• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گفتما این میلاد چرا پست دادنش یهو قطع شد :D
فن خال سکتمون داد!!!!!!! رو صندلی...:D:D:D
داشتم گل فلینی رو میدیدم، که حرکت قشنگی بود، که مشخص هستش بخاطر حضور فلینی به ثمر رسیده، بعد از گل هم رفت تو بقل هموطنش یانوزای...
ولی چیز جالب هنگام به ثمر رسیدن گل بودش که فن خال کنار زمین ایستاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ اومده بود کنار زمین؟؟؟؟؟
گل دوم هم که ضد حمله بود...
ظاهرا دروازه بان QPR بهترین بازیکن زمین شده، پس موقعیت گل زیادی ازمون گرفته؟؟
انتظار دارم که فن خال بیاد بگه که دیدید که ترکیب 2-5-3 جواب داد!!!!!!
فالکائو بدترین بازیکن زمین بوده بهمراه بلیند انگار؟؟؟؟
جلوی QPR اینقدر مشکل داشته باشی برای بردن، یه فاجعه هستش، انگار ترکیب رو 2-4-4 کرده با فلینی؟ و تیم بهتر شده(خیلی بهتر)...
همه جا دارن ایراد میگیرن از ترکیب فن خال، یه کار خنده دارش اینه که رونی رو اورده وسط زمین و کاملا داره رونی رو نابود میکنه، رونی باید جلوتر بازی کنه، هم در حین گزارش بازی، گزارشگر انگلیسی بازی این رو گفت و هم الان نت رو چک میکنم، تعداد کسایی که اینو گفتن خیلی زیاد هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
گویا دی ماریا هم همچنان تو اوجه!

اخه دهنشون گارانتی مجبورن این شر و ورا رو بگن؟:دی 15 سال پیش تیم اکادمیش وضعش از سیتی بهتر بوده فکر کنم!

10922713_916739891719322_8037813919496892528_n.jpg

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
تبریک میگم برد رو خدمت دوستان

نیمه اول رو تقریبا کامل دیدم و مشخصا چنگی به دل نمی زد بازی،نیمه دوم رو اصلا ندیدم به همین خاطر!!

هم گل فلینی زیبا بود و هم گل ویلسون،نکته ای که بود این بود که ویلسون پاش به گلزنی وا شد بالاخره :دی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فن خال سکتمون داد!!!!!!! رو صندلی...:D:D:D
داشتم گل فلینی رو میدیدم، که حرکت قشنگی بود، که مشخص هستش بخاطر حضور فلینی به ثمر رسیده، بعد از گل هم رفت تو بقل هموطنش یانوزای...
ولی چیز جالب هنگام به ثمر رسیدن گل بودش که فن خال کنار زمین ایستاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ اومده بود کنار زمین؟؟؟؟؟
گل دوم هم که ضد حمله بود...
ظاهرا دروازه بان QPR بهترین بازیکن زمین شده، پس موقعیت گل زیادی ازمون گرفته؟؟
انتظار دارم که فن خال بیاد بگه که دیدید که ترکیب 2-5-3 جواب داد!!!!!!
فالکائو بدترین بازیکن زمین بوده بهمراه بلیند انگار؟؟؟؟
جلوی QPR اینقدر مشکل داشته باشی برای بردن، یه فاجعه هستش، انگار ترکیب رو 2-4-4 کرده با فلینی؟ و تیم بهتر شده(خیلی بهتر)...
همه جا دارن ایراد میگیرن از ترکیب فن خال، یه کار خنده دارش اینه که رونی رو اورده وسط زمین و کاملا داره رونی رو نابود میکنه، رونی باید جلوتر بازی کنه، هم در حین گزارش بازی، گزارشگر انگلیسی بازی این رو گفت و هم الان نت رو چک میکنم، تعداد کسایی که اینو گفتن خیلی زیاد هستش...
میلاد داری از من می پرسی اینارو؟ به جان فن خال من بازی رو ندیدم فقط داشتم نتیجه زنده و گزارش متنی رو از گل دنبال می کردم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان چندتا کرنر این جونز زد واسه تیم؟؟؟
فرض کنید واسه ما رونی، دیماریا، بلیند، کریک تو زمین باشن، بعد جونز بره کرنر بزنه...آخه این به کجای فوتبال دنیا میخوره؟؟؟
گویا دی ماریا هم همچنان تو اوجه!
اخه دهنشون گارانتی مجبورن این شر و ورا رو بگن؟:دی 15 سال پیش تیم اکادمیش وضعش از سیتی بهتر بوده فکر کنم!
مشاهده پیوست 742565
دروغ که حناق نیست!!!!!!!:general304::general304::general304::general304:
میلاد داری از من می پرسی اینارو؟ به جان فن خال من بازی رو ندیدم فقط داشتم نتیجه زنده و گزارش متنی رو از گل دنبال می کردم :D
هدف برد بود تو این بازی که بردیم:general601:، امیدوارم که این فن خال حالا که آخرای سرمربیگریش هستش، دست از سر لجبازی برداره...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دوستان چندتا کرنر این جونز زد واسه تیم؟؟؟
فرض کنید واسه ما رونی، دیماریا، بلیند، کریک تو زمین باشن، بعد جونز بره کرنر بزنه...آخه این به کجای فوتبال دنیا میخوره؟؟؟

