it happened.”

Di Maria admits the possibility of moving to the French capital intrigued him, and has not ruled out the prospect of joining PSG in the future.

"It could have been a good experience for me to go to Paris," he added. “I know I’m still young, perhaps I’ll go to PSG one day. I don’t know how it will all end."

Real Madrid's decision to sell Di Maria after an impressive season and decisive display in the Champions League final caused consternation among many, but the Argentine insists he is happy with the way things have worked out.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Di Maria was the subject of significant interest from the Ligue 1 champions before eventually moving to Old Trafford in a British-record £59.7 million deal, and the Argentine has subsequently made an impressive start to his Premier League career.

PSG were fined £50m and issued with a spending restriction last summer for breaching Uefa's Financial Fair Play regulations, and Di Maria believes this was the key reason why they had to pull out of the race to sign him.

“PSG, I think they had a money problem and they couldn’t buy players," the Argentine said in an interview with Telefoot. "This is the main reason I didn’t go there. Playing in the French league would please a lot of players.

"Now I’m in the English league. But you never know, there is a lot of movements in football. You can never predict where you’re going to play.

"There were a lot of clubs interested in me. A lot really. But Manchester United appeared and didn’t go away. They absolutely wanted me and it happened.”

Di Maria admits the possibility of moving to the French capital intrigued him, and has not ruled out the prospect of joining PSG in the future.

"It could have been a good experience for me to go to Paris," he added. “I know I’m still young, perhaps I’ll go to PSG one day. I don’t know how it will all end."

Real Madrid's decision to sell Di Maria after an impressive season and decisive display in the Champions League final caused consternation among many, but the Argentine insists he is happy with the way things have worked out.
چقد بد حرف زده :| وحشتناک از چشمم افتاد

Sent from my Lenovo K900_ROW using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
حالم ازش بهم خورد

تووز این

کلا ارژانتینیا همینن
با همه نفرتی که از توز دارم آخرای بازیش اون ... بازیارو دراورد، خیلی عجیبه هنوز یه ماه نیومده همچین حرفی بزنه، پوشیدن لباس یونایتد یه افتخاره، حتی شاو هم ک طرفدار چلسی بود وقت اومدنش گفت به بزرگترین باشگاه انگلیس اومده.
اون وقت دی ماریا از الان داره حرف اون تیم پوشالی و تازه به دوران رسیده پی اس جیو میزنه :| همین نیم فصل هم بفروشنش ناراحت نمیشم

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یعنی چی؟! این حرفش با حرفای قبلیش نمیخونه که! قبلا که می گفت از اومدن به یونایتد راضی هست و به یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان اومده،اونوقت این اراجیف چیه دیگه؟

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با همه نفرتی که از توز دارم آخرای بازیش اون ... بازیارو دراورد، خیلی عجیبه هنوز یه ماه نیومده همچین حرفی بزنه، پوشیدن لباس یونایتد یه افتخاره، حتی شاو هم ک طرفدار چلسی بود وقت اومدنش گفت به بزرگترین باشگاه انگلیس اومده.
اون وقت دی ماریا از الان داره حرف اون تیم پوشالی و تازه به دوران رسیده پی اس جیو میزنه :| همین نیم فصل هم بفروشنش ناراحت نمیشم

حیف شماره 7 که دادنش به این

اگر رئیس بود هیچوقت پای همچین بازیکنایی به الدترافورد باز نمیشد

باز فالکائو قدر شناسه ولی این...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یعنی؟! این حرفش با حرفای قبلیش نمیخونه که! قبلا که می گفت از اومدن به یونایتد راضی هست و به یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان اومده،اونوقت این اراجیف چیه دیگه؟

دو تا بازی نتیجه نگرفتیم رنگ عوض کرد

البته یادش رفته بازی با سیتی یه ربع اخر رو گند زد به تیم

اگر این فن خال بزدل میذاشت نود دقیقه بازی کنه تا مدافع های حریف حالشو جا بیارن انقدر پررو نمیشد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پس اینکه می گفتن دی ماریا تو منچستر خوشحال نیست حقیقت داره! دیگه بازیکن پولی همینه مثل مزدور می مونه در عوض کاری که ازشون می خوایی (و خیلی وقت ها از پسش برنمیان) ازت پول می گیرن
هیچی جای بازیکن بومی و آکادمی خود باشگاه نمیشه
کلا نه به بازیکنان و نه مربیان غیر بریتانیایی که بخوان به منچستر بیان علاقه ای ندارم سر و ته اکثرشون همینه منتهی بعضیا از ترس افکار عمومی هواداران جرات نمی کنن ابرازش کنن بعضیا هم مثل دی ماریا رک و راست حرف دلشون رو می زنن
حیف که پادشاهی رئیس تموم شد و از سر اجبار مزدور استخدام کردیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پس اینکه می گفتن دی ماریا تو منچستر خوشحال نیست حقیقت داره! دیگه بازیکن پولی همینه مثل مزدور می مونه در عوض کاری که ازشون می خوایی (و خیلی وقت ها از پسش برنمیان) ازت پول می گیرن
کلا نه به بازیکنان و نه مربیان غیر بریتانیایی که بخوان به منچستر بیان علاقه ای ندارم سر و ته اکثرشون همینه منتهی بعضیا از ترس افکار عمومی هواداران جرات نمی کنن ابرازش کنن بعضیا هم مثل دی ماریا رک و راست حرف دلشون رو می زنن
البته مهدی حرفتو درباره مربیمون قبول ندارم، درسته تعصب خاصی نداره فن خال روی باشگاه، ولی حداقل میدونه کجا اومده، عظمت باشگاه رو حس میکنه، بسیار هم امیدوارم به موفقش، فن خال مربی ایه که تو خیلی جاها موفق شده، یونایتد رو هم برای همین انتخاب کرد، مربی بزرگیه و بزرگترین باشگاه رو انتخاب کرد.
نه مثل این مزدور که خودت بهترین شکل توصیفش کردی.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

اسکولز این حرفو زده بود که یه عده بهش پریده بودن. زن دی ماریا هم توییت کرده بود که اون خیلی خوشحاله

منم هفته ای اونقدر پول بگیرم 50 دقیقه قدم بزنم و 10 دقیقه سانتر کنم بعدش تعویض بشم خیلی خوشحال میشم!

