• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
نیمه ی دوم حدود نیم ساعتش رو دیدم در کنار حرص خوردن سر بازی حدود 150 مگ حجمم پرید! اگه شبکه ورزش پخش می کرد حداقلش حجمم به هدر نمی رفت!
مورینیو رو منم قبول دارم این بشر هر کجا میره نظم و ثبات رو حاکم می کنه فن خال رو هم می گفتن آدم لجبازیه حالا داریم درکش می کنیم ول کن این سیستم دفاع 3 نفره نیست
بازیهای قبلی رو هم که برده بودیم (جز مقابل هال) خط دفاعمون آشفته و داغون بود فقط نتیجه رو می گرفتیم ولی در داخل زمین متزلزل بودیم
مورينيو نظم ؟
بد نيس به مادريد قصل قبل يه نگاهي بندازه
تازه يه سرى از بازيكن ا با هم اشتى كردن ،،
كلا مشكل از فنخال نيس مشكل از بى مهرگى ه
ببينم گليزرها چه كادوى واسه كريسمس ب تيم ميدن ،،،

Sent from my iPhone using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مورينيو نظم ؟

این بی مهرگی تقصیر فن خال هست نه کس دیگه!

با پولی که برای دی ماریا دادن میتونستن دو تا مدافع خوب بگیرن ! طرف هنوز تاکید میکنه مدافع های تیمش خوبن و نیازی به مدافع دیگه ای نداره!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
این بی مهرگی تقصیر فن خال هست نه کس دیگه!

با پولی که برای دی ماریا دادن میتونستن دو تا مدافع خوب بگیرن ! طرف هنوز تاکید میکنه مدافع های تیمش خوبن و نیازی به مدافع دیگه ای نداره!
منچستر واسه رقابت با تيم اى ديگه اومد ديماريا رو گرفت يه لقمه ى دهن پركن
بعد منچستر الان ستاره نداره تو تيمش جز چندتا
تيمى ك واسه قهرمانى ميجنگه باس خريد بيشترى داشته باشه تازه تو ليگ جزيره ديگه اوضاع خيلى بدتره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
منچستر واسه رقابت با تيم اى ديگه اومد ديماريا رو گرفت يه لقمه ى دهن پركن
بعد منچستر الان ستاره نداره تو تيمش جز چندتا
تيمى ك واسه قهرمانى ميجنگه باس خريد بيشترى داشته باشه تازه تو ليگ جزيره ديگه اوضاع خيلى بدتره

منچستر نیازی به ستاره نداشت! حداقل تو پست دی ماریا

موافقم باید بازیکنای بیشتری میگرفتن یا حداقل نمیذاشتن ویدیچ بره

با اینکه افت کرده بود ولی جنازشم میچربید به بی مصرفایی مثل اوانز

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مورينيو نظم ؟

مورینیو در پورتور - چلسی - اینتر - تا حدی رئال و باز چلسی , آره نظم
شما رئالتون رو قبل از مورینیو ببین در چه حالی بود در رفت و برگشت 6 تا از لیورپول خوردید مقابل بارسلونا هم 6 تایی شدید
اون تیم برای پیشرفت نیاز به زمان داشت امپراتوری رئال فعلی رو هم مورینیو پایه گذاری کرد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
مورینیو در پورتور - چلسی - اینتر - تا حدی رئال و باز چلسی , آره نظم
شما رئالتون رو قبل از مورینیو ببین در چه حالی بود در رفت و برگشت 6 تا از لیورپول خوردید مقابل بارسلونا هم 6 تایی شدید
اون تیم برای پیشرفت نیاز به زمان داشت امپراتوری رئال فعلی رو هم مورینیو پایه گذاری کرد
اصلا موافق نيستم ،،
هرتيمى يه دوره ى بحران داره ،،
پس الان چرا اون بارسا و ليور اون ليور نيس ؟
يعنى هر تيمى بايد هميشه بدرخشه ؟
مورينيو دى ماريا ژابى هيگواين اوزيل بنزما رونالدو و و و رو داشت اما چندتا جام گرفت
اين چلسيم بايد حداقل ٢ تا جام تو اين فصل داشته باشه ك ببينيد مورينيو ميتونه يا نه ،،
الان م منچستر دس ب خريد نزنه اوضاع ش همينه ،،،

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
منچستر نیازی به ستاره نداشت! حداقل تو پست دی ماریا

