• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان توجه کنن فن خال تیم رکورد شکن مویس رو تحویل گرفته بود. این موضوع که مویس تیمش مهره نداشت و خرج نکرده بود نسبت به امسال قبول ولی به هر حال تیم مویس با نتایج درخشانش و حذف از باشگاههای اروپا رسید به فن خال. اینکه بگیم بازیکنهای تاپ همشون رو میشه با پول و پرداخت حقوق بیشتر خرید اشتباهه بنظر من. بازیکنهای بزرگ دوست دارن تو رقابتهای بزرگ حضور داشته باشن و تیم ما این امتیاز مهم رو تابستون امسال نداشت. از طرفی با وضعی که منچستر گرفتارش شد پارسال بازیکنها میترسیدن بیان یونایتد چون ممکن بود به روند نزولیش ادامه بده. بنظر من اعتبار فنخال هم تا حدی تو خرید بازیکنها تاثیر داشت، از طرفی مجبور بودیم حقوق بیشتر هم بدیم یعنی به نوعی باج دادن به بازیکن که اینهم بخاطر وضعیت بد یونایتد در سال گذشته و عدم حضور در لیگ قهرمانان بودش. مگه مویس به بازیکنها باج نداد؟ قرارداد رونی بنظرتون یجور باج نبود؟ بنظر من مبلغ خرید بازیکنها منطقی بود و واقعا به قیمت زیاد خریداری نشدن مثلا دی ماریا رو پاریس میخواست با همین قیمت یا لوک شاو رو چلسی میخواست با همین قیمت و مو گفت حقوق درخواستیش زیاد بود.
این رو هم یادمون نره که از اول فصل چندتا بازی بوده که ما همه بازیکنهامون رو در اختیار داشته باشیم؟ خدایی بی انصافیه اگه به این موضوع توجه نکنیم که فن خال مجبور شده خیلی از بازیها به مک نیر و بلکت بازی بده که شاید هیچ مربی دیگه ای بهشون اعتماد نمیکرد.حالا چرا مثلا تابستون مدافع نخریدیم، خوب اصلا مدافع خوب در دسترس نبود و باشگاهها نمیفروختنش، دوما بازیکن خوب در انتخاب تیم جدیدش موثره مثلا بن عطیه رو اول رم گفت فروشی نیست و بعد خود بن عطیه گفت میخوام برم بایرن و رم مجبور شد بفروشدش. مگه پیشنهاد یونایتد به رم بر اساس رسانه های اون زمان کم بود تازه فن خال روخو و شاو و حتی بلیند رو خرید که خط دفاع رو تقویت کنه ولی نمیدونست کل خط دفاع یونایتد که معضله! فکر میکرد ایوانز و اسمالینگ و جونز و رافائل میتونن کمک کنن ولی حالا فهمیده بعضیهاشون بازیکن متوسطن و باید برن. تازه همینها هم که کلی مصدوم بودن و مک نیر و بلکت بازی میکردن.
منم منتقد ترکیب چیدن فن خال هستم و بنظرم این سیستم ۳۵۲ بدرد ما نمیخوره و فن خال داره روی این سیستم لجبازی میکنه ولی از اون طرف باید مصدومیتها، در اختیار نداشتن بازیکنها، عدم هماهنگی تیم با توجه به همون مصدومیتهای طولانی مدت و شرایط تیم در فصل گذشته رو هم در نظرداشت و بی انصافیه به این موارد فکر نکرد. فعلا هم که جایگاهمون بد نیست و هممون هم اول فصل هدف یونایتد رو واسه امسال حضور در لیگ قهرمانان درنظر گرفتیم و امیدواریم به این هدف برسیم.
البته خیلی از این بحث ها درست هست ولی میدونی که مویس تیمش رو تو CL به 1/4 رسوند و اون بازی روبروی بایرن رو یکدفعه ای از دست داد، در صورتیکه اگه تمرکز مدافع ها بیشتر بود حتی میشد بایرن رو حذف کرد...
