• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا چطور میشه صدای این ابله بیابانی رو برید؟؟؟؟
دیوونم کرد با این چرت و پرت هایی که میگه!!!!!!!
فارسیش که در حد یه عرب حوزه خلیج فارسه، آمار و ارقامش هم که یا چیزی نداره برای گفتن و یا من درآوردی هستش...
گزارش بازی؟؟؟ هر کاری میکنه جز گزارش بازی، یا خاطره تعریف میکنه و یا دست استاد علیفر رو بسته!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
صرفا از یک نفر متنفر باشی دلیلی نداره توانایی های اون رو زیرِ سوال ببری !
منم رونالدو یکی از منفور ترین بازیکنام هست ولی در عینِ همون حال قبول دارم بهترین بازیکن دنیاست
کلِ اتلتیکو رو همین سیموئنه ساخت وگرنه آردا توران و رائول گارسیا و گابی و ... اینا همه بودن تو اتلتیک !
اگه قرار بود همه صرفا با یه پرسِ سنگین و انجام خطاهای زیرکانه بتونند تا این حد موفق بشند که همه تیما همین کارُ می کردند
یه تیمِ درجه 2 رو اینطوری بیاری به سطحِ اول فوتبال کم کاری نیست و فکر کنم شما به دلیل تنفری که از اتلتیکو یا سبکِ بازی شون دارید این حرف رو می زنید
قدرت و اون شخصیتی که سیموئنه داره رو حتی مورینیو هم نداره ! شوق و ذوقش برا مربگیری واقعا فوق العادست !
در کل بزارید اینطوری بگم هر تیمی که سیموئنه رو داشته باشه واقعا باید شکر کنه، یه چیزی فراتر از نعمت هستش این مرد !
2تا نکته در مورد صحبتت عزیز، اتلتیک باشگاه درجه دو نبوده(دقیق حافظه خوبی ندارم ولی قبل از اومدن سیمئونه، قهرمان یوفا شدن، بعداز 2 فینال متوالی؟؟!!! و بازیکنهای کمی تو این تیم بازی نمیکردن،)
و نکته دوم در مورد این هستش که شما میفرمایید داشتن سیمئونه یک نعمت هستش برای هر باشگاهی؟؟ درسته؟؟؟ خوب نمیدونم شما طرفدار چه باشگاهی هستید، ولی منچستر خیلی بزرگتر از این حرفاست و طرفدارهاش خیلی کلاسشون براشون مهم هستش که تیمشون کثیف بازی نکنه و قدرتش رو ثابت کنه...
پس ما عمرا به مربی مثل سیمئونه احتیاج نداریم...

Last edited:

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
منظورم از تیم درجه مثل همین والنسیا و .. اینا می مونه ! تیمی که سال هاست جامی نگرفته و فقط بازی رو در رو باهاش کمی دشواره در همین حد !
میگم در حدِ تیم هایی مثل بارسا، بایرن، رئال، منچستر، چلسی و ... اینا نبود
باید عرض کنم سیموئنه تو سالِ 2011 به همچین باشگاهی اومد ! تو سال 2012 خودش اتلتیک رو قهرمان یوفا کرد و سوپر کاپ اروپا کرد
سالِ بعدش بعد از 26 سال اتلتیک رو قهرمانِ کوپا دل ری کرد اونم با حذفِ همشهریش رئال تو خونه خودش !
سالِ بعدش هم که اوجش بود رسوندن اتلتیک با شایستگی به فینالِ اروپا و گرفتن قهرمانی از رئال و بارسا که اگه این حرف رو کسی 3 سال پیش می زد که ممکن هست بجز رئال و بارسا تو لاالیگا تیمی قهرمان بشه بهت می خندیدن ...