دروغ که حناق نیست!!!!!!!:general304::general304::general304::general304:

هدف برد بود تو این بازی که بردیم، امیدوارم که این فن خال حالا که آخرای سرمربیگریش هستش، دست از سر لجبازی برداره...
بعیده که دست برداره فن خال لج بازیش شهرت جهانی داره! حالا بدبختی اینجاست سن آدم هر چقدر که بالاتر میره لج باز تر میشه!! این پیر مرد لج باز!
یعنی الان هر سایت ورزشی رو باز کنی و نظرات منچستری ها رو بخونی دارن از این سیستم 3 دفاع فن خال می نالن
راستی امروز عصر در لیگ زیر 18 سال سیتی رو 5-2 بردیم

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
فن خال تو مصاحبه اش از سیستم 352 دفاع کرده و گفته که 442 باعث میشه تیم در دفاع کردن ضعیف عمل کنه!:confused: و به توازن تیم لطمه میزنه!!!
پس دوستان لطفا دلتون رو خوش نکنید که فن خال از 352 دست بکشه:D
همچنین گفته که از بازی فالکائو رضایت داره ( پس احتمالا از هفته ی دیگه تو لیست 18 نفره هم نیستش طفلک):D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن خال تو مصاحبه اش از سیستم 352 دفاع کرده و گفته که 442 باعث میشه تیم در دفاع کردن ضعیف عمل کنه!:confused: و به توازن تیم لطمه میزنه!!!
پس دوستان لطفا دلتون رو خوش نکنید که فن خال از 352 دست بکشه:D
همچنین گفته که از بازی فالکائو رضایت داره ( پس احتمالا از هفته ی دیگه تو لیست 18 نفره هم نیستش طفلک):D
خوب همین دیگه، حرفی نمیمونه، همون چیزی که گفتم اتفاق افتاد و از سیستمش تعریف کرد...
مگه اینکه اتفاقی بیوفته یا کسی یه کار فردی بکنه که بخوایم بازی رو ببریم، و گرنه 3 هفته در میون باید منتظر برد باشیم...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بانک ورزش: کريستيانو رونالدو نقش پر رنگي در انتقال نلسون اليويرا به تيم سوانسي داشته است.

اوليويرا در مورد نقش مهاجم رئال مادريد در انتقال به انگليس گفت: "من با کريستيانو صحبت کردم و از او در مورد رفتن به ليگ برتر و يا ماندن در لاليگا پرسيدم. او به من گفت اگرچه او در اسپانيا خوشحال است، اما عاشق بازي کردن در انگليس و در تيم منچستر يونايتد بوده است. او فکر مي کند در انگليس نقش هواداران در جو سنگين و فشار حياتي است، اما در اسپانيا بازي کردن آسان تر است زيرا فشاري کمتري روي بازيکن وجود دارد."

