• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام دوستان 10 دقیقه هستش که رسیدم خونه، به چشم مهدی جان رفتم سر کلاس...
انگار که تیم ر زده؟؟؟
ال تایگر ولی گل زده، استون هم که 10 نفرست!!!!! چرا جلو نیستیم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حیف 2 امتیاز که مفت از دست دادیمش. اون .... هم که فقط وقت کشی میکردن. توپ فقط 3 دقیقه بین تماشاگرا دست به دست شد، اونوقت داور کلا 3 دقیقه وقت اضافه گرفت.:mad:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امتیاز کامل بازی رو مفت از دست دادیم...
ولی خوبه که سر این تیم به سنگ هم بخوره و بدونن که مشکلاتش چی هستش، قبل از اینکه دیر بشه...
100 درصد از شر این اوانز باید خلاص بشیم... از نون شب هم واسه تیم واجب تره... حتی از خرید مدافع یا هافبک...
چی شد این اندرسون؟ کسی نخواستش؟؟؟؟
بازی رو تا ندیدم در موردش اظهار نظر نمیکنم، ولی انگار که موقعیت هم نتونستیم تو بازی درست کنیم؟؟؟ دوباره ترکیب 2-5-3 چید این بشر و تیم رو نابود کرد؟؟؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خاک بر سرشون این همه بازیکن گران قیمت دور هم جمع شدن یه تیم 10 نفره ی میانه جدولی رو هم نمی تونن ببرن
رابین رو هم بنظرم زود کشید بیرون قفل چنین بازیهایی رو فقط رابین می تونست بشکنه
وستهام و ساوتهمپتون هم بردن و بهمون نزدیک تر شدن

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
در ابتدا از جناب فن خال خواهش میکنم دیگه راجع به زیبا بازی کردن حرفی نزنن!
وقتی نتونی با اون مهاجما یه موقعیت درست و حسابی روی دروازه یه تیم 10 نفره ایجاد کنی باید بری بچه های محلتونو کُچ کنی!

سر الکس اگر بود دودمان ویلا رو به باد می داد با این بازیکنا !

3-5-2 این اقا ما رو سرویس کرد! اخه هافبک مرکزی رو میذارن تو قلب دفاع بعد کنارش یه بی مصرف مثل اوانز رو میذارن؟

هررا چی شد؟ باز یهو یه بازیکن دیگه مصدوم شد؟ رفتی 60 میلیون پول دادی برای یه بازیکن خودخواه بدرد نخور؟
--------------
خب اون بخش اولش بود راجع به تیم

حالا برسیم به کثیف بودن ویلایی ها و داور ***

طرفدارای عوضی ویلا نزدیک دو دقیقه توپو مینداختن بالا و توپ جمع کن ها توپی به رونی نمی دادن کرنر بزنه
دو دقیقه سر اخراج وقت تلف شد! اون فابیان دلف وحشی باید نیمه اول اخراج میشد

لعنت به داور که فقط سه دقیقه وقت تلف شده گرفت!

طرفدارای ویلا هم جوری یانگو هووو می کردن که انگار مثلا تیمشون جزو بیگ فور هست بعد یانگ بهشون خیانت کرد که اومد یونایتد!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
این نقل انتقالات من یو هم پدرمون و دراورد
چه کاره یه اخه
یه دونفر خوب و به باشگاه لینگ کنن
ویدال ی یه رویسی یه پوگبای یا خدیرا
انگار افتادن دنبال جنس بونجول

Sent from my LG-D855

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
امیدوارم بینندگان شبکه ورزش هم از سر کیسه کردن کوردوبا توسط بارسلونا لذت کافی رو برده باشن , بارسلونا 5 - 0 کوردوبا
همون بهتر بازی رو ندیدی! وگرنه فقط حرص میخوردی!

من موندم این طرف کی میخواد بفهمه که لیگ برتر اسپانیا هلند و المان نیست که یه تیم خوب جمع کنی بعد شروع کنی به ضعیف کشی کردن!

با اینکه از مورینیو خوشم نمیاد و بعضا تاکتیکاشو سوژه میکنیم ولی انصافا اون با همون ورودش به لیگ برتر فهمید چطوری میتونه نتیجه بگیره
فوتبال خیابونی که نیست اول دنبال بازی زیبا باشیم! اونم تیم بحران زده ما

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
همون بهتر بازی رو ندیدی! وگرنه فقط حرص میخوردی!

من موندم این طرف کی میخواد بفهمه که لیگ برتر اسپانیا هلند و المان نیست که یه تیم خوب جمع کنی بعد شروع کنی به ضعیف کشی کردن!

با اینکه از مورینیو خوشم نمیاد و بعضا تاکتیکاشو سوژه میکنیم ولی انصافا اون با همون ورودش به لیگ برتر فهمید چطوری میتونه نتیجه بگیره
فوتبال خیابونی که نیست اول دنبال بازی زیبا باشیم! اونم تیم بحران زده ما
نیمه ی دوم حدود نیم ساعتش رو دیدم در کنار حرص خوردن سر بازی حدود 150 مگ حجمم پرید! اگه شبکه ورزش پخش می کرد حداقلش حجمم به هدر نمی رفت!
مورینیو رو منم قبول دارم این بشر هر کجا میره نظم و ثبات رو حاکم می کنه فن خال رو هم می گفتن آدم لجبازیه حالا داریم درکش می کنیم ول کن این سیستم دفاع 3 نفره نیست
بازیهای قبلی رو هم که برده بودیم (جز مقابل هال) خط دفاعمون آشفته و داغون بود فقط نتیجه رو می گرفتیم ولی در داخل زمین متزلزل بودیم

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نیمه ی دوم حدود نیم ساعتش رو دیدم در کنار حرص خوردن سر بازی حدود 150 مگ حجمم پرید! اگه شبکه ورزش پخش می کرد حداقلش حجمم به هدر نمی رفت!
مورینیو رو منم قبول دارم این بشر هر کجا میره نظم و ثبات رو حاکم می کنه فن خال رو هم می گفتن آدم لجبازیه حالا داریم درکش می کنیم ول کن این سیستم دفاع 3 نفره نیست
بازیهای قبلی رو هم که برده بودیم (جز مقابل هال) خط دفاعمون آشفته و داغون بود فقط نتیجه رو می گرفتیم ولی در داخل زمین متزلزل بودیم
ای کاش همون موقع که مویس گند زد رئیس بر میگشت گیگز رو میذاشت کنار خودش حداقل دو سال دیگه بالا سر تیم می موند و بعد بازنشسته میشد
امشب چهرش خیلی ناراحت بود
مسلما حتی وقتی رو سکو نشسته همونقدر حرص میخوره که رو نیمکت بود

بالاخره میراثشو دارن به فنا میدن

بالا