• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
:D
f3c7c2fc0d2b396c8f2458d1a00994e8.jpg

فقط خنده های رونی با یانگ و فلینی و‌ نگاه ادم و روده بر میکنه ،،،

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب خب رسیدید به ما :D
هفته بعد می بینیمتون، کسی مایل بود شرط هم می بندیم :D چه امضا چه آواتار چه ..... :D
شما که امسال قسر در رفتید، سال بعد کل کلمون بیشتر میشه...:D

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
شما که امسال قسر در رفتید، سال بعد کل کلمون بیشتر میشه...:D

خدایی دلم برا کل کل با یونایتدی ها تنگ شده :D 2 ساله خیلی از دوستامو دیگه نمی بینم شون زیاد :( :D
نظرت راجع به ون خال عوض شد راسی ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والله چی بگم!!!!
حرفی بزنم به بچه ها بر میخوره!!!!!:general705::general705::general705:
هنوز اطمینان بهش ندارم، ولی فعلا داره خوب پیش میره...
اگه همین جوری پیش بره تا آخر فصل، حداقل حمایت تمام طرفدارهارو داره...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ونگال به نظر من به علت سنش ایده آل نیست ولی گذینه ی نامعقولی هم نیست امیدوارم که بهتر بشیم و ونگال هم سر موضوعات الکی لج نکنه تا بتونیم‌حداقل دوم بشیم امسال برای این تیم هزینه زیادی شده و باید تا حدودی جواب بده حداقل در حد توی چهار تیم اول بودن همه چیز صفر و یکی نیست من خودم انتقاد زیاد از ونگال کردم هنوز هم‌ معتقدم تیم ایرادهایی داره ولی در عین حال به شخصه چه انتقاد بکنم چه از مربی خوشم بیاد یا نه هدف نتیجه گرفتنه تیمه البته نه در یک یا چند باز روند تیم در سطوح مختلف هم اهمیت زیادی داره مادامی که نتیجه میگیریم نمیشه گفت همه چیز خوبه!!! چون ممکنه در آینده‌نتیجه مناسب رو نگیریم به نظر من دفاع ما حتی توی بازی با سیتی هم بد بود ما ساختار‌دفاعی قابل اعتمادی نداریم ضمن اینکه ما یونایتدیم و محکوم به قهرمانی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منچستر یونایتد صدر نشین دیدارهای رو در روی 6 تیم بزرگ
مشاهده پیوست 788203
این جدول یه چیز خیلی جالبی رو نشون میده!!
چلسی اصلا باخت نداشته جلو تیمهای بالا جدول!!!!
شاید برداشتتون این باشه که جلسی قدرتمند ظاهر شده، ولی در حقیقت مورینیو فقط مساوی گرفته با بازی خیلی محتاط و دفاعی...نمیدونم قضیش چی هستش، انگار خیلی ترسو شده جدیدا این مورینیو...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
این جدول یه چیز خیلی جالبی رو نشون میده!!
چلسی اصلا باخت نداشته جلو تیمهای بالا جدول!!!!
شاید برداشتتون این باشه که جلسی قدرتمند ظاهر شده، ولی در حقیقت مورینیو فقط مساوی گرفته با بازی خیلی محتاط و دفاعی...نمیدونم قضیش چی هستش، انگار خیلی ترسو شده جدیدا این مورینیو...

دو تا از مساوی هامون دقیقه 90 بود جلو خودتون و سیتی :D
ضمنا ساوتهمپتون تیمِ بزرگ به حساب نمیاد !!:general705:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دو تا از مساوی هامون دقیقه 90 بود جلو خودتون و سیتی :D
ضمنا ساوتهمپتون تیمِ بزرگ به حساب نمیاد !!:general705:
ما یه بازی رو ازش بردیم و یکی رو باختیم، شما هر دو بازی رو باش مساوی کردید...
راستی داشتم بازی هاتون رو نگاه میکردم تا آخر فصل...دروغ چرا بگم، اگه اختلاف امتیاز یه 4-3 امتیاز کمتر بود، میتونستم بگم که ما برای بردن میایم به استمفورد!!!!!! که قهرمانی رو ازتون بگیریم!!!! بازیهای باقیموندتون هم آسون نیستن!!!

