• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مثل اینکه تو ژانویه هم نباید منتظر حل شدن مشکلات تیم باشیم، فقط باید خدا خدا کنیم که به مشکلات تیم اضافه نشه...
هافبک که نمیگیرن، وینگر هم که حتی اسم یه وینگر هم به تیم لینک نشده به غیر از بیل که واقعا یه چیزی اونور حماقت هستش...
موندم که چرا نمیرن دنبال کوادرادو؟؟؟؟
راستش من یکی که از والنسیا بدم نمیاد و از پاس های سرعتیش خیلی راضی هستم، ولی تکنیک ضعیفش اجازه بهش نمیده که تو بیشتر بازی ها از مدافع مقابلش رد بشه، پس باید به فکر یه وینگر راست پا که تکنیک رو هم داشته باشه، باشیم... حالا دارم فکر میکنم که نانی کجاست که نجاتمون بده...رافائل هم که ضعیف بازی کرده امسال...
سمت چپ هم تعطیله...
کاش دست از این سیستم مسخره بر میداشت تا دیگه مشکل کمبود بازیکن هم نداشتیم، واقعا فقط یه برداشت میتونم بکنم:
فن خال غیر از 2-5-3 ترکیب دیگه ای بلد نیست بچینه!!!!!!
میلاد همه این مشکلا برمیگرده به همین 352 مسخره!
والنسیا اگه هافبک یا وینگ راست باشه خیلی بهتر بازی میکنه، دی ماریا هم یکی از بهتریناس تو این پست،
خود بلیند هم نشون داده که میتونه چپ بازی کنه، ترکیب بلیند و شاو اونور، یا دیماریا هم اونور باشه بلیند بیاد وسط،
بازیکن کم نداریم، منتها اون عکسی که بندیکت گذاشت اوج مشکل تیمو نشون میده!
همه رو داره تو پستای عجیب غریب میذاره که این 352 جور دربیاد، وگرنه کاملاً بازیکنای لازم واسه 442 لوزی رو داربم!
حیف که حالاحالاها قرار نیست ببینیم این سیستمو دوباره :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد همه این مشکلا برمیگرده به همین 352 مسخره!
والنسیا اگه هافبک یا وینگ راست باشه خیلی بهتر بازی میکنه، دی ماریا هم یکی از بهتریناس تو این پست،
خود بلیند هم نشون داده که میتونه چپ بازی کنه، ترکیب بلیند و شاو اونور، یا دیماریا هم اونور باشه بلیند بیاد وسط،
بازیکن کم نداریم، منتها اون عکسی که بندیکت گذاشت اوج مشکل تیمو نشون میده!
همه رو داره تو پستای عجیب غریب میذاره که این 352 جور دربیاد، وگرنه کاملاً بازیکنای لازم واسه 442 لوزی رو داربم!
حیف که حالاحالاها قرار نیست ببینیم این سیستمو دوباره :p
دقیقا، همه حرف من هم همین هستش...
هرجا نگاه میکنی، میبینی که همه دارن میگن که 2-4-4 لوزی بهترین ترکیب و ترکیبی هستش که تیم ما هیچ مشکلی باهاش نداره از نظر بازیکن و در حقیقت کاملترین بازیکنهارو واسه این ترکیب داریم، ولی حماقت یه نابغه باعث اینقدر ضعف ما شده و جالبه که بهانه هایی میاره برای این کارش که گریه آدم رو در میاره...من رو یاد فیروز کریمی میندازه که چطور رسانه هارو گو...ز کرده بود با حرف هاش، حالا جالبه که کریمی واسه خنده هم این کارارو میکرد و از روی هوشش بود ولی این یارو از روی احمقیت و لجبازیش هستش که این کارو میکنه...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان یه مشکلی سیستم 442 لوزی داره و اون اینه که با توجه به 2 مهاجمه بازی کردن و ضعف وینگرهای احتمالی تیممون در کارهای دفاعی یعنی دی ماریا - ماتا و عدنان. عملا تو کارهای دفاعی به غیر از 4 دفاع، هافبک دفاعی و تا حدی اون هافبک تهاجمی که احتمالا رونی هست میتونن نقش داشته باشن. حالا یک نگاه به کیفیت دفاعهای مرکزی تیممون بکنین. جونز - اسمالینگ - روخو و استاد ایوانز! آیا واقعا میشه به این دفاعهای مرکزی اعتماد کرد؟ تازه دفاعهای کناریمون هم غیر از شاو که اکثرا مصدوم بوده چقدر قابل اعتماد هستن؟ سیستم 4 دفاعه واقعا نیاز به چند دفاع خیلی خوب مخصوصا تو قسمت مرکزی داره. یاد زوج ریو و ویدا بخیر. الان با این دفاعها واقعا 4 دفاعه بازی کردن هم یجور ریسک هستش البته در برابر تیمهای بزرگ. تازه اینا 3 نفره دفاع مرکزی بازی میکنن کلی سوتی میدن و اگه دخیا نبود کلی گل میخوردیم. بنظر من تیم حداقل به یک دفاع مرکزی خیلی خوب نیاز داره، یک لیدر خط دفاعی. حیف مهدی بن عطیه که نیومد. ضمنا از اخبار سایتها میشه فهمید که شدیدا دنبال یک دفاع راست هم هستن البته اگه شایعه باز نباشه و دوتا گزینه نهایی سیموس کولمن و ناتالی کلاین هستن که هرکدوم رو بگیرن عالین.
بنظر من اگه ما قرار باشه 4 دفاعه بازی کنیم با توجه به کیفیت بازیکنهای دفاعیمون، حتما باید با دو هافبک دفاعی بازی کنیم و بیخیال بازی با 2 مهاجم بشیم یعنی 4231 بازی کنیم. کریک و بلیند یا هررا کنار هم بازی کنن تا ضعف خط دفاعی رو هم پوشش بدن. جلوی این دونفر ترکیب دی ماریا، رونی و ماتا استفاده بشه که عدنان آلترناتیو باشه و خط حمله هم از یک مهاجم استفاده بشه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان یه مشکلی سیستم 442 لوزی داره و اون اینه که با توجه به 2 مهاجمه بازی کردن و ضعف وینگرهای احتمالی تیممون در کارهای دفاعی یعنی دی ماریا - ماتا و عدنان. عملا تو کارهای دفاعی به غیر از 4 دفاع، هافبک دفاعی و تا حدی اون هافبک تهاجمی که احتمالا رونی هست میتونن نقش داشته باشن. حالا یک نگاه به کیفیت دفاعهای مرکزی تیممون بکنین. جونز - اسمالینگ - روخو و استاد ایوانز! آیا واقعا میشه به این دفاعهای مرکزی اعتماد کرد؟ تازه دفاعهای کناریمون هم غیر از شاو که اکثرا مصدوم بوده چقدر قابل اعتماد هستن؟ سیستم 4 دفاعه واقعا نیاز به چند دفاع خیلی خوب مخصوصا تو قسمت مرکزی داره. یاد زوج ریو و ویدا بخیر. الان با این دفاعها واقعا 4 دفاعه بازی کردن هم یجور ریسک هستش البته در برابر تیمهای بزرگ. تازه اینا 3 نفره دفاع مرکزی بازی میکنن کلی سوتی میدن و اگه دخیا نبود کلی گل میخوردیم. بنظر من تیم حداقل به یک دفاع مرکزی خیلی خوب نیاز داره، یک لیدر خط دفاعی. حیف مهدی بن عطیه که نیومد. ضمنا از اخبار سایتها میشه فهمید که شدیدا دنبال یک دفاع راست هم هستن البته اگه شایعه باز نباشه و دوتا گزینه نهایی سیموس کولمن و ناتالی کلاین هستن که هرکدوم رو بگیرن عالین.
بنظر من اگه ما قرار باشه 4 دفاعه بازی کنیم با توجه به کیفیت بازیکنهای دفاعیمون، حتما باید با دو هافبک دفاعی بازی کنیم و بیخیال بازی با 2 مهاجم بشیم یعنی 4231 بازی کنیم. کریک و بلیند یا هررا کنار هم بازی کنن تا ضعف خط دفاعی رو هم پوشش بدن. جلوی این دونفر ترکیب دی ماریا، رونی و ماتا استفاده بشه که عدنان آلترناتیو باشه و خط حمله هم از یک مهاجم استفاده بشه.
از یک لحاظ درست هستش و از طرف دیگه نادرست...
بله دفاعهای میانی مورد اطمینانی نداریم، و هافبک ها آنچنان به دفاع کمک نمیکنن ولی در حال حاضر ما وینگ بک های زیادی تو تیم داریم(والنسیا، رافائل، شاو و روخو و جونز رو هم حتی میتونیم تو این پستها بکار ببریم، بگذریم از اینکه یانگ هم تو این پست خیلی خوب جواب داده، در مورد دفاع میانی هم باید بگم که اوانز و بلکت و مک نر و اسمالینگ رو داریم که روخو و جونز هم میتونن تو این پست بازی کنن، حالا دفاعهای میانی احتیاجی به تاپ بودن ندارن، فقط باید باهم هماهنگ باشن که فکر میکنم اسمالینگ و جونز و یا روخو و حتی مک نر به راحتی میتونن این پست رو بگیرن...
حالا اصل قضیه اینه که تیم ما الان که داره با این ترکیب به اصطلاح خوب برای دفاع کردن بازی میکنه، آیا تیم نتیجه ای گرفته از دفاعش؟؟؟؟ یا فقط بخاطر اشتباهات دفاع ها فقط زجر کشیدیم تو این بازیها؟؟؟ چه دلیلی داره وقتی نتونسته هیچ نتیجه ای بگیره از این وضعیت دفاع، هنوز روی اون تاکید کنیم؟؟؟؟
اگه دفاع نمیتونی بکنی، حداقل حمله رو انجام میدی که نتیجه رو از دست ندی...
بحث هافبک هارو هم قبول ندارم دیگه، الان بازی ماتارو نگاه کنی میبینی که خیلی نسبت به گذشته عوض شده و درگیر بازی میکنه و تکل هم میزنه!!!!!
مگه ما بازی قبلی رو چطور بردیم؟ مگه درگیر بودن فلینی نبود که توپ رو برای گرفت و خودش گل رو هم زد؟؟؟؟
بلیند مگه در اصل یک دفاع کناری نبود؟؟؟؟
پس هافبکهامون هم تقریبا کار دفاع رو دارن انجام میدن، بلیند جلوی دفاع ها بازی میکنه(نه هافبک هستش و نه مدافع) حتی اگه دقت کنیم میبینیم که وقتی تیم 2-4-4 بازی کنه بهترین ترکیب از نظر من مک نر و اسمالینگ دفاعهای میانی و جونز وینگ بک راست و شاو وینگ بک چپ و فلینی و هررا هافبک های میانی(کریک و بلیند هم میتونن جایگزین اینها باشن) و ماتا هافبک چپ و دیماریا هافبک راست(توجه کنید که حتما هافبکها نباید سر جاشون ثابت باشن و والنسیا و یانوزای و رافائل و یانگ هم میتونن بعنوان جایگزین این بازیکنها باشن) رونی پشت سر مهاجم نوک(RVP یا El Tiger) همون جایی که باید بازی کنه...
این بهترین ترکیب برای تیم ما میتونه باشه، البته با توجه به بازیهای مختلف این ترکیب ها میتونه عوض بشه...
مثلا اگه تیم به فکر حمله باشه فقط، میشه فلینی رو از زمین بیرون اورد و هررا و بلیند یا کریک تو زمین باشن و ترکیب بشه 2-2-2-4 و یا 2-1-3-4 بازی کرد که با توجه به بازیکنهایی که ما داریم هم خیلی جواب میده، دفاع هارو همون شکل قبلی فرض کن و هررا و بلیند و دیماریا(کریک و فلینی هم میتونن بازی کنن برای دفاعی تر کردن تیم) رو هافبک فرض کن و ماتارو پشت رونی و فن پرسی(فالکائو) که این یکی واقعا تیم رو میتونه نجات بده تو هر بازی که خیلی شبیه 2-4-4 لوزی هستش ولی دفاعی تر هستش...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سیتی تا الان 2 0 تو زمین خودش به ارسنال باخته.
فاصله با سیتی کم شد اما با ارسنال هم کم شد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حالا یه بحثی هست که تمام دنیا میدونن دیگه فوتبال اونقدر پیشرفت کرده که دیگه چیزی بعنوان ترکیب وجود نداره و سبک بازی بازیکنها ترکیب رو میسازه، یعنی تو زمانهای مختلف بازی حرکت بازیکنها ترکیب تیم رو میسازه، ولی وقتی 3تا دفاع ثابت داشته باشیم اون عقب دیگه همچین تغییری تو زمین امکان نداره اتفاق بیوفته...
نرمال ترین ترکیب داشتن 2 دفاع میانی و دو دفاع کناری هستش که قدرت حمل توپ رو داشته باشن که هنگام حمله به تیم اضافه بشن، ولی تیم ما با س دفاع میانی میاد تو زمین و همیشه از نظر بازیکن اون جلو کم میاره و نصف بیشتر پاس هاش رو به عقب و تو دفاع هستش...
اینها چیزایی هستش که فن خال نمیفهمه و هیچ وقت هم نخواهد فهمید، آخر مربیگریش هستش دیگه...

