• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببینید مشکل تیم ما خیلی واضح هستش، اگه ما بخوایم با ترکیب 2-5-3 بازی کنیم حتی اونی که تا حالا فوتبال بازی نکرده میفهمه که احتیاج به وینگر درسته حسابی داره این ترکیب...
ولی تیم ما سمت راستش که تعطیله!!!! والنسیا در حد جک هم نیست و رافائل هم همش مصدوم بوده یا روی فرم نبوده، سمت چپ تمام امیدمون به این پسر شاو بود که اون همش مصدوم بوده و بازیهایی هم که اومده کاری بخواد بکنه بخاطر ترکیب مسخره سرمربی، هافبک ها اونقدر کم هستن که نمیتونن به کناره ها کمک بکنن اصلا و تا این وینگرها با یه بازیکن روبرو میشن یا توپ رو از دست میدن یا پاس رو به عقب میدن!!! یا یه کسی پیدا میشه که اسمش یانگ هستش و نمیدونم که کی این ایده رو به ونگال داده، ولی هر کی بوده خدا امواتش رو بیامرزه که گفته یانگ رو سمت چپ بازی بده که احتیاجی به نفوذ نداشته باشه و توپ رو بیاره روی پای راستش و سانتر کنه!!!!!!!!(که واسه ما خیلی جواب داده تو چند بازی که بوده!!!)
دیماریا؟؟؟؟ این پسر نمیتونه یک سمت قفل بشه و باید آزاد باشه تا بتونه از هر جایی که خواست نفوذ کنه، ولی باز هم به مرحمت مربی با فهم، انگار که داره Eleven بازی میکنه به بازیکن میگه که تو سمت راست و فلانی سمت چپ، اصلا از جاتون تکون نخورید ها، که شاید یکی از مدافع ها یه پاس بلند تو ضدحمله واستون بفرسته، شاید هم رونی که عقب اومده باشه این کار رو بکنه، و گرنه که هافبکهای دیگه ما که از این عرضه ها ندارن تازه اگر تیم روبروی ما خواست حمله کنه(که هیچ وقت اتفاق نمیوفته)...
حالا بریم سر ترکیب خط میانی و حمله تیم که پر شده از چپ پا، شما ببینید تو هر بازی چند بار اتفاق میوفته که بازیکنایی مثل ماتا، دیماریا، بلیند و RVP صاحب توپ میشن و در موقعیت ضربه به سمت دروازه قرار میگیرن ولی بخاطر اینکه چپ پا هستن باید توپ رو بیارن رو پای راستشون یا پاس بدن به یکی دیگه که اون یکی دیگه فقط میتونه رونی باشه اون جلو، چون بقیه هم چپ پا هستن...
حالا شما به من بگید آیا عملکرد یه مربی رو از روی چیش میسنجن؟ اگه نصف این ایراداتی که من از یه این تیم گرفتم رو قبول کنید، پس این تیم در حد یک تیم درجه دو اروپا هم نیست...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
واقعا عحیبه برام این حرفا !
فشاری که روی مویس بود رویه هیچ مربی تو 10 سالِ اخیر لیگ برتر نبوده !
مویس یه تیم واقعا درجه 2 که فقط قهرمان کردنش از فرگی بر میومد و نه مورینیو و نه گوآردیولا حتی می تونستند این تیم رو یک لحظه تحمل کنند !
یه تیمِ درجه 2 رو مویس گرفت و واقعا هم با اون فشاری که روش بود بنظرم نسبت به ون خال خیلی خیلی بهتر کار کرد تا اینجا
ون خال یه تیم کامل واقعا کامل و با هر مهره ای رو در اختیار داره هر کی رو خواستن براش خریدن و یه دخیایِ در اوج هم در اختیار داره ! تازه هیج فشاری رو ون خال نیست !با این که امتیازش با مویس تو همین مقطع مساوی هست ولی شما مقایسه کنید با پارسال ! الآن اصلا فشاری رو ون خال هست ؟تازهِ تیم مویس تو لیگ قهرمانان هم حضور داشت و برنامش واقعا سنگین بود ولی این منچستر که از اتحادیه هم مون اولش 4 تا خورد و حذف شد کلا هفته ای 1 بازی می کنه ولی بازم وضعش اینه !

