• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
با لگ وحشتناک!!!!!!!
اصلا هیچی نمیبینم در حقیقت!!!!!!
اما دیگه بدتر با این حرفی که زدی، جلو همچین تیمی که ما به دفاع فکر نمیکنیم که بیایم 4تا دفاع میانی بزاریم تو زمین و تیم رو کم تعداد کنیم تو حمله، ما اگر هم میترسیم که ضدحمله گل بخوریم باید دفاع سرعتی(بازیکن سرعتی مثل شاو و والنسیا) تو زمین داشته باشیم که جا نمونه...
نمیدونم چرا نفرات دفاعی رو از اینا انتخاب کرده. شاید اونای دیگه شرایط بازی نداشتن. شاید هم بقول تو از بس احمقه ;)

اما موضوع اینه که همه دارن حمله میکنن. کمبریج هم غیرتی داره دفاع میکنه. دمشون گرم. استادیوم تا بیخ پره و این بدبختا شاید تا الان جلوی همچین تعداد جمعیتی بازی نکردن. یاد حرفای شاغلام میفتم در مورد فجر :general406:

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب نیمه اول تمام شد و من یک دقیقه درست هم نتونستم بازی رو ببینم

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خب نیمه اول تمام شد و من یک دقیقه درست هم نتونستم بازی رو ببینم
احساست رو درک میکنم مهرداد جان. وقتی سیستم میفته رو قطع و وصل، اعصاب واسه آدم نمیذاره. من که مجبورم اغلب بازی ها رو اینجوری ببینم. آخه (چی میگین شماها؟ قاشق چنگال؟) ندارم. یک امشب دارم مثل آدم بازی رو میبینم. جات خالی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
روی کنسول بازی می کنی؟ من همین امروز تریلر از گیم پلیش رو دیدم قشنگ بود خوشم اومد!
فقط PC!!!!!!!!:D:cool:
اگه Dead Island رو بازی کردی باید بگم که کپی برابر اصلش هستش و فقط Air Drop ها و جریان بازی هست که فرق کنه!!!!!!!
در کل تقریبا 70-60 درصدش رو رفتم و میخواستم امشب تمامش کنم که بازی منچستر نذاشت!!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چندین اشتباه و خراب کردن موقعیت دیگه تو این بازی از RVP... خواهشا اگه گل هم زد دوستان نپرن وسط بگن قاتل شیک پوش و کل موقعیتهایی که تو هر بازی داره خراب میکنه رو فراموش کنن(واقعا هتوز دارم فکر میکنم که چطور اون موقعیتهارو جلوی تاتنهام از دست داد!!!!!!)، اگه قرار باشه تو هر بازی 4 موقعیت خراب کنه تا روی پنجمیش به گل برسه که فرق مهاجم با دفاع آخر چیه؟؟؟
مهاجمهای ما خیلی ضعیف کار میکنن، شاید دلیلش اونطور که باید تغذیه بشن، نشدن ولی باز هم کم موقعیت از دست نمیدن...

بالا