• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب خلاصه بازی رو دیدم، چیز خاصی جز دیدن گلها واسم نداشت...
البته باید بگم که ترکیب کریک و هررا واقعا جواب داده و کریک واقعا تحرک رو به خط میانی اورده بود...
ظاهرا 3-3-4 بازی کردیم(ترکیبی که خیلی دوست دارم) و از کنار حرکت خاصی نداشتیم...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نرسیده بودم که بازی رو ببینم. گل‌ها رو دیدم. تبریک. چه تیم خوبی بود، تیم‌مون. سر حال و جوندار.

داشتم نوشته‌هاتون رو می‌خوندم. بابا شما حرف ندارین. حضرت عباسی، موقع باخت هم همینطور باحال و شوخ و ظریف و طناز باقی بمونید. عمر رو با این شوخی‌ها و سرزندگی بگذرونید. ;)

همیشه خندان

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
این علیفر چقدر دری وری میگه مرتب هم تکرارش می کنه ... استاد بازی رو گزارش کن
چه حرف عجیبی مهدی جان. اصولا تا الان مگه جز دری وری از استاد شنیده‌ای؟
یه چیزی برام جای سوال داره،این علیفر خانواده ای،دوستی،فامیلی یا آشنایی چیزی نداره که بهش بگن گزارشگریش تا چه حد گند هست؟!!!یعنی هیشکی از اطرافیانش بهش این موضوع رو گوشزد نمی کنن؟!!باور کنین این یارو و خیابانی و امثال اینا مشکلشون روانی هست،وگرنه مگه میشه یه آدم به این مرتبه از زندگی برسه و اینقدر داغون باشه؟
کلا استاد علیفر در دو کلمه خلاصه شده. و اگر یک بار گزارشی ازش شنیدید که این دو تا رو نگه، حتما حالش خرابه. به اورژانس زنگ بزنین که بیان ببرنش آی سی یو.
اول: محوطه پنج و نیم متر، بجای شیش قدم
دوم: با دفاع چهار نفره خطی مخالفه. من خودم اینو با گوشای خودم شنیدم که فرمودند: هر کی هر چی میخواد بگه بگه. بالاخره یک روزی میرسه که مربیان متوجه میشن که این روش غلطه و نباید استفاده بشه. و این رو تو یک بازی می‌گفت که یک طرف مربیش اوتمار هیتسفیلد بود و اونور هم اگر اشتباه نکنم سر الکس.

یعنی اعتماد بنفسش از اون بابایی که در مورد "ورق پاره" حرف میزد هم بیشتره.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
قیافش بعد از زدن گل عالی بود!
دقیقاً یاد جملش موقع اومدنش به یونایتد افتادم...
the little boy inside me was shouting Manchester United!
خوشحالیش از ته دل بود، خیلی حال کردم:general504::general504:
خوب خلاصه بازی رو دیدم، چیز خاصی جز دیدن گلها واسم نداشت...
البته باید بگم که ترکیب کریک و هررا واقعا جواب داده و کریک واقعا تحرک رو به خط میانی اورده بود...
ظاهرا 3-3-4 بازی کردیم(ترکیبی که خیلی دوست دارم) و از کنار حرکت خاصی نداشتیم...
سیستم انعطاف پذیری داشت ون حال، 352 شروع کردیم ولی کریک (که تو لیست دفاع وسط بود) جلو میاد و خیلی خوب بازی سازی می کرد، نیمه دوم هم والنسیا رو که تعویض کرد اسمالینگ رفت سمت راست و 4 دفاعه شدیم.
جمله آخرت هم درسته، شدیدا! تو فضاهای بسته خوب پاسکار میکردیم، به ندرت کسی از رو ناچاری زیر توپ میزد، پاس های بلند هم اکثراً طولی بودن و توی عمق.
----------------------------------------------------------------------------------
فلیینی فوق العاده رو فرمه، بزرگترین ایرادی که بهش میگرفتم این بود که اصلاً نمیتونه پاس درست بده، ولی تو این چند بازی (مخصوصاً بازی امروز) خیلی مسلط پاس مبداد، پاس هایی که اصلاً انتظارش رو نداشتم ازش! مخصوصاً یه صحنه ای که گیر بود سمت راست و با این حال برگشت و یه پاس عمق فوق العاده انداخت جناح مخالف!
خیلی خوب بود در کل :))

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
این علیفر یه جوری در مورد دفاع خطی حرف میزنه که انگار مخترع سیستم 3 5 2 خودش هست
من که امروز بازی رو ندیدم و طبعا گزارشش رو هم نشنیدم. اما می‌بینم که همونی هست که همیشه بوده! پس حالش خوبه و خود خودشه!!