بعدش شما یجوری میگی ون خال الآن همین ون خال ادعا داره که بازیِ زیبا خیلی براش مهمه و این حرفا ... شما داری لذت می بری از یونایتدِ ون خال ؟ یا یونایتدِ مویس رو دوست داشتی شما ؟
اگه تو فکرِ بازیِ زیبا هستی با این مربی ها باید فعلا جام گرفتن رو فراموش کنی !
عزیز یادت نره شما منچستر یونایتد هستید آرسنال نیستید که براتون بازی زیبا فقط مهم باشه و اگه سالی جام نگرفتید خبری نباشه ! هوادرا سطح و توقع شون بالاست اونا جام می خوان شما حاضری تیمت زیبا بازی کنه سال ها و بهش هم نگند ضدِ فوتبال ولی مثه آرسنال سال ها در حسرتِ یه عنوان بهتر از چهارمی باشی ؟
ضمنا سیموئنه بر اساسِ ابزاری که داره ترکیب و تکتیک می چینه تو اتلتیک ابزارش اینطوری هست دیگه ... تیمی که بتونه اینطروی رئال رو با اون همه بازیکن و خرج زمین گیر کنه واقعا شاهکار کرده !
پ.ن: خودم هم طرفدارِ سرسختِ چلسی ام:D
We Are Blue

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
قبل از شروع فصل حتی یک سری بحث شده بود که میخوایم ایسکو رو بخریم، چقدر خوشحال شدم، اون موقع میگفتن با قیمت 35 میلیون(اگه درست یادم باشه) رئال راضی به فروشش میشه، ولی گفتن که قیمت بالاست، الان ببینید این ایسکو چه جواهری شده و چه بازی میکنه که رئال قیمت 60 میلیونی گذاشته روش!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منظورم از تیم درجه مثل همین والنسیا و .. اینا می مونه ! تیمی که سال هاست جامی نگرفته و فقط بازی رو در رو باهاش کمی دشواره در همین حد !
میگم در حدِ تیم هایی مثل بارسا، بایرن، رئال، منچستر، چلسی و ... اینا نبود
باید عرض کنم سیموئنه تو سالِ 2011 به همچین باشگاهی اومد ! تو سال 2012 خودش اتلتیک رو قهرمان یوفا کرد و سوپر کاپ اروپا کرد
سالِ بعدش بعد از 26 سال اتلتیک رو قهرمانِ کوپا دل ری کرد اونم با حذفِ همشهریش رئال تو خونه خودش !
سالِ بعدش هم که اوجش بود رسوندن اتلتیک با شایستگی به فینالِ اروپا و گرفتن قهرمانی از رئال و بارسا که اگه این حرف رو کسی 3 سال پیش می زد که ممکن هست بجز رئال و بارسا تو لاالیگا تیمی قهرمان بشه بهت می خندیدن ...
بعدش شما یجوری میگی ون خال الآن همین ون خال ادعا داره که بازیِ زیبا خیلی براش مهمه و این حرفا ... شما داری لذت می بری از یونایتدِ ون خال ؟ یا یونایتدِ مویس رو دوست داشتی شما ؟
اگه تو فکرِ بازیِ زیبا هستی با این مربی ها باید فعلا جام گرفتن رو فراموش کنی !
عزیز یادت نره شما منچستر یونایتد هستید آرسنال نیستید که براتون بازی زیبا فقط مهم باشه و اگه سالی جام نگرفتید خبری نباشه ! هوادرا سطح و توقع شون بالاست اونا جام می خوان شما حاضری تیمت زیبا بازی کنه سال ها و بهش هم نگند ضدِ فوتبال ولی مثه آرسنال سال ها در حسرتِ یه عنوان بهتر از چهارمی باشی ؟
ضمنا سیموئنه بر اساسِ ابزاری که داره ترکیب و تکتیک می چینه تو اتلتیک ابزارش اینطوری هست دیگه ... تیمی که بتونه اینطروی رئال رو با اون همه بازیکن و خرج زمین گیر کنه واقعا شاهکار کرده !
