• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب اینهم یک طرح احتمالی دیگه از لباس فصل آینده:

مشاهده پیوست 742260
این طراحی منطقی تر از بقیه ست
قشنگ تر هم هست خصوصا لباس دوم ولی طبق معمول سه نوار معروف آدیداس روی شانه ها وجود داره که حداقل من هیچ وقت از این نوارها خوشم نیومده! لوگوی نایکی یکم روی لباس قشنگ تر بود
به هر حال اینم خوبه عادت می کنیم بهش

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این طرحا که همشون چرتن!
یادمه یه ماه قبل شروع این فصل یه طرح از لباس امسال اومده بود لوگوی شورلتش سفید بود، پشتشم رنگ لباس، خیلی خوشگل بود، ههمه میگفتن همونه، حتی تو منیریه به عنوان لباس اصلی این فصل اورده بودن!!
ولی بعد لباس جدید اومد اصلاً شبیهش نبود.
آدیداسو بیشتر از نایکی دوست دارم، مطمئنم بلاسه فصل بعد از امسالمون خییییلی بهتره :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اینم یه خبر باحال واسه اینکه حال و هوای تاپیک عوض شه:
مویس انقد داد و بی داد کرده سر داور 2 جلسه محروم شده :D
بعدشم که فرستادنش تو تماشاگرا نشسته با یه دختر بچه به چیپس خوردن :D:D:D
823482_heroa.jpg

823492_heroa.jpg

یادش به خیر چقد دعواش میکردیم که پاشه از رو نیمکت داد بزنه،:p
منبع

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
در اینکه ونگال مربی باکارنامه ای هست که شکی نیست ولی این وسط دوتا مشکل وجود داره اول اینکه بیشتر افتخاراتش بر میگرده به قبل از مدرن تر شدن فوتباله دوم اینکه ایشون اخیراً با شارژ یک عده توهم زده که بهترین مربی تاریخ هستش توهماتش گسترده تر شد لیگ آلمان هم ضعیف نیست چون نتیجه اش شده قهرمانی جهان ولی مسئله اش اینه که بایرن مونیخ اونجا یعنی همه چیز و خیلی قهرمان کردن بایرن کار عجیبی در آلمان نیست...............به هر شکل باید به اون حداقل تا آخر فصل وقت داد چون کاریه که شده من همینجا گفتم که اول فصل من با ونگال حال نمیکنم یکی از کاربرها گفت من حال میکنم کافیه.....اون موقع جوی راه افتاده بود بین دوستان منچستری که خیلی ها اعتقاد داشتند که این بابا از فرگی هم بهتره ولی روشون نمیشد بگن همین شد که بیشتر این بابا توهم زده هم شد ایرانی و غیر ایرانی هم نداشت تو خود انگلیس هم خیلی ها قربونش رفتن.... حالا که انتخاب شده و تا آخر فصل باید صبر کرد و دید چی میشه....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب تبریک میگم بهتون ترکیب عالی و جدید و فوق العاده 2-5-3 ...
یه بازی خسته کننده و بدون موقعیت دیگه در انتظار تیم...
شاید رونی و یماریا بازی رو برای تیم در بیارن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در اینکه ونگال مربی باکارنامه ای هست که شکی نیست ولی این وسط دوتا مشکل وجود داره اول اینکه بیشتر افتخاراتش بر میگرده به قبل از مدرن تر شدن فوتباله دوم اینکه ایشون اخیراً با شارژ یک عده توهم زده که بهترین مربی تاریخ هستش توهماتش گسترده تر شد لیگ آلمان هم ضعیف نیست چون نتیجه اش شده قهرمانی جهان ولی مسئله اش اینه که بایرن مونیخ اونجا یعنی همه چیز و خیلی قهرمان کردن بایرن کار عجیبی در آلمان نیست...............به هر شکل باید به اون حداقل تا آخر فصل وقت داد چون کاریه که شده من همینجا گفتم که اول فصل من با ونگال حال نمیکنم یکی از کاربرها گفت من حال میکنم کافیه.....اون موقع جوی راه افتاده بود بین دوستان منچستری که خیلی ها اعتقاد داشتند که این بابا از فرگی هم بهتره ولی روشون نمیشد بگن همین شد که بیشتر این بابا توهم زده هم شد ایرانی و غیر ایرانی هم نداشت تو خود انگلیس هم خیلی ها قربونش رفتن.... حالا که انتخاب شده و تا آخر فصل باید صبر کرد و دید چی میشه....
بله عزیز منظور بنده همین بود که قهرمان کردن بایرن تو آلمان و یا حتی قهرمان کردن بارسا تو اسپانیا تو اوج ضعف رئال هیچ چیزی نیست...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اوانز دفاع آخر!!!!!!!!!
حتی گزارشگر هم گفت که منچستر چرا با اینکه تو هیچ جامی نیست اینقدر فشار روش هست و چرا اینقدر ترکیبش عوض شده از اول فصل...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کانال + هم داره بازی چلسی سوانزی رو نشون میده. هیچ جا بازی منچستر رو نشون نمیده ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اونایی که بازی رو نمیبینن، چیزی از دست نمیدن، نگران نباشن، فقط یک بار اوانز داشت سر تیم رو به باد میداد و یک توپ هم فالکائو خراب کرد...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باز هم دخیا تیم رو نجات داد با یک سوپر سیو...

