• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فلچر به وست بروم پیوست با یه قرارداد 2/5 ساله و آپشن قابل تمدید به مدت یکسال.
اندرسون هم رفت که خودش یک خرید حساب میشه!
مثل اینکه یک مدافع از تیم بولتون به اسم اندی کلت بصورت قرضی تا آخر فصل گرفته شدکه به احتمال زیاد برای تیم رزروها بازی میکنه چون خیلی از بازیکنهای مازاد فروخته شدن. سیدو یانکو هم تا پایان فصل بصورت قرضی رفت بولتون.
دیگه اتفاق خاصی تو نقل و انتقالات نیفتاد. نفهمیدم قرارداد تام کلورلی چی شد! فروختنش یا آخر فصل بصورت بازیکن آزاد از تیم جدا میشه؟!
به هر حال از تابستون شاهد یک خونه تکونی اساسی بودیم که بنظر من همینکار هم خیلی خوب بوده و کم کم با بازیکنهای جدید و البته بازیکنهای آکادمیمون اگه از تیم جدا نشن!، جاهای خالی رو پر میکنیم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
قبلا یکی از دوستان یک لینک داده بود برای دانلود برنامه نود. که انگار دیگه به روز نمیشه.http://eirib.ir/navad/
کسی جای دیگه‌ای رو سراغ داره که بشه نود رو دانلود کرد؟
ببخشید، اینجا جاش نبود اما چه کنم، رفقام اینجان ;)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مثل اینکه جسی لینگارد هم قرضی رفته دربی کانتی.
پ.ن: علی آقا من سرچ کردم ولی به نتیجه ای برای دانلود برنامه 90نرسیدم. بصورت مجزا توی سایت طرفداری هستش ولی کلش یکجا رو ندیدم.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
قبلا یکی از دوستان یک لینک داده بود برای دانلود برنامه نود. که انگار دیگه به روز نمیشه.http://eirib.ir/navad/
کسی جای دیگه‌ای رو سراغ داره که بشه نود رو دانلود کرد؟
ببخشید، اینجا جاش نبود اما چه کنم، رفقام اینجان ;)
90tv3.ir مرتب میزاره! اما پولی هست!:general504:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب خدارو شکر که هوملز رو نگرفتیم، شاید تابستون گزینه های بهتری پیدا بشه و بیخیال این هوملز بشن...این هم گفته های هارگریوز در مورد هوملز:
http://www.goal.com/en/news/11/tran...rgreaves-warns-manchester-united?ICID=HP_BN_2
از رفتن لینگارد ناراحت شدم و واسم جالبه که نصف بیشتر بازیکنهای آماتور و جوونی که امسال به تیم اضافه شدن رو رد کردیم از اول فصل تا الان(قرضی یا دائمی) اصلا با همچین قضیه نمیسازم، فن خال داره پایه های تیم رو نابود میکنه...
خونه تکونی واسه نون خورهای اضافی خوب هستش ولی این جوونهارو رد کردن خیلی اشتباه هستش...

Last edited:

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
منچستریونایتد قراردادی به صورت قرضی با اندی کلت امضا کرد و برای هزینه این قرارداد سیدی یانکو را با شرایط کاملا برابر و یکسان به بولتون فرستاد.

کلت به تازگی از تیم پلی موث آرجایل که با قراردادی قرضی به مدت ۳ ماه در آنجا بود بازگشت , ۱۵ بازی انجام داد و در طول حضورش در لیگ دو یک گل به ثمر رساند.

این مدافع ۲۱ ساله محصول آکادمی جوانان بولتون است و , تا به امروز , ۴ بازی برای واندرز انجام داده است.

