• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منم همچین احساسی دارم :D ولی نمی خوام مثل اون کاربرا تو تاپیک کل واسه چیزی که هنوز اتفاق نیافتاده حکم صادر کنم هر بازی شرایط خودشو داره ممکنه اتفاقات نامیمونی رخ بده :D ولی ته دلم تقریبا از برد مطمئنم
خوب واسه مثال:
داور بازی متیونه داور بازی قبلی روبروی لیورپول باشه که تو هر بازی روبروی ما حداقل 2تا پنالتی واسه حریف میگیره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چه خبره 36 ملیون پوند؟!!!!!! اگه میخوان اینقدر بهش پول بدن حداقل 4 یا 5 ساله باهاش ببندن
خیلی بیشتر از اینها میارزه!!!!
البته من یکی از این قرارداد میترسم، میخوان چاقش کنن واسه فروش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نمیدونم دستمزد هفتگیش الان چقدره و با این قرارداد چقدر میشه ولی افشین خدایی حقشه. راحت بهترین دروازه بان فعلی لیگه.

قبول دارم امیر خان

کلی میگم من

الان شما دستمزد خیلی از بازیکنای تیم رو ببین

مثلا اشلی یانگ! واقعا ارزششو داره؟:دی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مدیاست گزارش داده که ونگال به دشت به دنبال خرید کوادرادو در ژانویه هستش و قصد داره حتما این انتقال رو در زمستون به انجام برسونه، این یکی میتونه یک انتقال بسیار با نفع و عاقلانه باشه، وقتی نگاه میکنم که سمت راست تیم ما کلا تعطیله!!!!
البته میتونه خبر بد برای یانوزای و والنسیا و رافائل (این دوتای آخری اهمیت زیادی ندارن;)) باشه...
نمیدونم این فصل چطور بازی کرده و چجور بازیکنی هستش در حال حاضر، ولی میدونم که تو آمار امسالش 12 بازی و 3 گل واسه فیورنتینا داشته، هم خیلی خوش تکنیک هستش و هم سرعت خوبی داره و فوق العاده شوت زن هستش و میتونه جایگزین نانی بشه با این اوصافی که در مورد بر نگشتن نانی هستش...(جالبه که رقصهاش و حرکاتش خیلی شبیه نانی هستش)
26 سالش هم هست و هنوز جا داره واسه بازی اگه بتونه نیاز مارو تامین کنه که عالی میتونه باشه این خرید...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مدیاست گزارش داده که ونگال به دشت به دنبال خرید کوادرادو در ژانویه هستش و قصد داره حتما این انتقال رو در زمستون به انجام برسونه، این یکی میتونه یک انتقال بسیار با نفع و عاقلانه باشه، وقتی نگاه میکنم که سمت راست تیم ما کلا تعطیله!!!!
البته میتونه خبر بد برای یانوزای و والنسیا و رافائل (این دوتای آخری اهمیت زیادی ندارن;)) باشه...
نمیدونم این فصل چطور بازی کرده و چجور بازیکنی هستش در حال حاضر، ولی میدونم که تو آمار امسالش 12 بازی و 3 گل واسه فیورنتینا داشته، هم خیلی خوش تکنیک هستش و هم سرعت خوبی داره و فوق العاده شوت زن هستش و میتونه جایگزین نانی بشه با این اوصافی که در مورد بر نگشتن نانی هستش...(جالبه که رقصهاش و حرکاتش خیلی شبیه نانی هستش)
26 سالش هم هست و هنوز جا داره واسه بازی اگه بتونه نیاز مارو تامین کنه که عالی میتونه باشه این خرید...

زمان مویس هم دنبالش بودن (البته مثل همین در حد شایعه) به نظرم بهتر از نانی نمیتونه باشه

پول هدر دادنه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
زمان مویس هم دنبالش بودن (البته مثل همین در حد شایعه) به نظرم بهتر از نانی نمیتونه باشه
پول هدر دادنه!
کو نانی؟؟؟:general507:
یادتون میاد که قبل از فصل در مورد مارتین اودگارد صحبت میکردیم که جوونترین فوتبالیست ملی نوروژ شده بود؟
الان چند هفته ای هستش که اخبار در موردش داغ شده، البته احتمال رفتنش به بایرن خیلی زیاد شده، اون موقع که با آکادمیمون تمرین کرد خیلی جوون بود و پدرش اجازه پیوستنش به تیممون رو نداد، ولی بعد از اون چند بار تو تمرینات بایرن شرکت کرده و الان مثل اینکه میخواد به این تیم بره، این بچه تو سن 16 سالگی میخواد تو سطح اول فوتبال اروپا بازی کنه...
حیف که ستاره های جوون رو اینطوری از دست میدیم...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دخیا رو خیلی دوست دارم بازیکن فوق العاده و اینده داری هست اما اینکه این همه به بازیکنا باج بدن رو نمیتونم قبول کنم!

