• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کاملا درسته، من هم که بیشترین آتیش رو دارم نسبت به اخراج فن خال دارم، الان رو فرصت خوبی برای تعویض سرمربی نمیبینم...
فن خال حتی اگه با خریدهای آنچنانی هم بتونه مارو به CL برسونه از نظر من برای امسال کافی هستش ولی بدون شک حتما باید تابستون مربی عوض بشه...حتما!!!!!
در مورد اینکه دوستان یا خود من فن خال رو با مویس مقایسه میکنیم، منظور این نیست که مویس رو باید برگردونیم یا مویس بهتر بود(راستش رو بخواین من یکی که فکر میکنم مویس خیلی بهتر بود)، منظور این هستش که فن خال با این همه خرج و دبدبه و کبکبه هم هیچ غلطی برای این تیم نکرده و این همه فرصتی که داشته هیچ کاری نتونسته کاری بکنه که هیچ جای امیدواری داشته باشه، پس اصلا به درد تیم ما نمیخوره...اصلا!!!!!
واسه مربی بعدی هم من یکی به پپ رای میدم بخاطر اینکه همونطوری که دوستان گفتن انگیزه و کاریزمایی داره که کمتر کسی داره...
اما اگه راستشو بخواین ترجیه میدم که مربی یک منچستری اصیل و قدیمی باشه...
اصلا با کسی مثل کلوب هم به جایی نمیرسیم، بخاطر اینکه کلوب هم مثل مویس میمونه و برای تیم های کوچیک میتونه مربی خوبی باشه...
اصلان جون آرامش و بیشتر از نمیتونه وجود داشته باشه واسه منچستر...حقیقتا حتی وقتی که رئیس هم بود اینقدر تیم آرامش نداشت ولی هیچ سودی نداشته...
دلیل اینکه اینزاگی هم نتونسته اونقدر که باید جواب بده، مربی میلان نبوده، بلکه مشکلات خود میلان بوده، امیدوارم به سرنوشت میلان دچار نشیم...
این حرف رو زمان صحتشو تعیین میکنه:) کما اینکه خود من هم تو این نیم فصلی که گذشت هیچ نشونه ای از پیشرفت ندیدم تو این تیم.
درباره پپ باهات مخالفم، پپ توی تیم هایی موفق بوده که بهترینهارو در اختیار داشته، نمیتونه با این میدفیلدِ یونایتد برنامه هاشو پیاده کنه، یعنی اگه بیاد هم کمِ کم یه 200 تای دیگه خرج داره :D
درباره میلان و اینزاگی هم دقیقاً منظور منو گفتی، گیگز یا اوله شاید مشکلی نداشته باشن، ولی مشکلات الان باشگاه باعث میشه اونها هم نتونن نتیجه بگیرن، درسته مشکلات ما با میلان فرق داره ولی وجه شباهتش اینه که جفت این تیم ها کلی مشکل دارن که برای حلش بیشتر از انگیزه نیاز به تجربس...
ای کاش فرگی یه دو سال بیشتر میموند... :(

