• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
الان تو سایت ترول فوتبال دیدم نوشته مصدومیت بلیند 6 ماه هستش!! اومدم اینجا دیدم عباس عزیز هم این خبر رو نوشته.
آخه چرا همش ما!!! خط هافبک تعطیل بود همینجوری، کلا کرکره هاش اومد پایین !!
پ.ن: مخلصم اصلان جان
پ.ن۲!: الان تو سایتهای هواداری دیدم نوشته فالکائو مجددا دچار مصدومیت شده و یک ماه دور از میادین هستش!! فکر کنم بازیکنهای سالممون بزور یک تیم رو تشکیل بدن!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
مدت مصدومیت دالی بلیند 6 ماه اعلام شده مثل اینکه :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::general208: فن خال هم تاییدش کرده
ظاهرا حتی یک نفر هم سایت باشگاه رو چک نمیکنه. چون امروز فن خال تکذیب کرده این مدت 6 ماه رو.
دخیا و دی ماریا به بازی آرسنال میرسن. کریک و شاو هم احتمالش هست بازی کنن.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ظاهرا حتی یک نفر هم سایت باشگاه رو چک نمیکنه. چون امروز فن خال تکذیب کرده این مدت 6 ماه رو.
دخیا و دی ماریا به بازی آرسنال میرسن. کریک و شاو هم احتمالش هست بازی کنن.
امان از این صفحه های فیس بوکی!خیر سرش معتبر ترین پیج فارسی زبان در مورد اخبار باشگاه بود مثلا

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب الان تو یک سایت خارجی دیدم نوشته فن خال دوری دو هفته ای فالکائو رو تایید کرده.حالا باز اگه دوستان تو منبع معتبری خبری دیدن به ما هم اطلاع بدن طاقت شنیدنش رو داریم! دیگه از بس خبر مصدومیت اومده اگه ابلن خبر سلامتی بیاد تعجب میکنم!
با این وضعیت مصدومیت فالکائو فکر کنم احتمال دائمی کردن قراردادش کم باشه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ونگال گفته که باید تو تمرین فردا مشخص بشه که کدومها مصدوم هستن ولی گفته که دخیا و دیماریا در بازی شنبه هستن ولی در مورد کریک معلوم نیست و همچنین تکذیب کرده که بلیند 6 ماه مصدوم خواهد بود، ولی تایید کرده که مدت طولانی بازی نمیکنه(حدس من، احتمالا 3-2 ماه)...
معین جان اون خبری که بایرن دنبال هررا هستش رو جدی نگیر، چون بازیکنی که تازه به تیم ما اومده و این همه بهش نیاز هستش، عمرا بجای یک بازیکن بسیار کم ارزش فروخته بشه(منظورم اینه که شقیری به درد ما نمیخوره)
بعید میدونم که دیماریا رو بخوان به PSG بفروشن...
کلا خرید رو تو زمستون باید دورش رو خط کشید، چون وودی و گلیزرها دیگه نمیخوان خرج کنن و خرجی که همراه با هیچ سودی نباشه که خودش یک فاجعه دیگه هستش...
تیم ما الان غیر از دروازه تو همه قسمتها مشکل داره، یا به دلیل مصدومیت یا ضعف بازیکنها، خرید چاره این تیم نیست دیگه، مگه اینکه بخوان 3-2 خرید بزرگ دیگه داشته باشه که بعید هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بويان کرکيچ رو می دونستید تو لیگ برتر و استوک توپ می زنه؟! الان که خبرشو تو ورزش 3 دیدم فهمیدم
خیلی وقته بازیی ازش ندیدم ولی یادمه یه زمانی بازی هاش رو که تو بارسلونا می دیدم می گفتم این پسر آینده ای درخشانی داره و اگه فرگوسن بخردش برد کرده حالا سر از تیمی مثل استوک درآورده!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
بويان کرکيچ رو می دونستید تو لیگ برتر و استوک توپ می زنه؟! الان که خبرشو تو ورزش 3 دیدم فهمیدم
خیلی وقته بازیی ازش ندیدم ولی یادمه یه زمانی بازی هاش رو که تو بارسلونا می دیدم می گفتم این پسر آینده ای درخشانی داره و اگه فرگوسن بخردش برد کرده حالا سر از تیمی مثل استوک درآورده!
می‌گفتند که جانشین ساویولا حواهد بود. چندین رکورد هم داشت در جوانترین بازیکن و این داستان‌ها.
که البته بعدا مسی همه‌اش رو شکست.
اما عجیبه که با اینکه چنین آیندهء درخشانی براش پیش‌بینی میشد، در اوج جوانی،عملا فراموش شد. هنوز هم خیلی جوانه (24 سال) اما احتمالا خیلی افت کرده که خبری ازش نیست.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با این وضعیت مصدوما فکر نکنم نتیجه بگیریم. من اکانت سی سی رو هم دیگه تمدید نکردم.
امیدوارم یه روزی برسه که مصدومای تیم کمتر از 5 باشه

• Like
Reactions: rms

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
میگم تا اینجای کار فن خال ، آیا بهش اعتقاد دارید که تیم رو بتونه به دوران اوج برگردونه ؟
خیلی ذلم برای اون منچستری که همه تیم ها ازش وحشت داشتن تنگ شده ،اون تیمی تو لیگ قهرمانان همه خدا خدا میکردن بهش نخورن .
پ.ن: بازیهای امسال لیگ قهرمانان رو حتی یکی رو هم نگاه نکردم ، خداییش بودن منچستر دلت نمی خواهد نگاه کنی. : ((

