• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
دوستان بد نیست کمی هدف دار تر بحث کنیم من سوال رو مطرح میکنم اول اینکه چه توقعی از تیم برای فصل جدید دارید یعنی اینکه ما بتونیم چه مقامی رو در لیگ و چمپیونز بدست بیاریم و دوم اینکه کلا چه دیدگاهی نسبت به ترنسفر دارید مثلا فکر میکنید چند تا خرید لازمه و در چه سطحی؟
من فکر میکنم ما با توجه به عملکرد خوب تاتنهام و لوزر تا اینجا اگر بتونیم جز چهارتا بشیم قابل قبوله و در چمپیونز هم تا یک چهارم برام خوب خواهد بود..
در مورد ترنسفر هم درسته که تازه به طور رسمی شروع شده ولی ما یک خرید بزرگ داشتیم فکر میکنم حفظ شدن دخیا میتونه دست اورد بزرگی باشه اگر نشد گلر خوب نیاز داریم و بدون شک یک هافبک دفاعی و یک یا دو مدافع میخوایم مدافع راستم نیازش احساس میشه و اگر رابین رو بفروشیم باید مهاجم بخریم هر چند که حتی اکر نفروشیم و ویلسون رو هم قرض بدیم با این مصدومین ها شاید خیلی وقتها بی مهاجم بمونیم

بد نیست شما ها هم نظرتون رو بگید تا کمی بهتر و دور از احساس تر بحث کنیم...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان و سروران گرامی منم با آقا حسین موافقم. بیایید بحث هدفدار بکنیم:general601:
بنظر من خرید یک هافبک دفاعی، یک مهاجم و یک مدافع مرکزی و فروش استاد ایوانز واجبه. به عنوان اولویت چهارم هم یدونه دفاع راست خریدش خوبه. البته آمار والنسیا بد نبوده فصل قبل و جتی آمارش رو با ناتانیل کلاین در فصل قبل که مقایسه کرده بودن، والنسیا در مجموع بهتر بوده. ضمنا ما فیل جونز، مک نیر و وارلا رو هم واسه دفاع راست داریم. سیدو جانکو هم بود که بخدا سپردیمش! و امیدوارم توی قراردادش بند بازخرید قرار داده باشن.
در جواب سوال افشین عزیز، بنظر من قضیه انتقال اشنیدرلین خیلی جدیه و احتمالا اولین خریدمون در تابستون باشه. من فکر میکنم برای مدافع دی فرای رو جذب کنیم که حیف شد پارسال نخریدیمش و با کمتر از 10 میلیون یورو رفت لاتزیو. واسه مهاجم هم هری کین که عالیه و 40 میلیون پوند هم می ارزه ولی تاتنهام به ما بازیکن بده نیست! صحبتهایی از لاکازت شده که اونهم خوبه و قیمتش هم 21 میلیون پوند هستش.
ضمنا من به شخصه به غیر از اشنیدرلین و یا هر هافبک دفاعی دیگه ای که خریداری شد، از خرید یک هافبک وسط دیگه هم استقبال میکنم چون ترافیک بازیکنمون تو پست هافبک بطور کلی کمه. ضمنا بن پیرسون رو هم تو پست هافبک داریم که فعلا نفروختیمش!
پ.ن: چرا نمیتونم با مرورگر گوشی جواب بدم؟! الان مجبورم صرفا با کامپیوتر بیام پی تی که بتونم پست بذارم. دوستان یه راه حل پیشنهاد بدین لطفا.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اقا حقیر بازی و حقارت بیشتر از این ،،
ب خدا بره خیلی بهتره واسه تیم
15b02f42b60bf560c7bc76a557999c98.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اینکه دارای ابهت و جربزه(املا این کلمه رو بلد نیستم:D) لازم برای کنترل تیم هستش. سوم اینکه شاخ هرکی بخواد شاخ بازی در بیاره رو میشکونه و ممکنه در منچستر الان همچین بازیکنهایی وجود داشته باشه. چهارم اینکه به جوونها اهمیت میده
آیا معین جان هنوز اعتقاد داری که به جوونها فرصت میده و شاخ میشکونه؟؟ تمام فصل شاخ نیمکت رو که حتما شکوند...
چقد تاپیک پایینه؟!!
چرا انقد اختلاف هست؟! کلاً این بحث ها به جایی نمیرسه، ماهایی که از مویس حمایت میکنیم یه چیزی دیدیم، اونایی هم که نمیکنن ندیدن!
