• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
هر چقد بگی کمه معین :D
همین افشین تاپیکو بعد یه همچین بازی ئی به آتیش می کشید :p:p
افشین و میلاد و کامران قبل نیم فصل بن دانم بودن، بقیه احتمالاً دسترسیمون قطع میشد :D
:D:D:D یه بلیط یه طرفه برا منچستر میگرفتم میلیون ها نفر رو راحت می کردم:D

-----------

اقا بیان دی ماریا رو با رویس عوض کنن چهار تا ماچ هم بذارن روش. بدن مجسمه مدیر دورتمند رو هم جلو اتحاد بسازن:D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من ترجیح میدم دی ماریا رو بدیم پاریس و بجاش وراتی رو بگیریم. وراتی کاملا میتونه جای کریک رو پر کنه واسمون.
ولی همچنان یه وینگر درست و حسابی هم میخوایم
دیپای ممکنه اخرش یکی بشه مثل والنسیا یا نانی ولی رویس جواب میده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هم معین و هم افشین درست میگن، من هم امیدوارم که فن خال و وودی به گرفتن فقط دیپای قناعت نکنه و اگه شد دیماریا رو با وراتی عوض کنه و رویس رو هم بخریم، ولی همونطور که گفتم ما گزینه های دیگه ای رو هم داریم دنبال میکنیم که جالبه اکثرا برزیلی هستن...
من یکی که از بازی کارواخال!!!!!! هم راضی هستم، میتونه بهتر از والنسیا باشه... حالا که دانیلو رفته رئال، احتمال نیمکت نشین شدنش زیاده...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا دارید تیم ملی اسپانیا رو جمع میکنید

به نظر من باید تو خط حمله بازیکن بریتانیایی بگیریم. هری کین - راس بارکلی
امروز شاو منو خیلی امیدوار کرد. هر بار اراده کرد نفوذ کرد و اگه ما مهاجم 6 دانگ داشتیم شاید به گل میرسیدیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مشکل اینجاست که بهترین هافبکهای جهان در حاضر اکثرا اسپانیایی هستن(هافبکهای خودمون رو نگاه کنید) و اگه ما میخوایم به گرفتن PL فکر کنیم که من یکی اصلا هیچ کاری نندارم به این تیم دیگه!!!!!!!!
تیم ما خیلی بالاتر از PL بوده و خواهد بود، فقط با بازیکنهای انگلیسی نمیشه به گرفتن UCL امیدوار بود...(البته اگه رئیس بود، ایرادی نداشت، چون اون میتونست)