پ.ن: خودم هم طرفدارِ سرسختِ چلسی ام:D
We Are Blue
خوب همینه دیگه منچستری جماعت خیلی مغرور تر از این حرفاست و نمیتوه همچین مربی رو تحمل کنه!!!:D:cool::cool::cool:(البته این از طرف خودم هستش نظر بقیه دوستان محترم هستش)
در حال حاضر درسته که مربی با کلاس و بار فنی کم پیدا میشه ولی آنچنان هم دور از دسترس نیست...
مشکل اینه که تیم بزرگ مربی بزرگ هم میخواد، ولی بعضی وقتها یک تیم بزرگ که از بازیکنهای بزرگی تشکیل شده، فقط احتیاج به کسی داره که با شرایط اون باشگاه آشنا هستش و میتونه خودش رو با باشگاه بزرگ کنه، گواردیولا یه نمونش هستش و من اعتقاد دارم که اگه یکی از قدیمی های باشگاه رو بزارن برای سرمربیگری تیم، خیلی بهتر از هر گزینه دیگه ای هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
میلاد منم قبول دارم اتلتیکو زیبا بازی نمی کنه ولی ترجیح میدم بگم که سر سخت و هوشیار بازی می کنه تا کثیف
سیموئنه تیمی رو تحویل گرفت که هفتم جدول بود ولی الان این تیم شده موی دماغ دو تیم فوق ثروتمندی مثل بارسلونا و رئال که پارسال لیگ رو هم ازشون گرفت! اینم در نظر بگیر که بارسلونا و رئال ستاره جذب می کنن ولی اتلتیکو ستاره از دست میده در چنین حالتی باز تونسته ثبات خودشو حفظ کنه
فالکائویی که داشت توی اتلتیکو می درخشید یا دیگو کاستا یا کورتوا .... همه رو ازشون گرفتن اون تورسی که حتی میلان بحران زده هم پسش زد رو آوردن توی تیمشون و امشب 1 گل هم زده

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من که نگفتم کار سیمئونه ارزش نداره، من گفتم به درد ما نمیخوره، قبلا خودم ازش تعریف کرده بودم که خوب دفاع کردن هم هنر هستش...
حالا اون لحن کثیف رو، دلیلش اینه که الان دارم با دو نفر دیگه همزمان همین حرفارو میزنم(SMS) و پرید این وسط!!!!!!!:D:p
الان ببینید بهترین دفاعهای دنیا هم چقدر اشتباه میکنن تو این بازی؟؟؟؟
دلیلش چی هستش؟
تیم حریف خوب تو حمله ظاهر میشه، یعنی هر قدری تیمی دفاع خوب داشته باشه اگه بتونه تیم حریف خوب حمله کنه نتیجه رو مال خودش میکنه، چیزی که تیم ما اصلا نمیتونه حتی بهش نزدیک هم بشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اسکولز هم صداش در اومده دیگه که این ترکیب ونگال کار نمیکنه...
حرفای جالبی زده که خیلی واقعیت دارن، در مورد ضعف شاو و والنسیا گفته که بخاطر ترکیب مفتضح بوجود اومدن و میزان خیلی زیادی از کاراییشون رو از دست دادن، از به درد نخور بودن ترکیب گفته که باعث شده بیشتر قدرت منچستر که در زمان رئیس در کناره ها بود از بین بره...
http://www.goal.com/en/news/9/engla...-gaals-3-5-2-not-working-scholes?ICID=TP_HN_1

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب آخرین اخبار از انتقال قرضی یانوزای به پورتو میگه، انگار به هر شکلی میخوان یانوزای رو قرضی بدن بره، برخلاف اون چیزی که چند وقت گذشته فن خال گفته که یانوزای هیچ جایی نمیره...پس این فن خال اصلا آدم بی شیله پیله ای نیست، یا هیچ قدرتی نداره در نقل و انتقالات باشگاه(که بعید میدونم)
زامپارینی هم که طبق گفته مدیرعامل باشگاه ناپولی اصلا زمستون جایی نخواهد رفت...