زیاد هم نمیخواد صبر کنیم، یه فصله، یا ما درست میگیم یا شما دیگه! :دی
http://forum.persiantools.com/threads/کلوب-هواداران-منچستر-یونایتد.62514/page-1212#post-9542661
حرفهایی که یک سال پیش میزدید و میزدم:(دقیقا همون حرفها یک سال بعد دوباره داره تکرار میشه، فقط مویس شده، فن خنگخال)
در رابطه با مدیریت هم که اصلا تغییری نکرده...
متاسفانه این شکلی که داره پیش میره هیچ خبری از خرید نخواهد بود...:mad:
نه اینکه فقط وودی و مسئولین تیم بی عرضه هستن، بلکه همونطوری که معلوم هم بود هیچ بازیکن درستی به تیمی که سال بعد تو هیچ جام اروپایی بازی نمیکنه نخواهد اومد حتی با قیمت نجومی!!!!!:mad:
یادتون میاد 4-3 ماه پیش میزدم تو سرم و میگفتم که به یوفا نرسیم چه اتفاقی میوفته؟ و دوستان همچنان از مویس اعلام حمایت میکردن؟:(
حالا ببینید چه بلایی سر تیم اومده:general208:، تازه این اول کار هستش دوستان، ببینید که این تیم 2 سال که جام دستش دور بمونه(مطمئن باشید که فصل آینده هم هیچ جامی نخواهد گرفت این تیم) سهام باشگاه به شدت افت میکنه، طرفدارای تیم تعدادشون بشدت کم خواهد شد، و گلیزرها هم به راحتی اعلام برشکستگی میکنن و تیم رو براحتی به حراج میزارن...:(
اون موقع هستش که وضعیت لیورپولی ها رو درک خواهید کرد، تیم حتی ممکنه رکورد لیورپول رو هم در قهرمان نشدن بزنه...
و دوستان هنوز حرفای چند سال گذشتشون رو میزنن و هیچ تجربه ای واسشون نشده این 2 سال...
معین جان بروزر گوشیت چی هستش؟
1.JPG

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سایت عقده ای ها:

1.JPG
این آمار خنده دار به کنار(هرناندز رو از رئال خریدیم امسال دوستان!!! کسی از قیمتش خبر نداره؟؟؟) ، چقدر بازیکن جدا شد این فصل از تیم!!!! (تام کلورلی 2 بار جدا شده!!!!!)
والدز پیشنهاد والنسیا رو رد کرده(حتما مطمئنه که دروازه بان اول میشه)
کاسیاس هم که داره میره به پورتو، واسه رئال 16 میلیون خرج برمیداره، این فسخ قرارداد...کاش وودوارد کمی شعور داشت و دخیا رو نگه میداشت تا آخرین لحظات نقل و انتقالات تا درسته حسابی رئال رو بدوشه...
بنتکه هم انگار میخواد قرارداد امضا کنه با لوزرها...
خوشم میاد که بارسا با این همه محرومیتش، بیشتر از رئال و خیلی تیمهای دیگه تو نقل و انتقالات فعال بوده، الان هم دنبال وراتی هستن، بعداز ویدال و توران...
میگن که به دارمین نزدیک شدیم(نظرم رو گفتم در مورد این بچه، درضمن 25 سالش هم هستش، آنچنان جوون هم نیست واسه همچین پستی...)
رمان بعدی هم راموس هستش...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سایت عقده ای ها:

مشاهده پیوست 829359
این آمار خنده دار به کنار(هرناندز رو از رئال خریدیم امسال دوستان!!! کسی از قیمتش خبر نداره؟؟؟) ، چقدر بازیکن جدا شد این فصل از تیم!!!! (تام کلورلی 2 بار جدا شده!!!!!)