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
حالا یه بحثی هست که تمام دنیا میدونن دیگه فوتبال اونقدر پیشرفت کرده که دیگه چیزی بعنوان ترکیب وجود نداره و سبک بازی بازیکنها ترکیب رو میسازه، یعنی تو زمانهای مختلف بازی حرکت بازیکنها ترکیب تیم رو میسازه، ولی وقتی 3تا دفاع ثابت داشته باشیم اون عقب دیگه همچین تغییری تو زمین امکان نداره اتفاق بیوفته...
نرمال ترین ترکیب داشتن 2 دفاع میانی و دو دفاع کناری هستش که قدرت حمل توپ رو داشته باشن که هنگام حمله به تیم اضافه بشن، ولی تیم ما با س دفاع میانی میاد تو زمین و همیشه از نظر بازیکن اون جلو کم میاره و نصف بیشتر پاس هاش رو به عقب و تو دفاع هستش...
اینها چیزایی هستش که فن خال نمیفهمه و هیچ وقت هم نخواهد فهمید، آخر مربیگریش هستش دیگه...
7 نفر جلو هستند تو 3-5-2؛ چجوری کم میارین؟ :D
این سیستم، سیستم Favorite علیفر هست، هر وقت شرطی میزنیم همین سیستم رو میچینه؛ به دفاع خطی اعتقاد نداره، فقط پوششی :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
7 نفر جلو هستند تو 3-5-2؛ چجوری کم میارین؟ :D
این سیستم، سیستم Favorite علیفر هست، هر وقت شرطی میزنیم همین سیستم رو میچینه؛ به دفاع خطی اعتقاد نداره، فقط پوششی :D
تو 2-4-4 اگه تیم تو حمله باشه تا 8 نفر جلو میتونن باشن...
تازه قضیه این هستش که تو همون 2-5-3 هم 7 نفر جلو نیستن و فقط ماتا و رونی و دیماریا و مهاجم و اگه فلینی بیاد تو زمین یا هررا که میشن 5 نفر!!!!
بازیهای تیم رو نگاه کنی، بلیند یا کریک از نیمه جلوتر نمیان و وینگرهای ما هم فقط تو بخش دفاع وجود دارن و حمله کاملا تعطیل هستش...
در حقیقت ما 2-3-5 بازی میکنیم...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یکی از معدود دفعاتی که از برد ارسنال خوشحال شدم