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
a9a6fed891d00ed1f2e1b47655f11bd0.jpg
خیلی زشته!!!!!
مطمئنی که واقعیه؟

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مویس یه تیم قهرمان با روحیه و چمپیونزی رو تحویل گرفت
فنخال چی یه تیم رده دومی جدول بی روحیه بی انگیزه رو بش دادان
دوستان کم لطفی نکنن اینارو ببینن
بعد بیاین مویس رو با فنخال مقایسه کنید
و این تیم متوسط در شان و اندازه ی فنخال نیست
کاش به چند ماه قبل روجوع کنید و هلند فنخال رو ی دید بزنید
در حضور فرانسه ایتالیا اسپانیا برزیل سومی رو کسب کرد
اگا این جوری باشه
فیل بزرگ ک الان باس خودکشی بکنه جای زندگی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
خب اول از همه اینو بگم که اون روحیه ای شما میگی فقط و فقط مربوط به حضور شخص فرگوسن بود! وگرنه زمان فرگی هم همه میدونستیم که چه بازیکنای بیخودی داریم!
این از مورد اول !
فن خال بودجه ای رو در اختیار داشت که تو تاریخ یونایتد بی سابقه بود! تیمش فقط یک فصل از قهرمانی دور شده بود.در مورد بچه های دبستانی که صحبت نمیکنیم! داریم راجبه بازیکنای حرفه ای حرف میزنیم! دی ماریا از تیم قهرمان چمپیونز لیگ اومده بود. اون چرا افت کرد؟
چلسی هم چندین فصله که از قهرمانی دوره ولی مورینیو با برگشتش یه تیمی ساخته که شخصیت قهرمانی داره!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوست عزیز اگه تغییر سیستم ب این راحتی بود ک الان بارسلونا چند سال بعد رفتن گواردیولا باس کلا از تیکی تاکا یه درصد استفاده نمیکرد
تازه الان هم بیشترین پاس رو تو اروپا بارسلونا داره این تیم هنوز نتونسته سایه بازی پ پ رو از رو سرش کم کن ه اونم چی با تغییر سه تا مربی
تازه اگه این سیستم 3 5 2 ب یه وینگر خوب احتیاج داره سیستم 4 3 3 به یه تیم کامل و پر از ستاره نیازه داره
فنخال م داره با داشته هاش تیم رو میچینه ن چیزه دیگه ای
هر سیستم دیگه تو این من یو پیاده کنی همینه تازه این خوبش ه
تا بازیکن جدبد نگیره تو نقل انتقالات اوضاع همینه ...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
خب اول از همه اینو بگم که اون روحیه ای شما میگی فقط و فقط مربوط به حضور شخص فرگوسن بود! وگرنه زمان فرگی هم همه میدونستیم که چه بازیکنای بیخودی داریم!
این از مورد اول !
فن خال بودجه ای رو در اختیار داشت که تو تاریخ یونایتد بی سابقه بود! تیمش فقط یک فصل از قهرمانی دور شده بود.در مورد بچه های دبستانی که صحبت نمیکنیم! داریم راجبه بازیکنای حرفه ای حرف میزنیم! دی ماریا از تیم قهرمان چمپیونز لیگ اومده بود. اون چرا افت کرد؟
چلسی هم چندین فصله که از قهرمانی دوره ولی مورینیو با برگشتش یه تیمی ساخته که شخصیت قهرمانی داره!
مثلا یه 5 تا خرید تاپ رو ک میتونستن تو تابستون انجام بدن رو شما اسم ببرید بنده قانع میشم
تاپ ه نا اینده داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوست عزیز اگه تغییر سیستم ب این راحتی بود ک الان بارسلونا چند سال بعد رفتن گواردیولا باس کلا از تیکی تاکا یه درصد استفاده نمیکرد
تازه الان هم بیشترین پاس رو تو اروپا بارسلونا داره این تیم هنوز نتونسته سایه بازی پ پ رو از رو سرش کم کن ه اونم چی با تغییر سه تا مربی
تازه اگه این سیستم 3 5 2 ب یه وینگر خوب احتیاج داره سیستم 4 3 3 به یه تیم کامل و پر از ستاره نیازه داره
درسته تغییر ترکیب فرصت احتیاج داره ولی پپ تغییر تاکتیک بارسارو تو 2-1 سال انجام نداد...(خوب البته دلیلش بازیکنهای تاپی بود که داشت)
و باید گفت که بارسا اصلا نخواسته تغییر ترکیب بده، اوردن دستیار پپ یعنی اون مرحوم و مارتینو کاملا ثابت میکنه این قضیه رو...
خوب خدا خیرت بده، پس شما هم بطور کامل میفهمی که وینگر احتیاج هستش دیگه؟ پس چرا پیله کرده به خریدهای چرت و هیچ کاری نمیکنه برای رفع مشکلش؟؟؟
فکر میکنم رویس و کوادرادو کاملا در دسترس باشن...
داشته های فن خال خیلی خیلی بیشتر و بهتر از مویس هستن!!!!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مثلا یه 5 تا خرید تاپ رو ک میتونستن تو تابستون انجام بدن رو شما اسم ببرید بنده قانع میشم
تاپ ه نا اینده داره