موافقم باید بازیکنای بیشتری میگرفتن یا حداقل نمیذاشتن ویدیچ بره

با اینکه افت کرده بود ولی جنازشم میچربید به بی مصرفایی مثل اوانز
خلاصه جاى ال تايگر ولبك و هرناندز رو ميزاشت خيلى بهتر بود

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اصلا موافق نيستم ،،
هرتيمى يه دوره ى بحران داره ،،
پس الان چرا اون بارسا و ليور اون ليور نيس ؟
يعنى هر تيمى بايد هميشه بدرخشه ؟
مورينيو دى ماريا ژابى هيگواين اوزيل بنزما رونالدو و و و رو داشت اما چندتا جام گرفت
اين چلسيم بايد حداقل ٢ تا جام تو اين فصل داشته باشه ك ببينيد مورينيو ميتونه يا نه ،،
الان م منچستر دس ب خريد نزنه اوضاع ش همينه ،،،
حوصله ی بحث در مورد بقیه ی تیمها رو ندارم فعلا نگرانی من منچستره در مورد نظم و ثباتی که مورینیو به تیم میاره شکی ندارم حالا اگه رئال شما رو هم بزاریم کنار نمونه بارز و غیر قابل انکارش تیم اینتر که با مورینیو 3 گانه می گیره ولی با رفتنش حتی از لیگ قهرمانان هم محو میشه
مشکل اصلی منچستر هم اگه به فرض درست بودن انتخاب فن خال زمانه
با ردیف کردن بازیکن ستاره کنار هم تیم شکل نمی گیره باید با برنامه ازشون بازی گرفت هماهنگی رو هم افزایش داد که همه نیاز به زمان داره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خلاصه جاى ال تايگر ولبك و هرناندز رو ميزاشت خيلى بهتر بود

تیکه میندازی؟:)

بجای ال تایگر یه هافبک تهاجمی در حد کوکه رو میاورد الان وضعمون خیلی بهتر بود

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من مشکل اصلی ما 2 3 مورد هست
1- اصرار بیش از حد فان خال روی سیستم 3 دفاعه 3-5-2
من نمیدونم چرا اینقدر روی این سیستم پافشاری داره. شاید فکر میکنه باید کل لیگ نگرشش رو بر اساس این ترکیب تغییر بده. البته من در حد این نیستم که فان خال رو نقد کنم اما به نظر من باید روی انتخاب سیستم حداقل بر اساس مهره ها تجدید نظر کنه. با این مدافعان ضعیف که بعضیهاشون به شدت کودن هستند منجمله این اوانز باید فکر اساسی برای دفاع بکنه
2- داشتن مصدوم همیشگی که واقعا دیگه اعصاب خورد کن شده. تا 2 تا بازیکن رو دور میفتن مصدوم میشن. هررا - فلاینی تو بازیهای قبل جزء بهترین ها بودن اما باز مصدوم شدن. یه بازی نشد که ما همه بازیکنامون رو داشته باشیم.
3- دفاع هم که دیگه جای خود داره. باید حتما در نیم فصل یک مدافع بگیرن و از اون مهمتر این اوانز احمق رو بندازن بیرون. 2 3 تا بازی رو به حماقت های این بیشعور باختیم. بازی با لیورپول هم که ماشالله چه پاس گلی داد به استرلینگ