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این جسی لینگارد خیلی ازش تعریف میکردن اما من که تا الان یه بازی ازش ندیدم.
جونز که دائم المصدوم شده. اوانز که مصدوم باشه بهتره. روخو رو که نمیدونم چرا به دل نمیشینه. ارژانتین تو سالهای اخیر هیچوقت مدافع های شاخی نداشته. بلیند خوب بوده اما قدرت بدنیش واسه لیگ برتر کمه. فالکائو هم که فقط 20 دقیقه بازی کرده

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فلسفه اوردن فالکائو دقیقا چی بود؟

پول مفت بهش بدن تا همش رو سکو باشه و چیچا و ولبک رو رد کنن؟

احمق تر از این کادر فنی (بجز گیگز ) و مدیرای یونایتد تو دنیا وجود نداره!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
چیچا رو مفت دادیم رفت تو منچستر اصلا بهش بها ندادیم اکثرا به عنوان یار تعویضی وارد زمین می شد هر وقت هم که بازی می کرد خیلی تحرک داشت جاگیری های خیلی خوبی هم داشت
از فالکائو فقط اسمش باقی مونده
این کلوپ هم جدیدا بطور غیر مستقیم حرف از احتمال جدایی از دورتمند می زنه و گفته فقط در آلمان و انگلیس فعالیت خواهم کرد و پیشنهادات تیمهای انگلیسی رو بررسی می کنم
اگه فن خال همین وضع رو ادامه بده باید یه نیم نگاهی هم به کلوپ داشته باشیم اگه این پولهایی که خرج خریدهای فن خال کردیم رو بدیم کلوپ مطمئنم نتیجه ی بهتری می گیریم

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چیچا رو مفت دادیم رفت تو منچستر اصلا بهش بها ندادیم اکثرا به عنوان یار تعویضی وارد زمین می شد هر وقت هم که بازی می کرد خیلی تحرک داشت جاگیری های خیلی خوبی هم داشت
از فالکائو فقط اسمش باقی مونده
این کلوپ هم جدیدا بطور غیر مستقیم حرف از احتمال جدایی از دورتمند می زنه و گفته فقط در آلمان و انگلیس فعالیت خواهم کرد و پیشنهادات تیمهای انگلیسی رو بررسی می کنم
اگه فن خال همین وضع رو ادامه بده باید یه نیم نگاهی هم به کلوپ داشته باشیم اگه این پولهایی که خرج خریدهای فن خال کردیم رو بدیم کلوپ مطمئنم نتیجه ی بهتری می گیریم

کلوپ رو خیلی قبول دارم. به نظرم باید رو هوا بزنیمش چون شاید همچین موقعیتی دیگه پیش نیاد
الانم که حرف از جدایی میزنه 100% بخاطر سیاست های کثیف بایرن هست که تیمشو نابود کرده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
1 ساعت به بازی مونده و اینجا کبوتر پر نمیزنه...
چه خبره؟؟؟؟
اینقدر دوستان نا امید هستن از این تیم؟؟
واقعا داره همون اتفاقهایی که 1 سال و خورده ای پیش گفتم، سر تیم میاد...
دیگه وضعیت از قرمز رد شده و فقط امیدوارم به سرنوشت لیورپول دچار نشیم...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
De Gea, Smalling, McNair, Blackett, Valencia, Carrick, Fellaini, Shaw, Di Maria, Rooney, van Persie

مرتیکه گوسفند با این ترکیبش

بلکت؟ دوباره اسمالینگ ؟

استفاده همزمان از کریک و فلایینی؟ باز میخواد تا دقیقه 70 خون به جیگر ما بکنه بعد ماتا رو بیاره شاید اون بتونه یه کاری بکنه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
به جای فلینی می تونست از ماتا استفاده کنه خب!!دفاع درست و حسابی که نداریم حداقل می تونیم با نیمچه حمله های خوبی که می کنیم آرسنال رو عقب نگه داریم

امشب یا خیلی رویایی و یونایتد وار می بریم یا اینکه افتضاح می بازیم!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
De Gea, Smalling, McNair, Blackett, Valencia, Carrick, Fellaini, Shaw, Di Maria, Rooney, van Persie
مرتیکه گوسفند با این ترکیبش
بلکت؟ دوباره اسمالینگ ؟
استفاده همزمان از کریک و فلایینی؟ باز میخواد تا دقیقه 70 خون به جیگر ما بکنه بعد ماتا رو بیاره شاید اون بتونه یه کاری بکنه
دقیقا!!!!!!
چندتا دفاع؟؟؟؟؟
رونی و فنپرسی و دیماریا در مقابل کل تیم آرسنال میخواد بازی کنه، مگه اینکه شاو تو جای جدیدی ببینیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به جای فلینی می تونست از ماتا استفاده کنه خب!!دفاع درست و حسابی که نداریم حداقل می تونیم با نیمچه حمله های خوبی که می کنیم آرسنال رو عقب نگه داریم
امشب یا خیلی رویایی و یونایتد وار می بریم یا اینکه افتضاح می بازیم!!
آرسنال مارو بدجور ببره؟؟؟؟
بعید میدونم، آرسنال نمیدونم قضیش چیه که اصلا نمیتونه هیچوقت این کار رو بکنه...

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
آرسنال مارو بدجور ببره؟؟؟؟
بعید میدونم، آرسنال نمیدونم قضیش چیه که اصلا نمیتونه هیچوقت این کار رو بکنه...
با مفتضحاتی :دی که تو این دو فصل برامون رخ داده،این چیزا بعید نیست میلاد جان!

بالا