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@SPECIAL ONE
احمد جان امکانش رو داری یکم از این بد و بیراه هایی که به مویس میگفتیم رو درآری تلنگری شه برای دوستان؟!
من سعی کردم بگردم ولی الگوریتمم جواب نداد :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
منم با اصلان موافقم هر چند نه از نتایج راضی هستم و نه از نحوه ی بازی کردن تیم
حرف زدن از اخراج سرمربی در اواسط فصل خیلی زوده حداقلش باید تا آخر فصل صبر کنیم تعویض پیاپی سرمربی در این شرایط هیچ کمکی نمی کنه جز آشفتگی و سردرگمی بیشتر تیم
اگه با تعویض سرمربی موفقیتمون تضمین بود قطعا کسی اعتراضی نداشت مشکل اینجاست که اخراج فن خال و آوردن سرمربی جدید ریسکیه که هیچ تضمینی به موفقیت نداره
نه پپ رو موافقم و نه کلوپ تنها گزینه ای که بنظرم موفقیتش تو منچستر تضمینه مورینیو هست که اونم وقتی با تیمی مثل چلسی در اوجه و هر بازیکنی که عشقش کشید رو می تونه بخره دلیلی برای حضور در منچستر نداره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این حرف رو زمان صحتشو تعیین میکنه:) کما اینکه خود من هم تو این نیم فصلی که گذشت هیچ نشونه ای از پیشرفت ندیدم تو این تیم.
درباره پپ باهات مخالفم، پپ توی تیم هایی موفق بوده که بهترینهارو در اختیار داشته، نمیتونه با این میدفیلدِ یونایتد برنامه هاشو پیاده کنه، یعنی اگه بیاد هم کمِ کم یه 200 تای دیگه خرج داره :D
درباره میلان و اینزاگی هم دقیقاً منظور منو گفتی، گیگز یا اوله شاید مشکلی نداشته باشن، ولی مشکلات الان باشگاه باعث میشه اونها هم نتونن نتیجه بگیرن، درسته مشکلات ما با میلان فرق داره ولی وجه شباهتش اینه که جفت این تیم ها کلی مشکل دارن که برای حلش بیشتر از انگیزه نیاز به تجربس...
ای کاش فرگی یه دو سال بیشتر میموند... :(
ای کاش ولی دیگه خسته شده بود...
خوب دقیقا منظور من همین هستش دیگه، پپ رو باید بیارن و خریدهای خوب هم انجام بشه، حتی موو رو هم بخوایم بیاریم همچین وضعیتی خواهد بود...
درضمن تیم ما درست دفاع های خیلی فرط و جوونی داره، ولی الان دقت کنی تو بقیه خط ما حداقل یکی از بهترین هارو داریم، خط میانی یکمی ضعیفه قبول دارم، ولی اونقدر ضعیف نیست که نتونه از پس سوتون یا یووویوویل بر بیاد... ببین همین ماتا نسبت به اول فصل خیلی سبک بازیش عوض شده و تقریبا تو هم جای زمین میشه پیداش کرد و میتونم بگم که بهترین بازیکن خط میانیمون و طراح تیممون همین ماتا هستش...
تو خرید که اصلا هیچ بحثی وجود نداره، تیم ما دیگه که هیچ، هیچ جایی کسی نمیتونه مثل رئیس پیدا بشه که بخواد با یک تیم نرمال اونجوری نتیجه بگیره، پس ما باید فلسفه باشگاه رو عوض کنیم و وقتی قدرت و ثروت و طرفداراش رو داریم به فکر درست کردن تیم قدرتمند باشیم و نه سیاست قدیمی رو دنبال کنیم...
منم با اصلان موافقم هر چند نه از نتایج راضی هستم و نه از نحوه ی بازی کردن تیم
حرف زدن از اخراج سرمربی در اواسط فصل خیلی زوده حداقلش باید تا آخر فصل صبر کنیم تعویض پیاپی سرمربی در این شرایط هیچ کمکی نمی کنه جز آشفتگی و سردرگمی بیشتر تیم
اگه با تعویض سرمربی موفقیتمون تضمین بود قطعا کسی اعتراضی نداشت مشکل اینجاست که اخراج فن خال و آوردن سرمربی جدید ریسکیه که هیچ تضمینی به موفقیت نداره
نه پپ رو موافقم و نه کلوپ تنها گزینه ای که بنظرم موفقیتش تو منچستر تضمینه مورینیو هست که اونم وقتی با تیمی مثل چلسی در اوجه و هر بازیکنی که عشقش کشید رو می تونه بخره دلیلی برای حضور در منچستر نداره
من هم موو رو بخاطر اینکه غیر ممکن بود از لیست حذف کردم، و گرنه که گزینه اول موو بود...
پپ رو گفتم بخاطر اینکه واقعا الان وضعیت خوبی هم نداره با مدیران بایرن و اگه امسال هم نتونه به جایی برسه تو CL احتمال اخراجش زیاده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حتی کومان هم گفته که تاکتیکهای فنخال منچستر رو فلج کرده و با 3 دفاع بازی کردن نابود کرده تیم رو...