بحث کردن در مورد مویس خیلی بی اهمیت هستش وقتی تیم ما مشکلاتش اینقدر واضح هستش و کاری در جهت رفعش انجام نمیشه...
کاملا درسته ما مصدوم و محروم و نا هماهنگی زیادی داشتیم از اول فصل ولی الان به قول خود فن خال 3-2 هفته ای هستش که مصدوم نداریم، غیر از یانگ ولی ترکیبهای خنده داری(گریه آوری) تو زمین چیده میشه که باعث ضعف تیم میشه و عملکرد بازیکنها رو بد کرده، ولی یه سوال اگه ما فقط 5تا خرید داشتیم که تقریبا بیشتر فصل مصدوم یا محروم بودن(به هر شکلی با تیم نبودن، لجبازی مربی هم میتونه جزوش باشه) پس ما با همون ترکیب قدیمی فصل پیشمون بیشتر بازی کردیم؟؟؟ پس بحث هماهنگی نمیتونه باشه؟؟ خریدهامون هم اگه بگیم پست خیلی مهمی از تیم رو دارن که احتیاج به هماهنگی دارن که همچین چیزی نیست...
هررا با تیم قبل از فصل بوده و کاملا هماهنگ هستش، در مورد دیماریا من یکی که احتیاجی به هماهنگی ندیدم(6تا پاس گل و 4 گل) در مورد روخو که زیاد هم دفاع جالبی نبوده، فالکائو رو هم اگه بگیم که بازی بهش نداده اصلا اشتباه نبوده، پس یک خرید افتضاح دیگه بوده...
من یکی که میگم اگه ما قرار هستش خرید بکنیم، مهمترین خریدهامون باید هافبک باشن و وینگر...
اگه اونجوری که بازیکن میخوایم یعنی وینگر و هافبکی که جنگنده باشه و باهوش باشه وجود نداره برای خرید، پس مربی حتی معمولی ترکیبش رو طوری با توجه به دارایی هاش میچینه و نه 2-5-3... چیزی که انجام نشده هیچوقت و انجام نخواهد شد، چون مربی چیزی از فوتبال نمیفهمه...
با اینکه اعتقاد دارم هم هافبک خوب و هم وینگر خوب پیدا میشه همین الان هم برای خرید، ولی این ترکیب اونقدر منسوخ شده که دیگه کسی یه وینگر استفاده نمیکنه که 90 دقیقه بازی رو بره و بیاد...
آخرین اخبار هم میگه که منچستر تو همین تعطیلات در حال به خونه فرستادن فلچر و کلورلی و لیندگارد هستش...(کسی که نمیخرتشون...) فلچر رو همون 2 سال پیش باید میفرستادن خونش...
چیز جالب این خبر تو گل این هستش که چقدر لایک خورده و خیلی کم دیسلایک، حتی منچستر هیترها هم میخوان که این 3 نفر از منچستر برن!!!!!

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
زامپارینی هم با توجه که آمار خوبی داشته و جوون هستش، میشه یه سرمایه گذاری باشه، ولی یه جوری ریسک میتونه باشه...
