• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
نمیتونم بگم از اومدن شواینی خوشحالم چون سنش بالاست و قطعا یه مسکنه برای پست هافبک دفاعی. البته ناراحت هم نیستم چون بازیکن تاپیه.
باید دید برنامه باشگاه چیه. خرید اشنایدرلین / خرید یه بازیکن دیگه این فصل یا فصل آینده / شاید هم قراره از آکادمی بازیکنی رو تا 2-3 سال دیگه به تیم اصلی اضافه کنن. باید دید چی میشه.
اوبلاک و اوتامندی و کین هم بیان تیم تکمیله.
دخیا ، رافائل و اوانز هم... موفق باشن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیتونم بگم که تا اینجای نقل و انتقالات خوشحال هستم از خریدها، ولی نا امید هم نیستم...
هنوز میتونم بگم که خریدی در راستای حل مشکلات تیم نداشتیم... تا این لحظه که نگاه میکنم، هنوز مشکل دروازه بان، مدافع میانی و مهمترین مشکل ما یعنی مهاجم حل نشده و حتی میتونم بگم که ما فقط یک مهاجم نمیخوایم با رفتن فن پرسی، بلکه حتما باید دو مهاجم طراز اول داشته باشیم، مولر و کین که شایعشون وجود داره، ولی تا خریدشون خیلی راه هستش، دارمین رو گرفتیم که باید بگم آنچنان هم گزینه بهتری از والنسیا به نظر نمیرسه، ولی خوب حداقل میتونه سانتر کنه!!!!
در مورد شواینی هم قبلا گفتم و باز هم میگم، کل فصل پیش رو با مصدومیت گذروند و اصلا رو فرم نبود و خرید بازیکن با این سن و همچین وضعیت بدنی، فقط ریسک میتونه باشه، امیدوارم که مثل فالکائو نشه...
تا وقتی اشنیدرلین رو نخریدیم، خط میانی خیلی شکننده و سن بالا به نظر میرسه...
خبری هم از اوتامندی یا دفاع میانی ده ای نیست...
شایعه امروز رفتن والدز بود، انگار که مشکوک شده با رفتن دخیا بعنوان دروازه بان اول بهش نگاه نمیکنن و ظاهرا سیلسن گزینه خرید هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فنرباغچه هم اعلام کرد انتقال ون پرسی انجام شدست...
1015042_heroa.jpg

دلم براش تنگ میشه، با اینکه فقط یه فصل درخشید...
هیچ وقت هم نمیتونم فرگی رو به خاطر خیانتی که به شخص رابین کرد ببخشم!
باز هم با اومدن به یونایتد تونست لیگ رو ببره.:)
@Noel Gallagher بیا سرتو بذار رو شونم زار زار گریه کنیم
:general501::general501::general501::general501::general501::general501:
یادمه رودی هم رفت کلی اشک ریختم :general501::general501::general501:
اخرین قهرمانیمون 40% بخاطر گل های رابین بود. پیشنهاد سیتی رو رد کرد که با یونایتد به قهرمانی برسه
فرگی به خیلیا خیانت کرد بیشتر از همه به کارنامه خودش! یه تیمی که مثل یه گسل بزرگ بود رو به حال خودش رها کرد از بعد اون لرزشاش داره همه چیزو نابود میکنه

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
الان فقط یه مدافع مرکزی درجه یک میخوایم +حفظ دخیا +نفروختن رابین یا جایگزین کردنش با یه مهاجم جوون مثل کین یا ایکاردی

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب ما ی چند روزی نبودیم چه خبر ؟به به میبینم ک دور همی جناب فنخال داره شکل میگیره
سیلسن ؟؟؟؟؟؟این از لوریس هم بدتره شواینی هم ک اومد ب نظرم کلایورت و فلیپ کوکو و ... رو هن بیاره دیگه دیماریا رو هم ک ظاهرا خیلی باهاش حال نمیکنه دارمیان ای بدک نیست تو این بدبختی بی بازیکنی ولی ب نظر من ک خیلی معمولی میاد تو حمله و فاز تهاجمی هم من چیزی ندیدم ازش
خط هافبک هنوز کم داره مدافع نداریم مهاجم هم ک واقعا نداریم :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خب ما ی چند روزی نبودیم چه خبر ؟به به میبینم ک دور همی جناب فنخال داره شکل میگیره
سیلسن ؟؟؟؟؟؟این از لوریس هم بدتره شواینی هم ک اومد ب نظرم کلایورت و فلیپ کوکو و ... رو هن بیاره دیگه دیماریا رو هم ک ظاهرا خیلی باهاش حال نمیکنه دارمیان ای بدک نیست تو این بدبختی بی بازیکنی ولی ب نظر من ک خیلی معمولی میاد تو حمله و فاز تهاجمی هم من چیزی ندیدم ازش
خط هافبک هنوز کم داره مدافع نداریم مهاجم هم ک واقعا نداریم :D
خرید شواینی که عالیه. تیم واقعا **** نداره. رونی که هیچی قدیم با کله میرفت تو صورت داور الان مثل دختر بچه ها بالا پایین میپره و صورتشو چنگ میزنه .بقیه بازیکنا هم کلا تعطیلن در این زمینه
شواینی قراره نقش کینو بازی کنه
ولی در مورد سیلسن موافقم خیلی تعطیله