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
مصاحبه فن خال بعد از بازی :
“این اولین باری می باشد که ما از دقیقه اول تا دقیقه آخر، بازی را به نحوی که من دوست داشتم در اختیار داشتیم.ما از قبل می دانستیم که احتمالا هال با 5 مدافع و کمر بند میانی قوی بازی خواهد کرد.
ما در تمرینات بازی سریع با توپ را تمرین کردیم و همین کار را در زمین نیز انجام دادیم و همین طور توپ های زیادی را نیز لو ندادیم. ما نسبت بازی با آرسنال پیشرفت داشتیم. من از عملکرد تیم و همچنین از نتیجه راضی هستم و به بازیکنان هم گفته ام.
ما موقعیت های زیادی در بازی خلق کردیم که آخرین آنها برای فالکائو بود. ما در حمله شگفت انگیز و فوق العاده بودیم.”

راجع به هررا :
“باید بگویم که هررا به بازی آمد و فوق العاده کار کرد. من از نحوه بازی او بسیار راضی ام. او آمادگی بدنی بالایی دارد به خاطر همین است که او با تیم رزرو هم بازی می کند. من برای او بسیار خوشحالم زیرا که او به یک نمایش خوب نیازمند بود.”

راجع به مصدومین :
“آنخل برای بازی با استوک غایب خواهد بود.درباره وین چیزی نمیدانم. ممکن است که برای بازی با استوک آماده باشد و من امیدوارم که این اتفاق بیوفتد زیرا که او در فرم فوق العاده ای قرار دارد.”

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یه سوال! MUTV فرمیشن تیم رو قبل بازی به صورت 3 دفاعه نشون داده ولی به نظرم اصلا اینطور نبود. کل بازی ما 4 دفاع داشتیم. درست میگم؟
والا امیر جان منم اول که نرم افزار Fotmob رو چک کردم سیستم رو 352 زده بود و کریک جزو مدافعان میانی بود ولی وقتی بازی رو دیدم هیچ اثری از دفاع 3 نفره بشخصه ندیدم و کریک عملا داشت نقش هافبک دفاعی و جلوی مدافعان رو بازی میکرد. بنظرم یجورایی 442 بازی میکردیم و البته ماتا و فلاینی به خط حمله اضافه میشدن.
راستی رافائل هم به تمرینات گروهی برگشته مثل اینکه.
چندوقتیه زمزمه های رفتن دخیا بالا گرفته و اخیرا لوریس بهمون لینک شده و والدز هم که چند روز پیش گفتن قضیش منتفی شده، دوباره بهمون لینک شده!
بنظر من حیفه دخیا رو از دست بدیم چون داره کم کم به مرز پختگی میرسه و دوران تجربه اندوزیش واسه ما بود و حالا یه تیم دیگه میوه اش رو بچینه!! حتی اگه کلید معاوضه با بیل باشه. چون پست دروازه بان خیلی مهمه و دخیا هم یکی از بهترین و آینده دارترین دروازه بانهای حال حاضر دنیاست اونهم با 24 سال سن.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
والا امیر جان منم اول که نرم افزار Fotmob رو چک کردم سیستم رو 352 زده بود و کریک جزو مدافعان میانی بود ولی وقتی بازی رو دیدم هیچ اثری از دفاع 3 نفره بشخصه ندیدم و کریک عملا داشت نقش هافبک دفاعی و جلوی مدافعان رو بازی میکرد. بنظرم یجورایی 442 بازی میکردیم و البته ماتا و فلاینی به خط حمله اضافه میشدن.
چندوقتیه زمزمه های رفتن دخیا بالا گرفته و اخیرا لوریس بهمون لینک شده و والدز هم که چند روز پیش گفتن قضیش منتفی شده، دوباره بهمون لینک شده!
بنظر من حیفه دخیا رو از دست بدیم چون داره کم کم به مرز پختگی میرسه و دوران تجربه اندوزیش واسه ما بود و حالا یه تیم دیگه میوه اش رو بچینه!!
تا بوده همین بوده نه فقط منچستر بلکه بقیه ی تیمهای لیگ برتر
رونالدو از منچستر به رئال
سوارز از لیورپول به بارسلونا
هانری از آرسنال به بارسلونا

پیدا کردن یه دروازه بان مطمئن کار راحتی نیست الان تیمهای بزرگ زیادی مشکل دروازه بانی دارن نباید به همین سادگی بخاطر پول دخیا رو از دست بدیم خصوصا اینکه ما خودمون یکی از ثروتمندترین تیمهای جهانیم!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
بنظر من حیفه دخیا رو از دست بدیم چون داره کم کم به مرز پختگی میرسه و دوران تجربه اندوزیش واسه ما بود و حالا یه تیم دیگه میوه اش رو بچینه!! حتی اگه کلید معاوضه با بیل باشه. چون پست دروازه بان خیلی مهمه و دخیا هم یکی از بهترین و آینده دارترین دروازه بانهای حال حاضر دنیاست اونهم با 24 سال سن.
آره. ولی عجیبه که 3-5-2 اعلام کردن.
رونالدو + بیل رو هم بدن نباید دخیا رو از دست بدیم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بازی رو دیروز دیدم ، وقت نشد بیام اینجا به بچه ها برد رو تبریک بگم.
برد رو به همه تبریک میگم.
گل فن پرسی هم خیلی قشنگ بود ، واقعا گل زیبایی بود.
به نظرتون اگر تیم به همین نحو پیشرفت کنه ، میتونیم تا رده دوم پیش بیاییم؟

بالا