میخوایم یک مهاجم که امتحان خودش رو پس داده و همین الان هم میگم که از مهاجمهای دیگمون بهتر هستش رو میخوایم رد کنیم بره؟؟؟؟؟؟
فالکائو حدودا یک سوم RVP بازی کرده، با توجه به اینکه بیشتر بعنوان بازیکن تعویضی اومد تو زمین و خیلی دیر به تیم اضافه شد و مصدومیت هم زیاد داشت، هم میدونیم که فرضت درستی بهش داده نشد، ولی 3 گل تونسته بزنه واسه تیم و 3 پاس گل هم داده!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
حسین جان خرید والدز بنظر من چند دلیل داره: ۱- لیندگارد از نیمکت نشینی خسته شده بود و میخواست بره چون امسال حتی بازیهای اتحادیه که عملا همون اول تموم شد و جام حذفی هم فن خال بهش بازی نداد، از طرفی تیمهای بزرگ الان تقریبا دوتا دروازه بان قابل قبول دارن مثل بارسا و رئال ولی تفاوت دروازه بان اول و دوم یونایتد زیاد هستش- دخیا قراردادش رو تمدید نکرده و هممون میدونیم اگه تا تابستون تمدید نکنه شاید باشگاه مجبور بشه بفروشدش تا لااقل یک پولی بدست بیاره بجای اینکه تابستون سال بعدش بصورت آزاد تیم رو ترک کنه ۳- الان دروازه بان خوب مگه چندتا وجود داره؟ اومدیم دخیا تمدید نکرد و والدز رو هم باشگاه نمیگرفت اونوقت تابستون باید چکار میکرد؟ والدزی که قبل از مصدومیتش واقعا توی بارسا خوب کار کرده بود و مهمتر اینکه الان بازیکن آزاد بود و باشگاه هیچ پولی برای خریدش پرداخت نکرد.
هممون هم میدونیم که فن خال تاکید کرده که والدز دروازه بان دومه و خود والدز هم این موضوع رو پذیرفته، امیدواریم دخیا تمدید کنه و شاید با تمدید دخیا والدز رو تابستون فروختیم و یه درآمدی هم کسب کردیم!
درسته که خرید والدز با توجه به اینکه در دسترس بود بد نیست ولی حرف من اینه که چرا وقتی ما میگیم مدافع نیاز داریم و همون اول فصل هم این کامل مشخص بود خیلی کار جدی انجام نشد ما عملا ۳ تا از نفرات اصلی دفاعمون رو از دست دادیم و هیچ کاری براش نکردیم این که ونگال میگه دستش خالیه خیلی هم بی راه نمیگه ولی به نظر من هر جوری شده حتی برای رسیدن به ۴ تیم باید این مشکلات رو رفع بکنیم....هرچند که تا اینجا بد نتیجه نگرفتیم ولی نباید فراموش کرد که ما خیلی خوب نتیجه نگرفتیم در واقع این تیمهای دیگه بودن که خوشبختانه بد نتیجه گرفتن و باعث شدن ما اینجای جدول باشیم با ادامه این روند اونها هم قول ندادند که بد نتیجه بگیرند به هر شکل ما الان در شرایطی نیستیم که لیگ قهرمانان سال بعد رو هم از دست بدیم.....

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
حسین خان ما بد نتیجه نگرفتیم . افتضاح نتیجه گرفتیم!
با این همه خرجی که کردن اگر شانس و دخیای رو فرم نبود الان وسط جدول بودیم!

نکته مثبت فن خال احیا شدن اشلی یانگ هست فقط همین!

ما به یه مربی جاه طلب که شخصیت کاریزماتیک داره نیاز داریم دقیقا یکی مثل سیمئونه! فن خال عالی هم که باشه دیگه اخرای کارشه برای همین حتی اگه تو یونایتد نتیجه نگیره براش مهم نیست چون اینده کاری ای نداره که بخواد نگرانش باشه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حسین خان ما بد نتیجه نگرفتیم . افتضاح نتیجه گرفتیم!
با این همه خرجی که کردن اگر شانس و دخیای رو فرم نبود الان وسط جدول بودیم!
نکته مثبت فن خال احیا شدن اشلی یانگ هست فقط همین!
ما به یه مربی جاه طلب که شخصیت کاریزماتیک داره نیاز داریم دقیقا یکی مثل سیمئونه! فن خال عالی هم که باشه دیگه اخرای کارشه برای همین حتی اگه تو یونایتد نتیجه نگیره براش مهم نیست چون اینده کاری ای نداره که بخواد نگرانش باشه!