رویس هم که انتقالش به رئال حتمی شده(البته از قبل مشخص بود)، فقط تابستون انجام میشه...
این فن خال که لجباز و یه دنده بودنش رو داره هر روز بیشتر ثابت میکنه، اگه تا الان مشخص نبود، بعداز بازی با سوتون ثابت کرد که با فالکائو لج کرده(چیز عادی هستش از این بشر)، الان هم میگه که فالکائو باید خودش رو ثابت کنه و گرنه باید بره!!!!!!!
خیلی واسم جالبه که آمارش اگه بهتر از رونی و فن پرسی نباشه، بدتر هم نیست با اون همه مشکلاتی که داشته، وقتی هم با توجه به مصدومیت فن پرسی ازش پرسیدن که در بازی با QPR فیکس هستش یا نه، از پسخ دادن تفره(طفره) رفته و گفته که براش مهم نیست که بازیکن چقدر واسش پول پرداخت شده، و آمادگی بازیکن تو تمرینات واسش مهم هستش(تو گفتی و منم باورم شد، یه دنده، لجباز و ...:general211::general211::general211: !!!!!!)
اگه این همه با این بازیکن مشکل داشته،چرا خریدتش؟؟؟؟
الان هم پیله کردن به مارکوینوش، تا آخر فصل نقل و انتقالات زمستونی هیچ اتفاقی نمیوفته، که 1 ساعت مونده به اتمام نقل و انتقالات، هر چی زور میزنن تا مارکوینوش رو بگیرن و آخرش میرن یه بازیکن به درد نخور با قیمت بالای غیر واقعی میخرن...
مشکلات تیم به این واضحی، هیچ خریدی در جهت رفعشون انجام نمیشه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
We have enough pace in our playing style, also in our passing, we have enough pace, we could make passes with high speed, but we have to do it on the pitch,
من موندم این سرعتی که میگه کجا دقیقاً اتفاق میفته؟!!!!
اگه بازی آرسنال تو حمله سرعتیه این چجوری روش میشه به بازی ما بگه سرعتی؟!
when you see the game you have analysed that Manchester United was the better team, so it is not so bad
For example against Southampton we had 60% possession, we were the dominant team, but we lose
این هم معنی جدیدی برای لفظ دامینِنت!!
کاملاً مقتدر بودیم جلوی سوتون ظاهراً!
:general208::general208::general208::general208:
نتیجه نگرفتنه قابل تحمله، فرصت دادن به مربی منطقیه، بد بازی کردن دفاع ها قابل تحمله، نداشتن موقعیت قابل تحمله، اصرار به 352 قابل درکه...
این حرفارو هیچ جوره نمیتونم هضم کنم ولی!:general208:
رسماً احمق فرض کرده طرفدارارو!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یعنی قشنگ یه معنای کاملاً جدید واسه واژه ی BS (بول...) ساخته با این حرفاش!
رسماً همه ی مارو احمق فرض کرده!!!
We have enough pace in our playing style, also in our passing, we have enough pace, we could make passes with high speed, but we have to do it on the pitch,
من موندم این سرعتی که میگه کجا دقیقاً اتفاق میفته؟!!!!
اگه بازی آرسنال تو حمله سرعتیه این چجوری روش میشه به بازی ما بگه سرعتی؟!
when you see the game you have analysed that Manchester United was the better team, so it is not so bad
For example against Southampton we had 60% possession, we were the dominant team, but we lose
این هم معنی جدیدی برای لفظ دامینِنت!!
کاملاً مقتدر بودیم جلوی سوتون ظاهراً!
:general208::general208::general208::general208:
نتیجه نگرفتنه قابل تحمله، فرصت دادن به مربی منطقیه، بد بازی کردن دفاع ها قابل تحمله، نداشتن موقعیت قابل تحمله، اصرار به 352 قابل درکه...