United want to make David De Gea the best paid goalkeeper in the world by offering him a contract worth £36 million. [sun]

چه خبره 36 ملیون پوند؟!!!!!! اگه میخوان اینقدر بهش پول بدن حداقل 4 یا 5 ساله باهاش ببندن
میدونه چرا این همه پول ؟
چون منچستر الان به این بازیکن ا نیاز داره ،،
اما اگر منچستر برگرده ب روزای اوج ش این بازیکنا هستند که التماس تمدید قراداد میکنن
مثلا دیماریا دست مزد بالاش یکی از علل اصلی جداشدن ش بود و هیچوقت پرز این دست مزد بالارو قبول نمیکرد و اخرش شد انتقال ب من یو
منچسترم تا قبل این ب هیچ بازیکنی باج نمیداد نمونه اش بکام
و خودش بیشتر ستاره ساز بود تا ستاره بخر نمونه بارزش بهترین بازیکن جهان و اون موقعه ام من یو رو کورس قهرمانی بودش و ستاره ها چه جای بهتر از من یو واسشون و اگه این روند ادامه پیدا کنه و رتبه ی من یو چیزی بین بک و سه باشه خیالت راحت خودشون میان سراغ تیم و در اخر بازیکنی ک دلش با تیم نباشه همون بهتر بره حالا میخواد هرکی باشه
بازیکن باس با دل و جون بازی کنه به عشق باشگاه ن ب عشق پول

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلا دلم نيس بمونم يوني! احتمالا ساعت 3 جمع كنم بركردم به بازي برسم:p
Sent from my Q5
خوشبختانه ساعت کلاس یکشنبه طوری هستش که کلا بازی های یکشنبه رو هستم!!!:D
صندلی خالی رو تو ورزشگاه با ناچو چیز پر میکنیم!!!:p
این شایعات که چلسی افتاده دنبال استروتمن داره جدی میشه!!!!!:(

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

نه بابا استروتمن عمرا ون حالو يونايتدو حقوق خوبو ول كنه بره جلسي!
كيبردم عربيست!:p

Sent from my Q5

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میدونه چرا این همه پول ؟
چون منچستر الان به این بازیکن ا نیاز داره ،،
اما اگر منچستر برگرده ب روزای اوج ش این بازیکنا هستند که التماس تمدید قراداد میکنن
مثلا دیماریا دست مزد بالاش یکی از علل اصلی جداشدن ش بود و هیچوقت پرز این دست مزد بالارو قبول نمیکرد و اخرش شد انتقال ب من یو
منچسترم تا قبل این ب هیچ بازیکنی باج نمیداد نمونه اش بکام
و خودش بیشتر ستاره ساز بود تا ستاره بخر نمونه بارزش بهترین بازیکن جهان و اون موقعه ام من یو رو کورس قهرمانی بودش و ستاره ها چه جای بهتر از من یو واسشون و اگه این روند ادامه پیدا کنه و رتبه ی من یو چیزی بین بک و سه باشه خیالت راحت خودشون میان سراغ تیم و در اخر بازیکنی ک دلش با تیم نباشه همون بهتر بره حالا میخواد هرکی باشه
بازیکن باس با دل و جون بازی کنه به عشق باشگاه ن ب عشق پول