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
من جای فن خال بودم فلینی و اسمالینگ رو نوک میزاشتم پشتشون فالکائو و رونی کلا می گفتم بکشید رو دروازه چون تو همچین دفایی یا شوت از راه دور جواب میده یا یه بازیکن دریبل زن که بازیو در بیاره یا سانت بی وقفه که یا شلوغ بشه یکی بزنهیا یکی هد بزنه شوت زنمون رونی بود که امروز شوتاش بد بود دریبل زن هم که یانوزای یا دیماریاس پس حرف نمی زنیم فقط سومی میمونه که اگه نگاه کنید پی اس جی هم 2 تا سر گل زد و بایرن هم سانت فقط می کشید تا ژاوی مارتینز تو شلوغی گل زد ولی فن خال نتونست بازیو در بیاره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به نظرم ما الان یه هافبک دفاعی خوب و جوون + دو تا مدافع مرکزی عالی میخوایم. اگر یه رایت بک خوب مثل کلمن یا کلاین هم بخرن دیگه عالی میشه!
در مورد خط حمله هم بازم میگم رونی و رابین میتونن مثل دو فصل پیش اون زوج رویایی رو تشکیل بدن. ویلسون هم بهتره فصل بعد رو حسابی تمرین کنه تا دو فصل دیگه جای رابین رو تو ترکیب بگیره. البته اگر مثل یانوزای اینم غرور کاذب نگیرتش
خرید کین هم به نظرم بعیده. بنتکه و ... رو هم بیخیال بشید! هم از من فحش میخوره هم از شما :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نظرم ما الان یه هافبک دفاعی خوب و جوون + دو تا مدافع مرکزی عالی میخوایم. اگر یه رایت بک خوب مثل کلمن یا کلاین هم بخرن دیگه عالی میشه!
در مورد خط حمله هم بازم میگم رونی و رابین میتونن مثل دو فصل پیش اون زوج رویایی رو تشکیل بدن. ویلسون هم بهتره فصل بعد رو حسابی تمرین کنه تا دو فصل دیگه جای رابین رو تو ترکیب بگیره. البته اگر مثل یانوزای اینم غرور کاذب نگیرتش
خرید کین هم به نظرم بعیده. بنتکه و ... رو هم بیخیال بشید! هم از من فحش میخوره هم از شما :D
من هم با خرید بنتکه مخافلم...
ولی با این تفکر که رابین برای ما مهاجم میشه دیگه هم مخالفم...
رابین تمام شد رفت...
تو دو سال اخیر هم همش مصدوم بوده...
واسه فوتبالیست هم تو این سن فوتبال، مصدومیت یعنی پایان فوتبال حرفه ای...(خودش هم اینو فهمیده که گفته میخواد بره فنرباغچه)
کلا باید 2 یا 3 مهاجم بخریم که انتظار داشته باشیم، حداقل یکیشون برامون مهاجم بشه، با فرض ترکیب تک مهاجم و بازی کردن رونی پشت سر اون...
من الان حتی حاضرم که فلینی مهاجم نوک بازی کنه و رونی پشت سرش، درصورتیکه فلینی داره پشت سر رونی بازی میکنه و عملا رونی رو از بقیه تیم قطع کرده...توپ که بهش میرسه یا لو میده توپ رو یا پاس اشتباه میده یا پاس رو به عقب...
فقط میره جلو که یکی واسش توپ رو سانتر کنه تا اون هم یا موقعیت گل زدن داشته باشه یا اگه شد بکارتش واسه کسی دیگه...
رونی دوست داره جلو باشه، ولی اون جلو آزاد باشه تا بتونه هم موقعیت بسازه و هم از توپ های سوم استفاده کنه، در صورتیکه الان اون جلو گیر کرده و هیچ کاری جز صبر کردن واسه رسیدن توپ نمیتونه بکنه، آخه من موندم که با توجه به شیوه بازی ما، آیا رونی میتونه رو سر مدافع های PL سر بزنه؟؟؟؟
اصلا نمیتونم افکار فن خال رو درک کنم...حاضر هم نیست که قبول کنه، فلینی جاش اونجا نیست و به درد تیم ما نمیخوره...
الان دوستان میگن فلینی چندتا گل مهم زده واسه تیم!!!!!!!
من هم میگم آره، ولی این مثل یه تاکتیک سوم یا چهارم برای تیم میمونه، وقتی که تیم به بن بست میخوره، نه اینکه از دقیقه 1 فلینی تو زمین باشه و تیم رو فلج کنه...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ب نظر بنده فصل بعد لیگ برتر خیلی سختر میشه
ب تون دو تا هافک یکی طراح و یکی جنگنده و مهاجم
پوگبا با رویس جذب کنه من رو دوگانه تیم شرط میبندم

