• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میگن مندس اعلام کرده ال تایگر موندنی نیست
Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
گفته که سال دیگه در یکی از تیمهای بزرگ اروپایی بازی میکنه، ممکنه اون تیم منچستر نباشه...
خوب با اتفاقاتی که چند وقت گذشته افتاده، کارایی که این مربی ... لجباز کرده باهاش(کارایی که با ریوالدو میکرد) من هم بهش ایرادی نمیگیرم که نخواد بمونه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اوه اوه اوه...
این لاپورته 33 میلیون پوند ریلیز کلاوس داره!!! و منچستر 25 میلیون پوند پیشنهاد داده!!!!!!
البته میگن که بیلبائو شاید کنار بیاد با این قیمت، بخاطر اینکه ممکنه منچستر بیخیالش بشه و بره سراغ هوملز...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
یک اتفاقی که خیلی بده ولی داره میوفته اینه که بازیکنهایی مثل دی ماریا و فالکاءو دارن میرن تو سایه اونها سالهای قبل همین موقع جز برترینهای دنیا بودن ولی الان هیچی نیستن درسته مصدوم بودن ولی اگر شما صرفا نتیجه رو ببینی میفهمید که اونا تو منچستر افت کرده ما با اعتبار خودمون اونها رو خریدیم و اگر جواب ندن سخت میشه بازیکن بزرگ خرید فراموش نکنید که اونها به توصیه خود مربی خریداری شدن و حالا سنی هم ندارن که افت کنن متاسفانه این اتفاق میتونه ضربه بزرگی باشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انگار منچستر میخواد 150 میلیون واسه بیل رو بپردازه!!!!!!!!!
اگه واقعیت داشته باشه، از فروختن دخیا و هر کار دیگه ای احمقانه تر و خریت مدیران و مربی میرسونه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دخیا بره من خودم میرم منچستر اون هلندی رو میفرستم کشورش!

الان حتی واسه اوانز هم احترام بیشتری قائلم تا این طرف!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پوگبا که همیشه از منچستر انتقاد می کرد ظاهرا پس از مدتها چراغ سبز نشون داده!
من آدم صبوری نیستم. احساس بدی در منچستریونایتد داشتم. مربی به من اعتماد داشت، امّا از من استفاده نمی کرد، او می گفت تو هنوز جوان هستی و وقت بازی رسیدن تو هم می رسد. امّا هیچ وقت به من فرصت بازی نرسید، امّا این مسئله باعث نمی شود که من در خصوص باشگاه منچستریونایتد، با لفظ بد صحبت کنم، من این باشگاه را دوست دارم.
پوگبا احتمالا تابستان یووه رو ترک می کنه امیدوارم این حرفهاش واسه بازار گرمی نباشه چون رئال هم اخیرا واسه جذبش ابراز علاقه کرده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پوگبا که همیشه از منچستر انتقاد می کرد ظاهرا پس از مدتها چراغ سبز نشون داده!
پوگبا احتمالا تابستان یووه رو ترک می کنه امیدوارم این حرفهاش واسه بازار گرمی نباشه چون رئال هم اخیرا واسه جذبش ابراز علاقه کرده
دقیقا بازارگرمی هستش، 100 میلیون رئال میخواد بگیرتش، به نظرت ما نیاز داریم بهش با این قیمت؟؟؟
بونی هم با 35 میلیون رفت من سیتی...
مشخصا ژانویه اونقدر هم که میگن خریدهای الکی انجام نمیشه و بازیکنهای تاپی هم پیدا میشه، اگه به اندازه کافی مدیرها عرضه داشته باشن و بخوان خرج کنن، مثالش ماتا هستش...
این یوونتوس هم نقل و انتقالاتش یا حداقل شایعه هایی که بهش ربط داده میشه واقعا خنده دار و مسخره شده!!!!!
هر روز اسم یه بازیکن رو میارن و بعداز ظهر همون روز وقتی قیمت بازیکن رو میگن یا اطرافیان اون بازیکن میگن که جایی نمیره، زود میرن سراغ یه بازیکن دیگه!!!!!!