والا زمان فرگی هم که تیم تو اوج بود باج می دادن! کلا مدیریت باشگاه در زمینه خرید بازیکن همیشه افتضاح بوده!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کو نانی؟؟؟:general507:
یادتون میاد که قبل از فصل در مورد مارتین اودگارد صحبت میکردیم که جوونترین فوتبالیست ملی نوروژ شده بود؟
الان چند هفته ای هستش که اخبار در موردش داغ شده، البته احتمال رفتنش به بایرن خیلی زیاد شده، اون موقع که با آکادمیمون تمرین کرد خیلی جوون بود و پدرش اجازه پیوستنش به تیممون رو نداد، ولی بعد از اون چند بار تو تمرینات بایرن شرکت کرده و الان مثل اینکه میخواد به این تیم بره، این بچه تو سن 16 سالگی میخواد تو سطح اول فوتبال اروپا بازی کنه...
حیف که ستاره های جوون رو اینطوری از دست میدیم...
مارتین اودگارد فعلا با باباش تور اروپایی راه انداختن و از تمرینات این باشگاه میاد بیون میره تو تمرینات یه باشگاه دیگه شرکت میکنه.
بعد از بایرن هم مثل اینکه میخواد بره تو تمرینات آژاکس شرکت کنه. چند وقت پیش هم کلی از لیورپول و جرارد تعریف کرده بود ولی به تورهاش ادامه میده. بنظر من میخواد مطمئن شه که توی ترکیب اصلی تیم جا داره و بعد از انتقالش نمیره تیم B و یا قرض داده نمیشه. پس فعلا اصلا معلوم نیست آینده این جوون چی میشه.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
والا زمان فرگی هم که تیم تو اوج بود باج می دادن! کلا مدیریت باشگاه در زمینه خرید بازیکن همیشه افتضاح بوده!
بله
درست ه
اما اون من یو احتیاج خیلی کمی ب بازیکن داشت چون خودش بازیکن ساز بود ،،،،
و ترکیب خیلی کم دستکاری میشد ب ندرت

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
قضیه چلسی و استروتمن به نظر من دو تا حالت داره:
یا شایعه روزنامه هاست
و یا دخالت چلسی برای افزایش قیمت کوین که این مورد هم تو همه باشگاهها یجورایی رایجه و با پیشنهادهای الکی باعث افزایش قیمت بازیکن مدنظر تیم رقیبشون میشن.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
نمیدونم دستمزد هفتگیش الان چقدره و با این قرارداد چقدر میشه ولی افشین خدایی حقشه. راحت بهترین دروازه بان فعلی لیگه.
منم با آقا امیر موافقم و بنظرم واقعا حق دخیا هست که همچین دستمزدی بگیره.
ما اگه دخیا رو نداشتیم الان باید همین مبلغ یا بیشتر رو فقط برای آوردن یک دروازه بان هزینه میکردیم تازه حقوقش هم بود. ضمنا دوستان در جریان هستید که قرارداد دخیا 2 سال دیگه تموم میشه و اگه نتونن باهاش تمدید کنن، تابستون امسال به احتمال زیاد میفروشنش تا بصورت آزاد از دستش ندن و بالطبع بدلیل اینکه تنها یکسال از قراردادش باقی میمونه قیمتش هم آنچنان بالا نیست و چند وقت پیش توی سایتها حرف از این بود که دخیا رو با 25-30 تا میدن رئال و بجاش لوریس رو با +20 تا جذب میکنن. خودتون عمق فاجعه رو ببینید اگه قرارداد دخیا تمدی نشه.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
از اینجا بعد مدت ها رد میشدم گفتم یه عرض ادبی بکنم :دی مخلصیم به امید برد لیورپول در بازی فردا.
صفحهء قبل دیدم که زیر نوشته‌ای، یک تشکر زده شده و نام اسم دوستی قدیمی مجددا دیده میشه. جدا ذوق کردم. گفتم نوشته‌ها رو بخونم و در پایان به پویان نازنین خوشامد بگم !

حالا می‌بینم که خودش هم چند کلمه‌ای نوشته. چقدر از دیدن مجددت خوشحال و شادمانم. میدونم که گاهی برای آدم، فرصت، دل و دماغ و یا انگیزه، تغییر میکنه. من خودم مرتبا به اینجا سر میزنم اما فقط گاهی فرصت می کنم چیزی بنویسم. برای همین کاملا می‌تونم درک کنم که کسی کمتر در خونهء خودش فعال باشه. پیش میاد.
پویان جان خوش آمدی و سرت سبز و دلت خوش باد :)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اینم ترکیب به نقل از لاین باشگاه:
United team to play Liverpool (kick-off 13:30 GMT): De Gea, Valencia, Jones, Evans, Young, Carrick, Fellaini, Mata, Rooney, van Persie, Wilson. Subs: Lindegaard, Blackett, McNair, Fletcher, Herrera, Januzaj, Falcao. (soccerball)

بالا