این حرفارو هیچ جوره نمیتونم هضم کنم ولی!:general208:
رسماً احمق فرض کرده طرفدارارو!
یکی از بزرگترین مشکلاتش همیشه همین بوده!!!!
به راحتی همه رو احمق فرض میکنه و خودش رو باهوش تر از همه میدونه و همیشه درست فکر میکنه از نظر خودش و هیچ وقت اشتباه نمیکنه!!!...
تو بارسا هم که بود به بهونه های مختلف(بهونه هایی که گریه آدم رو در می اورد) با بازیکنها و طرفدار و هر کسی که بهش ایراد میگرفت لج میکرد!!!!!
بقیه تیمهاش رو نمیدونم چجوری مربیگری کرده، منظور اینه که چجوری باهاش ساختن؟؟؟!!!!!
نمیدونم که چه اتفاقی میوفته واسه باشگاه، فقط امسال سهمیه CL رو میخوام...
باید منتظر موند که این گلیزرها و طرفدارها تا چه وقت تحملش میکنن...
نگاه میکنم که اگه درست بگه و فالکائو خوب نیست، پس چرا خریدتش؟؟؟
ولبک و چیچا از تیم رفتن بخاطر خرید این بازیکن، پس خریدش بیشتر به تیم ضربه زده تا سود داشته!!!!

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
چطور میشه یه آدمی که احمق و نفهمه و فقط اراجیف میگه، تو 3 لیگ مختلف این همه افتخار کسب کنه؟
3 صفحه است داره در مورد جانشینش بحث میشه، ایرادی نداره به هر حال هر کس نظری داره، ولی دیگه توهین برا چی !؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
الان ببینید این ایسکو چه جواهری شده و چه بازی میکنه که رئال قیمت 60 میلیونی گذاشته روش!!!!

به نظرم از این هم بیشتر می ارزه ، هر چیزی که یه هافبک بازیساز و **** نیاز داشته باشه رو داره .
  • حمل توپ و دریبل مستقیم که از خیلی از مهاجم های طراز اول دنیا هم بهتر این کارو انجام میده .
  • خلاقیت و دیدن همه زوایا و گوشه های زمین و بسنده نکردن به پاسهای تکراری .
  • داشتن سرعت مناسب !
  • اعتماد بنفس و اینکه مواقعی که کارش سخت میشه توپو ول نمیکنه تا مجبور میشن روش خطا کنن .
  • نیروی جوانی و اینکه حالا حالاها بازیکنه ...
با وجود اینکه رئال به ستاره کشی معروفه فکر نکنم همچین جواهری رو که ارزون هم بدست آورده حالا حالاها ول کنه ...
شما هم میتونید مثل ما بارساییها از دیدن بازیش کمال حسرت رو ببرید .

.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چطور میشه یه آدمی که احمق و نفهمه و فقط اراجیف میگه، تو 3 لیگ مختلف این همه افتخار کسب کنه؟
3 صفحه است داره در مورد جانشینش بحث میشه، ایرادی نداره به هر حال هر کس نظری داره، ولی دیگه توهین برا چی !؟
امیر جان چند صفحه قبل هم بحثش شد، من هم با توهین مخالف نیستم، ولی همین مصاحبه ای که میلاد لینکش رو گذاشت رو بخون، واقعاً حس بدی داره خوندن این حرفها! من که نتونستم تحمل کنم و واقعاً بهم بر خورد!
پ.ن: با همه این اوصفا بنده به شخصه تو هیچ پستی توهین نکردم به ایشون.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوست عزیز، 3 صفحه نیست، شاید در حدود 500 صفحه هستش...
قبل از اومدنش کاملا مخالفش بودم، دقیقا همونی شد که گفتم تقریبا 1 سال پیش، همون موقعی که داشتن مویس رو اخراج میکردن و یک سری شایعه شده بود که(دقیقا یادم نیست) یک از مالکین باشگاه باهاش شام یا ناهاری خورده بود...