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دقیقا بازارگرمی هستش، 100 میلیون رئال میخواد بگیرتش، به نظرت ما نیاز داریم بهش با این قیمت؟؟؟
بونی هم با 35 میلیون رفت من سیتی...
مشخصا ژانویه اونقدر هم که میگن خریدهای الکی انجام نمیشه و بازیکنهای تاپی هم پیدا میشه، اگه به اندازه کافی مدیرها عرضه داشته باشن و بخوان خرج کنن، مثالش ماتا هستش...
یه بازیکن فیزیکی و جنگنده وسط زمین نیاز که داریم ماتا و هررا قدرت بدنی ضعیفی دارن و زیاد نمی تونن درگیر بشن
پوگبا با این قیمت رو منم زیاد مایل نیستم نهایت 60 تا 65 براش خوبه ولی با قیمتهای فضایی که رئال میده عمرا بتونیم با همچین قیمتی بگیریمش

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ُسیاست های غلط که شاخ و دم نداره الان شنیده میشه که ما میخوایم پوگبا و پیکه رو جذب کنیم این دیگه تقصیر ون گال نیست واقعاً دو تا بازیکنی که توی آکادمی ما بودن باید 100 میلیون الان هزینه کنیم که بتونیم بخریموشن فرگی یک جاهای به خصوص سالهای آخر آینده نگری مناسبی نداشت و فروش پوگبا یکی از اشتباهت بزرگ فرگی بود باید این رو اعتراف کرد که اون هیچ پلنی برای بعد از خودش و مربی بعد از خودش هم نداشت درسته که یک مربی بیشتر باید به تیم تحت ***** خودش فکر کنه ولی فرگی فرق داشت و شاید یک جورایی توقع میرفت که این کارها رو بکنه که نکرد.....

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ُسیاست های غلط که شاخ و دم نداره الان شنیده میشه که ما میخوایم پوگبا و پیکه رو جذب کنیم این دیگه تقصیر ون گال نیست واقعاً دو تا بازیکنی که توی آکادمی ما بودن باید 100 میلیون الان هزینه کنیم که بتونیم بخریموشن فرگی یک جاهای به خصوص سالهای آخر آینده نگری مناسبی نداشت و فروش پوگبا یکی از اشتباهت بزرگ فرگی بود باید این رو اعتراف کرد که اون هیچ پلنی برای بعد از خودش و مربی بعد از خودش هم نداشت درسته که یک مربی بیشتر باید به تیم تحت ***** خودش فکر کنه ولی فرگی فرق داشت و شاید یک جورایی توقع میرفت که این کارها رو بکنه که نکرد.....
مشکل اصلا پول نیست
مشکل طرز پول خرج کردن ه
چه اشکال دار من یو 200 یا 250 خرج کن واسه خروج از این وضعیت
پوگبا یا هرکی دیگه ای باشه
فقط درست خرج کنن
به نظر من اگه بتتونن
پوگبا رویس و ویدال رو جذب کنن واسه تابستون و الان م یه مدافع خوب واسه زمستون مثلا هوملس و یا خدیرا و نرن سراغ الوس یا روبن ک تا بخوان جا بیفتن عمر فوتبالیشون تموم شده
و مهمتر از اون خروجی های تیم ه
رابین یانوزای و ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
موافقم، خرج پول مشکلی نداره، وقتی درآمدش وجود داره، باید خرج کرد تا تیم رو به شرایط خوب برگردوند، ولی قضیه این هستش که این خرج ها تا حالا احمقانه بوده...
قبل از خرید دیماریا میتونید برید پستهای خود بنده رو بخونید که کاملا مخالف خریدش بودم و آخرای نقل و انتقالات بود که دیگه نا امید از خرید بازیکن بودم که من هم کم اوردم، خرید دیماریا و فالکائو دقیقا من رو یاد خرید فلینی پارسال میندازه...
با خرید بلیند موافق بودم اگه بخواد تو پست هافبک کناری یا دفاع چپ بازی کنه و نه در پست احمقانه هافبک دفاعی که بازیش تا الان ثابت کرده که اصلا نمیتونه تو این پست بازی کنهو باید همون کنار بازی کنه...
روخو خرید خوبی بود اگه همش مصدوم نبود...
هررا بدون شک بهترین خرید امسالمون بوده، ولی اون هم بخاطر مشکل ضعف بدنی که داره، دقیقا وضعیت ماتارو داره و اگه مربی میخواد تیمش مشکل دفاعی نداشته باشه، حداکثر میتونه یکیشون رو بزاره تو زمین...
اگه فن خال اینقدر اعتقاد به بازی هجومی و زیبا داره که نباید مشکلی داشته باشه با این قضیه که بیشتر تیمش گل بزنه تا به فکر گل نخوردن باشه، چیزی که تو 8-7 بای آخر به راحتی میشه دید که نه تیم قشنگ بازی میکنه و نه موقعیت میسازه که همش به ترکیب مسخره برمیگرده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مشکل اینجاست که کاشکی یه ویدیو هم از گل های خوردش تو فصل گذشته میزاشتن، خیلی جالب میشد که میفهمیدی 90 درصد گلهایی که خورده مقصر فقط و فقط خودش بوده!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
مشکل اصلا پول نیست
مشکل طرز پول خرج کردن ه
چه اشکال دار من یو 200 یا 250 خرج کن واسه خروج از این وضعیت
پوگبا یا هرکی دیگه ای باشه
فقط درست خرج کنن
به نظر من اگه بتتونن
پوگبا رویس و ویدال رو جذب کنن واسه تابستون و الان م یه مدافع خوب واسه زمستون مثلا هوملس و یا خدیرا و نرن سراغ الوس یا روبن ک تا بخوان جا بیفتن عمر فوتبالیشون تموم شده
و مهمتر از اون خروجی های تیم ه
رابین یانوزای و ...

