• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نتونستم بازی رو از اول ببینم. از دقیقهء 70 که گل‌ها زده شده بود رسیدم پای تلویزیون :(
نوشته هاتون رو خوندم. خدا رو شکر که اون همه هشدارهای "حالا ببینین کی دارم میگم" اشتباه از آب در اومد :general307:.
من که ندیدم بازی رو عملا. اون بیست دقیقه هم مردم و زنده شدم. اما تو همین مدت، من از تاثیر گذاری فلاینی تو برگشت دادن تمام توپ‌های هوایی کیف کردم. شاید وقتشه که بیش‌تر ببینیمش و ببینیم که چقدر دونده و فعاله. تمام مدت درگیر، و مثبت. من که خوشحالم چنین بازیکنی تو تیم‌مون داریم. :general609:
خدا کنه ماتا رو نگه دارن. با بازی امروزش، میشه گفت که به فرمش برگشته. و اگر این روند ادامه پیدا کنه، فصل آینده چه تیمی خواهد شد همین تیم. :cool:

نمی‌دونم تلویزیون خودمون چقدر صدای استادیوم رو پخش می‌کرد. تشویق لیورپولی‌ها وحشتناک بود. واقعا بازی تو همچین جوی، کار سختیه.
تبریک تبریک. به امید بردهای بعدی :D

پ.نپ تو ال کلاسیکو فرکانس صوتی سه برابر بود. اصلا صدا به صدا نمی‌رسید. وای چی میشد که ما هم چنین تماشاگرانی داشتیم. :oops: البته واضح و مبرهن است که ما بهترین تماشاگران دنیا را داریم. حالا چرا و با چه استدلالی؟ بماند :p

داریم منتها صدا و سیما صدا رو خیلی کم میکنه و سر بازی تیم های مورد علاقه خودشون جبران میکنن! مثلا دیروز نیمه اول تماشاگرای ما ترکوندن انفیلد رو

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بیاین در مورد بازی با سیتی حرف بزنیم

همونطور که مهدی گفت تیم مقابل لیورپول خیلی باز بود مخصوصا دفاع! مقابل تیمی مثل سیتی اینطوری باشیم 4 5 تا میخوریم
اگوئرو استرلینگ و استوریج نیست که انقدر راحت این فضا رو از دست بده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیاین در مورد بازی با سیتی حرف بزنیم

