• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
افشین جان، خیلی خوش خیالی!!!!!!!!:D:D:D:D:D
من یکی که از همین چهارم شدن هم نا امید هستم!!!!
بحث خیال نیست میلاد

اگه هدفشونو مثل پارسال چهارمی قرار بدن سهمیه لیگ اروپا هم نمیگیریم

باید هدفشون بزرگتر باشه تا بیشتر تلاش کنن!

خو اگه بتونين از سيتى برين بالا که چلسى رو بزنين قهرمانين مهندس!
چلسی کم نمیاره. اینو مطمئنم
تجربه مورینیو و تیم یه دست و قدرتمندی که ساخته باعث میشن حداقل این فصل کم نیارن و راحت قهرمان بشن.اما سیتی تیم متزلزلی هست چون مربیشون مثل ما بیخوده!

http://www.goal.com/en-gb/news/2896...s-ask-for?CMPID=FBUK_20150119 _VanGaalTactics

!!!!
Van Gaal: I won't change formation just because fans ask for it

تغییر بازی به 4-4-2 باعث شد ببریم باز این پیرمرد کینه ای لجباز بیخیال نمیشه

حتی یه بچه 6 ساله که تو محله های انگلیس فوتبال بازی میکنه بهتر از این میتونه تیمو هدایت کنه!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان بنظر من بیخیال بحث راجع به سیستم بازی بشیم چون جز اینکه اعصابمون خورد بشه چیزی عایدمون نمیشه. فن خال واضحا گفته من نمیتونم به همه نظرات 600 میلیون هوادار گوش بدم و این منم که تصمیم میگیرم با چه سیستمی بازی کنیم. از طرفی هرچی بیشتر بگن سیستم 352 بدرد نمیخوره این بیشتر ازش استفاده میکنه. جایزه گینس در لجبازی رو باید بهش بدن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بحث خیال نیست میلاد
اگه هدفشونو مثل پارسال چهارمی قرار بدن سهمیه لیگ اروپا هم نمیگیریم
باید هدفشون بزرگتر باشه تا بیشتر تلاش کنن!
چلسی کم نمیاره. اینو مطمئنم
تجربه مورینیو و تیم یه دست و قدرتمندی که ساخته باعث میشن حداقل این فصل کم نیارن و راحت قهرمان بشن.اما سیتی تیم متزلزلی هست چون مربیشون مثل ما بیخوده!
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2015/01/19/8091742/van-gaal-i-wont-change-formation-just-because-fans-ask-for?CMPID=FBUK_20150119 _VanGaalTactics
!!!!
Van Gaal: I won't change formation just because fans ask for it
تغییر بازی به 4-4-2 باعث شد ببریم باز این پیرمرد کینه ای لجباز بیخیال نمیشه
حتی یه بچه 6 ساله که تو محله های انگلیس فوتبال بازی میکنه بهتر از این میتونه تیمو هدایت کنه!
100 درصد درسته...
خوب دیگه چه انتظاری از فن خال دارین؟؟؟ دفعه اول و دوم که نیست، همیشه همینطوری بوده...
نقل و انتقالات هم 11 روز دیگه تمام میشه و هیچ خبری نیست، البته تو ژانویه آنچنان کاری هم نمیشه کرد، کاش میشد یه وینگر راست پا به تیم اضافه کرد...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
100 درصد درسته...
خوب دیگه چه انتظاری از فن خال دارین؟؟؟ دفعه اول و دوم که نیست، همیشه همینطوری بوده...
نقل و انتقالات هم 11 روز دیگه تمام میشه و هیچ خبری نیست، البته تو ژانویه آنچنان کاری هم نمیشه کرد، کاش میشد یه وینگر راست پا به تیم اضافه کرد...
گویا پیرد مرد به یانوزای هم گفته که تو برنامه های فعلیش جایی نداره!
نمیدونم امیدوارم این مورد و قضیه بیل و دخیا فقط شایعه باشه وگرنه که باید به ایشون لقب ... مربی تاریخ رو بدن!(ترجیح دادم جای خالی بذارم تا به رفقای روشن فکر بر نخوره!)

کسی بازی های جام ملت ها رو میبینه؟ این عمر بازیکن امارات عجب الماسیه! خارق العادس !

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
نمیدونم امیدوارم این مورد و قضیه بیل و دخیا فقط شایعه باشه وگرنه که باید به ایشون لقب ... مربی تاریخ رو بدن!(ترجیح دادم جای خالی بذارم تا به رفقای روشن فکر بر نخوره!)

کسی بازی های جام ملت ها رو میبینه؟ این عمر بازیکن امارات عجب الماسیه! خارق العادس !
آره بازیش چشم منم گرفت! تو العین بازی می کنه تعجبم از اینه چرا تا بحال هیچ تیم اروپایی نگرفتتش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیخوام اینجارو به تاپیک بازیهای تیم ملی تبدیل کنم و هیچ بحثی نمیخوام در مورد فوتبال مسخره ایران بشه، ولی خدارو شکر که کیروش مربی تیم نشد، و گرنه با 11 نفر دفاع میکردیم جلوی ایپسوییچ...
اگه بازیکنهای ایرانی رو نمیشناختم، میگفتم که مالدیو داره جلوی برزیل بازی میکنه و اگه مساوی کنه قهرمان جام جهانی میشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آره بازیش چشم منم گرفت! تو العین بازی می کنه تعجبم از اینه چرا تا بحال هیچ تیم اروپایی نگرفتتش
شک نکن بعد این بازی ها همه میرن سراغش ! به نظرم واسه نیمکت ما خوبه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یانوزای هم همونطور که دوستان گفتن که بر طبق سیستم مسخره جایی تو تیم دیگه نداره و قرار قرض داده بشه...
لیندگارد رو هم سویا میخواد...