حتی اسم سیمئونه رو هم نیار!!!!!!!! تعجب هستش واسم که اسمش جزو مربی های برتر سال بود!!!! وقتی هم نشد بهترین مربی این همه سر و صدا کردن اتلتیکویی ها!!!
یه تیم درست کرده که ضد فوتبال رو احیا کرده و فقط تو حاشیه هستش، اگه بیاد انگلیس که نصف فصل رو از روی سکو نگاه میکنه، بار فنیش هم صفره!!!!
هیچ کاری نمیکنه تیمش تو زمین و فقط به شدت بازی فیزیکی تو زمین انجام میدن و میرن رو اعصاب بازیکنهای حریف، اگه گل هم زدن که دیگه میشه فوتبال کشورهای عربی...
میخوای کاری مثل بارسا انجام بدیم؟؟؟
انریکه رو اوردن که روحیه و انگیزه بده به تیمشون، ولی تا به بازی بزرگ میرسن یا تیمشون به مشکل برمیخوره که ستاره هاش نتونن بازی رو در بیارن، عملا مربی پشم میشه رو نیمکت...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من هنوز هم اعتقاد دارم که این تیم یکی مثل گواردیولا یا کلوپو رو میخواد.
درسته کلوپ الان تیمش وضعش خوب نیست اما اینو هم در نظر بگیرید که دورتموند هم مهره هاش رو از دست داد و نتونست جایگزین کنه هم اینکه بدشانس بودن. مصدوم هم زیاد داشتند.
کلوپ همون ادمیه که با گوتزه و لواندوفسکی تیمش رئال رو تو قوطی کرده بود.
به نظر من اگه کلوپ سرمربی منچستر بود الان هم تیم زیباتر بازی میکرد هم نتایج بهتری گرفته بودیم. به نظرتون یکی مثل کلوپ نمیتونست از رونی یا دی ماریا بهترین بازی ها رو بگیره ؟

کلوپ مربی ای هست که دائم کتار زمینه و به تیمش روحیه میده. به نظر من یکی از معدود مربی هایی هست که هم ادم از بازی تیمش لذت میبره هم توانایی ارتقا تیم رو داره.
ماجراجو هست و به دنبال کسب جام
در صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکلی نداره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من هنوز هم اعتقاد دارم که این تیم یکی مثل گواردیولا یا کلوپو رو میخواد.
درسته کلوپ الان تیمش وضعش خوب نیست اما اینو هم در نظر بگیرید که دورتموند هم مهره هاش رو از دست داد و نتونست جایگزین کنه هم اینکه بدشانس بودن. مصدوم هم زیاد داشتند.
کلوپ همون ادمیه که با گوتزه و لواندوفسکی تیمش رئال رو تو قوطی کرده بود.
به نظر من اگه کلوپ سرمربی منچستر بود الان هم تیم زیباتر بازی میکرد هم نتایج بهتری گرفته بودیم. به نظرتون یکی مثل کلوپ نمیتونست از رونی یا دی ماریا بهترین بازی ها رو بگیره ؟

کلوپ مربی ای هست که دائم کتار زمینه و به تیمش روحیه میده. به نظر من یکی از معدود مربی هایی هست که هم ادم از بازی تیمش لذت میبره هم توانایی ارتقا تیم رو داره.
ماجراجو هست و به دنبال کسب جام
در صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکلی نداره
منم با آقا مهرداد موافقم و بنظر من یورگن کلوپ بهترین گزینه البته در دسترس هست واسه یونایتد. البته فکر میکنم فن خال تا پایان قراردادش با ما میمونه و از طرفی قرارداد کلوپ هم تا همون موقع است با دورتموند. از طرفی اگه امسال هم سهمیه لیگ قهرمانان رو نگیریم ممکنه فن خال هم کنار گذاشته بشه.