همونطور که مهدی گفت تیم مقابل لیورپول خیلی باز بود مخصوصا دفاع! مقابل تیمی مثل سیتی اینطوری باشیم 4 5 تا میخوریم
اگوئرو استرلینگ و استوریج نیست که انقدر راحت این فضا رو از دست بده
راستش از من میشنوی، این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست دیگه!!!!
سیتی که جریحی شده بعداز حذف از CL و تنها امیدش اینه که مارو بزنه و ما واسه اون چلسی رو بزنیم!!!!!!!!!!(البته شاید ما واسه خودمون هم که شده دنبال برد چلسی باشیم)
مشکل ما ضعف قدرت بدنی و دوندگی وسط میدون بود(چیزی که چند فصل باهاش مشکل داریم) که آقای فن خال اومدن و با ترکیبهای بسیار قشنگشون تقریبا 1 فصل تیم رو به فنا دادن و هزار مشکل و نقص و کمبود بازیکن جدید واسه تیم درست کردن، الان که بعداز 1 فصل نتیجه نگرفتن، برگشتیم سر خونه اول و الان شد همون ترکیبی که همه از اول انتظار داشتن، دوباره مشکل اصلی تیم خودش رو نشون داره میده!!!!!
الان دوبارع بحث میکنیم که ویدال یا استروتمن رو میخوایم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی من فکر میکنم باید سبک بازی هافبکهامون رو عوض کنیم، در حقیقت باید ازشون بخوایم که دوندگی و پرسشون رو تو زمین بیشتر کنن(شاید نشه همچین چیزی با این هافبکهای ما) یا بیایم از فاصله هافبکهامون رو کم کنیم و از بازی سریع و موقعیت بیشتر دست بکشیم...
همه اینها همونطور که چند ماه پیش هم گفتم به خواسته سرمربی برمیگرده تو بازیهای متفاوت...
من یکی از تیم الان انتظار بازی قشنگ رو ندارم(دیگه فرصت بازی قشنگ از دست رفته) و فقط میخوام که نتیجه بگیره...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
این وراتی پی اس جی هم عالیه. فکر کنم بشه با دی ماریا معاوضش کرد. :D بنظر من پوگبا تو حمله بهتره ولی وراتی تو کارهای دفاعی بهتره. اصلا دوست ندارم اگه قرار به معاوضه باشه، دی ماریا رو با کاوانی عوض کنن. آخه کدوم عقل سلیمی وراتی رو ول میکنه میره سراغ کاوانی!!
این پی اس جی چقدر بازیکن خوب داره لامصب!!
پ.ن: الان چندتا کلیپ از وراتی دیدم و لذت بردم از بازیش و یجورایی مثل هررا بعد گل ماتا، کفم بریده :D گفتم یه پست واسه وراتی بزنم تو تاپیک.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب برد رو تبریک میگم باید این اتفاق رخ میداد که خوشبختانه افتاد امیدوارم سیتی رو ببریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چقدر شایعه درست میکنن این روزنامه های انگلیسی(مخصوصا لندنی هاش):
یه روز میزنن که فالکائو داره میره یووه، روز بعد میزنن که داره میره چلسی، روز بعد میزنن که چلسی نمیخوادش و دوباره میگن PSG ...
این خط بالارو برای ماتا و دیماریا و دیبالا و دبروین و ... هم تکرار کنید با این تفاوت که آرسنال رو بزارید به جای چلسی و واسه ماتا هم بگید والنسیا!!!!!!
ایجنت قبلی فالکائو هم گفته که پشت تلفن گریه کرده و گفته که هیچ وقت همچین وضعیت بدی رو تجربه نکرده(ساعاتی قبل از بازی برای تیم زیر 21 ساله های تیم) و چپ و راست میگه که میخواد بره یه تیمی که توش بازی کنه، آخه یکی نیست به این بشر بگه که تو خیلی بازیکن تاپی بودی که اینقدر زر مفت میزنی؟؟؟ مگه تماشاچیای منچستر واست کم گذاشتن؟؟؟ همش تشویقش کردن و حتی وقتی تعویض شده به مربی پریدن!!!!!!!! اصلا همه اینها به کنار، کی گفته ما تو رو میخوایم که اینقدر زر میزنی؟؟؟؟؟؟ آخر فصل قراردادت تمام میشه هر جایی دلت میخواد برو...انگار واقعیت داره که این بشر از CL فراری هستش!!!!)
کلا الان پیله کردن به بیل و دیماریا...
که بیل 100 میلیون پوند آب میخوره(خدایا این بشر مفتش هم گرونه) و دیماریارو تیمهایی مثل بارسا و PSG خواهانش هستن به قیمت 47 میلیون پوند...(ما 50تا خریدیمش؟؟؟)
رونالدو هم که بازارش داره داغ میشه هر چی رئال بد نتیجه بگیره(البته این اخبار رونالدو رو زیاد جدی نگیرید)
حالا برسیم به اخبار واقعی تر:
میگن که Scout های منچستر دارن بازی De Vrij رو میبینن تا با قراردادی 25 میلیون یورویی(اگه اشتباه نکنم) به منچستر بیارنش...اگه باز هم اشتباه نکنم مدافع میانی هلند تو جام جهانی با ولار بود؟؟؟؟ که اول فصل هم صحبتش بود که لاتزیو حاضر به فروشش نشد...
دیپای هم که انگار انتقالش حتمی هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این دی وریج مفت رفت ایتالیا در حالی که پروفسور فن خال رفتن مارکوس روخو رو اوردن!
فالکائو هم دیگه داره زیاد شر و ور میگه
مرتیکه بدرد نخور داره بیشترین حقوق رو تو تیم میگیره طلبکار هم هست. هیچ تیمی ادم حسابش نمیکرد یونایتد بهش فرصت داد ولی خودش خرابش کرد

این مورد هم معلومه از گور طرفدار چیز سوخته بدبخت چه تیمی بلند میشه!

Manchester United's Old Trafford home labelled 'Theatre of S***e' on Google Maps

The web giant believes the error may have stemmed from its MatchMaker tool which relies on edits by users across the world to keep the map up-to-date.

They added that anyone could have edited the map.

It is understood the company moderates any changes made.

The technology company is believed to be trying identify the culprit or culprits.

It's not the first time Google Maps has been at the centre of a storm over a football ground.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این دی وریج مفت رفت ایتالیا در حالی که پروفسور فن خال رفتن مارکوس روخو رو اوردن!
فالکائو هم دیگه داره زیاد شر و ور میگه
مرتیکه بدرد نخور داره بیشترین حقوق رو تو تیم میگیره طلبکار هم هست. هیچ تیمی ادم حسابش نمیکرد یونایتد بهش فرصت داد ولی خودش خرابش کرد

این مورد هم معلومه از گور طرفدار چیز سوخته بدبخت چه تیمی بلند میشه!

