• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
:general304::general304::general304:
دوستان یه چیزی رو جدی میگم،
اگه هر کدوم از ماها توی برد یونایتد یا مالک باشگاه بودیم، این حرف ها درست بودن!
ولی خواهشاً دقت کنید اینجا یه انجمن هست، محل اجتماع افراد مختلف، ما همه طرفدار یونایتد هستیم، هیچ کدوم هم برای باشگاه تصمیم نمیگیریم، فقط میتونیم نظراتمون رو اعلام کنیم!
میلاد به نظرش ون حال مربی خوبی نیست، ولی طرفدار یونایتده و انتقاد میکنه.
من هم چیز زیادی ندیدم از ون حال، ولی به عنوان مربی تیم اعتماد دارم بهش و حمایتش میکنم.
افشین میگه دی ماریا رو دوست نداره و به خاطر قضیه مشابه چندساله از رونی بدش میاد، ولی ترجیح میده دی ماریا بمونه.
من هم اگه بمونه ناراجت نمیشم و امیدوارم موفق باشه واسه تیم، ولی رفت هم ناراحت نمیشم، چون خوشم نمیاد ازش!
باور کنید صلح آمیز میشه نظرات رو گفت، هرچند که موافق نباشیم با هم!
مگه داریم دعوا میکنیم که میگی صلح امیز هم میشه نظر گفت؟:D چرا جو میدی مرد حسابیo_O:D

کلا تو این چند وقت جنبه ای از زندگی نبوده که توش به اف نرفته باشم :(!
خب منم از پدرو خوشم نمیاد، دی ماریا هم بره، منو تو چی کار میتونیم بکنیم اگه پدرو رو بخرن؟! :p
دخیا هم دیشب کلاً یه تک به تک سیو داشت که اونم بد زد سرجیو، البته اون شیرجش رو اون سانتره عالی بود!
دوباره دعوا نشه، دخیا فوق العادس! فقط دیشب خیلی کار خاصی نداشت واسه کردن :p

به کلوپ ما خوش امدی ! :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
بردن بارسلونا در هر رده و مسابقه ای شیرینه...درست اینکه برد و باخت در یک بازی دوستانه نشون دهنده هیچی نیست!!!!