Sent from my iPhone using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معین جان، من فکر کردم که اخبار دیروز رو خوندی و این حرف رو زدی!!!!!!
پس واقعا خوشت میاد ازش؟؟؟
نظری در مورد آستین یا اینس نداری؟؟؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بنظر من هافبک شوتزن شدیدا نیازه. همین دیروز اگه یه هافبک شوتزن داشتیم وضعمون خیلی بهتر بود.وقتی تیم حریف چپیده تو دفاع و اتوبوس پارک کرده یکی از راههای مقابله باهاش شوت زدن از پشت محوطه جریمه هستش. تو تیم ما هم در حال حاضر هافبکی که بتونه مثل اسکولزی از پشت محوطه جریمه بشوته نداریم. قبلا رونی خوب شوت میزد که الان چند وقته این تواناییشش یادش رفته! من میگم واسه هافبک بازیساز میرالم پیانیچ گزینه خیلی خوبی هستش. توی توانایی شوت زدن هم که حرف نداره. واسه هافبک دفاعی هم وراتی اگه بشه چی میشه :D
ما دوتا هافبک باید بخریم این تابستونی، یکی هافبک دفاعی و یکی هافبک بازیساز. واقعا تیم تو این زمینه کمبود بازیکن داره. یدونه دفاع وسط با تحربه و یدونه مهاجم. وینگر هم ممفیس به احتمال زیاد میاد و اگه نانی برگرده فکر نکنم نیاز باشه. به فرض دیماریا بره ، باز یانگ و والنسیا و عدنان و پریرا و لینگارد هستن. دفاع راست هم بنظرم میشه با والنسیا و مک نیر و جونز جمعش کرد ولی یدونه دفاع مرکزی با تجربه حتما نیاز داریم.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
معین جان، من فکر کردم که اخبار دیروز رو خوندی و این حرف رو زدی!!!!!!
پس واقعا خوشت میاد ازش؟؟؟
نظری در مورد آستین یا اینس نداری؟؟؟
میلاد نخونده بودم. آره واقعا بنتکه رو قبول دارم. از بونی و رمی خیلی بیشتر قبولش دارم. دلیل هم دارم: بنتکه قدرت بدنی خیلی خوبی داره، قد بلندی داره و خوب شوت میزنه. تکنیکش هم بدک نیست. میلاد ما اگه بنتکه رو بخربم دیگه نیازی نیست فلاینی پشت مهاجم بازی کنه چون خود بنتکه میتونه نقش فلاینی رو روی ارسالها ایفا کنه و اونوقت رونی میتونه آزادانه پشت مهاجم بازی کنه. اینجوری دو مهاجم آماده تو زمین داریم. اصلا دوست ندارم دیبالا و ایکاردی و کاوانی رو بخریم. بنظر من بنتکه - جکسون مارتینز - براهینو و آستین خوبن. باس دوست هلندی هم خوبه. بین اینها بنتکه و مارتینز و باس دوست رو بیشتر قبول دارم. اینس هم خوبه ولی به عنوان انتخاب اول بنظرم نمیتونه انتظارات رو برآورده کنه. البته خرید اینس خیلی راحت تر از بقیه هستش.

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بنظر من خرید دفاع راست جزو اولویتهامون نباید باشه. چون واقعابازیکنهای زیادی واسه این پست داریم. حتی اگه رافا$ل رو رد کنیم باز والنسیا، جونز، مک نیر، سیدو یانکو و گیلرمو والرا هستن.
بجای گرفتن کلاین از سوتون بهتره که شنیدرلین رو ازشون بگیریم. بنظرم تو پست کریک اول وراتی و بعد شنیدرلین گزینه های خیلی خوبی هستن.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
رفتنیها هم بنظرم اینا میتونن باشن: ایوانز به عنوان نفر اول، نانی رو میتونیم بدیم اسپورتینگ و بجاش کاروالهو رو بگیریم، فالکائو، رابین فن پرسی، بن آموس، لیندگارد. دی ماریا رو میشه فروخت و بجاش یک ستاره دیگه خرید که بنظرم کار منطقی هستش. البته احساسم میگه دی ماریا اگه بمونه و سال دیگه تیم تکمیل بشه وضعیتش خیلی بهتر میشه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فصل نقل و انتقالات هیجان انگیزی در انتظارمون هست. امیدوارم خیلی زود خریدها رو نهایی کنیم تا بازیکنها بتونن توی بازیهای تور پیش فصل و تمرینات با هم هماهنگ بشن و از طرفی مثل پارسال پدرمون درنیاد که تا آخرین ثانیه های نقل و انتقالات منتظر خرید باشیم مخصوصا آرش که تا لحظه آخر بیدار بود و اخبار رو منعکس میکرد.