Last edited:

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
ما یه بازی رو ازش بردیم و یکی رو باختیم، شما هر دو بازی رو باش مساوی کردید...
راستی داشتم بازی هاتون رو نگاه میکردم تا آخر فصل...دروغ چرا بگم، اگه اختلاف امتیاز یه 4-3 امتیاز کمتر بود، میتونستم بگم که ما برای بردن میایم به استمفورد!!!!!! که قهرمانی رو ازتون بگیریم!!!! بازیهای باقیموندتون هم آسون نیستن!!!
ما ساندرلند رو هم نبردیم ... اولین باخت مون هم جلو نیوکاسل بود ... هر بازی که ما و شما نبریم که دلیل نمیشه تیمِ مقابلمون بزرگ باشه :D ساوهمپتون یکی از دلایلِ خیلی مهمی که برا درخشش اول فصلش داشت این بود که بازی های اول فصلش واقعا آسون بود و بعد که اونارو برد بین بازیکنا هم انگیزه ایجاد شد و خلاصه باعث شد تا اونجا که توانشون بود خوب کار کنند و لی مشخص بود که بادشون می خوابه به هر حال !
قبول دارم مورینیو با روزای اوجش فاصله داره، ولی حقیقتش اینه اون مورینیویه ! شخصیتِ متوسطی نیست ! یا محبوبه یا منفور و یا همه آرزو دارن اون تو تیم شون مربی گری کنه یا به حد مرگ به خاطر یه سری چیزا ازش نفرت دارند
مورینیو فرق کرده، یکمکی هم ترسو شده ! همیشه همه چیز طبق برنامه قرار نیست پیش بره ولی اگه حتی اختلاف 1 بود و جوری بود که قهرمانی فقط به خودمون بستگی داشت، 1 % هم امکان نداشت شک داشته باشم و مطمئن بودم خوزه جام رو میگیره برامون
اون فرق کرده ولی به هر حال هنوز خوزه ست
فکر نمی کنم 0 ، 1 یا حتی 2 امتیاز منفی هم با شما داشتیم باعث نمیشد قهرمانی از دستمون بره
ما چلسی فنا به حدِ عجیبی مورینیو رو قبول داریم :D
اعتراف می کنم حتی اگه قهرمان هم بشیم این قهرمانی خیلی بهم نچسبیده ... انصافا 2006 و مخصوصا 2010 خیلی خیلی بیشتر حال کردم ... چون تا هفته آخر طول کشید و اون 8-0 جلو ویگان همه چی عالی بود ! همه تیم های بزرگ رو هم اون فصل دبل کردیم ! + تو جام هم دبل کردیم :D
فصل بعد می بینیمتون .... دیگه فصلِ بعد نباید بهونه ای داشته باشید و از همون اول باید بیاید برا جنگ برا قهرمانی !

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
والا ما از اون فصلی که تو رم بود داریم میگیم این بازیکن متوسط هست اصلا اون چیزی نیست که تعریف میکنن مدافع موناکو اون کچل اسمش یادم نیست ب نظرم خیلی بهتره
کاوانی چطور بود ؟حماقته فروش فالکایو و خرید کاوانی من این جکسون مارتینز رو بهتر میدونم این نظر منه البته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والا ما از اون فصلی که تو رم بود داریم میگیم این بازیکن متوسط هست اصلا اون چیزی نیست که تعریف میکنن مدافع موناکو اون کچل اسمش یادم نیست ب نظرم خیلی بهتره
کاوانی چطور بود ؟حماقته فروش فالکایو و خرید کاوانی من این جکسون مارتینز رو بهتر میدونم این نظر منه البته
کاوانی اگه یکمی مهاجم بود، حداقل باید تو این بازی 2تا گل میزد!!!!!!
فکر نمیکنم هیچ کسی بگه که کاوانی مهاجم خوبی هستش و با خریدش موافق باشه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کاوانی اگه یکمی مهاجم بود، حداقل باید تو این بازی 2تا گل میزد!!!!!!
فکر نمیکنم هیچ کسی بگه که کاوانی مهاجم خوبی هستش و با خریدش موافق باشه...
دقیقا دیشب سر بازی پاري سن ژرمن و بارسلونا به همین فکر می کردم کاوانی اگه مهاجم بزرگی بود باید توی یه همچین بازی مهمی خودشو نشون می داد که نداد
فرق چندانی با فالکائو نداره تا حدی چلاقه و بیشتر اسمش باقی مونده تا فوتبالش
باید رفت دنبال بازیکنان جوان و با استعدادتر نه این بازیکنان در حال پا به سن گذاشته و رو به افول که هر چی داشتن رو کردن و دیگه چیزی تو چنته ندارن

narunima

Registered User
لایک‌ها
289
اقا با کلوپ هماهنگ کنن بعد 1 فصل استراحت سرمربی ما بشه فعلا گذینه بهتری نمیبینم اگر اینم بپره باز درگیر پیرپاتالا میشیم...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اقا با کلوپ هماهنگ کنن بعد 1 فصل استراحت سرمربی ما بشه فعلا گذینه بهتری نمیبینم اگر اینم بپره باز درگیر پیرپاتالا میشیم...
کلوپ گفته فصل بعد استراحت نمیکنه
فن خال حداقل دو سال دیگه سرمربی تیمه

-----------
کاوانی از فالکائو هم بدتره. من نمیدونم اصلا چرا این بازیکن به باشگاه لینک شده. بعیده فن خال همچین حماقتی رو بکنه

الویت ما الان دو تا مدافع مرکزی هست

بالا