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
به نظر من مشکل اصلی ما 2 3 مورد هست
1- اصرار بیش از حد فان خال روی سیستم 3 دفاعه 3-5-2
من نمیدونم چرا اینقدر روی این سیستم پافشاری داره. شاید فکر میکنه باید کل لیگ نگرشش رو بر اساس این ترکیب تغییر بده. البته من در حد این نیستم که فان خال رو نقد کنم اما به نظر من باید روی انتخاب سیستم حداقل بر اساس مهره ها تجدید نظر کنه. با این مدافعان ضعیف که بعضیهاشون به شدت کودن هستند منجمله این اوانز باید فکر اساسی برای دفاع بکنه
2- داشتن مصدوم همیشگی که واقعا دیگه اعصاب خورد کن شده. تا 2 تا بازیکن رو دور میفتن مصدوم میشن. هررا - فلاینی تو بازیهای قبل جزء بهترین ها بودن اما باز مصدوم شدن. یه بازی نشد که ما همه بازیکنامون رو داشته باشیم.
3- دفاع هم که دیگه جای خود داره. باید حتما در نیم فصل یک مدافع بگیرن و از اون مهمتر این اوانز احمق رو بندازن بیرون. 2 3 تا بازی رو به حماقت های این بیشعور باختیم. بازی با لیورپول هم که ماشالله چه پاس گلی داد به استرلینگ
مهرداد خان تا دفاع و و هافك اى دفاعى رو تقويت نكنه
شرايط واسه من يو سخت ميمونه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من شانسی که ون گال توی این فصل داشته اینه که اولاً آرسنال و لوزرها اصلاً خوب نیستند و اینکه اون همیشه با مویس مقایسه میشه در صورتی که منچستر این فصل 200 میلیون پوند هزینه کرده کاری ندارم که چقدر این خریدها جواب دادن نمیشه همه ی این مصدومیت ها رو رو هم به شانس نسبت داد ما یک بازیکن مصدوم مثل فالکائو رو خریدیم و دی ماریایی که از همون جام جهانی مصدوم بود و چند بازی آخر تیمش رو از دست داد با کلی سر و صدا و هزینه شاو رو خریدیم که باز هم اونجور که باید جواب نداده ونگال به سیستم اصرار ورزی داره که به نظر من فقط این سیستم جایی جواب میده که شما بازیکنهای مورد نظر اون سیستم رو داشته باشی من فکر میکنم ما نفرات لازم برای این سیستم 3 دفاعه مدرن رو هم نداریم با 3 مدافعه پر از اشتباه و بدون هافبکهای کناری مناسب که بتونن در زمان دفاع به عقب برگردند و یا در حمله به خوبی اضافه بشن درسته که میگن این سیستم 3-5-2 مدرن مثل سابق به مهره وابسته نیست ولی بازهم از نظر من این سیستم یا هر سیستم دیگه مبتنی بر نفرات کار میکنه و نمیشه یک سیستم رو برای هر تیمی پیاده کرد و چون در هلند جواب داده اینجا هم جواب بده......این تیم مشخصاً نیاز به زمان داره ولی باید دید که توی این زمانی که طی میشه ونگال یا هر مربی دیگه داره چیکار میکنه و آیا تیم روند رو به رشد منطقی داشتنه یا نه من به شخصه اگر بتونیم جز 3 تای اول باشیم میشه به تیم امیدوار بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل همیشه به مالکیت توپ و تعداد پاس های بیشتر هیچی نمیدن!!!!!!
بعد این آقای ونگال احمق(گفتم اگه اوانز رو دیگه بازی بده، فحش میخوره) پیله کرده به سیستم 2-5-3 و میگه که به بازی قشنگ فکر میکنه و بعد تیم مشکل موقعیت سازی تو بازی داره، البته این مصدومیتهای لعنتی هم ولمون نمیکنه... هررا چه بلایی سرش اومده هم؟
الان هایلایتهای بازی رو دیدم و انگار که یانگ بدبخت با اینکه ظاهرا بازیش رو اعصاب بوده ولی هر کاری که یه بازیکن تو زمین میتونسته انجام بده رو انجام داده، پاس گل داده و باعث اخراج بازیکن حریف شده، دیماریا انگار هیچ غلطی نکرده تو زمین بهمراه ماتا...
مشخص هستش که بدون هررا تیم نمیتونه موقعیت بسازه...

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
من این فاز آنتی فن خالی که سر یه مساوی راه افتاده رو کلا نمیگیرم ,من الان رسما ماه هاست که توی توییتر خیلی فعالم و قضایا رو دنبال میکنم از طرفدارا و روزنامه نگارای خارجی ولی کلا واکنشای اغراق شده به قضایا رو تا به امروز درک نکردم ! از جمله همین عکس العمل ها به مساوی امروز !
امروز همه بدون شک از یانگ راضی بودن, من به شخصه تا زمانی که جایگزین والنسیا توی سمت راست نشده بود ازش فوق العاده راضی بودم
هیچ وقت فکر نمیکردم بخوام بگم جای فلینی خالی باشه ولی وافعا مطمینم اگر بود ما خیلی راحت بودیم !
فلچر فاجعه بود و ای کاش هررا لحظه ی آخر مصدوم نمیشد
اوانز رو به نظرم باید فرستاد تیم زیر ۱۸ ساله ها بازی کنه شاید اونجا کیفیت لازم رو داشته باشه !
جای خالی روخو هم احساس میشه ولی امروز با اومدن بلکت به نظرم اوضاع توی خط دفاع بهتر شد .
من به شخصه اگر جای ون خال بودم ویلسون رو به جای ون پرسی می آوردم و دی ماریا رو به جای ماتا , دی ماریا جاش وسطه و نه گوش , هیچ وقت هم اون ناحیه اونقدر خوب نبوده که بخواد اینطور ازش بازی بگیره !