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
با اجازه دوستان
به نظر من بعد از مدافع مرکزی مطمئن که همه گفتید دومین چیزی که تیم نیاز داره یه هافبک دفاعی هیکلی که در صورت لزوم بتونه بازی رو قفل کنه. توپ رو نگه داره. بازیکن های حریفو بزنه. تنه نخوره و... تو شرایط خاص خیلی به درد می خوره.
بازی دیروز رو دیدید مورینیو از همون اول زوما و ماتیچو گذاشته بود تو ترکیب بعدشم که میکل و رامیرز رو اورد تو. واقعا هم تو قفل کردن اون وسط زمین کاملا موفق بودن. مهاجماشونم که کاستا و رمی و دروگبا هر سه تاشون این کاره ان. زمانی که تو رئال بود با این که خیلی جام نگرفت ولی تو بازیهای رو در رو با بارسا خیلی از مواقع همین طوری بازی رو می برد. پپه و اسین و خدیرا و ...
ما امثال ایسکو و رویس و این بچه سوسولا رو زیاد داریم. ولی تنها کسی که اونم تا حد کمی می تونه این کارو برامون بکنه فلینی هست که نقشش تو این بازی های اخیر واقعا قابل انکار نیست. درسته کنده و تکنیک نداره و پاس اشتباه هم زیاد می ده ولی عوضش جایی که اون باشه کس دیگه ای هد نمی زنه. وقتی توپو بگیره و سر جاش واسته کسی نمی تونه بره و توپشو بزنه. به نظر من برای این کار هم گزینه های در دسترس مثل دی یونگ یا الکس سانگ یا حتی خدیرا که خیلی هم به تیم لینک شده می تونن خیلی به درد بخورن. ویلیام کاروالیو هم هست که نمی دونم کیفیتش در چه حد باشه.
تو جمله هم بنتکه گزینه ی خیلی خوبیه. فالکائو هم اولش که اومد فکر کردم به این درد می خوره ولی ظاهرا بدنش رو فرم نیست.
من فکر نمی کنم تیم بیش از این به بازیکن ریز نقش و تکنیکی مثل هررا و ماتا و دیماریا نیاز داشته باشه. ما چند تا بازیکن گردن کلفت نیاز داریم. هم هافبک هم مهاجم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
سلام. گرفتاری نمی‌گذاره چیزی بنویسم. اما نوشته‌هاتون رو از دست نمیدم.

حیف که باختیم. من نیمه اول رو ندیدم. خلاصه‌اش و نوشته‌های شما گویای همه چیز هست. چقدر خوب و زیبا و امیدوارکننده بازی کردیم. بازی چلسی نه تعجب آوره و نه غیرقابل پیش‌بینی. چلسی همیشه کثیف بازی می‌کرده، (مدت کوتاهی زمان آورام گرانت و کارلتو، کمی از غلظت کثافتکاری کم شده بود!) و با وجود مورینیو، دیگه کار تمومه. به جرات میگم که در این چهل سالی که فوتبال نگاه می‌کنم، ندیدم مربی این‌قدر تهوع‌آور باشه. نه برای این که، دفاعی بازی می‌کنه (اغلب تیمای ایتالیایی این‌جور هستند) بلکه به خاطر کشتن روح و فلسفهء فوتبال. کشتن چیزی به نام لذت بردن از بازی.

یک روز رونالدینیو تو بارسلون بازی می‌کرد و تو لذت می‌بردی که بازی رو بارها و بارها دوباره تماشا کنی. نتیجه رو میدونستی و به خاطر سرنوشت نامعلوم بازی هیجانی نداشتی، بلکه به خاطر زیبایی حرکات داخل زمین مینشستی و بازی رو نگاه می‌کردی. زمانی که زوج اندی کول و دوایت یورک از پشت سر همدیگر را می دیدند، زمانی که سر بکام موقع سانتر پایین بود اما توپ ارسالی‌اش درست روی سر شرینگهام جفت میشد احساس نمی‌کردی این فوتباله، فکر میگردی یک رقصه. یک طراحی زیبا برای کاری دست‌جمعی.