کاملا به نفع ما شد !
قهرمانی که میتونستیم بهش برسیم به لطف شاهکارای سرمربی تو دو هفته اول ژانویه مالیده شد رفت! حالا باید به جایگاهی دومی چشم بدوزیم.
اینکه تیم بخواد به سومی یا چهارمی بسنده کنه افتضاحه! باید جاه طلب باشن تا بتونن به موفقیت برسن. هدفشون باید بزرگتر از چهارمی باشه وگرنه همینم نمیتونیم کسب کنیم!

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468

کاملا به نفع ما شد !
قهرمانی که میتونستیم بهش برسیم به لطف شاهکارای سرمربی تو دو هفته اول ژانویه مالیده شد رفت! حالا باید به جایگاهی دومی چشم بدوزیم.
اینکه تیم بخواد به سومی یا چهارمی بسنده کنه افتضاحه! باید جاه طلب باشن تا بتونن به موفقیت برسن. هدفشون باید بزرگتر از چهارمی باشه وگرنه همینم نمیتونیم کسب کنیم!
خو اگه بتونين از سيتى برين بالا که چلسى رو بزنين قهرمانين مهندس!

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
چطور این نتیجه گیری رو کردید؟!
میشه توضیح بدید؟
اون ديگه پيچيدست,
شما از سيتى پيشى بگيرين و چلسى رو هم ببرين اگه قهرمان نشدين خودم ميرم با اتحاديه صحبت مى کنم جامو بدن بهتون.

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
اون ديگه پيچيدست,
شما از سيتى پيشى بگيرين و چلسى رو هم ببرين اگه قهرمان نشدين خودم ميرم با اتحاديه صحبت مى کنم جامو بدن بهتون.
آهان پس حدس زدید!
آخه جوری دوست ما رو مهندس خطاب کردید که احساس کردم یه چیز واضح و بدیهی این وسط بوده که بنده و ایشون متوجه نشدیم!