JS48228236.jpg

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
باووو جدی به جز رونی مهاجم خوب دیگه ای نداریم :eek: امیدوارم اینا واقعا تو فکر باشن برای یه مهاجم تاپ،یا حداقل یه ذخیره برای رونی

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
باووو جدی به جز رونی مهاجم خوب دیگه ای نداریم :eek: امیدوارم اینا واقعا تو فکر باشن برای یه مهاجم تاپ،یا حداقل یه ذخیره برای رونی
بیخیال رونی کجاش مهاجم خوبیه!؟ یه زمانی بود ولی الان دیگه نیست

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
بیخیال رونی کجاش مهاجم خوبیه!؟ یه زمانی بود ولی الان دیگه نیست
اگه نظر من رو بخوای افشین،تو این فصل رونی حتی اگه بد هم باشه،فن خال بیرون نمیزارتش!! علتش رو هم خودت فک کنم میدونی چیه! بنابراین باید امیدوار باشیم که رونی ای رو ببنیم در سطح 2 3 فصل پیش،نه رونی فصل پیش رو

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اگه نظر من رو بخوای افشین،تو این فصل رونی جتی اگه بد هم باشه،فن خال بیرون نمیزارتش!! علتش رو هم خودت فک کنم میدونی چیه! بنابراین باید امیدوار باشیم که رونی ای رو ببنیم در سطح 2 3 فصل پیش،نه رونی فصل پیش رو
اونکه اره. بیشتر بخاطر راضی کردن بعضی از هوادارای بی منطق
ولی رونی الان طوری شده که دروازه خالی هم جلوش باشه پاس میده خیلی باید تمرین کنه + ما یه مهاجم قد بلند سر زن میخوایم
به نظرم فن خال میخواد از دیپای تو نوک خط حمله استفاده کنه که اشتباهه نه رونی نه ممفیس هیچکدوم قد مناسبی رو برای اون پست ندارن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه نکته هم تو یکی از کامنتها دیدم که خیلی جالب بود!
بارسا نزدیک 40 میلیون داد واسه آردا توران! هرجوری حساب کنیم حتی اگه شواینی رو فرم هم نباشه خیلی هافبک بهتریه :D
مفت خریدیمش :p
برای اینکه متوجه شید چقد مفت، فرض کنید گیگزی رو تو 32 سالگی با 20 میلیون میفروختیم :p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته رومینگه گفته دیگه بازیکن نمیفروشیم به یونایتد این فصل (بیشتر به خاطر اینکه مسلماً طرفدارای بایرن شدیییییییداً عصبانین از فروختن اسطورشون!)
پس مولر خط میخوره احتمالاً. میمونه کین، امیدوارم وودوارد انقد پول بچپونه تو حلق این لوی پول پرست که اصلاً صداش در نیاد بخواد بگه نه :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حتی با وجود جدایی فن پرسی هم زیاد نگران خط حمله نباشید تیمهای فن خال معمولا هافبکهاش نقش گلزنی دارن
خود همین دپای خصوصیات تهاجمی خوبی داره فصل پیش 28 گل برای آیندهوون زده دی ماریا هم اگه جا بیافته شم گلزنی داره و همچنین شواینی
رونی رو هم اگه اینقدر پستشو انگولک نکنن (که اگه خط هافبک و بازی سازیمون تکمیل بشه نیازی هم بهش نیست) و بزارن ثابت تو نوک بازی کنه گلزنی و خط تهاجمی رو به خوبی می تونه معنی کنه
تا الان 3 خرید عالی داشتیم , دو جوان با استعداد به همراه یک لیدر با تجربه الان از بین گزینه های فعلی فقط می مونه خرید اشنیدرلین (بالفرض که دخیا بمونه) 4 تا خرید تاپ برای یک باشگاه در یک فصل از نقل و انقالات عملکرد بسیار خوبی محسوب میشه اینا رو به خریدهای فصل پیشمون هم اضافه کنید

بالا