• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بازی رو دیروز دیدم ، وقت نشد بیام اینجا به بچه ها برد رو تبریک بگم.
برد رو به همه تبریک میگم.
گل فن پرسی هم خیلی قشنگ بود ، واقعا گل زیبایی بود.
به نظرتون اگر تیم به همین نحو پیشرفت کنه ، میتونیم تا رده دوم پیش بیاییم؟
علیرضا جان فعلا زوده راجع به رده تیم صحبت کنیم اونهم تو لیگ برتر که هیچ تیمی از پیش برنده بازی نیست. بازیهای ژانویه خیلی تاثیرگذار هستن. مهم اینه همین روند رو تیم حفظ کنه و هماهنگی بازیکنها بازی به بازی بیشتر بشه و البته مصدومیت دست از سر بازیکنهامون برداره. از اول فصل تا الان تیم فن خال با 41 مورد مصدومیت روبرو شده که خودش یک رکورد هستش.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ساوتهمپتونی که تو 12 بازی اخیر فقط 6 گل خورده بود میاد و تو یه بازی 3 تا از سیتی می خوره :general607: با اینکه تیم منسجمی نشون دادن ولی مهره های آنچنانی ندارن که بتونن مقابل تیمهای قوی تر نتیجه رو دربیارن
کلا تیمی نیست که بتونه تا آخر فصل در بالای جدول بمونه و برامون مشکل ایجاد کنه 7-8 هفته ی آینده رو هم بازی های سختی مقابل تیمهای مدعی دارن حسابی پنچر میشن!
اگه همین وضعیت خوب رو ادامه بدیم راحت می تونیم این فصل جزو 3 تا بیاییم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
علیرضا جان فعلا زوده راجع به رده تیم صحبت کنیم اونهم تو لیگ برتر که هیچ تیمی از پیش برنده بازی نیست. بازیهای ژانویه خیلی تاثیرگذار هستن. مهم اینه همین روند رو تیم حفظ کنه و هماهنگی بازیکنها بازی به بازی بیشتر بشه و البته مصدومیت دست از سر بازیکنهامون برداره. از اول فصل تا الان تیم فن خال با 41 مورد مصدومیت روبرو شده که خودش یک رکورد هستش.
درسته ، لیگ برتر به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست ، البته من انتظار زیادی از تیم ندارم ، فقط آخر فصل جز 4 تیم اول باشیم ، کافیه.

ساوتهمپتونی که تو 12 بازی اخیر فقط 6 گل خورده بود میاد و تو یه بازی 3 تا از سیتی می خوره :general607: با اینکه تیم منسجمی نشون دادن ولی مهره های آنچنانی ندارن که بتونن مقابل تیمهای قوی تر نتیجه رو دربیارن
کلا تیمی نیست که بتونه تا آخر فصل در بالای جدول بمونه و برامون مشکل ایجاد کنه 7-8 هفته ی آینده رو هم بازی های سختی مقابل تیمهای مدعی دارن حسابی پنچر میشن!
یادمه یک سال (فکر کنم 2009-2008 بود) هال سیتی تازه لیگ برتر امده بود ، تا آخر های نیم فصل جز 4 تیم بود ، بعدش جلو تیم های بزرگ کم آورد ، بازی رفت شون جلو منچستر رو 4-3 بهمون باختن ، یادمه یک روز بارونی بود ، رونالدو هم 2 تا گل زد.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
منم اومدم راجع به باخت سوتون بنویسم که دیدم مهدی عزیز زحمتش رو کشیده. سوتون بازیهای سختش تازه شروع شده و چند هفته آینده مشخص میشه که چند مرد حلاجه! امروز هم تو زمین خودش به سیتی باخت. تازه الان که رفتم اطلاعات بازیش رو از fotmob نگاه کردم دیدم سیتی از دقیقه 74 با اخراج مانگالا 10 نفره و شده و 2 تا از گلهاش رو بعد از اخراج مدافعش زده.
تو این فصل مهم اینه که سهمیه لیگ قهرمانان رو حتما بگیریم.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
قبل اینکه قرار داد ببنده و بیاد لیگ برتر میدونست این موضوع رو

دیگه الان وقت غر زدن نیست! بهتره بجای این حرفا برنامه بچینه تا تمام امتیازات رو جمع کنه و صد البته اون مربی بدن ساز بی مصرفشو عوض کنه

ما حتی تو لیگ قهرمانان هم نیستیم پس این بحثا مسخرس. 90% بازیکنای ما با این شرایط اشنا هستن

http://www1.skysports.com/football/...-upsets-manchester-united-boss-louis-van-gaal