گل هم چندتا مطلب زده در مورد آمار بد فنخال و حتی در مورد این صحبت کرده که منچستر تو بازی با سوتون حتی 1 ضربه در چهارچوب نداشته!!!!!!!!!! واقعا فلاکت بار هستش...
حتی یه مطلب زده که فنخال قبل از اینکه بیاد انگلیس از طرف مطبوعات هلندی گفته شده که انگلیسی ها باید منتظر یک آدم مغرور و خیلی تند باشن، که از اول فصل واقعا اینجوری نبود تا وقتی که بعد از مسابقه با سوتون یه خبرنگار ازش پرسیده که چرا منچستر بعداز 180 ملیون خرج هنوز بهتر از تیم مویس فصل پیش نشده، که فنخال قاتی کرده و پریده به خبرنگار، و اعلام کرده که خبرنگار منتظر همچین روزی بوده که ازش چنین چیزی رو بپرسه و بقولی خودش رو نشون داده...
حتی گل زده که فنخال یک فصل بدون حاشیه و بی دردسر رو تا الان داشته بخاطر اینکه فصل پیش با اون همه افتضاحی که مویس به بار اورد، دیگه کسی کار به فنخال نداره...
ولی باید گفت که باخت به سوانسی و سوتون که هر کدوم از بردشون در منچستر به ترتیب 42 و 26 سال میگذره و باخت به اون MKdons هم نتایج بهتری از مویس نبودن، و فنخال داره بقیه رو احمق فرض میکنه با تعریفهای دروغی که از تیم و بازی تیم میکنه...
فکر میکنم داره کم کم بوی تلنگر به فنخال میاد...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اخراج کردن ونگال بعد این شرایط که شبیه جوکه ولی یک سری اتفاقات باید همین الان بیفته از جمله اینکه ونگال رو باید به شرایط و وظایف خودش آگاه کنند!!!!.... ببینید ما وقتی که داریم حسابی خرج میکنیم و از اون روش کلاسیکمون خارج میشیم باید مثل تیم هایی که هزینه ی زیادی دارند عمل کنیم مثلاْ در مادرید شما نمیتونی لجبازی کنی و کوچکترین بامزه بازی از سمت سرمربی نمیشه دید حتی مورینیو هم وقتی میره اونجا کمتر خوشمزه بازی در میاره چون اون میدونه که توی تیمی مثال ریال به یک مربی زیاد وقت نمیدن اونها هزینه میکنن و یک یا دو فصل نتیجه نگرفتن مساوی است با رفتن تیم به بحران
ما هم مشکل اینه که الان برای اداهای ونگال نمیتونیم هزینه کنیم چون تیم به مشکل برمیخوره و خوب برشکستگی مساوی است با نابودی همه چیز و تبدیل شدن به یک تیم متوسط مشکلی که هست اینه که ونگال بیش از حد به خودش اعتماد داره و معتقده که اصلاْ در چرخه اخراج نخواهد بود و این اتفاق هیچوقت برای اون رخ نمیده....مویس یک انتخاب بد بود و کسی در این شکی نداره به نظر من مشکل ما سرمربی نیست مشکل ما این بود که ما هیچ نقشه ای برای دوران بعد سرالکس نداشتیم و الان توی این دردسر گیر کردیم چون سرالکس هم کاری که میبایست میکرد رو نکرد به نظر من سرالکس باید قبل از خروجش جانشینش رو تعیین میکرد یک تاریخ احتمالی تعیین میکرد و دستیار خودش مثلاْ گیگزی رو بعد از ۲-۳ سال سرمربی تیم میکردن ولی الان با این شرایط تازه به فکرشون رسیده که چنین کاری بکنن ولی ونگال در نتیجه گرفتن خودش هم شک و شبهه است و نمیشه از گیگز انتظار داشت که بیاد و ناجی تیم بشه اون تجربه ای نداره هر چند ممکنه که اون یک نابغه باشه و شرایط جوری بشه که اون بتونه روزی سرمربی تیم بشه و تیم رو به اوج برگردونه ولی الان زمان چنین کارهایی نیست به نظر من با حمایت از آقای خود متشکر ولی در عین حال له اش کردن برای کم کردن اعتماد به نفسش باید هوادارها و مدیران باهاش صحبت کنند که کمی منعطف تر باشه و اگر خوب نمیتونه این کار رو بکنه به نظر من همین امروز اخراجش کنند بهتر از فرداست چون سرالکس فرگوسن هم هیچوقت به این شکل متوقع و لجباز نبود شما در هر کاری وقتی خودسری بکنی و تن به کوچکترین تغییری ندی نهایت کارت شکسته به نظر من مدیرهای تیم باید با ونگال جلسه بزارن و بهش بفهمونن اون هم قابل اخراج شدنه و اگر بخواد زیاد ادا در بیاره ممکنه دیر یا زود اخراج میشه الان شفاف عمل کردن بهتر از هر چیز دیگه ای هستش چون با نرفتن به لیگ قهرمانان ضربه ای جبران نشدنی خواهیم خورد.....