خی وقتی لیورپول 2 تا میلنر خریده ما هم باید دو بار بدیم بره کلورلیو دیگه :D:p

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جان من هنوز هم معتقدم که فن خال به جوونها فرصت میده. واسه حرفم هم دلیل دارم. اولا واسه تور پیش فصل سال گذشته توی آمریکا به چندین جوون فرصت داد. دوما ما جام اتحادیه امسال رو به بازی دادن به بازیکنان آکادمی باختیم. سوما جوونهایی که فکر میکرد آینده دارن رو به تیم اول آورد و کلی هم بهشون فرصت بازی داد که شامل مک نیر و بلکت و جیمز ویلسون وحتی پریرا میشن. چهارما کلی جوون رو قرضی فرستاد به تیمهای دیگه تا توی مسابقات رسمی خودشون رو محک بزنن. و در آخر باید بگم مطمئنا همه بازیکنان آکادمی به تیم اول اضافه نمیشن. ما تو این دو سال چندین بازیکن جوون خریدیم و از اونطرف بازیکنهایی که سنشون بالا بود و کادر فنی با توجه به ارزیابیهاشون وقتی دیدن به درد تیم اول نمیخورن یا فروختنشون یا اجازه جدایی دادن بهشون چون با توجه به شرایط سنیشون دیگه نمیتونستن منتظر تیم اول بمونن مثل تام تورپ. ماها که نمیدونیم این بازیکنان چه کیفیتی داشتن ولی مطمئنا کادر فنی اونها رو ارزیابی کردن. ضمنا یادمون نره که پریرا رو فن خال تونست توی تیم نگه داره. شما به کیفیت بازیکنهایی که جدا شدن و تیمهایی که جذبششون کردن توجه کنین. به غیر از پوگبا که اونهم رییس بزرگ توی جداییش نقش داشت، دیگه کدوم یکی از بازیکنهایی که جدا شدن تو این دوسال تونستن جذب تیم بزرگی بشن و موفق باشن؟
من از پاکسازی تیم شدیدا استقبال میکنم و الان تنها یک نفر مونده که اگه جدا شه خونه تکونی تیم تکمیل شده اونهم کسی نیست جز استاد ایوانز.
راجع به خریدها بنظر من باید صبر کینم. هنوز فصل نقل و انتقالات که تموم نشده دوستان. اعصاب خودتون رو چرا اینقدر خورد میکنید آخه.
میلاد جان همه بروزرهای گوشیم وارد فروم میشن ولی کادر پاسخ گویی اصلا اون پایین اضافه نمیشه که بتونم چیزی بنویسم و ارسال کنم!! الان یک هفته است اینجوری شده!!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
راستی یادم رفت بگم، حالا که کاسیاس درخواست جدایی داده باید دخیا رو نگه دارن تا اواخر نقل و انتقالات که یا رئال مجبور شه پول درست و حسابی بهمون بده یا اینکه بره سراغ گزینه های دیگه. ضمنا حالا که دخیا میخواد بره اسپانیا من از معاوضش با اوبلاک دروازه بان اتلتیکو استقبال میکنم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان من هنوز هم معتقدم که فن خال به جوونها فرصت میده. واسه حرفم هم دلیل دارم. اولا واسه تور پیش فصل سال گذشته توی آمریکا به چندین جوون فرصت داد. دوما ما جام اتحادیه امسال رو به بازی دادن به بازیکنان آکادمی باختیم. سوما جوونهایی که فکر میکرد آینده دارن رو به تیم اول آورد و کلی هم بهشون فرصت بازی داد که شامل مک نیر و بلکت و جیمز ویلسون وحتی پریرا میشن. چهارما کلی جوون رو قرضی فرستاد به تیمهای دیگه تا توی مسابقات رسمی خودشون رو محک بزنن. و در آخر باید بگم مطمئنا همه بازیکنان آکادمی به تیم اول اضافه نمیشن. ما تو این دو سال چندین بازیکن جوون خریدیم و از اونطرف بازیکنهایی که سنشون بالا بود و کادر فنی با توجه به ارزیابیهاشون وقتی دیدن به درد تیم اول نمیخورن یا فروختنشون یا اجازه جدایی دادن بهشون چون با توجه به شرایط سنیشون دیگه نمیتونستن منتظر تیم اول بمونن مثل تام تورپ. ماها که نمیدونیم این بازیکنان چه کیفیتی داشتن ولی مطمئنا کادر فنی اونها رو ارزیابی کردن. ضمنا یادمون نره که پریرا رو فن خال تونست توی تیم نگه داره. شما به کیفیت بازیکنهایی که جدا شدن و تیمهایی که جذبششون کردن توجه کنین. به غیر از پوگبا که اونهم رییس بزرگ توی جداییش نقش داشت، دیگه کدوم یکی از بازیکنهایی که جدا شدن تو این دوسال تونستن جذب تیم بزرگی بشن و موفق باشن؟
من از پاکسازی تیم شدیدا استقبال میکنم و الان تنها یک نفر مونده که اگه جدا شه خونه تکونی تیم تکمیل شده اونهم کسی نیست جز استاد ایوانز.
راجع به خریدها بنظر من باید صبر کینم. هنوز فصل نقل و انتقالات که تموم نشده دوستان. اعصاب خودتون رو چرا اینقدر خورد میکنید آخه.