و حالا پدیده‌ای مثل مورینیو. وقتی پول‌های مافیای روسیه به سردمداری پوتین به دنبال راهی برای پولشویی بود، پادوهای مختلفش به اقصی نقاط جهان رفتند. یکی از آن‌ها آبرامویچ بود که وارد فوتبال انگلستان شدند و اتحادیه هم تصمیم گرفت چشمش رو روی این حقیقت ببنده. پول قلمبه‌ای می‌آمد و فوتبال جزیره را پولدارتر می‌کرد. تاسف‌آوره اما حقیقت مشمئزکننده‌ایه!
چیزی که برای این مجوعه مهم نبود، سود بود. قرار بود پول‌‌شان سفید شود و اتفاقا هر چقدر هزینه بیشتر، بهتر. این شد که چلسی خریدهایی کرد که بیش از منطق، مسخره بود. منچستر، آرین روبن رو پیدا کرده بود و برای خرید پیشنهاد تقریبا هشت یا نه میلیونی داده بود، آرسنال هم وارد شد و پیشنهادش تقریبا ده تا بود. و آبرامویچ یکدفعه هجده تا پیشنهاد داد. سر الکس این کار رو غیر حرفه‌ای و چنین خریدی رو مسخره خوند. بعدها آرسن ونگر گفت که از این ببعد تیم‌ها باید منتظر بمونند که چلسی خریدهاش رو بکنه و اگر بازیکنی باقی موند، بقیه می‌تونند اقدام کنند.
منظورم از این مثال این بود که تمام ابزار موجود در دنیای فوتبال برای یک مربی فراهم شد. هر چیز رو که اراده می‌کرد به هر قیمیت براش خریدند. با مقیاسی بسیار کوچیک‌تر، رئال مادرید تیم کهکشانی دوران زیدان رو ساخته بود. نمایش اون روزهای مادرید، از زیبایی و صلابت آدم رو میخکوب می‌کرد و چاره‌ای جر تحسینشون نداشتی. با همین شرایط و با بریز و بپاش بسیار بیش‌تر، مورینیو تیمش رو بست و از همون ابتدا شروع کرد به یک-هیچ استفراغ کردن. چطور میشه این‌همه تهوع‌آور بود؟ تمام تاکتیک تیم این باشه که ده نفر جلوی دروازه بایستند، توپ رو بلند بفرستند برای دروگبا که با هیکل عظیمش توپ رو بیاره زمین، کسی بهش نزدیک بشه و توپ رو شوت کنه سمت دروازه. یکیش که رفت تو گل، به هر طریقی بازی رو بکشید. تا سوت پایان رو بشنوید. این شد تاکتیک کسی که به تکنیسین فوتبال و مربی نتیجه‌گرا معروف شده. البته کارش بارها نتیجه داده. اما من این تفکر رو مرگ فوتبال می‌دونم.

متاسفانه دو فصل که بگذره، تنها اعداد و جام‌ها میشن ملاک. مورینیو جزو پرافتخارترین مربیان فعلی دنیاست. و برای من که تک تک جام‌های این مردک رو تعقیب کردم، این نتیجه‌گیری جدا دردناکه. اما برای جوانی که میره تو دستهء هواداران تیمی که برنده است، یا میخواد کری بخونه یا شرطبندی بکنه، زیبایی، فلسفه و فوتبال شریف، معنایی نداره. همین امروز ما در فوتبال خودمون مربی داریم که جام‌هاش رو به رخ ملت می‌کشه (اگر چه این مربی سطح سوادش در حدیه که باید بره آب حوض خونهء پدری مورینیو رو بکشه) اما اون حق داره. مردم یادشون نمونده که این جام‌ها چطوری به دست اومدن. و این البته تاسف‌آوره. یک چیز برای مردم میشه ملاک.: آره اون درست، اما خوب بلده جام بدست بیاره.

اما برای فوتبالدوستان واقعی، حقیقت همیشه واضح و روشن باقی میمونه. این اون چیزیه که وقتی تیم در شرایط بحرانی بود و عده‌ای مورینیو رو راه حل می‌دونستند، برام ترسناک بود. چون بی بروبرگرد، تیمم رو که از نوجوانی طرفدارش شدم، کنار می‌گذاشتم. منچستر با مورینیو، اصلا منچستر نیست و برای من می‌شه یه تیم بی‌ارزش. بی اصول، بی‌منش. خوب این که منچستر نخواهد بود.

بالا