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یورگن کلوپ رو هنوز زوده در موردش حرف بزنیم که لیافت منچسترو داره یا نه
عمده موفقیت دورتمند رو من بخاطر ظهور نسل طلایی بازیکناش می دونم مثل رویس و گوتزه و لواندوفسکی و ....
اگه کلوپ تونست امسال دورتمند رو از این وضعیت نجات بده و سهمیه بگیره میشه به کارش ایمان آورد هر چند همین الان هم بازیکن خوب کم ندارن ایموبیله آقای گل سری آ رو گرفتن
از نظر مهره جز بایرن نسبت به بقیه ی تیمهای بوندسلیگا سرتر هستن ولی باز در رتبه ی 17 جدول
با 10 باخت تیم کلوپ بیشترین باخت رو در بین تیمها داشته با این بازیکنان قرار گرفتن در رتبه ی یکی مانده به آخر توجیهی نداره
در مصدومیت که ما رکورد زدیم اونم در لیگ پولداری مثل جزیره که حریفا بازیکنان خوب کم ندارن نه بوندس لیگا که جز بایرن بقیه توان خرید ندارن ولی باز در جزو 4 تای بالا هستیم
تیمی که متکی به چند مهره باشه و بخواد با مصدمیتشون به این وضع بیافته از ریشه مشکل داره
ولی قضیه گواردیولا فرق می کنه مربی صاحب سبکی هست تیکی تاکا اگه همیشه جواب نده حداقل یه ثباتی به تیم میاره وقتی که می بینم بازیکنان منچستر برای یه استپ ساده توپو 5 متر جلوی پاشون میندازن و میدن به بازیکن حریف بیشتر به نعمت سبک گواردیولا پی می برم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یورگن کلوپ رو هنوز زوده در موردش حرف بزنیم که لیافت منچسترو داره یا نه
عمده موفقیت دورتمند رو من بخاطر ظهور نسل طلایی بازیکناش می دونم مثل رویس و گوتزه و لواندوفسکی و ....
اگه کلوپ تونست امسال دورتمند رو از این وضعیت نجات بده و سهمیه بگیره میشه به کارش ایمان آورد هر چند همین الان هم بازیکن خوب کم ندارن ایموبیله آقای گل سری آ رو گرفتن
از نظر مهره جز بایرن نسبت به بقیه ی تیمهای بوندسلیگا سرتر هستن ولی باز در رتبه ی 17 جدول
با 10 باخت تیم کلوپ بیشترین باخت رو در بین تیمها داشته با این بازیکنان قرار گرفتن در رتبه ی یکی مانده به آخر توجیهی نداره
در مصدومیت که ما رکورد زدیم اونم در لیگ پولداری مثل جزیره که حریفا بازیکنان خوب کم ندارن نه بوندس لیگا که جز بایرن بقیه توان خرید ندارن ولی باز در جزو 4 تای بالا هستیم
تیمی که متکی به چند مهره باشه و بخواد با مصدمیتشون به این وضع بیافته از ریشه مشکل داره
ولی قضیه گواردیولا فرق می کنه مربی صاحب سبکی هست تیکی تاکا اگه همیشه جواب نده حداقل یه ثباتی به تیم میاره وقتی که می بینم بازیکنان منچستر برای یه استپ ساده توپو 5 متر جلوی پاشون میندازن و میدن به بازیکن حریف بیشتر به نعمت سبک گواردیولا پی می برم
بعید میدونم که بتونه دورتموند رو به جایی برسونه امسال!!!
ولی کلوب رو اعتقاد دارم بهش، دورتموند هم اگه ضعیف شده، دلیلش واضحه دیگه، وجود یاشگاهی به نام بایرن مونیخ هستش که نتونست با دورتموند رقابت کنه، سیاست همیشگیش رو در پیش گرفت و تیم حریف رو نابود کرد، گوتزه، لوا، بحث رویس و کلا همه جوره دورتموند رو زد تا این تیم به همچین وضعیتی افتاد...
