• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب تحرکات تیم ما هم شروع شده
شواینی ، دارمیان ، دیپای
خرید اشنایدرلین هم جدی هست.
امروز یه جا خوندم که منچستر دنبال اوبلاک دروازه بان اتلتیکو مادرید هست تا جانشین دخه آ بشه
یه دروازه بان خوب و یه مدافع خوب مثل هوملز یا اوتامندی هم بگیرن عالی میشه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به نظرم دو تا خرید قطعی دیگه داریم تا شروع فصل

اوتامندی + اشنیدرلین

-----
کاسیاس هم رسما رفت پورتو یه دروازه بان هم میخوایم

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با فرض نرفتن دخیا و اضافه شدن اشنیدرلین و اوتامندی
دخیا
شاو-----جونز----اوتامندی-----دارمیان
شواینی-----اشنیدرلین
ممفیس-------ماتا--------دی ماریا
رونی

دلم برای مدافع های مادر مرده رقبا میسوزه این وسط :D
خب البته این رویای ما بود .:D ترکیب فن خال تو واقعیت!:
والدز
بلیند-----روخو------اسمالینگ-----والنسیا
شواینی-----هررا
ممفیس----رونی-----ماتا
مروان درخت

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
cc8713036d412799377935892ae9812d.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
بعد دیدن این لینک یاد زمانی افتادم که وقتی مطمپن شدم فالکائو به ما پیوست ویدئو هاشو میدم گلهای رویایی شو میدیدم و تشویق معروفشو بارها و بارها گوش میدادم حتی یاد زمانی افتادم که اولین بار وقتیی رئیس صداش کرد گرم کنه تا بیارتش زمین وقتی اومد گرم کنه تماشاچیا به احترامش بلند شدم و تا زمانیکه اومد تو زمین و پابه توپ شد بدون وقفه با صدای کرکننده تشویقش کردن و بهش روحیه دادن اما فالکائو نتونست این انتظاراتی که به وجود اورد رو براورده کنه حالا یه ویدئو دیدم که لینک دادم براتون واقعا شواینی یه جادوگر واقعی بوده اما ارزو میکنم سرنوشت فالکائو رو نداشته باشه
http://dl1.video.varzesh3.com/video/clip94/4/video/players/bastian_bayern_best_amazing.mp4

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حتی با وجود جدایی فن پرسی هم زیاد نگران خط حمله نباشید تیمهای فن خال معمولا هافبکهاش نقش گلزنی دارن
خود همین دپای خصوصیات تهاجمی خوبی داره فصل پیش 28 گل برای آیندهوون زده دی ماریا هم اگه جا بیافته شم گلزنی داره و همچنین شواینی
رونی رو هم اگه اینقدر پستشو انگولک نکنن (که اگه خط هافبک و بازی سازیمون تکمیل بشه نیازی هم بهش نیست) و بزارن ثابت تو نوک بازی کنه گلزنی و خط تهاجمی رو به خوبی می تونه معنی کنه
تا الان 3 خرید عالی داشتیم , دو جوان با استعداد به همراه یک لیدر با تجربه الان از بین گزینه های فعلی فقط می مونه خرید اشنیدرلین (بالفرض که دخیا بمونه) 4 تا خرید تاپ برای یک باشگاه در یک فصل از نقل و انقالات عملکرد بسیار خوبی محسوب میشه اینا رو به خریدهای فصل پیشمون هم اضافه کنید
شرمندت مهدی:p:D:D جان، موافق نیستم با حرفت...
دیپای خرید خوبی بود، ولی تو پستش کم بازیکن نداشتیم و نداریم(دیماریا، یانگ، یانوزای و چندتا جوون دیگه که دارن تو پستهای غیر تخصصیشون بازی میکنن...
با شواینی 3-2 فصل پیش شاید حال میکردم ولی الان؟ نه...
ما فصل پیش مهاجمهامون 4تا بودن که تقریبا نصف فصل رو از بابت مصدومیتهاشون زجر کشیدیم و حتی دیماریا مهاجم هم بازی کرد، الان به نظرت چه وضعیتی خواهیم داشت که 2 مهاجم اصلی تیم رفتن؟؟
دارمین هم خرید بدی نیست ولی باز هم مشکلات تیم خیلی عدیده تر از این حرفا هستن که بخوایم در مورد موفقیت تو فصل نقل و انتقالات صحبت کنیم...
درضمن بازیکنهای پارسال که خرید موفق نبودن که؟؟ حداقل تا الان غیر از هررا، هیچ کدوم از خریدهامون ارزشی نداشتن...
خوبی قضیه دخیا الان این هستش که کاسیاس رسما به پورتو رفته و میگن که وودوارد از رئال به جای دخیا درخواست ناواس و راموس رو داده!!!! ووووووودوووارددددددددد؟؟؟؟ وودوارد و از این کارا؟؟؟؟ بعیده بعیده!!!!
مولر که گفتن عمرا نمیفروشن(چندین فصل هستش که آرزوی اومدنش رو دارم، تقریبا بعداز جام جهانی 2010 ...) کین رو هم که فکر میکنم لوی دنبال پیشنهاد 100 میلیونی هستش ولی امروز شایعه خوب بنتکه بوده...
با فرض نرفتن دخیا و اضافه شدن اشنیدرلین و اوتامندی
دخیا
شاو-----جونز----اوتامندی-----دارمیان
شواینی-----اشنیدرلین
ممفیس-------ماتا--------دی ماریا
رونی