میلاد جان همه بروزرهای گوشیم وارد فروم میشن ولی کادر پاسخ گویی اصلا اون پایین اضافه نمیشه که بتونم چیزی بنویسم و ارسال کنم!! الان یک هفته است اینجوری شده!!
بی احترامی نباشه که بپرسم Log In شدی؟؟؟:D
خوب اگه Log In شدی و هنوز این مشکل رو داره، پس بحث Security باشه این وسط؟ ویندوز فون استفاده میکنی؟؟؟
هی میگم نمیخوام دیگه بحث کنم تو تاپیک، ولی مگه میزارید؟؟؟؟o_Oo_O
خوب حالا برسیم به بازیکنهایی که جدا شدن لیست بازیکنهایی که جدا شدن تو این دو سال خیلی زیاد بوده، بحث من هم این نبود که آیا بازیکنها تاپ بودن یا نه، بحث من این هستش که کسانی که جایگزینشون شدن، خیلی بدتر از بازیکنهایی که جدا شدن بودن، ولبک بهتر بوده یا فالکائو؟؟
اورا بهتر بوده یا بلکت؟؟؟ ریو بهتر بوده یا اوانز؟؟؟ ویدا بهتر بوده یا اسمالینگ؟؟؟ نانی؟؟؟ من بازی هنریکز رو ندیدم ولی فکر میکنم که خود تو خیلی از جداییش ناراحت هستی؟؟
بازی دادن به بازیکن های جوون؟؟؟ احتمالا اگه اینهارو نمیخواست بزاره تو زمین، باید از تماشاچی ها بازیکن میگذاشتیم تو زمین، نه؟؟؟
ریس جیمز که فقط 20 دقیقه بازی کرد و بقیه فصل رو قرضش دادن و امسال هم همینطور، بلکت که هر موقع بازی کرد تیم به فاک داد...
بازیکن جوون بعدی که تو تیم بازی کرد رو میشه بهم بگی کی بود؟؟؟؟ فکر میکنم تو نیم فصل دوم جوون ترین بازیکنی که تو زمین اومد یانوزای بود که اون هم به نایودی کشیده شد، پریرا 10 دقیقه واسه تیم بازی کزد، اون هم بعداز اینکه تهدید کرد که داره میره و حتی با یووه هم گفتن به توافق رسیده بود...
لینگارد بدبخت هم که داره التماس میکنه قرضش ندن که بتونه به تیم اول برسه...
ویلسون هم که اگه RVP مصدوم و فالکائو مصدوم نبودن که بازی اصلا بهش نمیرسید، البته بعداز برگشتن RVP که دیگه بازی هم نکرد جر یه 10 دقیقه و الان هم میخوان قرضش بدن به اورتون یا هال...
تنها بازیکن جوون این فصل که کمی هم آینده دار نشون داد مک نر بود که اون هم بعد از برگشتن جونز و اسمالینگ و والنسیا تبدیل شد به یه نیمکت نشین...
خودت نگاه کن که کدوم بازیکن جوون تو تیم میمونه امسال؟؟؟ بلکت، شاو(که خریدیم قبل از اومدن فن خنگخال)، مک نر، پریرا، یانوزای و ویلسون اگه تو تیم موندن(که خبر قرض دادنشون خیلی زیاده) !!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط اینها بازیکنهای جوونمون هستن!!!!!!!! بقیه سن بالای 25 دارن و تقریبا 60 درصد تیم سن بالای 28 داره!!!!!!!!!
آمار بازیکنهای جوونی که از تیم جدا شدن هست، نگاه کنی حداقل 10 تا جوون 18 تا 20 ساله از تیم رفتن از اول امسال، قرض دادن بازیکن به تیمهای دیگه هم شده راه پرورش دیگه؟؟؟ نمیگم کار بدی هستش، ولی فن خنگخال انجامش نمیده که، یا باید بزاره تو تیم اصلی بازی کنن یا باید بفروشنشون، مگه گزینه دیگه ای هم دارن؟؟؟
من انتظار ندارم که بازیکنهامون همه تبدیل به رونالدو و مسی بشن، ولی باید حداقل 2تا ولبک ازشون در بیاد که بتونه تیم رو کمک کنه و روی تیم تعصب داشته باشه بخاطر اینکه باشگاه پرورشش داده...
تیم تبدیل شده به تیم پیشکسوتان!!!