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

دیگه الان وقت غر زدن نیست! بهتره بجای این حرفا برنامه بچینه تا تمام امتیازات رو جمع کنه و صد البته اون مربی بدن ساز بی مصرفشو عوض کنه

ما حتی تو لیگ قهرمانان هم نیستیم پس این بحثا مسخرس. 90% بازیکنای ما با این شرایط اشنا هستن

http://www1.skysports.com/football/...-upsets-manchester-united-boss-louis-van-gaal
اتفاقا خوبه به نظرم. چون واقعا مسخرس برنامه این وقت سال انگلیس.
مشکلی هم که رئیس اشاره کرده بهش بد بودن و ناعادلانه بودن برنامه لیگه. نه بهونه چینی!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب این برنامه لیگ انگلیس رو من یکی که خیلی دوست دارم، فراموش نکنید فوتبال برای تفریح تماشاچی ها هستش و نزدیک کریسمس این همه بازی پشت سر هم فقط برای تماشاچیا هستش و میتونه واقعا عالی بهمون حال بده...
اینکه بتونیم خوب نتیجه بگیریم، واقعا مهم هستش تو این چند بازی...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اتفاقا خوبه به نظرم. چون واقعا مسخرس برنامه این وقت سال انگلیس.
مشکلی هم که رئیس اشاره کرده بهش بد بودن و ناعادلانه بودن برنامه لیگه. نه بهونه چینی!

همیشه همین بوده برادر

این اقا که تو انگلیس خارجیه براش غیر عادیه که البته قبل قرار داد میلیون دلاریش این موضوع رو میدونست

We also have family. I have a wife and kids, and grandchildren, and I cannot see them this Christmas.

بقیه این مشکل رو ندارن؟ فرگی نداشت؟

اگر رئیس واقعی هنوز سرمربی بود بهترین بهره رو از این قضیه می برد و حتی خودشو به یه قدمی صدر میرسوند
ما حتی تو لیگ قهرمانان هم نیستیم پس فشاری رو تیم نیست

مصدومانمونم که 100% تقصیر خودش و کادر مزخرفش هست!

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
همیشه همین بوده برادر

این اقا که تو انگلیس خارجیه براش غیر عادیه که البته قبل قرار داد میلیون دلاریش این موضوع رو میدونست

We also have family. I have a wife and kids, and grandchildren, and I cannot see them this Christmas.

بقیه این مشکل رو ندارن؟ فرگی نداشت؟

اگر رئیس واقعی هنوز سرمربی بود بهترین بهره رو از این قضیه می برد و حتی خودشو به یه قدمی صدر میرسوند
ما حتی تو لیگ قهرمانان هم نیستیم پس فشاری رو تیم نیست

مصدومانمونم که 100% تقصیر خودش و کادر مزخرفش هست!
به نظر من دارین در حق سرمربی بی انصافی میکنی.
به هر حال نظرش رو بیان کرده و از این وضعیت شکایت کرده، شاید اگر من هم در شرایط فن خال بودم، همینو می گفتم، مهم اینه که این عدم رضایتش تو بازی های این ماه تاثیر بدی نداشته باشه، اگر تاثیر داشت، اونوقت حقش هست که بهش توهین بشه.
من تو روزنامه خوندم مصدومیت دیماریا، چهل و یکمین مصدومیت بازیکنها بعد از حظور فن خال هست، فکر میکنم مشکل مصدومیت بازیکنها با توجه به سابقه ی چند ساله، ریشه ای تر از کادر فنی و سرمربی هست، به هر حال مربی کارکشته ای مثل فن خال هیچ وقت کارنامه ی خودش رو با تصمیمات مبتدیانه، خراب نمی کنه.

narunima

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان میگن تقصیر کادر فنی یا شخص مربی بدنساز هست اما شما برای مثال مصدومیت شاو رو نگاه کنید بدشانسی مطلق موقع فرود پاش پیچ خورد اون مربی بدبخت چه گناهی داره خوب....