دلم برای مدافع های مادر مرده رقبا میسوزه این وسط :D
خب البته این رویای ما بود .:D ترکیب فن خال تو واقعیت!:
والدز
بلیند-----روخو------اسمالینگ-----والنسیا
شواینی-----هررا
ممفیس----رونی-----ماتا
مروان درخت
دقیقا همین هستش وضعیت ما افشین جان...
من هم عاشق 1-5-4 یا همون 1-3-2-4 هستم که اشنیدرلین و شواینی یا کریک در میانه زمین واقعا عالی میشه، ماتا در پست تخصصیش بازی میکنه و دیپای و دیماریا هم همون جایی که باید بازی کنن، بازی میکنن...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شرمندت معین جان، موافق نیستم با حرفت...
دیپای خرید خوبی بود، ولی تو پستش کم بازیکن نداشتیم و نداریم(دیماریا، یانگ، یانوزای و چندتا جوون دیگه که دارن تو پستهای غیر تخصصیشون بازی میکنن...
با شواینی 3-2 فصل پیش شاید حال میکردم ولی الان؟ نه...
ما فصل پیش مهاجمهامون 4تا بودن که تقریبا نصف فصل رو از بابت مصدومیتهاشون زجر کشیدیم و حتی دیماریا مهاجم هم بازی کرد، الان به نظرت چه وضعیتی خواهیم داشت که 2 مهاجم اصلی تیم رفتن؟؟
دارمین هم خرید بدی نیست ولی باز هم مشکلات تیم خیلی عدیده تر از این حرفا هستن که بخوایم در مورد موفقیت تو فصل نقل و انتقالات صحبت کنیم...
درضمن بازیکنهای پارسال که خرید موفق نبودن که؟؟ حداقل تا الان غیر از هررا، هیچ کدوم از خریدهامون ارزشی نداشتن...
خوبی قضیه دخیا الان این هستش که کاسیاس رسما به پورتو رفته و میگن که وودوارد از رئال به جای دخیا درخواست ناواس و راموس رو داده!!!! ووووووودوووارددددددددد؟؟؟؟ وودوارد و از این کارا؟؟؟؟ بعیده بعیده!!!!
مولر که گفتن عمرا نمیفروشن(چندین فصل هستش که آرزوی اومدنش رو دارم، تقریبا بعداز جام جهانی 2010 ...) کین رو هم که فکر میکنم لوی دنبال پیشنهاد 100 میلیونی هستش ولی امروز شایعه خوب بنتکه بوده...