جالبیش اینه که بایرن بازیکنهای حریف رو میگیره و نابودشون میکنه، در حقیقت به هیچ دردش شاید نخورن اون بازیکنها...
کلوب هم جز اون دسته از مربی هاست که با تیمهای کوچیک بهتر نتیجه میگیره...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بعید میدونم که بتونه دورتموند رو به جایی برسونه امسال!!!
ولی کلوب رو اعتقاد دارم بهش، دورتموند هم اگه ضعیف شده، دلیلش واضحه دیگه، وجود یاشگاهی به نام بایرن مونیخ هستش که نتونست با دورتموند رقابت کنه، سیاست همیشگیش رو در پیش گرفت و تیم حریف رو نابود کرد، گوتزه، لوا، بحث رویس و کلا همه جوره دورتموند رو زد تا این تیم به همچین وضعیتی افتاد...
جالبیش اینه که بایرن بازیکنهای حریف رو میگیره و نابودشون میکنه، در حقیقت به هیچ دردش شاید نخورن اون بازیکنها...
کلوب هم جز اون دسته از مربی هاست که با تیمهای کوچیک بهتر نتیجه میگیره...
کلوپ در مجموع خوبه کسی نمی تونه منکرش بشه ولی برای منچستر ریسکه اگه قرار به تعویض سرمربی باشه باید بریم سراغ یه گزینه ی مطمئن تر
بحث توطئه بایرن مونیخ علیه دورتمند رو هم یکم زیادی بزرگش کردن همش 2 تا بازیکن ازشون گرفت!
این فصل هم فقط لوا رو گرفتن که جاشو با ایموبیله آقای گل لیگ ایتالیا پر کردن
دورتمند فصل پیش دوم شد ولی الان ته جدول , سر یه بازیکن که نباید اینقدر تفاوت در نتیجه گیری به وجود بیاد
از نظر مهره و توان مالی فقط بایرن بالاتر از دورتمنده ولی به غیر از این تیم 15 تای دیگه الان بالای سرش هستن! هر چند می دونم در نیم فصل دوم دورتمند حتی اگه سهمیه هم نگیره خودشو بالا می کشه ولی بازم کافی نیست
سیمئونه رو بیشتر از کلوپ قبول دارم تو اتلتیکو به خوبی امتحانشو پس داده با این که ستاره ها و مهاجمان گلزنش رو می خریدن ولی باز تیمشو می ساخت تو لالیگا با دو تیمی مثل رئال و بارسلونا رقابت می کنه که مقصد نهایی ستاره های جهان هستن یعنی عملا با تفنگ بادی به جنگ ژ-3 رفته!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کلوپ در مجموع خوبه کسی نمی تونه منکرش بشه ولی برای منچستر ریسکه اگه قرار به تعویض سرمربی باشه باید بریم سراغ یه گزینه ی مطمئن تر
بحث توطئه بایرن مونیخ علیه دورتمند رو هم یکم زیادی بزرگش کردن همش 2 تا بازیکن ازشون گرفت!
این فصل هم فقط لوا رو گرفتن که جاشو با ایموبیله آقای گل لیگ ایتالیا پر کردن
دورتمند فصل پیش دوم شد ولی الان ته جدول , سر یه بازیکن که نباید اینقدر تفاوت در نتیجه گیری به وجود بیاد
از نظر مهره و توان مالی فقط بایرن بالاتر از دورتمنده ولی به غیر از این تیم 15 تای دیگه الان بالای سرش هستن! هر چند می دونم در نیم فصل دوم دورتمند حتی اگه سهمیه هم نگیره خودشو بالا می کشه ولی بازم کافی نیست
سیمئونه رو بیشتر از کلوپ قبول دارم تو اتلتیکو به خوبی امتحانشو پس داده با این که ستاره ها و مهاجمان گلزنش رو می خریدن ولی باز تیمشو می ساخت تو لالیگا با دو تیمی مثل رئال و بارسلونا رقابت می کنه که مقصد نهایی ستاره های جهان هستن یعنی عملا با تفنگ بادی به جنگ ژ-3 رفته!