در مورد Falcao هم بهتون بگم اون هدی که گل کرد واقعا محشر بود امیدوارم شروع گل هاش باشه و یادتون باشه این اولین باریه که داره ۹۰ دقیقه کامل بازی میکنه که میتونه توی این بازه ی فشرده بهمون کمک کنه .

من قبل از این بازی پیش بینی میکردم که بتونیم از بازی امروز ( که خیلی ازش میترسیدم ) ,نیوکاسل (‌در خانه ) و تاتنهام ( خارج از خانه) ۷ امتیاز بگیریم که به نظرم اگر بتونیم موفق بشیم به این مهم دست پیدا کنیم اوضاعمون خوب میشه توی جدول چون بازی هایی مثل بازی با استوک که خارج از خونه است برامون خیلی سخت خواهد بود و من تصور نمیکنم بیشتر از ۱ امتیاز بتونیم بگیریم مگر اینکه ترکیب تکمیل بشه ....

فراموش نکنید که توی ۵ روز ۳ تا بازی یعنی ۹ امتیاز سرنوشت ساز که میتونه کل جدول رو زیر و رو بکنه...

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
یه سری واژه ها رو توی پستای اینجا میخونم و توی کتم نمیره :دی
مثلا حرف از نابودی تیم میشه !یا مثلا تیم در بحران یونایتد و از این دست صحبتا!
وقتی ۳ تا از بهترین ها این فصلمون مصدومن باید خود برایان رابسون بیاد تو زمین ؟‌هررا (مصدوم), فلینی (مریض) , بلیند (مصدومیت تا زمان قیامت تقریا ) دقیقا باید فن خال چیکار کنه ؟

این زیر سوال بردن کل عملکرد تیم کلا خنده داره !

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
یه سری واژه ها رو توی پستای اینجا میخونم و توی کتم نمیره :دی
مثلا حرف از نابودی تیم میشه !یا مثلا تیم در بحران یونایتد و از این دست صحبتا!
وقتی ۳ تا از بهترین ها این فصلمون مصدومن باید خود برایان رابسون بیاد تو زمین ؟‌هررا (مصدوم), فلینی (مریض) , بلیند (مصدومیت تا زمان قیامت تقریا ) دقیقا باید فن خال چیکار کنه ؟

این زیر سوال بردن کل عملکرد تیم کلا خنده داره !
بالاخره شمارو زیارت کردیم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
بازی رو که ندیدم و نمیتونم در مورد عملکرد تیم قضاوت کنم. منتها هایلات بازی رو که دیدم برام سوال پیش اومد که چرا بعد از اینکه ویلا 10 نفره شد حتی یه موقعیت خطرناک نتونستیم ایجاد کنیم! در عوض اونها چند تا موقعیت خوب داشتن! به هر حال نتیجه خوبی نبود.
امیدوارم تو 3 بازی آینده (نیوکاسل، تاتنهام و استوک) نتیجه بگیریم.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
Bale green lights Man Utd move

Gareth Bale has reportedly given his approval on a move to Manchester United. The Welshman would command a fee of £80 million should he leave Madrid in the summer.

Source: Daily Express
Sunday, December 21, 2014 00:40

Sent from my LG-D855

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Bale green lights Man Utd move
Gareth Bale has reportedly given his approval on a move to Manchester United. The Welshman would command a fee of £80 million should he leave Madrid in the summer.
Source: Daily Express
Sunday, December 21, 2014 00:40
Sent from my LG-D855
خوشحالی که دارین بازکنهاتون رو میندازین؟؟؟
در کل زیاد به اراجیف رزونامه های انگلیسی توجه نکن...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
خوشحالی که دارین بازکنهاتون رو میندازین؟؟؟
در کل زیاد به اراجیف رزونامه های انگلیسی توجه نکن...
بیل=انداختن؟
بی خیال ,, داداش
ما چند تا جام 2014 رو مدیون بیلیم

Sent from my LG-D855

بالا