هوملز -شاو (که البته این خرید اصلا مربوط به فن خال نیست! تیم خیلی وقت بود که میخواستش) - تونی کروس ( و یا کوکه) - دی وریج - گریزمان

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

بارسا هم اشتباه یونایتد رو کرد و مربی های نادرستی انتخاب کرد!

فکر کنم دوستان بارسایی هم این موضوع رو تایید کنن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هوملز -شاو (که البته این خرید اصلا مربوط به فن خال نیست! تیم خیلی وقت بود که میخواستش) - تونی کروس ( و یا کوکه) - دی وریج - گریزمان
با همه کاملا موافقم به غیر هوملز...
کوکه و کروز و گریزمان خیلی به تیم ما میتونستن کمک کنن... ولی خوب نمیومدن به همین راحتی...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با همه کاملا موافقم به غیر هوملز...
کوکه و کروز و گریزمان خیلی به تیم ما میتونستن کمک کنن... ولی خوب نمیومدن به همین راحتی...

کروس و گریزمان خیلی مفت و راحت رفتن رئال و بارسا! از لحاظ مبلغ پرداختی به باشگاهاشون میگم
در مورد اومدن خودشونم همین باجی که به بازیکنای فعلی دادن به اونا هم می دادن با کله میومدن!
هوملز هم من منظورم هوملز فصل پیش بود چون ایشون گفتن بازیکنایی که تابستون میتونستن بخرن

کوکه و کروس هم در فاز تهاجمی عالین هم دفاعی هافبک هایی که ما واقعا نیاز داشتیم

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
تونی کروس منچستر ؟
خدا خیرت بده اون تو بایرن مونیخ م بود گفته بود به هاینکس که ارزوم بازی تو مادریده
کوکه ک اعلام کرد هیجا نمیرم و اینجا خیلی خوشحال م
وریج تاپ ؟
و گریزمانرو نمیدونم
تو جام جهانی خامس عشق مادرید
سوارس عشق بارسلونا
لواندوفسکی به عشق پدرش بایرن مونیخ
کاستا چلسی