مهدی خان انگار اونقدر لیگ آلمان رو دنبال نمیکنی، اونقدری که بایرن و مدیرانش واسه دورتموند حاشیه درست کردن و این بایرن اونقدر کثیفه که باورت نمیشه...
اگه بازیکن هم نگیرن، اونقدر حرف زدن در مورد بازیکنهای دیگشون و هواییشون کردن...
اصلا سیمئونه رو به هیچی قبول ندارم، تیمش فقط وحشی بازی میکنه تو زمین، تو یه ضدحمله بخاطر مهاجم های تاپشون به گل میرسن و 11 نفره ضد فئتبال بازی میکنن...
البته اینکه هافبکهای جنگنده و مدافع های خوبی دارن، که خیچ شکی نیست...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
بهترین حالت اینه که همین ونگال از لجبازی دست بکشه و بعد از دو سه سال هم جاشو بده به گیگزی امسال هم کسی ازش توقع بزرگی نداره اینکه این تیم رو جز چهارتا کنه خیلی سخت نیست حالا باید به ونگال تا انتهای فصل زمان داد و گذاشت کارشو بکنه آخر فصل فکر میکنیم کدوم گذینه بهتره و کدوم بدتر

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مهدی خان انگار اونقدر لیگ آلمان رو دنبال نمیکنی، اونقدری که بایرن و مدیرانش واسه دورتموند حاشیه درست کردن و این بایرن اونقدر کثیفه که باورت نمیشه...
اگه بازیکن هم نگیرن، اونقدر حرف زدن در مورد بازیکنهای دیگشون و هواییشون کردن...
اصلا سیمئونه رو به هیچی قبول ندارم، تیمش فقط وحشی بازی میکنه تو زمین، تو یه ضدحمله بخاطر مهاجم های تاپشون به گل میرسن و 11 نفره ضد فئتبال بازی میکنن...
البته اینکه هافبکهای جنگنده و مدافع های خوبی دارن، که خیچ شکی نیست...
میلاد جون نمی خوام زیاد در مورد درگیری های دورتمند و بایرن بحث کنم چون ربطی به اینجا نداره ولی شما یک طرفه توجیهات دورتمندی ها در مورد بایرنی ها رو ملاک قرار دادی!
تو لیگ برتر همین ساوتهمپتون فصل پیش توسط بقیه ی تیمها تجزیه شد خصوصا لیورپول ولی کومان اومد و این تیم غارت شده رو تحویل گرفت الان از تمام تیمهایی که فصل پیش ستاره هاش رو گرفته بودن بالاتره
ساوتهمپتون هم می تونست ادعا کنه که تیمهای پولدار لیگ برتری با جذب ستاره هاش دنبال تخریبش هستن!
تیم سیمئونه اگه وحشی بازی کنه داور که هست! این سبک بازی فیزیکی و محکمی که اتلتیکو می کنه خوراک لیگ برتره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جون نمی خوام زیاد در مورد درگیری های دورتمند و بایرن بحث کنم چون ربطی به اینجا نداره ولی شما یک طرفه توجیهات دورتمندی ها در مورد بایرنی ها رو ملاک قرار دادی!
تو لیگ برتر همین ساوتهمپتون فصل پیش توسط بقیه ی تیمها تجزیه شد خصوصا لیورپول ولی کومان اومد و این تیم غارت شده رو تحویل گرفت الان از تمام تیمهایی که فصل پیش ستاره هاش رو گرفته بودن بالاتره
ساوتهمپتون هم می تونست ادعا کنه که تیمهای پولدار لیگ برتری با جذب ستاره هاش دنبال تخریبش هستن!