ما اگر دیماریا رو بفروشیم یعنی به شکل کاملا واضح و عینی داریم از ونگال ضربه میخوریم فالکائو رو بهش حقوق هنگتی دادیم تا فقط نیمکت و گرم کنه و دیماریا هم بازدهیش در حد یانگ هم نبود حالا بعد از یک سال با ضرر داریم میفروشیمش جدای از اینکه دیماریا چه کرد و اگر بمونه چه خواهد کرد اگر‌ با ضرر‌‌ بفروشیمش باید ببینیم اصلا چرا دیماریا خریداری شد و چرا‌ الان فروخته شد اونهم بعد از یک سال به هر شکل این خودش بی برنامه گی رو نشون میده هیچ تیمی دوست نداره بازیکنی رو بخره و یک فصل بعد همون بازیکن رو بدون استفاده کردن با کلی ضرر بفروشه
دوستان هوادار فلسفه ونگالیسم بگن اگر قضیه فالکائو و دیماریا در صورت جدایی یک بی برنامه گی و بی فکری نبوده پس چی بوده؟ چه تضمینی وجود داره که این اتفاق برای‌ شواینی یا هر خرید دیگه ای رخ نده؟ فرگی دلیل موفقیتش ایجاد ثبات در تیم بود اون حتی اندرسون رو هم ساده کنار نمیگذاشت درسته که این جاهای به ما ضربه زد ولی ثبات در تیم باعث میشد که با یک‌سری بازیکن متوسط هم بشه نتایج خوبی گرفت.... الان ما ون پرسی رو بی هیچ‌دلیل قانع کننده ای فروختیم، بی هیچ دلیلی میلیونها پوند به فالکائو دادیم و بی هیچ دلیلی کلی پول به دیماریا و مادریدیها دادیم و داریم با ضرر میفروشیمش یک بازیکن بیست و هفت ساله رو که مهارتش شهره خاص و عامه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
سرجیو رومرو دروازه بان تیم ملی آرژانتین به منچستر یونایتد پیوست
می ترسیدیم فن خال ترکیب رو هلندی کنه ولی انگار داره آرژانتینی می کنه اوتامندی رو هم بگیریم دیگه جمع بروبچ آرژانتینی جمعه!
امیدوارم به عنوان دروازه بان دوممون جای والدز باشه نه دخیا که احتمالا همینطوره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
می ترسیدیم فن خال ترکیب رو هلندی کنه ولی انگار داره آرژانتینی می کنه اوتامندی رو هم بگیریم دیگه جمع بروبچ آرژانتینی جمعه!
رفیق بازی...فقط همین رو میتونم بگم، فن خال هم دقیقا مثل قلعه نویی هستش تو فوتبال خودمون...:general208::general208::general208:
تمام اخبار از پیوستن دیماریا به PSG میگه...:general208::general208::general208::general208::general208::general208:
گفتم که خودش رو کشت واسه هلندی ها ولی کسی به اونجاش هم حسابش نکرد، غیر از دیپای که اون هم به زودی میفهمیم هیچی نیست...:mad::mad:
اگه دخیا رو هم فروختن، من یکی که دیگه کاری به کار منچستریونایتد ندارم نه سر میزنم به این تاپیک و نه منچستر رو دنبال میکنم تا وقتی که مردتیکه احمق رو اخراج نکردن...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
رفیق بازی...فقط همین رو میتونم بگم، فن خال هم دقیقا مثل قلعه نویی هستش تو فوتبال خودمون...:general208::general208::general208:
تمام اخبار از پیوستن دیماریا به PSG میگه...:general208::general208::general208::general208::general208::general208:
گفتم که خودش رو کشت واسه هلندی ها ولی کسی به اونجاش هم حسابش نکرد، غیر از دیپای که اون هم به زودی میفهمیم هیچی نیست...:mad::mad:
اگه دخیا رو هم فروختن، من یکی که دیگه کاری به کار منچستریونایتد ندارم نه سر میزنم به این تاپیک و نه منچستر رو دنبال میکنم تا وقتی که مردتیکه احمق رو اخراج نکردن...
میلاد جون انگار از هواداری تنها قسمت حرص خوردنش نصیبت شده! اهانت و توهین کردن راحت ترین بخش قضیه ست ولی این حرفها نه تنها هیچ چیزی رو تغییر نمیده بلکه فضای تاپیک رو هم بهم می ریزه و باعث ناراحتی یه سری از دوستان میشه
تاپیک یه مدتیه شده مثل خانه ی سالمندان پر از نق و غر زدن و پر از قضاوت های عجولانه و پیشاپیش
با فروش دی ماریا منم مخالفم ولی قرار نیست تمام اتفاقات مطلبق میل و خواست من پیش بره در دو مورد هم شک ندارم:
1. اطلاعات فنی فن خال بیشتر از من و شماست
2. فن خال نسبت به این بازیکنا که من و شما فقط از پشت تلویزیون می بینیمشون شناخت و آشنایی بیشتری داره
قضیه ی دخیا هم به کل متفاوته با اینکه خیلی وقته با رفتنش کنار اومدیم ولی این وسط کسی مقصر نیست جز خود نمک نشناسش