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
آهان پس حدس زدید!
آخه جوری دوست ما رو مهندس خطاب کردید که احساس کردم یه چیز واضح و بدیهی این وسط بوده که بنده و ایشون متوجه نشدیم!
نه حدس نزدم عزيز, آناليز کردم بازى هاتون تا اخر فصل رو.
کسى که در حال تحصيل در مقطع کارشناسى هست رو بهش ميگن مهندس, افشين هم از اين قضيه مستثنى نيست.
بدشانسى اى هم که ارسنال و منچستر اوردن اينه که اين هفته اف اى کاپ هست و منچستر سيتى تو ليگ بازى نمي کنه.

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
نه حدس نزدم عزيز, آناليز کردم بازى هاتون تا اخر فصل رو.
کسى که در حال تحصيل در مقطع کارشناسى هست رو بهش ميگن مهندس, افشين هم از اين قضيه مستثنى نيست.
بدشانسى اى هم که ارسنال و منچستر اوردن اينه که اين هفته اف اى کاپ هست و منچستر سيتى تو ليگ بازى نمي کنه.
پس این مهندس واقعی بود:)
بنظر من تا اواخر فصل چلسی فاصله امتیازیش رو با تیم دوم زیادتر هم میکنه پس نمیشه امید زیادی داشت که حتی اگر ما به سیتی برسیم با یه برد مستقیم مقابل چلسی قهرمان بشیم.
از طرفی در جریان مشکلات منچستر هستید که. با این نتایجی که آرسنال داره میگیره متاسفانه من شانس رسیدن آرسنال به سیتی رو بیشتر از یونایتد میدونم!
نظم تیمی آرسنال تو بازی امشب واقعا مثال زدنی بود. معلومه که تیمشون نسبت به اوایل فصل واقعا پیشرفت داشته. چیزی که تو تیم ما متاسفانه اصلا مشهود نیست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کاملا به نفع ما شد !
افشین جان، خیلی خوش خیالی!!!!!!!!:D:D:D:D:D
من یکی که از همین چهارم شدن هم نا امید هستم!!!!

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
پس این مهندس واقعی بود:)
بنظر من تا اواخر فصل چلسی فاصله امتیازیش رو با تیم دوم زیادتر هم میکنه پس نمیشه امید زیادی داشت که حتی اگر ما به سیتی برسیم با یه برد مستقیم مقابل چلسی قهرمان بشیم.
از طرفی در جریان مشکلات منچستر هستید که. با این نتایجی که آرسنال داره میگیره متاسفانه من شانس رسیدن آرسنال به سیتی رو بیشتر از یونایتد میدونم!
نظم تیمی آرسنال تو بازی امشب واقعا مثال زدنی بود. معلومه که تیمشون نسبت به اوایل فصل واقعا پیشرفت داشته. چیزی که تو تیم ما متاسفانه اصلا مشهود نیست.
سيتى 50 درصدش توره هست, با توجه به اينکه گروه ساحل عاج سخته نسبتا, اگر خوش شانس باشن و ساحل عاج تو گروه حذف شه ممکنه توره به بازى با چلسى برسه, در غير اينصورت چلسى نود درصد شانس پيروزى داره.
دو بازى بعد چلسى هم بنظرم سخت هست. با ويلا تو ويلاپارک و با اورتون تو استمفورد؛ چلسى امتياز به اندازه کافى از دست ميده تو اين نيم فصل. بستگى داره به باقى تيمهاى مدعى, اگه بتونن بازى هاى بزرگ رو ببرن ميتونن قهرمانى رو از چلسى بگيرن بنظرم.

babelirani

Registered User
لایک‌ها
127
سيتى 50 درصدش توره هست, با توجه به اينکه گروه ساحل عاج سخته نسبتا, اگر خوش شانس باشن و ساحل عاج تو گروه حذف شه ممکنه توره به بازى با چلسى برسه, در غير اينصورت چلسى نود درصد شانس پيروزى داره.
دو بازى بعد چلسى هم بنظرم سخت هست. با ويلا تو ويلاپارک و با اورتون تو استمفورد؛ چلسى امتياز به اندازه کافى از دست ميده تو اين نيم فصل. بستگى داره به باقى تيمهاى مدعى, اگه بتونن بازى هاى بزرگ رو ببرن ميتونن قهرمانى رو از چلسى بگيرن بنظرم.
واقعا تخیل خیلی بازی دارید

بالا