دیگه یه سانچز با مانزوکیچ بود ک اونام رفتن جاش دیماریا و ال تایگر اوردن
اما اونا خوب جواب پس دادن اینا نه
داداش منچیتر تو تابستون اگه هرچه قدر خرج کنه کم میتونه با این شرایط یکی مثل پوگبا رویس رو جذب کن ه تا غول ای مادریدی پاریسی و لندنی وایسادن
پس فنخال عملا دسش از ستاره خریدن با این اوضاع کوتاه تا موقعی تو چمپیونز باشه و البته مدعی
و پول تو این انتقالات تاپ بی ارزش ترین مهرس
چون همه این باشگاه ها اندازه ی من یو پول دارن

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
تونی کروس منچستر ؟
خدا خیرت بده اون تو بایرن مونیخ م بود گفته بود به هاینکس که ارزوم بازی تو مادریده
کوکه ک اعلام کرد هیجا نمیرم و اینجا خیلی خوشحال م
وریج تاپ ؟
و گریزمانرو نمیدونم
تو جام جهانی خامس عشق مادرید
سوارس عشق بارسلونا
لواندوفسکی به عشق پدرش بایرن مونیخ
کاستا چلسی

دیگه یه سانچز با مانزوکیچ بود ک اونام رفتن جاش دیماریا و ال تایگر اوردن
اما اونا خوب جواب پس دادن اینا نه
داداش منچیتر تو تابستون اگه هرچه قدر خرج کنه کم میتونه با این شرایط یکی مثل پوگبا رویس رو جذب کن ه تا غول ای مادریدی پاریسی و لندنی وایسادن
پس فنخال عملا دسش از ستاره خریدن با این اوضاع کوتاه تا موقعی تو چمپیونز باشه و البته مدعی
و پول تو این انتقالات تاپ بی ارزش ترین مهرس
چون همه این باشگاه ها اندازه ی من یو پول دارن

ارزو و علاقه!؟ بیخیال ! شوخی میکنی؟ به نظرت تو فوتبال الان اینجور چیزا مهمه!؟
راستش زیاد متوجه نشدم چی نوشتی (احتمالا بخاطر اینکه با گوشی اومدی درسته؟) ولی خب وقتی دی ماریا رو تونستن با این شرایط بخرن پس بقیه رو هم میتونن!
دی ماریا هم علنا خودش گفت بخاطر پول اومده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نه عزیز، هیچ کدوم از باشگاهها به غیر مادرید به اندازه منچستر نمیتونه خرج بکنه، اون هم دلیلش چیز دیگه هستش...
درآمد منچستر بخاطر فن های زیادش و قراردادهای جدید تبلیغاتی هستش، که خیر سر وودوارد هستش...
تمام باشگاههایی که اسم اوردی تو تابستونه مشکل خرج کردن داشتن و فیرپلی مالی اذیتشون میکرد(البته چلسی بیشتر درآمد داشت تا ضرر)
من بخوام به این لیست چندتای دیگه رو اضافه کنم که خیلی بیشتر به درد تیم ما میخوردن، رویس و کوادرادو و سیلوا و واران و گودین و بن عطیه...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ونگال یک مربیه که هنوز به سیستم های شناور فکر کنم اعتقادی نداره اون به بازیکنهای احتیاج داره که توی یک پست بهترین بشن و همونطور که همه میدونن توی سیستم 3 دفاعه ما به دوتا وینگر بسیار پر نفس و به خصوص احتیاج داریم و اصلاً این سیستم یکی از نقاط ضعفش هم همین بازیکن محوریش بود ولی خوب آقای بهترین مربی دنیا معتقد هستند که ما باید 3 دفاعه بازی کنیم و نفرات لازم رو نداریم من حرفم اینه اگر ما نفرات لازم رو نداریم پس اضافه کردن نفرات جدید از نون شب واجب تره اونوقت چطوریه که ما میریم والدز رو میخریم اونم تو نقطعه ایی که دخیا تو دراوزه کمترین نوسان رو داشته؟ یکی بیاد این منطق جذب والدز رو به من بگه؟؟مشخصاً فقط ونگال نیست که این وسط مشکل داره ولی اون با اصرار ورزیهای مسخره اش رو یک سیستم منسوخ بیشتر از هر کسی تو این مدت به تیم ضربه زده مویس هم آش دهن سوزی نبود که آدم براش نوستالژی بزنه ولی هر چی بود ادعاش نمیشد بهترین مربی تاریخه و قابل اخراج هم نیست...مثلاً فاز اینکه توی اون بازی قبلی فالکائو تو لیست 18 نفره نباشه و دی ماریا مهاجم باشه و رونی هافبک چی بود؟؟؟هیچ جوابی نمیشه به این فازها داد جز اینکه این آقا میخواد بگه که من خیلی باهوشم و با بقیه فرق دارم....خیلی جالب شده منچستر شده یک بابای پولدار که خسیس هم بوده ولی حالا برا عزیز دوردونه اش خرج میکنه اون هم به بدترین نحو پول و حروم میکنه آخر فصل مثلاً وودی مسی و رونالدو و رویس رو میخره بعد ونگال همشونو میچینه دفاع میگه تکونم نخورید....دی
ولی خداییش فصل قبل میگفتن دی ماریا و فالکائو میان منچستر کی باورش میشد اما حالا به حدی رسیده که اگر برن از تیم خیلی کسی ناراجت نمیشه چون کاری به اون صورت تو این مدت نکردن......