چپ و راست هم که چلسی داره گل میزنه به سوانسی...
تقریبا همه بالا جدولی ها گل زدن...
ما توستیم یه موقعیت نصفه و نیمه درست کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!

????????????????????????????WTF
جونز کرنر میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم این بازیهای تیم پستونک سازی لیگ زیمبابوه نیست؟؟؟؟ هست؟؟؟

من دیگه حرفی برای گفتن ندارم، مدافعی که باید جلوی دروازه باشه برای زدن سر، میره کرنر میزنه، برای کی میزنه این کرنر رو؟؟؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چلسی که همون نیمه اول سوانزی رو ترکوند. 4 تا زد. 2 تا اسکار و 2 تا هم دیگو کاستا
ولی از این 4 تا گلش رو 2 تاش مدافعای سوانزی پاس به عقب اشتباه دادن و در واقع هدیه دادن به مهاجمای چلسی

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من که بازی رو ندیدم. باز هم سیستم 3 دفاع مرکزی! پس مصاحبه اوندفعه که گفته بود شاو و رافائل نیستن و من فول بک در اختیار ندارم وگرنه با 4 دفاع بازی میکردم الکی بود! البته الان هم این دوتا نیستن! ولی تو بازی قبلی بودن هم باز ۳ دفاعه بازی کرد! خسته نباشه واقعا.
از طرفی یجا خوندم که این سیستم بازی با 3 دفاع مرکزی تنها باعث میشه بدلیل تعدد افراد در خط دفاع و پاسکاریهای بیشتر در عقب زمین، آمار در اختیار داشتن توپ بالا بره ولی از اونطرف بدلیل کمتر بودن افراد در مرکز زمین باعث میشه موقعیت سازی کمتر بشه یعنی در حقیقت در اختیار داشتن توپ بیشتر ولی بی فایده!
تازه الان که اسکولزی انتقاد کرده مطمئنا این سیستم حالا حالاها ادامه خواهد داشت تا ثابت بشه بدرد میخوره ولی متاسفانه بدرد نمیخوره. ولی پیشنهاد میکنم تو PES امتحانش کنید خیلی جواب میده! :D
ایوانز هم که هست و نقطه قوت تیم حریفه لامصب.
بیچاره دخیا.
حیف نیست این سیستم رو امتحان نمیکنه:
4231
دفاع والنسیا - جونز - روخو - شاو و حالا که شاو نیست بلیند.
هافبک کریک و هررا
۳ نفر جلوتر ماتا - رونی و دی ماریا
و مهاجم هم فالکائو.
استاد لطفا یبار امتحانش کن ببین چقدر خوبه بعد اگه بد بود بیا 3511 خودت بازی کن.

Last edited:
بالا