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مصدومیت یکسری از بازیکنهای ما برمیگرده با بازیهای ملی و بالطبع ربطی به فن و خال و تمریناتش پیدا نمیکنه مثل مصدومیت کریک، فیل جونز یک بار، لوک شاو یک بار، بلیند، دخیا. اینایی که یادم بود گفتم. از اونطرف همه میدونن لیگ انگلیس یک لیگ فیزیکی و پر برخورد هستشو بازیکنهایی که جدیدا به تیم اضافه شدن تا با شرایط این لیگ آشنا بشن احتمال مصدومیتشون بالاست و اینها هیچکدوم تقصیر کادر فنی نیست. یه تعداد محدودی از مصدومیتها هم توی تمرینات اتفاق افتاده که این مختص تیم ما نیست و توی هر تیمی میتونه اتفاق بیفته. بنظر من فن خال خیلی بدشانس بوده که از اول فصل تا الان با 41 مصدومیت در تیمش روبرو بوده ولی با اینحال و با استفاده از باریکنهایی مثل مکنیر و بلاکت نتیجه بدی نگرفته و جایگاهمون تو جدول بد نیست. تیم هم به مرور هماهنگتر شده و فن خال کم کم داره تفکراتش رو توی تیم پیاده میکنه. به هرحال هممون میدونستیم فن خال نیاز به زمان داره تا تفکراتش رو در تیم پیاده کنه ولی واقعا از لحاظ مصدومیتها بدشانس هستش.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
وقتی فن خال اومد منم خیلی خوشحال شدم ولی با شروع کارش نشون داد نسبت به تیم بی تفاوته

دوست عزیزی که مصدومیت شاو رو بیان کردی.مصدومیت های قبلیش چطور؟
همین دی ماریا بدون اینکه درگیری داشته باشه خیلی عادی داشت میدوید که یهو دچار کشیدگی شد! خب این تقصیر کیه؟ لیگ و بازیکن اماتور که نیست بگیم عادیه یه همچین مصدومیتی!

فن خال مربی خوبیه کارنامه خوبی هم داره قبول دارم

ولی معتقدم مثل مویس شخصیت واقعیشو تو تیم قبلیش جا گذاشته!

یه بار یه جا نوشتم چرا نمیاد کنار زمین وقتی تیم ضعیف کار میکنه

یه عده اومدن گفتن تو از فوتبال چی میفهمی. من هیچی نمیفهمم اما فرگوسن و گواردیولا و ونگر و مورینیو هم نمیفهمن؟

باور کنید بازی مقابل چلسی اگر گیگز نیومده بود کنار زمین و به تیم انگیزه نمی داد میباختیم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

ایرادی بهش وارد نیست چون تو همون مصاحبه اش هم گفته که باید خودش رو وفق بده.(But I want to work in the Premier League, so I have to adapt, and I shall adapt)

در مورد مصدومیت ها هم مقداریش تقصیر خودش بود و خودش هم گفته بود که دارن تمرینات رو بررسی می کنن تا اگه از نوع و نحوه تمرین ها هست برطرف بشه. ولی مقداری هم ربطی به فنخال نداشت. بدشانسی بود.
در مورد اینکه چرا کنار خط نمیاد هم قبلا توضیح داده :
http://www.manutd.com/en/News-And-F...van-Gaal-explains-position-in-the-dugout.aspx
من خودم باهات هم عقیده ام که گاهی داد و فریاد های مربی از نظر روحی میتونه کمک کنه ولی سبک فنخال اینطوریه. و شاید اصلا چه بهتر که گیگز که یه منچستری واقعیه اینکار رو انجام بده.

----------

صحبت های فنخال در مورد اندرسون که عجیب بود!
Louis van Gaal confirmed Anderson is close to being available again after injury."He is now coming back," said the boss. "He is training with the team. I cannot say what has happened last year or the years before that but, in the past four months, he has had a lot of injuries so I cannot judge him. When he trains, he trains at a good level, but he is not always fit and that is more his problem

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
رونی نرسیده به بازی

#mufc XI vs Stoke: De Gea, Valencia, Smalling, Rojo, Young, Herrera, Fellaini, Carrick, Mata, van Persie, Wilson.
United subs vs Stoke: Lindegaard, Blackett, McNair, Fletcher, Januzaj, Falcao, W.Keane

بازی رو هم گذاشتن نصفه شب،فردا صبح کی حال داره بلند شه بره سر کار :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
آره متاسفانه نه تنها خبر از تمدید قرارداد دخیا نیست بلکه خبرهایی از اینکه منچستر دنبال دروازه بان جانشینه شنیده میشه
سایتهای خبری به نقل ديلي اکسپرس زدن که منچستر دنبال لوریس هست معلوم نیست چقدر صحت داره البته این ديلي اکسپرس خودش استاد شایعه ست ولی تجربه ثابت کرده اگر رئال دنبال بازیکنی باشه به دستش میاره

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اغا تركيب رو اعلام ميكنيد
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اغا تركيب رو اعلام ميكنيد
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
لاین باشگاه
#mufc team vs Stoke (kick-off 19:45 GMT): De Gea, Valencia, Smalling, Rojo, Young, Herrera, Fellaini, Carrick, Mata, van Persie, Wilson. Subs: Lindegaard, Blackett, McNair, Fletcher, Januzaj, Falcao, W.Keane (soccerball)

بالا