فن خال در ترکیب ثابت تیمش ازش استفاده کرد بارها هم ابراز امیدواری کرده که دخیا تو تیم بمونه هوادارهای منچستری همیشه پشتش بودن حتی زمانی که سوتی های وحشتناکی می داد از نظر دستمزدها هم رقمهای سنگینی بهش پیشنهاد شد با تمام این شرایط بازم می خواد بره؟ جواب من فقط یک کلمه ست "به درک"
خودمو واسه همچین مواردی ناراحت نمی کنم کیه که در مورد توانایی دخیا شک داشته باشه؟ کیه که ندونه در حال حاضر بهتر از دخیا دروازه بانی برامون وجود نداره؟ و کیه که دلش نخواد دخیا تو منچستر بمونه؟
ولی گاهی یه سری اتفاقات خاص و اجتناب ناپذیره منچستر با رفتن کله گندتر از دخیا هم منچستر مونده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جون انگار از هواداری تنها قسمت حرص خوردنش نصیبت شده! اهانت و توهین کردن راحت ترین بخش قضیه ست ولی این حرفها نه تنها هیچ چیزی رو تغییر نمیده بلکه فضای تاپیک رو هم بهم می ریزه و باعث ناراحتی یه سری از دوستان میشه
تاپیک یه مدتیه شده مثل خانه ی سالمندان پر از نق و غر زدن و پر از قضاوت های عجولانه و پیشاپیش
اگه باعث ناراحتی بعضی از دوستان میشم، واقعا متاسفم و عذرخواهی میکنم...
2 سال هستش که همچین وضعیتی داریم، بهتر هستش که دوستان کمی چشماشون رو باز کنن...هیچ چیز قضاوت پیشاپیش نیستش مهدی جان، همه این اتفاق هایی از سال پیش گفتم داره میوفته...
1. اطلاعات فنی فن خال بیشتر از من و شماست
2. فن خال نسبت به این بازیکنا که من و شما فقط از پشت تلویزیون می بینیمشون شناخت و آشنایی بیشتری داره
اصلا شکی ندارم که هیچ اطلاعات فنی نداره این آدم...(هیچ شکی ندارم، تا حالا هم هیچ کاری نکرده جز تبعیت از طرفدارها و روزنامه ها و قدیمی های تیم)
آشنایی رو 100 درصد قبول دارم که فقط رفقاش رو میشناسه...
قضیه ی دخیا هم به کل متفاوته با اینکه خیلی وقته با رفتنش کنار اومدیم ولی این وسط کسی مقصر نیست جز خود نمک نشناسش
فن خال در ترکیب ثابت تیمش ازش استفاده کرد بارها هم ابراز امیدواری کرده که دخیا تو تیم بمونه هوادارهای منچستری همیشه پشتش بودن حتی زمانی که سوتی های وحشتناکی می داد از نظر دستمزدها هم رقمهای سنگینی بهش پیشنهاد شد با تمام این شرایط بازم می خواد بره؟ جواب من فقط یک کلمه ست "به درک"
خودمو واسه همچین مواردی ناراحت نمی کنم کیه که در مورد توانایی دخیا شک داشته باشه؟ کیه که ندونه در حال حاضر بهتر از دخیا دروازه بانی برامون وجود نداره؟ و کیه که دلش نخواد دخیا تو منچستر بمونه؟
خوب همین تفکر بوده که باعث شده ستاره های تیم ما بهمین راحتی سر از تیمی مثل رئال در بیارن...
مگه فن خال چه کار هم میتونسته بکنه؟؟؟ والدز رو بزاره تو دروازه؟؟؟؟ تو 5 دقیقه اول بازیش برای تیم، سر تیم رو خورد جلوی آرسنال...
ولی گاهی یه سری اتفاقات خاص و اجتناب ناپذیره منچستر با رفتن کله گندتر از دخیا هم منچستر مونده
کاملا موافقم، گنده تر از دخیا هم از تیم رفته، ولی زمان رئیس بوده و اون زمان تمام شده و رفته پی کارش و هیچوقت هم تکرار نخواهد شد...
دوستان فکر میکنن منظور من از عوض کردن سیاستهای باشگاه چی هستش؟؟؟ شکل تیم داری باید عوض بشه بعداز رفتن رئیس، اگه میخوایم باشگاه بزرگی بمونیم و تبدیل به یک باشگاه درجه دوم نشیم، باید بتونیم ستاره های تیممون رو نگه داریم به هر نحوی... مطمئن باشید اگه دخیا دلش هم نخواد بمونه، برای خودش هم که شده بهترین بازیش رو انجام میده...
متاسفانه از اون منچستری که من طرفدارش بودم، فقط طرفدارهای دل شکستش مونده و بس... نه فلسفه و مدیریت و نه اون جذبه فوتبال دیگه وجود نداره در این تیم که یه زمانی کسب جام و افتخار مهم نبود، ولی الان که هیچ چیزی از اون منچستر با ارزش نمونده، کسب جام و افتخار میمونه که اون هم وجود نخواهد داشت در شرایط فعلی، پس من یکی که دیگه ترجیح میدم طرفدار این تیم نباشم...:general509::general509:
دوستان هم راحت میشن که دیگه پست های تند و تیز مارو نمیخونن...:general711::general711:

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فارغ از موندن یا رفتن دخیا گرفتن دروازه بان شماره یک تیم ملی آرژانتین تو 28 سالگی به صورت رایگان خرید خیلی خوبیه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبر گل رو احتمالاً خوندید، این که لوکاکو ممکنه مهاجمی باشه که میخوایم بخریم!
البته با توجه به اینکه ون حال گفته یه سوپراستار میخوایم بخریم بعید به نظر میرسه...!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اگه باعث ناراحتی بعضی از دوستان میشم، واقعا متاسفم و عذرخواهی میکنم...
2 سال هستش که همچین وضعیتی داریم، بهتر هستش که دوستان کمی چشماشون رو باز کنن...هیچ چیز قضاوت پیشاپیش نیستش مهدی جان، همه این اتفاق هایی از سال پیش گفتم داره میوفته...

اصلا شکی ندارم که هیچ اطلاعات فنی نداره این آدم...(هیچ شکی ندارم، تا حالا هم هیچ کاری نکرده جز تبعیت از طرفدارها و روزنامه ها و قدیمی های تیم)
آشنایی رو 100 درصد قبول دارم که فقط رفقاش رو میشناسه...

خوب همین تفکر بوده که باعث شده ستاره های تیم ما بهمین راحتی سر از تیمی مثل رئال در بیارن...
مگه فن خال چه کار هم میتونسته بکنه؟؟؟ والدز رو بزاره تو دروازه؟؟؟؟ تو 5 دقیقه اول بازیش برای تیم، سر تیم رو خورد جلوی آرسنال...

کاملا موافقم، گنده تر از دخیا هم از تیم رفته، ولی زمان رئیس بوده و اون زمان تمام شده و رفته پی کارش و هیچوقت هم تکرار نخواهد شد...
دوستان فکر میکنن منظور من از عوض کردن سیاستهای باشگاه چی هستش؟؟؟ شکل تیم داری باید عوض بشه بعداز رفتن رئیس، اگه میخوایم باشگاه بزرگی بمونیم و تبدیل به یک باشگاه درجه دوم نشیم، باید بتونیم ستاره های تیممون رو نگه داریم به هر نحوی... مطمئن باشید اگه دخیا دلش هم نخواد بمونه، برای خودش هم که شده بهترین بازیش رو انجام میده...
متاسفانه از اون منچستری که من طرفدارش بودم، فقط طرفدارهای دل شکستش مونده و بس... نه فلسفه و مدیریت و نه اون جذبه فوتبال دیگه وجود نداره در این تیم که یه زمانی کسب جام و افتخار مهم نبود، ولی الان که هیچ چیزی از اون منچستر با ارزش نمونده، کسب جام و افتخار میمونه که اون هم وجود نخواهد داشت در شرایط فعلی، پس من یکی که دیگه ترجیح میدم طرفدار این تیم نباشم...:general509::general509:
دوستان هم راحت میشن که دیگه پست های تند و تیز مارو نمیخونن...:general711::general711:
میلاد جون از وضعیت این دو سال منچستر مطمئن باش هیچ هواداری خوشحال نیست
حالا اون قسمت حرفات که بر پایه نظرات شخصیته براش احترام قائلم ولی باور کن برای منم راحته بعد از هر باخت و بازی بد به کل تیم و کادر فنی توهین کنم فقط و فقط زحمتش در تایپ و انتخاب کلماته
تازه باعث میشه یکم خالی هم بشم! (هر چند ادعا ندارم و یه جاهایی منم کنترلمو از دست دادم) ولی نتیجه ش چیه؟ چه فایده ای داره؟ جز اینکه ممکنه باعث اذیت یه عده ی دیگه بشیمو جو تاپیک بهم بریزه
ایراد گرفتن یه حالت همیشه برد - برده زمانی که تیم نتیجه بگیره نهایتش سکوت می کنم اگه تیم نتیجه نگیره میگم دیدید گفتم؟!!
دوران رئیس هم درست تموم شده برای منم این منچستر لذت و طعم منچستر فرگوسن رو نداره ولی باز همین منچستر سگش شرف داره به تیمهای دیگه
در حال حاضر چه من چشممو باز کنم چه ببندم چه توهین کنم چه نکنم چه از فن خال حمایت کنم چه نکنم هیچ چیزی تغییر نمی کنه!