شایعه آخر هم این هستش که 82 میلیون یورو واسه مولر میخوایم پیشنهاد بدیم!!!:general208::general208::general208::general208: من از خرید مولر استقبال میکنم ولی نه با این قیمت!!!!
خریدهای فن خنگخال هم که اصلا هیچ جایی برای حرف زدن نگذاشته...
این مربی چی داشته که دوستان تعریف میکنن و جبهه میگیرن واسش نمیدونم، ولی خوب بحث اینجا هیچ سودی نداره...
در مورد این آماری که گذاشتی هم مشخص هستش که باز هم والنسیا بازیکن بهتری بوده ولی آخرین مورد آمار مهمترین چیزش بوده از نظر من که فرط نمیده!!!!!!!
آمار سانتر کردنش(موقعیت سازیش) هم بدون شک از والنسیا بهتر بوده، چون والنسیا که اصلا حرکت نمیکرد از سمت راست...

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
دفاع راست ، هافبک دفاعی رو بدون شک باید بخریم.
مهاجم رو باید دید جریان ون پرسی و چیچاریتو چی میشه. ولی از خرید کین به شدت استقبال می کنم تا 45-50 هم بخریم راضیم.
دروازه بان هم احتمال زیاد باید بخریم. دخیا رفتنیه اگه کاسیاس بره پورتو.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دفاع راست ، هافبک دفاعی رو بدون شک باید بخریم.
مهاجم رو باید دید جریان ون پرسی و چیچاریتو چی میشه. ولی از خرید کین به شدت استقبال می کنم تا 45-50 هم بخریم راضیم.
دروازه بان هم احتمال زیاد باید بخریم. دخیا رفتنیه اگه کاسیاس بره پورتو.
دفاع مرکزی مهمتره از دفاع راست! همونطور که دکتر معین [emoji1] [emoji6] گفت بازیکن تو پست دفاع راست داریم.
انقد دوس دارم یه دفاع با تجربه خوب بیاد کنار جونز وایسه عمو فیل بدرخشههههه[emoji1]

Sent from my Lenovo S920 using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان بد نیست کمی هدف دار تر بحث کنیم من سوال رو مطرح میکنم اول اینکه چه توقعی از تیم برای فصل جدید دارید یعنی اینکه ما بتونیم چه مقامی رو در لیگ و چمپیونز بدست بیاریم و دوم اینکه کلا چه دیدگاهی نسبت به ترنسفر دارید مثلا فکر میکنید چند تا خرید لازمه و در چه سطحی؟
من فکر میکنم ما با توجه به عملکرد خوب تاتنهام و لوزر تا اینجا اگر بتونیم جز چهارتا بشیم قابل قبوله و در چمپیونز هم تا یک چهارم برام خوب خواهد بود..
در مورد ترنسفر هم درسته که تازه به طور رسمی شروع شده ولی ما یک خرید بزرگ داشتیم فکر میکنم حفظ شدن دخیا میتونه دست اورد بزرگی باشه اگر نشد گلر خوب نیاز داریم و بدون شک یک هافبک دفاعی و یک یا دو مدافع میخوایم مدافع راستم نیازش احساس میشه و اگر رابین رو بفروشیم باید مهاجم بخریم هر چند که حتی اکر نفروشیم و ویلسون رو هم قرض بدیم با این مصدومین ها شاید خیلی وقتها بی مهاجم بمونیم

بد نیست شما ها هم نظرتون رو بگید تا کمی بهتر و دور از احساس تر بحث کنیم...