حالا ما بحثمون بعداز پایان این فصل هستش، شما هم اگه کمی این حرفهایی که در موردش رو زدم(دوستان دیگه رو نمیارم وسط) رو قبول کنید، نتیجه میگیرید که اصلا گزینه معمولی هم نبوده!!!!!
یه سوال؟؟؟
داشتم به افتخارات این مربی نگاه میکردم:
1.JPG
کدوم افتخارات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین جام معتبرش کی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته دوستان نگید لیگ آلمان اعتبارش بالاست...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
این تاپیک و میخونم واقعا داغ میشم یعنی چطور بین اینهمه مربی این رو برداشتن اوردن .او بزرگواری که تو همین تاپیک ما هر چقدر گفتیم بابا این ر ی د تو تیم بارسلون به ما پرید. گفتم بهتون دست اول هم بره تیم این سیستم خودشو ول نمیکنه الان که دیگه میخواد ثابت کنه از فرگوسن بهتره که دیگه واویلا بابا جام جهانی هلند بازی هاش خیلی عالی بود به نظرتون دوتا بازی خوب داشت با اسپانیا و برزیل که تکلیفشون هم تو این جام روشن بودبقیشو به نظر من چاشنی شانس همراش بود
میگه فالکائو باید خودشو ثابت کنه خوب مردک چقدر تیمت هجومی بازی میکنه که توپ بهش برسه بدبخت جون میکنه دیگه چکار کنه ویلسون چه غلطیکرد با ساوتهمپتون به قیمت باخت تیم میخواد مزخرفاتشو به کرسی بشونه به جان خودم فرصت به این بدن ماتا ر میفروشه استروتمن ومیخره فالکائورو میفروشه روبن رو میخره دخیا رو میفروشه دروازه بان هلند و میخره از کسی که تو جام جهانی وقتی ب ارژانتین باخت گفت من خودم پنالتی گرفتن رو به دروازه بان ارژانتین یاد دادم موقعی که تو لیگ هلند بود دیگه چه انتظاری هست
خب از مربی که بگذریم ما به بازیکن هایی احتیاج داریم که ارزوشون رفتن به مادرید و بارسلون نباشه تو این چند ساله یجورایی تیم جوانان رئال مادرید بودیم هر کی اینجا عالی بود تقدیم کردیم و هر چی خواستیم ندادن برای بزرگی کردن کسایی مثل اسکولز وگیگز نیازه که اینقدر همه مطمئن بودن تو تیم میمونن و جایی نمیرن کمتر شایعه شد دربارشون و پیشنهاد هم حتی کسی نمیداد به اون صورت خود فرگوسن هم همینو گفت رئال دیماریا رو به ما داد با اون قیمت چون پاریس نتونست بخره والا اونجا بود الان نمیگم بده خیلی هم خوبه منتها من بازیکنی مثل رویس و مودریچ و ایسکو رو ترجیح میدم در شرایط کنونی اونا دماریا رو فروختن تا جا واسه رودریگز باز شه یعنی اونا به چیزی که میخواستن رسید نه ما که دو سه ساله دنبال مودریچ بودیم الانم میخوان جا واسه رویس باز کنن رو هر بازیکنی که بیشتر مانور بدن همونو میخوان بفروشن اونم با قیمت بالا تا بتونن پول واسه پوگبا هم ردیف کنن چون رویس تقریبا مفت پاشون در خواهد امد مثل کروس بنابراین چیزی که من حدس میزنم فروش مودریچ یا ایسکو که اولی محتمل تر به نظر میرسه و چه پاچه ای بهتر از پاچه یونایتد حتی مدیران ما نشون دادن که اینقدر حماقت دارن که برن بیل رو با قیمت 100 تا بخرن در حالی که مدافع و هافبک طراح و دفاعی نداریم

بالا