Manchester United's Old Trafford home labelled 'Theatre of S***e' on Google Maps

The web giant believes the error may have stemmed from its MatchMaker tool which relies on edits by users across the world to keep the map up-to-date.

They added that anyone could have edited the map.

It is understood the company moderates any changes made.

The technology company is believed to be trying identify the culprit or culprits.

It's not the first time Google Maps has been at the centre of a storm over a football ground.
فشار خیلی زیاد بوده!!!:D:D:general304::general304::general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با اینکه اصلا مهم نیست ولی برای اینکه بگم که لیگ انگلیس خیلی قانونی هستش و اگه بازیکنی حتی خارج از بازی کاری غیر عرف انجام بده، تنبیه میشه و مافیایی وجود نداره(;):D)، اسکرتل رو 3 بازی محروم کرده بخاطر اون حرکتش آخر بازی و اتحادیه درخواست دوباره بازرسیش رو رد کرد...
البته این رو هم بگیم که چقدر این فصل از داوری ضربه خوردیم که متاسفانه این یکی رو نمیشه کاری کرد...

narunima

Registered User
لایک‌ها
289
سلام خدمت دوستان منچستری میدونم اینجا جاش نیست و معذرت میخوام ولی اگر کسی از دوستان سایت معتبر و مطمئن شرط-ب-ن-د-ی میشناسه ممنون میشم تو پخ معرفی کنه

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
محرومیت 3 جلسه ای مارتین اشکرتل
پس از شکست 2-1 لیورپول مقابل منچستریونایتد در آنفیلد، اشکرتل با دیوید دخیا دچار درگیری شد. حال اتحادیه فوتبال انگلیس تایید کرد که او دیدارهای تیمش مقابل آرسنال و نیوکاسل در لیگ برتر و دیدار تیمش مقابل بلکبرن روورز در جام حذفی را از دست خواهد داد. با محرومیت مدافع اهل اسلواکی، حال راجرز باید در فکر استفده از کولو توره مقابل تیم سابقش باشد. همچنین استیون جراردا نیز به دلیل اخراج مقابل یونایتد، نمی‌تواند تیمش را مقابل آرسنال همراهی کند.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
محرومیت 3 جلسه ای مارتین اشکرتل
پس از شکست 2-1 لیورپول مقابل منچستریونایتد در آنفیلد، اشکرتل با دیوید دخیا دچار درگیری شد. حال اتحادیه فوتبال انگلیس تایید کرد که او دیدارهای تیمش مقابل آرسنال و نیوکاسل در لیگ برتر و دیدار تیمش مقابل بلکبرن روورز در جام حذفی را از دست خواهد داد. با محرومیت مدافع اهل اسلواکی، حال راجرز باید در فکر استفده از کولو توره مقابل تیم سابقش باشد. همچنین استیون جراردا نیز به دلیل اخراج مقابل یونایتد، نمی‌تواند تیمش را مقابل آرسنال همراهی کند.
مثل زیادی لیورپول رو پوکوندیم!!!!
الان نمیتونن جلوی آرسنال هم نتیجه بگیرن!!!!!........
باید بیشتر مراقب ساق پاهای بازیکنهامون میبودیم که زیر پاهاشون دیده نشن!!!!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب خداروشکر فن خال برگشته به همون سیستم کاری قدیمی .ایشالا یه تیم هلند در پیش هست اینقدر بازیکن هلندی بخریم که بالا بیارین حالا از م گفتن بود:general306::D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مارکوینوش هم قرارداد جدید امضا کرد و با توجه به اینکه قبل از امضا قراردادش قمیت خیلی بالایی داشت، دیگه الان با اطمینان میشه گفت که از لیست خرید همه باشگاههای اروپایی خارج شده...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبری نیست از تیم؟!
من ترکیب تیمو + کوئیز باشگاهو درست گفتم تو لاین هنوز نامردا زنگ نزدن بگن تیشرتو با چی بران بفرستن[emoji14]

Sent from my Galaxy A5 using tapatalk PRO

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبری نیست از تیم؟!
من ترکیب تیمو + کوئیز باشگاهو درست گفتم تو لاین هنوز نامردا زنگ نزدن بگن تیشرتو با چی بران بفرستن[emoji14]

Sent from my Galaxy A5 using tapatalk PRO
احتمالا، باید بری تحویل بگیری خودت...
چون فعلا تو تحریم هستیم!!!!!!
تا این لحظه هم فالکائو 2تا گل به بحرین زده و دقیقه 72 رنتریا به جاش اومده تو زمین و الان گل ششم کلمبیارو زد...

Last edited:
بالا