بحث احساس نیست حسین خان این ترکیب از زمان فرگی مشکل داشته تا الان
فرگوسن بزرگترین مربی تاریخه و تونست با اون بازیکنا شاهکار خلق کنه اما یه جا بدجور کم اورد
فینال ومبلی رو هیچوقت یادم نمیره. برای من تلخ ترین خاطره فوتبالیه! ما تو اون بازی تحقیر شدیم چون بازیکن خوبی تو ترکیبمون نبود (جز رونی که اونم مصدومیت هاش باعث افتش شده بود)
منم بی نهایت از رفتن بعضی از بازیکنای فعلی خوشحالم کار کاملا درستیه ولی به چه قیمتی؟ اوانزی که حداقل تجربه داره رو بفروشیم بجاش بلکتی که ذره ای استعداد نداره تو ترکیب قرار بگیره؟
مورد دیگه اینکه ما الان فقط داریم میفروشیم ولی به این فکر نمیکنیم که جایگزین قوی تر و بهتری تو بازار نیست ! عملا داریم خودمونو نابود میکنیم
ساختن یه ترکیب جوون تو فوتبال امروز حماقته دهه نود سر الکس جوجه های خودشو پرورش داد سر مت بازبی هم زمان خودش این کار رو کرد. همین فن خال هم با اژاکس این کار رو انجام داد ولی شرایط و فوتبال امروز زمین تا اسمون با اون موقع فرق میکنه
الان مثلا با فروش فن پرسی ما کی رو میخوایم بخریم؟ کاوانی؟ باور کنید از فالکائو بدتر نباشه بهتر نیست

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جان تو متن خودت نوشتی که مثلا ریس جیمز قرضی رفت. بنظر خودت باید بازیکنهای جوون تو تیم اول بازی کنن یا قرضی برن و تجربه کسب کنن؟ همین بلکت بهش بازی دادن تو تیم اول حالا چه به اجبار چه به تشخیص مربی ولی خودت تو متن گفتی که هر وقت بازی کرد فرت داد. اگه فن خال به امثال لینگارد و ریس جیمز و ... تو تیم اول بازی میداد و اونا فرت میدادن خودت نمیومدی بگی که چرا اینا رو بازی داد و فرت دادن؟ تو متن خودت همین انتقاد رو به بلکت داری.
من میگم بهترین کار واسه بازیکنهای جوون همین قرضی دادنشون هستش که تجربه کسب کنن.
ما علاوه بر اینکه کلی بازیکن فروختیم چندین بازیکن جوون هم واسه آکادمی جذب کردیم که همه جزو بهترینهای کشورشون تو رده سنی خودشون بودن و باید صبر کرد و دید چی پیش میاد.
من هنوزم میگم پریرا رو فن خال تونست راضی کنه که بمونه.
راجع به دارمیان بنظر من از والنسیا که بهتره، از ناتالین کلاین هم مطمئنا بهتره چون مقایسه آمار کلاین و والنسیا هم دوستان گذاشتن و نشون داد که والنسیا از کلاین بهتر کار کرد فصل گذشته. حالا نکته جالب اینه که لیورپول کلاین رو 12/5 میلیون پوند خرید و الان صحبت از 12/9 میلیون پوند برای دارمیان هستش.
پ.ن: میلاد جون اینقدر یعنی خنگولی بهم میاد :دی دیگه لاگ این که میکنم. بروزرم CM بود الان با فایرفاکس امتحان کردم دیدم درست شد :دی

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
راجع به ولبک هم میلاد چون گفتی والا اول فصل که فالکائو رو گرفتیم هممون کلی خوشحال بودیم. کی فکرش رو میکرد فالکائو بعد از اون مصدومیتش اینهمه افت کرده باشه. فن خال هم خیلی بهش فرصت داد ولی فایده نداشت. باز خدا پدر وودی رو بیامرزه که قرضی گرفتش وگرنه کلی رفته بود تو پاچمون. وقتی فالکائو رو گرفتیم ولبک متوجه شد احتمال بازی رسیدن بهش خیلی کم میشه واسه همین خواست از تیم جدا بشه و جایی بره که بازی بیشتری بهش برسه. حالا بنظرت به ولبک بازی بیشتری رسید؟ آمارش تو آرسنال خیلی خوب بود؟ اونجا تگه ژیرود مصدوم نبود که همین مقدار بازی که فصل گذشته کرد هم بهش نمیرسید. از طرفی اگه ولبک اینهمه خوبه آرسنالیها با وجود ولبک و ژیرود اینهمه صحبت از خرید مهاجم درجه یک نمیکردن. بنظر من تو فروش ولبک اونهم با 16 میلیون پوند ضرری نکردیم که هیچ، سودم کردیم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