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
مشکل دیماریا اینه که خودش نمیخواد و نمیتونه با منچسترو منچستریونایتد کنار بیاد! والا مطمئن باشید حتی اگر فن‌حالم نمیخواستش باشگاه مجبورش میکرد کسی رو که رکورددار قیمت نقل‌وانتقال لیگ‌برتر هست رو بازی بده! مشکل دیماریا اینه که وقتی اومد فکر کرد یکی مثل اشلی یانگ میشینه اینو نگاه کنه و جابزنه! مشکل دیماریا اینه که مغروره!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فن خال: رومرو؟ باید خود را برای جدایی احتمالی ده خیا آماده می کردیم
اقا تبریک میگم فوق ستاره دروازه بانی دنیا رو خریدیم خوب با رفتن احتمالی رخیا و دیماریا که احتمالش هم زیاده و خرید پدرو دیگه رفتیم واسه سه گانه
امیدوارم این فصل هم خودتونو واسه تاکتیک های استثنایی این پیر خرفت اماده بفرمایید پارسال گفتم دوست دارم تیم تو دیدارهای دوستانه ببازه تا متوجه بشه مشکل داریم خوب همه رو بردن با شروع فصل قضای حاجت شروع شد امسال هم همونیم مطمئنم که امثال برای چهارمی هم شانسمون کمتر هست فقط ترسم اینه که چون این داره بجای خرج درامد زایی میکنه سال دیگه هم نگهش دارن تیمی بسازه که مربی بعدی که میاد باید کلی زحمت بکشه تا نخاله هایی که این بزرگوار جمع کرده روبریزه بیرون دقیقا مثل زمانی که تو بارسا مربی بود

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شایعات خرید پدرو قوت گرفته نمی دونم با وجود بازیکنی مثل آستین که فصل پیش 18 گل تو لیگ زد چطور رفتن سراغ پدرو در حالی که خریدش از تیمی مثل QPR به مراتب راحت تر و ارزان تره امتحانشو هم تو لیگ برتر پس داده
این بازیکن تقریبا از لیگ محلات رسیده به سطح اول لیگ انگلیس در تمام لیگ ها هم آمار گلزنی خوبی داشته 26 سال بیشتر هم نداره
این کارنامه ی ورزشی آستینه یعنی بازیکنی که بخاطر توانایی هاش به اینجا رسیده نه بازی کردن در آکادمی تیمی بزرگ و یک راست وارد شدن به سطح اول فوتبال

002.jpg

در مورد پدرو فقط میشه به موفقیت بازیکنان اسپانیایی تیم امیدوار بود که بتونه راه اونارو دنبال کنه اسپانیایی ها نه فقط تو منچستر بلکه کلا تو لیگ برتر و تیمهای مدعی خوب جواب دادن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فان‌خال:دخیابرای‌فیکس‌شدن بایدبا رومرو رقابت کند
عاشق این غزلیاتشم سطح این دوتا زمین تا اسمون فرق داره مثلا میخواد بگه تو یه سطح هستن.هر چند اگه دخیا تمدید نکرد بزارش نیمکت بهتره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فان‌خال:دخیابرای‌فیکس‌شدن بایدبا رومرو رقابت کند
عاشق این غزلیاتشم سطح این دوتا زمین تا اسمون فرق داره مثلا میخواد بگه تو یه سطح هستن.هر چند اگه دخیا تمدید نکرد بزارش نیمکت بهتره