در ضمن , یانکو , در سال ۲۰۱۳ به یونایتد پیوست و تنها یک بار و آن هم در شکست تحقیرآمیز اوایل فصل در جام اتحادیه برای یونایتد بازی کرد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
منطقی نبود خرید بزرگ تو ژانویه، کسی هم نبود که به درد ما بخوره، نهایت میشه گفت کوادرادو!
استروتمن که فوتبالش رسماً به جوکار رفت و شانس اوردیم نخریدیمش، تو پست هایی هم که ما بازیکن لازم داشتیم بازیکن مطرحی در دسترس نبود.
به نظرم خرید نکردن خیلی بهتره از چند تا پَنیک بای تو ددلاین دی که آخرش بخوایم پشیمون شیم.
با همین تیم میتونیم سهمیه بگیریم، باقیش هم بمونه واسه تابستون...:)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان به بازیکنهایی که فروختیم توجه کنین، بنظرتون واقعا اینها میتونستن به پیشرفت تیممون کمک کنن؟؟ لازم به ذکره که بازیکنهای به درد بخور آکادمیمون رو نفروختیم و ی هنوز توی تی رزروها هستن و یا بصورت قرضی به تیم دیگه ای منتقل شدن. چندتا فروش بد داشتیم؟ بنظر من فقط فروش مایکل کین اشتباه بود که اونهم چندباری که فرصت بازی پیدا کرد کم سوتی نداد ولی من حدس میزنم آینده خوبی داشته باشه.
حتی زاها هم که خودم خیلی فکر میکردم آینده دار هست هم نتونست خودش رو ثابت کنه. درسته تو تیم یونایتد بهش فرصت بازی خیلی کم رسید ولی تو تیم قبلی خودش یعنی کریستال پالاس هم تا الان درخشش خاصی رو مجددا از خودش نشون نداده و واقعا آیندش معلوم نیست. البته بنظرم خوب میبود که تو قراردادش بند بازخرید مجدد رو ذکر کرده باشن که فکر نمیکنم همچین کاری کرده باشن.
یه نگاه به جدا شده ها بندازیم بد نیست، البته تا جایی که حافظه من یاری میکنه: چیچا رفت رئال که از نیمکت نشینی اینجا خسته شده بود که اونجا هم نیمکت نشین شده و بنظر من اگه بتونیم خوب بفروشیمش برد کردیم. نانی واضحا افت کرده بود که امسال تو لیسبون احیا شده و سال دیگه یا برمیگرده که بنظر من چیزی کمتر از کوادرادو نداره و یا با این پیشرفتش افزایش قیمت پیدا کرده و از طرفی با دادن نانی تونستیم روخو رو بگیریم که یکی از بهترین مدافعان لیگ جزیره بوده تا اینجا پس در هر صورت انتقال قرضی نانی خیلی خوب بود. ولبک رو فروختیم که از نیکت نشینی و بازی در کناره ها ناراحت بود و الان هم تو آرسنال با توجه به درخشش ژیرو بنظر من باز توی کناره ها به بازی گرفته میشه و البته طرفداران آرسنال همچنان خواهان خرید یک مهاجم تمام کننده واسه تیمشون هستن. به هر حال ولبک ممکنه پیشرفت کنه ولی وقتی خودش نمیخواست بمونه که نمیه به زور نگهش داشت. به قیمت منطقی هم فروختیمش و از طرفی به قول ونگر یک بازیکن در قبال خرید فن پرسی به آرسنال بدهکار بودیم که بهشون دادیم و دهن بعضی از هواداران بدون منطق آرسنال رو بستیم.(البته جسارت به همه طرفدارهای آرسنال نباشه ولی واقعا بعضیهاشون بعد از خرید فن پرسی کلی بهش بی احترامی کردن)
زاها که واضحا افت وحشتناکی داشت حالا به هر دلیلی و تو نیم فصلی هم که به پالاس قرضی دادیمش هم نتونست خودش رو نشون بده و نگه داشتنش ریسک بود که آیا جواب بده آیا نده. من موافق فروشش بودم البته با بند بازخرید چون هنوز احساسم میگه ممکنه یچیزی بشه این پسر!