متاسفانه منچستر یونایتد به دلیل ساختار‌سنتی تبدیل به یک تیم فوتبال شده نه یک باشگاه شما ببینید مثلا آرسنال یا سیتی روی بخش زنان هزینه کردن و دارن از طریق تبلیغات خودشون رو گسترش میدن ولی ما اصلا تیم‌ بانوان نداریم
در مورد نقل و انتقالات هم ونگال اختیار کامل داره و هر چه اون بگه تیم مدیریتی اجرا میکنه نمونه اش اینکه در تور آمریکا برای‌اینکه طول مسیر طی شده توسط تیم کم بشه استادیومی انتخاب شده که ۴۵ هزار نفر جمعیت کمتری رو در خودش جا میده این یعنی بلیط فروشی کمتر ولی ونگال چون این درخواست رو داشته مدیران هم قبول کردند
خبر کاملش رو اینجا بخونید
http://www.dailymail.co.uk/sport/fo...Gaal-looks-cut-squad-travelling-time-USA.html

این‌خیلی خوبه که تیم مدیریتی به یک مربی اختیار نامحدود میده ولی این مسولیت یک مربی رو هم‌ زیاد میکنه و شاید برای یک انسان قابل انجام نباشه فرگی بنا به نبوغش قادر بود تیم رو کنترل کنه ولی ونگال با این سبک اسکاتینگ و خرید بازیکن زیر نظر مستقیم خودش فقط داره به تیم ضربه میزنه چراکه روش گرفتن بازیکن دیگه مثل گذشته نیست و نمیشه لیستی از مربی گرفت و بعد به توافق رسید درست عکس این اتفاق در فوتبال مدرن در جریانه یعنی مربی بازیکنهای در دسترس رو به وسیله ایجنتها شناسایی میکنه و بعد دستور خرید میده ولی وقتی ونگال دستور میده که کی به تیم‌اضافه بشه یا ایجنتها زیر بار نمیرن یا بازیکن اینه که در نهایت باید منتظر رفقای‌ ونگال باشیم و نه بازیکنای در دسترس
درسته که این بازیهای که ایجنتها این روزها در میارن خیلی کثیفه ولی چاره ای جز وارد شدن بهش نیست چون غیر از اون شما عملا ورودی مناسبی نخواهید داشت بیشتر‌خروجیهای ما ورودی هایی بودن که در دوران سرالکس یا مویس به دلیل انتخاب اشتباه و چرخه ناکارآمد تیم‌ الان دارن خارج میشن ولی این چرخه نه تنها که اصلاح نشده بلکه با حضور ونگال بدتر هم شده

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پ.ن: میلاد جون اینقدر یعنی خنگولی بهم میاد :دی دیگه لاگ این که میکنم. بروزرم CM بود الان با فایرفاکس امتحان کردم دیدم درست شد :دی
:p:D:D
میلاد جان تو متن خودت نوشتی که مثلا ریس جیمز قرضی رفت. بنظر خودت باید بازیکنهای جوون تو تیم اول بازی کنن یا قرضی برن و تجربه کسب کنن؟ همین بلکت بهش بازی دادن تو تیم اول حالا چه به اجبار چه به تشخیص مربی ولی خودت تو متن گفتی که هر وقت بازی کرد فرت داد. اگه فن خال به امثال لینگارد و ریس جیمز و ... تو تیم اول بازی میداد و اونا فرت میدادن خودت نمیومدی بگی که چرا اینا رو بازی داد و فرت دادن؟ تو متن خودت همین انتقاد رو به بلکت داری.
من میگم بهترین کار واسه بازیکنهای جوون همین قرضی دادنشون هستش که تجربه کسب کنن.
ما علاوه بر اینکه کلی بازیکن فروختیم چندین بازیکن جوون هم واسه آکادمی جذب کردیم که همه جزو بهترینهای کشورشون تو رده سنی خودشون بودن و باید صبر کرد و دید چی پیش میاد.
من هنوزم میگم پریرا رو فن خال تونست راضی کنه که بمونه.
راجع به دارمیان بنظر من از والنسیا که بهتره، از ناتالین کلاین هم مطمئنا بهتره چون مقایسه آمار کلاین و والنسیا هم دوستان گذاشتن و نشون داد که والنسیا از کلاین بهتر کار کرد فصل گذشته.
100 درصد با وضعی که ما داشتیم تو دو فصل گذشته(هیچ جامی نگرفتیم) باید به بازیکنهای جوونمون بیشتر اهمیت میدادیم، ولی این اتفاق جز وقتی که مجبور شدن، نیوفتاد...
جیمز و لینگارد تو بازیهای پیش فصل ارزش خودشون رو نشون دادن، تو همون پیش فصل 4تا پنالتی داد دفاعهای عالیمون...