جالبه به شواینی هم گیر داده از همین اول
یکی نیست بگه دخیا نبود تو الان داشتی گلف بازیتو میکردی و ما هم تو حسرت لیگ قهرمانان بودیم!
-------------
مستقیم فحش می دادن بهتر نبود؟
PSG bid £28.5m for Ángel Di María but Manchester United hold out for more

http://www.theguardian.com/football/2015/jul/27/psg-bid-angel-di-maria-manchester-united
--------
دیگه واقعا از این حرف مسخره که فن خال دانشش فلان هست و ... خسته شدم.
فن خال با اون بازیکنایی که تو بایرن داشت نتونست لیگ قهرمانان رو بگیره (ما رو هم به زور داور و اخراج رافائل حذف کرد)
از طرفدارای بارسا هم میتونید بپرسید چقدر بهش ارادت دارن!
در عرض یکسال تمام ستاره هامون فراری شدن. یه نفر دو نفر خودشون هوایی شدن بقیه چی؟ اورا رو مفت داد رفت. ویدیچ هم که جنازش سگ شرف داره به روخو داد اینتر. رابین که رفیقش بود رو راحت بیرون کرد.با دخیا هم که داره اینطوری رفتار میکنه. مردک اب زیرکاه از یه طرف میگه ما تمام تلاشمون این هست که دخیا بمونه بعد میره دروازه بان مشهور میخره. دقیقا داستان دخیا از وقتی شدت گرفت که ایشون والدز رو اورد به تیم و گفت دخیا باید برای جایگاهش بجنگه! اون همه واسه دی ماریا پول داد و راحت نابودش کرد! شاو تو همپتون فوق العاده بود ولی اومد یونایتد خیلی افت کرد.فالکائو رو بی دلیل اورد به تیم
یه لشکر هافبک مرکزی و دفاعی تو تیم جمع کرده ولی یه مهاجم تموم کننده خوب تو تیم نداریم. بازیکن با استعدادی مثل هنریکز رو راحت از دست داد
من نمیدونم واقعا نمیدونم از چی این روانی خوشتون میاد؟
یه کلمه هم انتقاد میکنیم همه جبهه گیری میکنند که صدای ما بجایی نمیرسه این بحثا بی فایدس و ...
خب پس چیکار کنیم؟ بیایم پست یه خطی بذاریم بعد هر برد بگیم به به باختیم هم بگیم ایراد نداره بازی بعد !؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
افشین ارادت منم به این پیر بزرگوار دقیقا بابت همون بارسا هست این 1000 برابر چیزی که بدست اورده ادعا داره ترکوند بارسا رو یعنی بعضیا میان میگم بارسا رایکارد رو این پایه گذاری کردو و نمیدونم بایرن رو ....بابا چه پایه گذاری که وقتی مربی بعدی اومد همه نخاله هایی که این جمع کرده بود رو ریخت بیرون و نتیجه هم گرفت رایکارد هم هلندی بود اما اداهای اینو نداشت تمام تاکتیک بارسا در این خلاصه میشد که چپ ور راست توپ بریزن نتایج خوبی هم که بعضی وقتا میگرفت صدقه سر بازیکن های اسپانیایی بود که قبل از این هم در بارسا بودن چه این میومد و چه نه اونا در بارسا بازی میکردن به محض اومدن ریوالدو رو مفت داد میلان مفت !!! بهترین بازیکن جهان رو همینطور استویچکف رو فرستاد قاطی باقالیا بحث این نیست که جوون گرایی نکنه بحث اینه که ایا جایگزین بهتر هم داری یا نه که همچین حماقتی میکنی پس با توجه به سابقش اگه دیماریا رو با نصف قیمت خریداری پدرو داد پاریس اصلا و ابدا تعجب نکنید اینکه بشینی رو نیم کت و فقط خط و بردار رسم کنی واسه خودت که نشد مربیگری والا هلند در بیشتر یازی هایی که در جام جهانی برد حقش برد نبود با لطف داور و اشتباهات الکی رفت بالا بازی با شیلی استرالیا مکزیک
حال کرد فصل قبل که تیمو به گند کشید و اخرش به لطف دخیا چهارم شدیم ننداختنش بیرون که هیچ کلی هم تشویقش کردن این حالا حالاها هست دوستان خیالتون راحت