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
گواردیولا اگه بیاد خیلی جالب میشه. تقابل گواردیولا و مورینیو این بار در لیگ برتر.
امیدوارم این روز رو ببینم.
گواردیولا بسیار محافظه کار نشون داده، فکر نکنم چنین ریسک بزرگی رو در این شرایط انجام بده.

چرا به ونگر فکر نمیکنید :D
@plsboy
میلاد، خو این ونگال، ون حال، فن خال، فن گال بیچاره 4 تا طرفدار مثل تو داشته باشه که به نیم فصل نمیکشید، اوتارت کن فیکن شده پسر :general306:
توی هفته های آتی بازی ها منچستر بازی های نرمال و آسونی خواهند بود (تقریبا) بعید نیست باز چندتا برد پشت سر هم بیاره
کیو پی آر، لستر، هول، برنلی.... 4 تا رده پایینی رو میتونید راحت ببرید. بعدش هم با سوانسی و ساندرلند بازی میکنید.

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
ادامه دادن کار فن خال با این روند اوضاع تیمو بدتر میکنه

یا باید شیوه کارشو عوض کنه یا بره! اولی که از این ادم یه دنده لجباز بعیده

پس دومی بهتره! اتفاقا اگر الان اخراج بشه و یکی از خود باشگاه موقتا سرمربی بشه از لحاظ احساسی تیم روحیه میگیره و میتونیم سهمیه بگیریم! فراموش نکنید چلسی چطوری با دی متئو لیگ قهرمانان رو گرفت
گیگزی تا اخر فصل سرمربی بشه و کومان تابستون بیاد فصل بعد بدون شک مدعی اصلی قهرمانی هستیم!
فقط دو دقیقه با خودتون فکر کنید به چی زمان بدیم؟ نیم فصل گذشت این طرف ببخشید هیچ غلطی نکرد! قراره نیم فصل دوم معجزه ای رخ بده؟ تو رو خدا دوباره مثل پارسال تیریپ حمایت و ... بر ندارید که اخر فصل شرمنده بشید!
کومان یه تیم فوق العاده ناقصو تحویل گرفت تقریبا همزمان با این اقا(حتی دیرتر ) کارشو شروع کرد. ولی فهمشو داشت و خودشو سریع با شرایط جزیره وفق داد و یه تیم یه دست ساخت

ولی این چی؟ اخه کدوم ادم عاقلی فالکائو رو تو لیست 18 نفر نمیذاره, رونی رو به عنوان هافبک استفاده میکنه و دی ماریا رو میذاره نوک؟

کارنامه فن خال بهتر از مویسه درست ولی این طرف دو سال دیگه قراره بازنشسته بشه معلومه دلش به حال تیم و طرفدارا نمیسوزه! تفکراتش پوسیدس ! مثل ونگر (طرفدارای ارسنال خواهشا ناراحت نشید) اینجور مربیا دیگه هیچی ندارن تا به فوتبال ارائه بدن

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
گواردیولا بسیار محافظه کار نشون داده، فکر نکنم چنین ریسک بزرگی رو در این شرایط انجام بده.

@plsboy
میلاد، خو این ونگال، ون حال، فن خال، فن گال بیچاره 4 تا طرفدار مثل تو داشته باشه که به نیم فصل نمیکشید، اوتارت کن فیکن شده پسر :general306:
توی هفته های آتی بازی ها منچستر بازی های نرمال و آسونی خواهند بود (تقریبا) بعید نیست باز چندتا برد پشت سر هم بیاره
کیو پی آر، لستر، هول، برنلی.... 4 تا رده پایینی رو میتونید راحت ببرید. بعدش هم با سوانسی و ساندرلند بازی میکنید.
ونگر قراره بره بارسا جای انریکه :D
اگه انقدر دلت به حال فن خال میسوزه ببرش بارسلونا تحویلش بده دل ما رو هم شاد کنه :D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
ونگر قراره بره بارسا جای انریکه :D
اگه انقدر دلت به حال فن خال میسوزه ببرش بارسلونا تحویلش بده دل ما رو هم شاد کنه :D
اخ نگو، اصلا ونگر و انریکه با هم رو نیمکت بشینن :p
ما در دو نوبت دست به دعا شدیم تا از شر ونگال خلاص بشیم، در دو مرحله حضورش دو فوق ستاره تیممون رو برباد داد، یکیش رفت رئال یکیش رو هم اونقدر عصبی کرد که در اوج فوتبالش بصورت بازیکن آزاد از تیم جدا شد(ریوالدو)
نمیدونم یادتون هست، مردک میومد ریوالدو رو میزاشت مدافع چپ یا دفاع آخر. لجبازی تا این حد.. انسانیست بسیار خود رای، خود شیفته و سرتق. خداوندگار صبرتان دهد!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