دارم میگم که بازیکنی که جایگزین داریم میکنیم ضعیف تر از بازیکنهای قبلی بودن، چه جوون و چه خریدهامون... اگه به قرض دادن هستش چرا پریرا و یانوزای رو قرض ندادن که حداقل بازی کنن یه 90 دقیقه ای؟؟ بحث انتخاب و تصمیم های آشغال و خریدهای آشغال تر سرمربی هستش، در مورد فالکائو هم، همون موقع هم با خریدش موافق نبودم و گفتم که ریسک هستش خریدش و ولبک رو ترجیه دادم بهش تا وقتی شایعه شد که میخواد به آرسنال بره که توپیدم بهش، درضمن فالکائو 22 میلیون دستمزد داشت تو این فصل!!!!!!!! حالا نمیدونم که چقدر به موناکو دادن واسش!(شاید روی هم 22 میلیون بوده)
همین بحث رو در مورد دیماریا هم کردم که از همون اول هم گفتم که به درد فوتبال انگلیس نمیخوره این پسر، بلیند رو هم هیچوقت بعنوان هافبک میانی قبول نداشتم، باید از همون اول به فکر خرید یه کسی مثل پیانیج و وراتی میبودیم که مدیر با عرضمون هیچ کاری نکرد و فابرگاس رو هم بهمین راحتی از دست دادیم...
اگه من نوعی میتونم اینهارو تشخیص بدم، پس اگه یه مربی فوتبال حتی 1 سال هم مربیگری کرده باشه، باید این چیزارو بتونه تشخیص بده...
بزرگترین ضعف تیم ما وسط زمین هستش، هافبک میانی درسته حسابی نداریم، کریک سنش بالا رفته و چپ و راست هم مصدوم میشه و یه بازی تیم رو راه میندازه و بیخیال بازی کردنش تو همون بازی باعث نابودی تیم میشه، بلیند هم که جک هستش بازی دادنش تو اون پست، از نظر من حتی هوش راه انداختن یه حرکت تیمی رو هم نداره، تو کار دفاعی هم شاید 70-60 درصدش از همون هافبک میانی شروع میشه، هیچکدوم نمیتونن کاری بکنن، تقریبا تمام گل هایی که 2 فصل گذشته میخوردیم(غیر فرطهای خط دفاعی) به ضعف هافبکهامون در پرس و دفاع برمیگشت...
مهاجم رو هم با افشین کاملا موافقم، با اینکه میگم افت شدیدی داشته ولی مهاجمی که در حدش باشه وجود نداره یا حداقل به تیم نمیان...
مشکل خط دفاعی هم کاملا مشخص هستش، راستش تو دفاع میانی مهمترین قسمتش رو هماهنگی تو دفاع میانی با هم میدونم، حتی اگه تو دفاع تاپ هم نباشن ولی با هم هماهنگ باشن، میتونن تیم رو جمع کنن با کمک همدیگه ولی این چپ و راست عوض کردن دفاعها تو چند فصل گذشته تیم ضعیف کرده اونجا، از نظر من ترکیب روخو و جونز یا اسمالینگ اگه کمی پخته تر بازی کننو هماهنگ باشن به راحتی مشکل تیم میتونه حل کنه، چیزی که سرمربی اگه چیزی بارش میبود باید تو سالی که گذشت انجام میداد، واسه همین هستش که میگم باید دفاع درسته حسابی بخریم، چون مربی عرضه نداره این دفاعهارو درست کنه...
حالا برسیم به اصل قضیه، تو فصل گذشته شما به من بگید که یک حرکت تیمی دیدید که از قبل تمرین شده به نظر میرسید؟؟؟؟؟
تیم ما در روز خوبش، مقابل تیمهای بی برنامه ای که قدرت دفاع 90 دقیقه ای نداشتن 700-600 تا پاس بی معنی و مسخره بهم میدادن و پشت محوطه حریف با هم تمرین مالکیت توپ میکردن، اگه مربی چیزی بارش بود، به مهاجم ها و هافبک ها یاد میداد که یه حرکت ترکیبی یه پاس تو عمق یه مثلثی ایجاد بکنن تا از دفاع حریف رد بشن که همچین چیزی تو 1 سال اتفاق نیوفتاد، در فوتبال امروز همچین چیزی وجود نداره، و بازیکنها اونقدر حرفه ای هستن که احتیاجی به همچین تمرینی ندارن مگه اینکه یه مربی خنگ داشته باشی که بازیکنهارو مجبور به کارهای بی معنی بکنه، مثلا به دفاع کنار اجازه حرکت از جناحین رو نده!!!
حالا فرض کن که این اتفاقات تو یه فصل کامل هیچوقت نیوفتاده باشه، نتیجه؟؟؟ بهتر هستش که یه بازیکن تاپ بخریم که بتونه این کار رو بدون نیاز به سرمربی انجام بده، یعنی خرید درسته حسابی و نه هنر مربی...

Last edited:
بالا