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اورا رو مفت داد رفت. ویدیچ هم که جنازش سگ شرف داره به روخو داد اینتر
واقعاً افشین؟! میخواین فینال 2009 که بارسا باختیمم بندازیم تقصیر ون حال دیگه! :D:D
ا دخیا هم که داره اینطوری رفتار میکنه
دخیا اگه جزو اون یکی دو نفری نیست که هوائی شدن کی هست؟!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
واقعاً افشین؟! میخواین فینال 2009 که بارسا باختیمم بندازیم تقصیر ون حال دیگه! :D:D

دخیا اگه جزو اون یکی دو نفری نیست که هوائی شدن کی هست؟!
اورا هیچ مشکلی با موندن نداشت. ویدیچ شاید خودش بخاطر خانوادش میخواست بره ولی میشد نگهش داشت یا حداقل یه جایگزین در حد خودش اورد
هوایی شدن دخیا سه دلیل داره
1-فشار های فن خال
2-مدافعین بی عرضه و ضعیف
3-دوست دخترش

افشین ارادت منم به این پیر بزرگوار دقیقا بابت همون بارسا هست این 1000 برابر چیزی که بدست اورده ادعا داره ترکوند بارسا رو یعنی بعضیا میان میگم بارسا رایکارد رو این پایه گذاری کردو و نمیدونم بایرن رو ....بابا چه پایه گذاری که وقتی مربی بعدی اومد همه نخاله هایی که این جمع کرده بود رو ریخت بیرون و نتیجه هم گرفت رایکارد هم هلندی بود اما اداهای اینو نداشت تمام تاکتیک بارسا در این خلاصه میشد که چپ ور راست توپ بریزن نتایج خوبی هم که بعضی وقتا میگرفت صدقه سر بازیکن های اسپانیایی بود که قبل از این هم در بارسا بودن چه این میومد و چه نه اونا در بارسا بازی میکردن به محض اومدن ریوالدو رو مفت داد میلان مفت !!! بهترین بازیکن جهان رو همینطور استویچکف رو فرستاد قاطی باقالیا بحث این نیست که جوون گرایی نکنه بحث اینه که ایا جایگزین بهتر هم داری یا نه که همچین حماقتی میکنی پس با توجه به سابقش اگه دیماریا رو با نصف قیمت خریداری پدرو داد پاریس اصلا و ابدا تعجب نکنید اینکه بشینی رو نیم کت و فقط خط و بردار رسم کنی واسه خودت که نشد مربیگری والا هلند در بیشتر یازی هایی که در جام جهانی برد حقش برد نبود با لطف داور و اشتباهات الکی رفت بالا بازی با شیلی استرالیا مکزیک
حال کرد فصل قبل که تیمو به گند کشید و اخرش به لطف دخیا چهارم شدیم ننداختنش بیرون که هیچ کلی هم تشویقش کردن این حالا حالاها هست دوستان خیالتون راحت
دقیقا منم میگم بارسا رو فرانک رایکارد پایه ریزی کرد نه فن خال و گواردیولا و ...
پارسالم اگر رابین و روبن و اشنایدر تو تیمش نبودن عمرا میتونست تا نیمه نهایی بره!
تا 2017 بدبختانه مجبوریم تحملش کنیم
من مطمئنم حتی رئیس هم زیاد از این خوشش نمیاد. اگر یکی مثل انجلوتی سرمربی تیم میشد فرگی با تمام توانش ازش حمایت می کرد

بالا