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حسین جان خرید والدز بنظر من چند دلیل داره: ۱- لیندگارد از نیمکت نشینی خسته شده بود و میخواست بره چون امسال حتی بازیهای اتحادیه که عملا همون اول تموم شد و جام حذفی هم فن خال بهش بازی نداد، از طرفی تیمهای بزرگ الان تقریبا دوتا دروازه بان قابل قبول دارن مثل بارسا و رئال ولی تفاوت دروازه بان اول و دوم یونایتد زیاد هستش- دخیا قراردادش رو تمدید نکرده و هممون میدونیم اگه تا تابستون تمدید نکنه شاید باشگاه مجبور بشه بفروشدش تا لااقل یک پولی بدست بیاره بجای اینکه تابستون سال بعدش بصورت آزاد تیم رو ترک کنه ۳- الان دروازه بان خوب مگه چندتا وجود داره؟ اومدیم دخیا تمدید نکرد و والدز رو هم باشگاه نمیگرفت اونوقت تابستون باید چکار میکرد؟ والدزی که قبل از مصدومیتش واقعا توی بارسا خوب کار کرده بود و مهمتر اینکه الان بازیکن آزاد بود و باشگاه هیچ پولی برای خریدش پرداخت نکرد.
هممون هم میدونیم که فن خال تاکید کرده که والدز دروازه بان دومه و خود والدز هم این موضوع رو پذیرفته، امیدواریم دخیا تمدید کنه و شاید با تمدید دخیا والدز رو تابستون فروختیم و یه درآمدی هم کسب کردیم!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان توجه کنن فن خال تیم رکورد شکن مویس رو تحویل گرفته بود. این موضوع که مویس تیمش مهره نداشت و خرج نکرده بود نسبت به امسال قبول ولی به هر حال تیم مویس با نتایج درخشانش و حذف از باشگاههای اروپا رسید به فن خال. اینکه بگیم بازیکنهای تاپ همشون رو میشه با پول و پرداخت حقوق بیشتر خرید اشتباهه بنظر من. بازیکنهای بزرگ دوست دارن تو رقابتهای بزرگ حضور داشته باشن و تیم ما این امتیاز مهم رو تابستون امسال نداشت. از طرفی با وضعی که منچستر گرفتارش شد پارسال بازیکنها میترسیدن بیان یونایتد چون ممکن بود به روند نزولیش ادامه بده. بنظر من اعتبار فنخال هم تا حدی تو خرید بازیکنها تاثیر داشت، از طرفی مجبور بودیم حقوق بیشتر هم بدیم یعنی به نوعی باج دادن به بازیکن که اینهم بخاطر وضعیت بد یونایتد در سال گذشته و عدم حضور در لیگ قهرمانان بودش. مگه مویس به بازیکنها باج نداد؟ قرارداد رونی بنظرتون یجور باج نبود؟ بنظر من مبلغ خرید بازیکنها منطقی بود و واقعا به قیمت زیاد خریداری نشدن مثلا دی ماریا رو پاریس میخواست با همین قیمت یا لوک شاو رو چلسی میخواست با همین قیمت و مو گفت حقوق درخواستیش زیاد بود.