تیم سیمئونه اگه وحشی بازی کنه داور که هست! این سبک بازی فیزیکی و محکمی که اتلتیکو می کنه خوراک لیگ برتره
صد البته که سوتون غارت شد، ولی سوتون یکی از پرخرج ترین تیمهای تابستون بود، دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم بعداز منچستر و لیورپول، سوتون بیشترین خرچ رو کرد...
ولی اینکه کومن تیمش خوب بوده شکی نیست، ولی هنور تا آخر فصل خیلی مونده و همونطور که گفتی مشکل اینه لیورپول و آرسنال و اورتون ضعیف شدن...
من شکی ندارم که سوتون تا آخر فصل خیلی پایننتر میاد تو جدول...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
صد البته که سوتون غارت شد، ولی سوتون یکی از پرخرج ترین تیمهای تابستون بود، دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم بعداز منچستر و لیورپول، سوتون بیشترین خرچ رو کرد...
ولی اینکه کومن تیمش خوب بوده شکی نیست، ولی هنور تا آخر فصل خیلی مونده و همونطور که گفتی مشکل اینه لیورپول و آرسنال و اورتون ضعیف شدن...
من شکی ندارم که سوتون تا آخر فصل خیلی پایننتر میاد تو جدول...
آره ساوتهمپتون خریدهای خوبی داشت با پولی که از راه فروش بازیکناش به دست آورده بود! دورتمند هم می تونه همینکارو بکنه!
منم باهات موافقم که ساوتهمپتون آخر فصل رتبه ش پایین تر از حال حاضر میشه حتی همون هشتمی فصل قبل رو هم تکرار کنن چیزی رو از دست ندادن حداقلش می تونن بگن تیم ما تجزیه شد ولی با خریدهای خوب تونستیم جایگاه خودمون رو حفظ کنیم
هر چند این فصل احتمالا بتونن سهمیه ی یورو لیگ رو بگیرن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آره ساوتهمپتون خریدهای خوبی داشت با پولی که از راه فروش بازیکناش به دست آورده بود! دورتمند هم می تونه همینکارو بکنه!
منم باهات موافقم که ساوتهمپتون آخر فصل رتبه ش پایین تر از حال حاضر میشه حتی همون هشتمی فصل قبل رو هم تکرار کنن چیزی رو از دست ندادن حداقلش می تونن بگن تیم ما تجزیه شد ولی با خریدهای خوب تونستیم جایگاه خودمون رو حفظ کنیم
هر چند این فصل احتمالا بتونن سهمیه ی یورو لیگ رو بگیرن
دقیقا، حالا بازی مادریدی هارو ببین، و ببین چرا از این سیمئونه اینقدر بدم میاد، گل که رو که تو ضد حمله زدن، دیگه ضد فوتبال، فوتبال کشورهای عربی رو تماشا کن...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
صرفا از یک نفر متنفر باشی دلیلی نداره توانایی های اون رو زیرِ سوال ببری !
منم رونالدو یکی از منفور ترین بازیکنام هست ولی در عینِ همون حال قبول دارم بهترین بازیکن دنیاست
کلِ اتلتیکو رو همین سیموئنه ساخت وگرنه آردا توران و رائول گارسیا و گابی و ... اینا همه بودن تو اتلتیک !
اگه قرار بود همه صرفا با یه پرسِ سنگین و انجام خطاهای زیرکانه بتونند تا این حد موفق بشند که همه تیما همین کارُ می کردند
یه تیمِ درجه 2 رو اینطوری بیاری به سطحِ اول فوتبال کم کاری نیست و فکر کنم شما به دلیل تنفری که از اتلتیکو یا سبکِ بازی شون دارید این حرف رو می زنید
قدرت و اون شخصیتی که سیموئنه داره رو حتی مورینیو هم نداره ! شوق و ذوقش برا مربگیری واقعا فوق العادست !
در کل بزارید اینطوری بگم هر تیمی که سیموئنه رو داشته باشه واقعا باید شکر کنه، یه چیزی فراتر از نعمت هستش این مرد !

بالا