@plsboy
ممد جون، اولندش که افشین خان خوب گفت، دقیقا همون چیزی که من میخواستم بگم...:D
بازیهای بعدی رو اگه ببره هم نظرم اصلا در موردش عوض نمیشه...:mad:
چیزی نداشته واسه تیم که جای دفاع کردن داشته باشه...
حالا ببین از بازیهای بعدی چطور نتیجه میگیره، یا دخیا بازیهارو در میاره یا شانس بیاریم که بازیهارو ببریم... بعد از بردن هم با کمال پر رویی میاد میگه که بازی زیبا انجام دادیم، بهتر از زمان رئیس!!!!!!! و نتیجه گرفتیم...!!!!:mad::mad::eek:o_Oo_O
اگه ببازه هم میگه ترکیب ناقص بوده!!! یا ترکیب ناقص 2-4-4 میفرسته تو زمین و میگه که باید ترکیب 2-5-3 باشه...
اخ نگو، اصلا ونگر و انریکه با هم رو نیمکت بشینن :p
ما در دو نوبت دست به دعا شدیم تا از شر ونگال خلاص بشیم، در دو مرحله حضورش دو فوق ستاره تیممون رو برباد داد، یکیش رفت رئال یکیش رو هم اونقدر عصبی کرد که در اوج فوتبالش بصورت بازیکن آزاد از تیم جدا شد(ریوالدو)
نمیدونم یادتون هست، مردک میومد ریوالدو رو میزاشت مدافع چپ یا دفاع آخر. لجبازی تا این حد.. انسانیست بسیار خود رای، خود شیفته و سرتق. خداوندگار صبرتان دهد!!
مگه من یادم نیست ممد؟؟!!!!!:mad::mad:
ذهنیت قبلی داشتم نسبت بهش و دقیقا همون شد که فکر میکردم!!!!:(:(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ممد 5-4 هفته پیش بهت گفتم که بازی هارو چجوری میبره و چه کار کرده با تیم، الان دقیقا حرفام ثابت شده...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینکه گل فان پرسی انتخاب نشد عین بی عدالتی بود. هر چند سال یکبار یه دونه از این گلها زده میشه.
رونالدو هم بهترین بازیکن جهان شد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اینکه گل فان پرسی انتخاب نشد عین بی عدالتی بود. هر چند سال یکبار یه دونه از این گلها زده میشه.
رونالدو هم بهترین بازیکن جهان شد
بله فن پرسی گزینه ی اول بود اما یکی از دلایل این جایزه اقای گلی خامس بود

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
واقعا حق منچستری هارو خوردن، البته میتونه دلیلش هم نتایج ضعیف منچستر باشه که روی نظر دهنده ها تاثیر میزاره...
خیلی راحت میتونم بگم که دیماریا باید تو لیست میبود بجای حالا نویر یا مسی، بدون شک دخیا در بدترین وضعیت، شرف داره به نویر چه برسه به کورتوا، الان داشتم یه ویدیو میدیدم از اشتباهات دروازه بانها که نویر واسه خودش تو ویدیو اسم و رسمی داشت...
حق RVP رو هم بدون شک خوردن، اصلا همچین گلی یادم نمیاد، تازه تو این سطح زده شده باشه...
اخبار از علاقه شدید منچستر به کولمن(نه آب یخ) میگه ولی مارتینز میگه که اصلا فروشی نیست!!!!!!
میگن که دوباره افتادیم دنبال مولر!!! من یکی که ازش خوشم میومده همیشه، ولی ما اگه بتونیم خوب موقعیت بسازیم، مشکلمون مهاجم ها نیستن، بلکه چیز دیگه ای که ...

Last edited:
بالا