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه این سیستم مسخره فن خال فقط قرار نیست به تیم تو هر بازی ضربه بزنه، روی همین فلسفه مسخرش میخواد بیل رو با هر قیمتی بگیره!!!:general211::general211::general211: میخواد دخیارو بعنوان قسمتی از پرداختی بیل رو به رئال بفروشه!!!!:mad::mad::mad:
آخه این پیرمرد چقدر میتونه احمق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:general507::general507::general507:
تو اکثر خبرگزاری ها خبرش رو زدن که دخیا 65 میلیون قیمت گذاری کردن و 50 میلیون هم میخوان بابت بیل پرداخت کنن...:general208::general208::general208::general208:
این انتقال انجام بشه من یکی که دیگه کاری به کار منچستر ندارم تا وقتی که فن خال اخراج بشه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مثل اینکه این سیستم مسخره فن خال فقط قرار نیست به تیم تو هر بازی ضربه بزنه، روی همین فلسفه مسخرش میخواد بیل رو با هر قیمتی بگیره!!!:general211::general211::general211: میخواد دخیارو بعنوان قسمتی از پرداختی بیل رو به رئال بفروشه!!!!:mad::mad::mad:
آخه این پیرمرد چقدر میتونه احمق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:general507::general507::general507:
تو اکثر خبرگزاری ها خبرش رو زدن که دخیا 65 میلیون قیمت گذاری کردن و 50 میلیون هم میخوان بابت بیل پرداخت کنن...:general208::general208::general208::general208:
این انتقال انجام بشه من یکی که دیگه کاری به کار منچستر ندارم تا وقتی که فن خال اخراج بشه...
خود دخیا رو نباید سر به سر با بیل بزنن دروازه بانی پست حساسیه پیدا کردن یه مهره ی مطمئن کار راحتی نیست بعد می خوان 50 تا هم به رئال بدن؟
تنها چیزی که بهش نیاز نداریم همین بیله اونم با این قیمت
اگه این انتقال انجام بگیره حسابی میره تو پاچمون

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
میلاد کجا خوندی این خبر رو؟
فقط به اخبار BBC و SkySports میشه تا حدودی اعتماد کرد. بقیه اراجیف میگن فقط.

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
troll_football_image_a6d06a3fad41a3555cd157619c97d424.jpg