این رو هم یادمون نره که از اول فصل چندتا بازی بوده که ما همه بازیکنهامون رو در اختیار داشته باشیم؟ خدایی بی انصافیه اگه به این موضوع توجه نکنیم که فن خال مجبور شده خیلی از بازیها به مک نیر و بلکت بازی بده که شاید هیچ مربی دیگه ای بهشون اعتماد نمیکرد.حالا چرا مثلا تابستون مدافع نخریدیم، خوب اصلا مدافع خوب در دسترس نبود و باشگاهها نمیفروختنش، دوما بازیکن خوب در انتخاب تیم جدیدش موثره مثلا بن عطیه رو اول رم گفت فروشی نیست و بعد خود بن عطیه گفت میخوام برم بایرن و رم مجبور شد بفروشدش. مگه پیشنهاد یونایتد به رم بر اساس رسانه های اون زمان کم بود تازه فن خال روخو و شاو و حتی بلیند رو خرید که خط دفاع رو تقویت کنه ولی نمیدونست کل خط دفاع یونایتد که معضله! فکر میکرد ایوانز و اسمالینگ و جونز و رافائل میتونن کمک کنن ولی حالا فهمیده بعضیهاشون بازیکن متوسطن و باید برن. تازه همینها هم که کلی مصدوم بودن و مک نیر و بلکت بازی میکردن.
منم منتقد ترکیب چیدن فن خال هستم و بنظرم این سیستم ۳۵۲ بدرد ما نمیخوره و فن خال داره روی این سیستم لجبازی میکنه ولی از اون طرف باید مصدومیتها، در اختیار نداشتن بازیکنها، عدم هماهنگی تیم با توجه به همون مصدومیتهای طولانی مدت و شرایط تیم در فصل گذشته رو هم در نظرداشت و بی انصافیه به این موارد فکر نکرد. فعلا هم که جایگاهمون بد نیست و هممون هم اول فصل هدف یونایتد رو واسه امسال حضور در لیگ قهرمانان درنظر گرفتیم و امیدواریم به این هدف برسیم.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چندتا از شایعات پررنگ امروز!
متاسفانه خیلی این خبر پیچیده که یونایتد موافقت کرده که هنریکوئز رو به دینامو بفروشه اونهم به مبلغ 1 میلیون یورو یا 780هزار پوند. خودمون 4 میلیون پوند خریده بودیمش!! از طرفی عملکرد خیلی خوبی هم داشته تو هر تیمی که قرضی بازی کرده! امیدوارم این خبر شایعه باشه.
امروز اکثریت سایتها دیبالا رو بهمون لینک کردن. مهاجم 21 ساله پالرمو که خیلی هم خواهان داره و قیمتش هم مثل اینکه 31 میلیون پوند هستش. اونجوری سایتها گفتن یونایتد داره بیخیال فالکائو میشه و میخواد دیبالا رو بخره. بنظر من فالکائو با روزهای اوجش خیلی فاصله داره و با توجه به مبلغ 40 میلیون پوندی خرید و حقوق هفتگی بالاش، خریدش کاملا یک ریسک هستش.
دومین بازیکنی که شدیدا بهمون لیتک شده مدافع ناراضی پاریس هستش یعنی مارکینیوش. قیمتش هم 30 میلیون پوند عنوان شده. کلا وسانه ها بیخیال هوملز و واران شزن و الان زارن روی لاپورته و مارکینیوش مانور میدن که البته بنظر من لاپورته و مارکینیوش هم در دسترس ترن و هم آینده دارن درست مثل واران.

بالا