Last edited by a moderator:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شک نکن بعد این بازی ها همه میرن سراغش ! به نظرم واسه نیمکت ما خوبه.
شاید هم ترکیب اصلی! تیمهای بزرگ نیاز به یک بازیکن تکنیکی با قدرت حمل توپ بالا نیاز دارن مثل مسی تو بارسلونا یا روبن تو بایرن یا هازارد تو چلسی
نمی دونم من اولین بازیه که ازش دیدم برای حرف زدن در موردش باید بازیهای زیادی ازش دید ولی این چیزی که من حداقل امروز دیدم بازیکن تکنیکی هم سطحش رو تو ترکیبمون نداریم ایران هر چقدر بازیش بد باشه حداقل کارش تو دفاع عالیه ولی این بازیکن مثل خمیر دفاع ما رو برش می داد
آقایون بجای رفتن دنبال بازیکنان تبلیغاتی و اسم و رسم دار مثل بیل با قیمت تخیلی بد نیست یه نیم نگاهی هم به استعداد یابی داشته باشن
همین بازیکن به خدمت گرفتنش نباید کار سختی باشه قیمت آنچنانی هم نداره اگه تو ترکیب جواب هم نداد چیزی زیادی از دست نمیدیم
نیمه ی اول تو یه صحنه یکی از بازیکنان اماراتی 4 تا بازیکن ما رو در یک فضای بسته دریبل زد زیاد به اسم و شمارش توجه نکردم , خود همین شماره ی 10 بود؟

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
شاید هم ترکیب اصلی! تیمهای بزرگ نیاز به یک بازیکن تکنیکی با قدرت حمل توپ بالا نیاز دارن مثل مسی تو بارسلونا یا روبن تو بایرن یا هازارد تو چلسی
نمی دونم من اولین بازیه که ازش دیدم برای حرف زدن در موردش باید بازیهای زیادی ازش دید ولی این چیزی که من حداقل امروز دیدم بازیکن تکنیکی هم سطحش رو تو ترکیبمون نداریم ایران هر چقدر بازیش بد باشه حداقل کارش تو دفاع عالیه ولی این بازیکن مثل خمیر دفاع ما رو برش می داد
آقایون بجای رفتن دنبال بازیکنان تبلیغاتی و اسم و رسم دار مثل بیل با قیمت تخیلی بد نیست یه نیم نگاهی هم به استعداد یابی داشته باشن
همین بازیکن به خدمت گرفتنش نباید کار سختی باشه قیمت آنچنانی هم نداره اگه تو ترکیب جواب هم نداد چیزی زیادی از دست نمیدیم
نیمه ی اول تو یه صحنه یکی از بازیکنان اماراتی 4 تا بازیکن ما رو در یک فضای بسته دریبل زد زیاد به اسم و شمارش توجه نکردم , خود همین شماره ی 10 بود؟
اتفاقاً تو همه پنجره های نقل و انتقالات اخیر یه سری خبر در موردش میاد؛ ولی نمیدونم چرا نمیره :D
اگه اشتباه نکنم یه برادر دوقلو هم داره که هم تیمی ان، شاید میخوان با هم باشن :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا بازیکن خوبی بود این عمر عبدالرحمان. بد نیست اینو جذبش کنن. اسیایی ها و حتی اماراتی ها هم میتونن ستاره داشته باشن.

از نظر مالی و اقتصادی هم میتونه برای باشگاه مفید باشه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من هر سه بازی رو دیدم. بهت اطمینان میدم که سطح بازیش همینه !
به نظر من بهترین بازیکن رقابت ها بوده تا الان بعد از اون هم شینجی خیلی خوب بوده

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
142169080881541.png

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این قضیه معاوضه بیل و دخه آ انگار قرار نیست تموم شه
امروز تو سایتهای مختلف در مورد این موضوع کمانه زنی کرده بودن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم آنالیز بازی منچستر از دیدگاه گری نویل!!!!!!
خیلی حرفاش جالب هستش:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...utd-fans-impatient-with-van-gaal?ICID=TP_HN_1
واقعا میشه مشکلات تیم رو دید و فهمید که فن خال چقدر دفاعی و ترسو بازی میکنه...
از پاس های بی دلیل و پر تعداد در منطقه دفاعی تیم گفته و مقایسه کرده با بقیه تیمهایی که همین هفته تو خونه حریف بازی کردن(چلسی، سوتون،آرسنال) که چند برابر بوده...مالکیت توپ تو دفاع خودمون چقدر مسخره هستش وقتی جلوی یه تیمی مثل QPR بازی میکنی و همچنین از برگشت بازی به روال عادی بعد از برگشت به سیستم 2-4-4 گفته...
البته همه این اخبار رو بر پایه درخواست هوداران منچستر از فن خال نوشته و گفته که طرفداران دارن آرامش خودشون رو از دست میدن...

بالا