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
قضیه بیل دیگه لوس شده. اول که گفتن 150 میلیون یورو یونایتد پیشنهاد داده که از طرف رئال رد شد که هیچ پیشنهادی نداشتن. الان هم خبرگزاریها زدن که رئال میخوادبیل رو پیشنهاد بده یونایتد و دخیا + 50 میلیون پوند بگیره. تا اونجایی که من خوندم سایتها نوشته بودن پیشنهاد رئال نه یونایتد. به هر حال شایعه بیل ارزش پیگیری نداره میلاد جان.
یه خبر خوب خوندم که حال کردم: چندتا سایت نوشته بودن یونایتد میخواد قرارداد فالکائو رو دائمی کنه ولی بشرط اینکه موناکو پول کمتری بگیره و از طرفی فالکائو هم حقوق کمتری بگیره. مثل اینکه در حال حاضر هفته ای 260 هزار پوند میگیره! نوشته بودن حقوقش حدود 100 هزار پوند کم میشه. اگه این شرایط باشه اونوقت میشه به خریدش فکر کرد وگرنه من که دیروز هم گفتم، براهینو و هری کین رو به فالکائو ترجیح میدم که هم نصف قیمت فالکائو رو دارن و جوونن و تازه حقوق دریافتیشون هم خیلی کمتره. بنظر من فالکائو خیلی افت کرده و ارزش اینهمه پول دادن رو نداره مگه اینکه شرایط جدید پذیرفته بشه و از طرفی فالکائو هم خودش رو تا پایان فصل ثابت کنه و گرنه پسش بفرستن بهتره.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تازه دیبالا هم هست که بر اساس گفته سایتها پالرمو پیشنهاد مطرح شده یونایتد رو رد کرده و قیمت 31 میلیون پوندی روش گذاشته. به هر حال خرید فالکائو با این نحوه بازی که از اول فصل ازش دیدم بنظرم با این قیمت و حقوق دریافتی اشتباه هستش. درسته درآمدهای تبلیغاتی باشگاه مثلا فروش پیراهنهای فالکائو خیلی زیاده ولی واقعا کیفیت بازی فالکائو نسبت به دوسال قبل خیلی افت کرده و اگه نتونه به دوران اوجش برگرده، همون بهتر که دارن عاقلانه کار میکنن و پسش میفرستن و این نشون میده که تنها بر اساس اسم و رسم بازیکن اون رو جذب نمیکنن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد کجا خوندی این خبر رو؟
فقط به اخبار BBC و SkySports میشه تا حدودی اعتماد کرد. بقیه اراجیف میگن فقط.
درسته اکثر روزنامه های انگلیسی فقط چرت و پرت میگن، ولی به قولی اگه نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!!
گل از قول دیلی استار و Sunday Poeple زده بود...
شایعه شده که چلسی و منچستر هم افتادن دنبال مودریچ که تو اسپانیا انگار مشکل پیدا کرده...
موو هم به شدت افتاده دنبال واران و خسه...(بعید هستش که واران رو رئال بفروشه...) ولی مقل اینکه رئال هم مشکلات مالی پیدا کرده و داره یک سری از بازیکنهاشو میفروشه برای خرید ...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دیشب آخر شب خلاصه بازی ها رو دیدم.
درسته از رو خلاصه معلوم نمیشه بازی تیم ولی چیزی که معلوم بود ضعف وحشتناک فالکائو بود!
درسته سیوهای گرین خوب بودن ولی انقد تو دروازه جای خالی داشت فالکائو که خیلی راجت میتونست گل کنه.
من هم مثل معین با خرید کين خییلی موافقم، بیه بازیکن تکنیکی، سرعتی، شوت زن،
ترکیبشون با ویلسون میتونه بشه یه چیزی شبیه یورک و کول دهه 90،
درسته کلی مهاجم مطرح داریم ولی واقعاً این دو تا کنار هم میتونن رؤیایی باشن!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه تو ژانویه هم نباید منتظر حل شدن مشکلات تیم باشیم، فقط باید خدا خدا کنیم که به مشکلات تیم اضافه نشه...
هافبک که نمیگیرن، وینگر هم که حتی اسم یه وینگر هم به تیم لینک نشده به غیر از بیل که واقعا یه چیزی اونور حماقت هستش...
موندم که چرا نمیرن دنبال کوادرادو؟؟؟؟
راستش من یکی که از والنسیا بدم نمیاد و از پاس های سرعتیش خیلی راضی هستم، ولی تکنیک ضعیفش اجازه بهش نمیده که تو بیشتر بازی ها از مدافع مقابلش رد بشه، پس باید به فکر یه وینگر راست پا که تکنیک رو هم داشته باشه، باشیم... حالا دارم فکر میکنم که نانی کجاست که نجاتمون بده...رافائل هم که ضعیف بازی کرده امسال...
سمت چپ هم که تعطیله، موندم این دیماریارو و شاو رو واسه چی خریدیم؟؟؟؟ شاو که پستش وینگ بک هستش(فقط تو 2-4-4 به درد میخوره) و دیماریا باید جلوی شاو بازی کنه، حالا ممکنه یانگ جلوی شاو بازی کنه، ولی آقای نابغه دیماریارو مهاجم بازی میده و رونی رو میزاره وسط زمین و بعد میگه که بخاطر سرعتش گذاشتمش مهاجم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آخه موندم تو ترکیب 2-5-3 کجا از سرعت مهاجمین استفاده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاش دست از این سیستم مسخره بر میداشت تا دیگه مشکل کمبود بازیکن هم نداشتیم، واقعا فقط یه برداشت میتونم بکنم:
فن خال غیر از 2-5-3 ترکیب دیگه ای بلد نیست بچینه!!!!!!

Last edited:
بالا