تنها کسایی که دلشون برای باشگاه میسوزه گیگزی و اسکولزی و نویل و امثال اونا هستن که خون یونایتد تو رگشونه. اگر اینا هدایت باشگاه رو دستشون بگیرن حتی اگر چمپیونز شیپ هم بریم من بازم ازشون حمایت میکنم چون بهشون ایمان دارم

در حال حاضر هیچ بازیکنی تو ترکیب یونایتد نیست که دلش برای تیم بسوزه (البته فلچر و کریک رو میشه از بازمانده های نسل قبل حساب کرد )

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505

لطفا ترجمه کنید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ترجمه نمیخواد اگه این صحبتها صحت داشته باشه میشه نتیجه گرفت که ایشون هوس کردن برن پی اس جی و احتمالا از الان دارن زمینه سازی ها رو انجام میدن.

من امیدوارم که اگه واقعا دلش با تیم نیست خب باشگاه با قیمت خوب بفروشتش و برن دنبال بازیکنایی که واقعا عاشق یونایتد هستند. مثل لوک شاو

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
البته مهدی حرفتو درباره مربیمون قبول ندارم، درسته تعصب خاصی نداره فن خال روی باشگاه، ولی حداقل میدونه کجا اومده، عظمت باشگاه رو حس میکنه، بسیار هم امیدوارم به موفقش، فن خال مربی ایه که تو خیلی جاها موفق شده، یونایتد رو هم برای همین انتخاب کرد، مربی بزرگیه و بزرگترین باشگاه رو انتخاب کرد.
نه مثل این مزدور که خودت بهترین شکل توصیفش کردی.
من منظورم نسبت به سرمربی از این نظر نبود که تعصب داره یا نه
فن خال واسه ما اگه جواب هم بده موقته تا یه پیشنهاد خوب واسش بیاد احتمال رفتنش زیاده و می تونه به راحتی به منچستر پشت کنه
ولی اگه مثلا یه فردی از داخل خود باشگاه مثل گیگز سرمربی ما بشه و به موفقیت هم برسه احتمال پشت کردنش به باشگاه بسیار کمتره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
متاسفانه بلیند هم مصدوم شده که همراه دخیا در بازی یا تمرین تیم های ملی کشورشون بوده!!!!!
فکر میکنم منچستر بره بیمارستان بزنه بهتر هستش...:eek::general507:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
سلام به همگی،حدود 1.5 یا 2 سال میشه تو این تاپیک پستی نزدم،اگه بچه هایی که قدیمی ترن یادشون باشه گفتم تا زمانی که مویس سرمربی باشه دیگه پست نمیدم.حالا که مویس رفت،ولی با فن خال هم شاهد چیز به خصوصی نیستیم،ای کاش از اول سکان تیم دست گیگز و اسکولز و ...
بچه های تیم میبود تا شاهد دیدن انگلایی مثل دی ماریا تو تیم نباشیم،همین زمستون بفروشنش خیلی بهتره تا شاهد دیدن قیافه نحس این یارو تو بازی نباشیم.پول مفت به امثال این اقا خوب میچسبه.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
"لیست کامل مصدومین تیم : دالی بلیند، دیوید دخیا، جانی اوانز، اشلی یانگ، مایکل کریک، رافاءل داسیلوا، مارکوس روخو، فیل جونز"

از این لیست کدومشون به بازی با شنبه میرسن؟امیدوارم حداقل کریک و رافائل برسن بلکم وسط زمین و سمت راست یه مقدار سر و سامون بگیره

ویرایش: Mark Ogden': 'Daley Blind will miss at least a month, while David de Gea and Michael Carrick could play against Arsenal in the next round

Last edited:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
دی ماریا میاد اونطوری صحبت میکنه اونوخت این بنده ی اودین رو ببینید چطوری صحبت کرده!!

روخو: وقتی پیشنهاد منچستریونایتد را شنیدم، نمی توانستم به چیز دیگری فکر کنم

بنابر گزارش آی اسپورت، روخو به خبرنگاران گفت:" وقتی شنیدم منچستریونایتد من را می خواهد، خیلی سورپرایز شدم. در پرتغال بودم که مدیر برنامه هایم این موضوع را به من گفت. از من خواست تا آرامشم را حفظ کنم اما نمی توانستم. داشتم در رویا زندگی می کردم. به هیچ چیز دیگری نمی توانستم فکر کنم. هر روز با او تماس می گرفتم اما وقتی به نظر رسید که این انتقال انجام نخواهد شد، از تمرین کردن با اسپورتینگ خودداری کردم. آن وقت بود که خوان ورون نقشش را در این انتقال انجام داد.
او برای من مثل یک پدر بود و از من حمایت کرد. ورون با من تماس گرفت و گفت کله شق نباش. اگر منچستریونایتد بازیکنی را بخواهد ، نمی گذارد راحت از دستش برود. من به تمرینات برگشتم و انتقال هم انجام شد."

بالا