یادمه فصل پیش به ترکیب رئال که نگاه می کردم با خودم می گفتم این تیم از نظر بازیکن در تمام نقاط نقص نداره چه تیمی می خواد جلوی اینارو بگیره ولی در عمل حتی یک جام هم نبردن
دیپای بر خلاف یانگ و یانوزای شم گلزنی بالایی داره و تو خط حمله هم میشه ازش استفاده کرد از بازیکنان آکادمی ویلسون رو هم داریم دیگه نباید که کل ترکیب رو با بازیکنان خریدی بچینیم!
از بین خریدهای فصل پیشمون در کنار هررا , شاو و دی ماریا هم نمیگم عالی ولی حداقل خوب بودن
دی ماریا کمتر از انتظار ظاهر شد شاید بخاطر تاکتیک فن خال بود یا مشکل خودش که نتونست با تیم مچ بشه ولی با همین وضعیت هم سومین پاس گل دهنده ی لیگ شد با تعداد بازی به مراتب کمتر
شاو هم اکثرا مصدوم بود ولی هر وقت می اومد زمین بازیهای خوبی انجام می داد با اینکه زیاد فیزیکی نیست ولی در خط دفاع خوب درگیر میشه و به شدت بازیکن باهوشیه
بعد میلاد جون خودتم داری میگی خریدهای فصل قبلمون بی ارزش بودن در حالیکه حداقل 3 تاش از نظر اسمی جزو بهترین ها بودن فالکائو و دی ماریا و شاو
هیچ تضمینی نیست شما الان هم بری دنبال بهترین بازیکنای خوش نام دوباره همون وضعیت فصل قبل پیش نیاد و برامون جواب ندن! هر چند خودم شخصا از خرید هری کین به شدت استقبال می کنم ولی در صورت نخریدنش هم فاجعه ای رخ نداده چون بنظرم خرید خوب یه بخش از قضیه ست نه کلش!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یادمه فصل پیش به ترکیب رئال که نگاه می کردم با خودم می گفتم این تیم از نظر بازیکن در تمام نقاط نقص نداره چه تیمی می خواد جلوی اینارو بگیره ولی در عمل حتی یک جام هم نبردن
دیپای بر خلاف یانگ و یانوزای شم گلزنی بالایی داره و تو خط حمله هم میشه ازش استفاده کرد از بازیکنان آکادمی ویلسون رو هم داریم دیگه نباید که کل ترکیب رو با بازیکنان خریدی بچینیم!
از بین خریدهای فصل پیشمون در کنار هررا , شاو و دی ماریا هم نمیگم عالی ولی حداقل خوب بودن
دی ماریا کمتر از انتظار ظاهر شد شاید بخاطر تاکتیک فن خال بود یا مشکل خودش که نتونست با تیم مچ بشه ولی با همین وضعیت هم سومین پاس گل دهنده ی لیگ شد با تعداد بازی به مراتب کمتر
شاو هم اکثرا مصدوم بود ولی هر وقت می اومد زمین بازیهای خوبی انجام می داد با اینکه زیاد فیزیکی نیست ولی در خط دفاع خوب درگیر میشه و به شدت بازیکن باهوشیه
بعد میلاد جون خودتم داری میگی خریدهای فصل قبلمون بی ارزش بودن در حالیکه حداقل 3 تاش از نظر اسمی جزو بهترین ها بودن فالکائو و دی ماریا و شاو
هیچ تضمینی نیست شما الان هم بری دنبال بهترین بازیکنای خوش نام دوباره همون وضعیت فصل قبل پیش نیاد و برامون جواب ندن! هر چند خودم شخصا از خرید هری کین به شدت استقبال می کنم ولی در صورت نخریدنش هم فاجعه ای رخ نداده چون بنظرم خرید خوب یه بخش از قضیه ست نه کلش!
همین دیگه، 10 ساله که دارم میگم آشغال ترین خریدهارو انجام میدیم، نگفتم که بازیکن ها بد بودن، خریدها اشتباه بودن!!!!
یه مقداریش که سرمربی مقصر بود، ولی همه میدونستیم که بلیند نمیتونه هافبک میانی بازی کنه و یا میدونستیم که مشکل دفاع میانی داریم، ولی یک هفته بعداز پایان نقل و انتقالات، روخو با هزار بدبختی به تیم اضافه شد...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اینم ابتکار یکی از فنهای باشگاه ...انصافا لباسمون بهش میاد

ضمنا به نقل از یوزر خبرگزاری باشگاه:شواینی لحظاتی پیش وارد منچستر شده

فایل های ضمیمه

• CJt-a7HUsAA_xJQ.png
    CJt-a7HUsAA_xJQ.png
    965.9 KB · نمایش ها: 25

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فنرباغچه که خوراکش شده بازیکن های قدیمی منچستر، بعداز نانی عکسهای فن پرسی هم اومد که تو فرودگاه ترکیه هستش با شال فنرباغچه...
الان شایعه های خیلی زیادی میاد از اینکه PSG با دیماریا به توافق رسیده، اول باید بگم که وودوارد و فن خنگخال اگه قصد فروش این بچه رو دارن که احمق ترین آدمهای روی زمین هستن، مگه اینکه در ازای اون بازیکنی رو از PSG بخوان و در قسمت دوم، میشه گفت که این همه دیماریا مصاحیه میکنه و میگه که تو منچستر هستم تا برگردم آرژانتین، چه معنی داره؟؟؟
ظاهرا گایتان دوباره شایعش اومده بیرون و میگن که میخواد جانشین دیماریا بشه!!!!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اومده بودم دقیقا همین عکس رو بزارم!
برخلاف خیلی از بازیکنا که بعد از بستن قرارداد با تیم جدیدشون رو هوا میگن به آرزوی دوران کودکیمون رسیدیم! واسه شواینی و ادعاهاش همین عکس می تونه سند باشه
امیدوارم به عنوان اولین آلمانی تیم و یکی از اسطوره های بایرن برای خودش هم که شده تو منچستر موفق باشه تا بعد از پایان فوتبالش و مرور خاطراتش از دوران موفقش تو منچستر هم یادی کنه
از نظر اعتبار بازیکن کمی نیست چه با لباس بایرن و چه تیم ملی آلمان افتخارات بزرگی کسب کرده

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
البته تا اسکای نزنه باور نمیکنم.ولی خب مورگان تو ترکیب همپتون نبوده تو بازی اخرشون
Manchester United agree Morgan Schneiderlin deal
French midfielder Morgan Schneiderlin underwent a medical at Carrington on Sunday and is now set to join Man Utd from Southampton.
http://www.manchestereveningnews.co...ster-united-agree-morgan-schneiderlin-9641501

بالا