حرف من خرج کردن نیست که اینها بازیکن آکادمی خودمون بودن بعد بخاطر یک سری سیاست های غلط ما از دستشون دادیم و برای جذب دوباره اشون باید کلی هزینه کنیم ....اینه که سیاستهای قبلی مارو زیر سوال میبره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حرف من خرج کردن نیست که اینها بازیکن آکادمی خودمون بودن بعد بخاطر یک سری سیاست های غلط ما از دستشون دادیم و برای جذب دوباره اشون باید کلی هزینه کنیم ....اینه که سیاستهای قبلی مارو زیر سوال میبره
در مورد پوگبا اظهار نظر نمیکنم، چون واقعا هنوز معلو نیست که چه اتفاقی افتاد!!!!!! ولی از دست دادنش اگه عمدی بوده واقعا اشتباه بوده، ولی پیکه!!!!!!!! خنده دار هستش، پیکه اصلا در حد دفاع های ما نبود و نیست، ویدا و ریو فوق العاده بودن و فقط بالا رفتن سنشون باعث ضعفشون شد...
الان هم حرف خرید پیکه از یه جک هم خنده دار تر هستش، 1.اصلا بهش احتیاجی نداریم 2.با محرومیت بارسا از خرید، مگه اینکه بارسا بخواد خودکشی کنه که پیکه رو بفروشه...
در زمان رئیس هم ما مشکل خط میانی رو داشتیم ولی بخاطر هنر رئیس بود که با همون مشکل هم باز هم به فینال CL میرسیدیم...
رئیس یه تیم قهرمان رو تحویل مویس داد که به رئال خورد و با گل رونالدو حذف شد و البته بچگی نانی یا اشتباه داوری!!!!!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
a9a6fed891d00ed1f2e1b47655f11bd0.jpg

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بعد اخراج در بازی امشب و حذف شدن تیمش
بعد دوستان میگن از فنخال بهتره و کاش جای فنخال همین مویس بودش
016b94f63d636a010c99d2e44c2d0afb.jpg

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بعد اخراج در بازی امشب و حذف شدن تیمش
بعد دوستان میگن از فنخال بهتره و کاش جای فنخال همین مویس بودش
016b94f63d636a010c99d2e44c2d0afb.jpg

فن خال اگر تونست یه تیم متوسطو هدایتشو به عهده بگیره بدون خرج کردن جزو 10 تا تیم اول لیگ برتر نگه داره من میرم دستشو میبوسم و جلوش تعظیم میکنم!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فن خال اگر تونست یه تیم متوسطو هدایتشو به عهده بگیره بدون خرج کردن جزو 10 تا تیم اول لیگ برتر نگه داره من میرم دستشو میبوسم و جلوش تعظیم میکنم!
مویس یه تیم قهرمان با روحیه و چمپیونزی رو تحویل گرفت
فنخال چی یه تیم رده دومی جدول بی روحیه بی انگیزه رو بش دادان
دوستان کم لطفی نکنن اینارو ببینن
بعد بیاین مویس رو با فنخال مقایسه کنید
و این تیم متوسط در شان و اندازه ی فنخال نیست
کاش به چند ماه قبل روجوع کنید و هلند فنخال رو ی دید بزنید
در حضور فرانسه ایتالیا اسپانیا برزیل سومی رو کسب کرد
اگا این جوری باشه
فیل بزرگ ک الان باس خودکشی بکنه جای زندگی

بالا