مایکل کین چندبار فرصت بازی پیدا کرد ولی نتونست خودش رو نشون بده و فروخته شد. بلکت و مک نیر از فرصتی که بهشون دادن استفاده کردن ولی کین و تورپ نه! از همه بیشتر فکر میکنم فروش کین اشتباه بوده چون توی بارنلی خوب کار کرده.
هنریکوئز قرض داده شد تا پیشرفت کنه که عملکردش هم بد نبوده ولی با وجود ویلسون احتمالا کمتر بهش بازی میرسید پس انتقالش کار درستی بوده. یوقت صحبتهایی از فروشش هم بود ولی سایت رسمی باشگاه تایید نکرده تا اونجایی من میدونم.
مارنیک ورمیجل با 23 سال سن نتونست خودش رو ثابت کنه و فروخته شد. بن پیرسون که دوسش دارم قرضی رفته تا فرصت بازی پیدا کنه. سیدو یانکو به همین ترتیب. بن آموس و جانستون هم قرضی رفتن که بنظر من با لیندگارد هرسه فروخته میشن یا بصورت آزاد از تیم جدا میشن! جسی لینگارد مصدوم شد و الان قرضی رفت تا فرصت بازی پیدا کنه. نیک پاول هم قرضی رفت ولی نتونست خودش رو نشون بده و به باشگاه برگردونده شد و حالا نمیدونم باز قرضی رفت یا نه.
اندرسون رفتتتتتتت! باورتون میشه! تازه مثل اینکه 2/5 میلیون پوند از فروشش سود کردیم.
فلچر واقعا بعد از بیماریش افت کرده بود و به نفع خودش و باشگاه بود که بره، براش آرزوی موفقیت میکنم توی تیم جدیدش.
ویدا قبل از اومدن فن خال با اینتر توافق کرده بود. ریو افت کرده بود و پیشنهاد تمدید قرارداد بهش نشد. اورا اول قراردادش رو یکسال تمدید کرد و وقتی دید شاو رو خریدیم تصمیم گرفت بره.
چارلی اکانگامنه قبل از فن خال رفت چون قرارداد حرفه ای بهش پیشنهاد نشد و در نوع خودش جالب بود! به هر حال حتما دیدن به درد تیم اصلی نمیخوره و رفت و البته سال آخر حضورش جزو 3 بازیکن برتر تیم رزروها بود.
ویلیام کین هم قرضی رفت که فرصت بازی داشته باشه.
چندتا بازیکن جوون هم البته جذب آکادمی شد.
خوب دیگه حافظم یاری نمیکنه. همینها یادم مونده و بنظر من در کل توی فروش بازیکنهای اضافی بد کار نکردیم. فقط امیدوارم پریرا رو از دست ندیم و اگه فن خال بهش بازی بده فکر کنم قراداد جدید امضا کنه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
United: De Gea, McNair, Smalling, Evans, Rojo, Fellaini, Blind, Mata, Rooney, Di Maria, van Persie.
Subs: Jones, Falcao, Young, Herrera, Valencia, Valdes, Wilson.
ای بابا!
چه وضعشه آخه! دوباره اونز؟! 4 تا دفاعمون سنتر بکن الان کدوماشون قراره فول بک بازی کنن؟!:D
ای کاش هررا و وبلسون تو بودن!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شبکه ی ورزش که از قبل زده بودن جام حذفی ایتالیا , امیدم به شبکه ی 3 بود که اونم داره چرندیات پخش می کنه
ظاهرا امشب هم قراره تو کف بمونیم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان تو لینکی که میذارم چندتا لینک هست واسه دیدن بازی، بازی یونایتد رو پیدا کنید و هرلینکی با سرعت اینترنتتون متناسبه باهاش بازی رو ببینید:
http://varzeshitv.ir/جدول-پخش-زنده-فوتبال/

بالا