• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
چیزی که سرالکس داشت و ونگال نداره اینه که سرالکس همواره به میراث باشگاه احترام میگذاشت و در عین اینکه خودش رو دیکته میکرد همیشه اولویت براش باشگاه بود چیزی که در ونگال دیده نمیشه این حالت در گواردیولا یا مورینیو هم وجود نداره به نظر من ما به یک گروه از جنس خود باشگاه نیاز داریم ولی اینکه گیگز تجربه کافی رو نداره بر کسی پنهان نیست بعضی ها بلان رو مطرح میکنند که اونهم به هر شکل از خانواده یونایتده و حالا تجربیاتی هم کسب کرده و در پاریس بد نبوده....در این نقطه باید زمان همه چیز رو مشخص کنه و عیار ونگال رو بسنجه .....
فوتبال بی رحمه .... من فکر نمیکنم این بازیهای ونگال در صورت نتیجه نگرفتن براش اعتباری رو بخره اون چیزی که ونگال رو سرپا نگه داشته بیتشر حرفه و نه عمل اون رزومه خوبی با تیمهای هلندی داره و برکسی پوشیده نیست ولی در مورد بایرن و بارسا نمیتونیم نقشش رو نادیده بگیریم ولی اونقدری که خودش و فن هاش از نقشش حرف میزنند این تبدیل به یک جوک شده و این روزها خیلی ها رزومه اونو زیر سوال میبرن....که به نظر من خودش و فن هاش این چالش رو برای اون خریدن ونگال اگر این فصل اینجا نتیجه نگیره کارش برای همیشه تمومه و بقیه عمرش رو یا باید در لیگ قطر مربیگری کنه و یا باید با نوه هاش بستنی بخوره و بازی گلف و تماشا کنه....
جدای از این وقتی به بیرگاردن های هلند میری کلی پیرمرد خپل پف کرده بلف زن میبینی که از لحاظ چهره و فیزیک با ونگال مو نمیزنن و لیوان یک لیتریهاشون رو پر و خالی میکنند من یکی که خیلی ازش بدم میاد از روز اولی که اومد یونایتد و حتی قبلش هم همین بود ولی چون منافع تیم درمیونه امیدوارم این مردک توی تیم ما موفق بشه....

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از لباس دوم تیم هم رونمایی شد اونم الان بعد از شروع فصل جدید :|
یه خورده اون لوگوی طلایی شورلته که ظاهر لباس ها رو نگه داشته وگر نه طراحی بسیار ساده و خشکی داره

014.jpg

024.jpg 034.jpg

054.jpg
074.jpg

044.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از لباس دوم تیم هم رونمایی شد اونم الان بعد از شروع فصل جدید :|
یه خورده اون لوگوی طلایی شورلته که ظاهر لباس ها رو نگه داشته وگر نه طراحی بسیار ساده و خشکی داره

مشاهده پیوست 844739

مشاهده پیوست 844740 مشاهده پیوست 844741

مشاهده پیوست 844742
مشاهده پیوست 844743

مشاهده پیوست 844744
بازم پیش دستی کردی :)
به نظر من از لباس اولمون خوشگل تره! مخصوصا شورت سیاهش :D
لباس سوم هنوز معرفی نشده :))

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ایکاش یورگن کلوپ رو میگرفتن و میذاشتن بالا سر این تیم

با اینکه سال اخرش تو دورتموند خوب نبود که اونم دلایل زیادی داره اما به نظر من مناسب یونایتد بود

حداقل اینقدر ادعا نداشت و دم از فلسفه نمیزد

با اکادمی هم میتونست رابطه بهتری برقرار کنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

با اینکه سال اخرش تو دورتموند خوب نبود که اونم دلایل زیادی داره اما به نظر من مناسب یونایتد بود

فن خال مربی جالبی نیست. با این همه هزینه تیم رو با بدبختی برد پلی آف. بازی اول هم چنگی به دل نزد.
اون زمان که بارسا بود هم خرابکاری کم نکرد. تیم رو بی ثبات میکنه. مصاحبه امروز استویچکف باز یادواری کرد برام دورانش. تیم هلندش توی جام جهانی یه تیم ترسوی دفاعی بود. توی بایرن هم با قرعه خوب رفت و فینال و جلوی مورینیو هیچ حرفی نداشت. با بازیکن های زیادی به مشکل میخوره. اول فصل که اومد منچستر هم گفتم مربی باثباتی نیست و امید خیلی زیادی نمیشه ازش داشت. امیدوارم با این همه خریدش امسال تیمش بهتر بشه ولی باز امید چندانی ندارم و تصور میکنم چلسی یا سیتی باز شانس های اول هستند و آرسنال هم شانس بعدی اگر البته ونگر یه فوروارد نوک خوب بخره
یاد تیم فرگوسن به خیر

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به هر حال باید حداقل یک فصل تحملش کنیم. یا اخر این فصل میره یا فصل بعد . بستگی به نتیجه گیریش داره که این فصل چیکار میکنه با هزینه هایی که براش شده
امیدوارم مدیرای تیم از همین الان به فکر قضیه سرمربی باشن که یه دفعه تیم دچار بحران نشه تو این قضیه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
۱-فصل پیش هدفی که مدیران باشگاه گذاشتن این بود که تیم جز ۴ تا باشه که به هدف رسید
۲-من فکر نمیکنم حضور در پلی اف بد باشه ما به هرترتیب میریم به لیگ قهرمانان پ از پلی اف رد میشیم اما این برامون یه بازی تدارکاتی مهم و جدی حساب میشه که محک بخوریم
۳-بازی اولمون بد بود؟جدا؟اگه اینطوره بازی اول چلسی چطور بد؟بازی اول آرسنال چطور بود؟بازی اول لیورپول چطور بود؟بازی اول منچسترسیتی چطور بود؟تا چندهفته اول لیگ که هنوز تیم ها رو اون فاز لیگ نیستند و هماهنگی کامل رو ندارن بازی های تابستون پیش فصلم هم برای شناخت هست نه امادگی چون تو یه نیمه کل تیم عوض میشد تو چند بازی اول نباید امتیاز از دست بدیم که اخر فصل حسرت بخوریم بعد به هماهنگی میرسیم
۴-به نظر من فلسفه فنخال خیلی هم خاص هست .منی که عاشق دخیا بودم الان کاملا موفقم فنخال باید کاری بکنه دخیا بگه گه خوردم چون اگه همین دخیا فیکس بازی نکنته نه تو اسپانیا میتونه بازی کنه نه دیگه رئال فصل بعد میخوادش فکر کنید چکار کردهپ چه نازو ادایی دراورده که فنخال میگه اصلا فکرو تمرکزش اینجا نیست و تو یه دنیای دیگه ای هست و من نتونستم تو ۱۸ نفر بزارمش
همه بیاید یک دست و یک صدا بشیم برای اینکه یه ماراتون جدید رو تو لیگ آغاز کنیم

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

کلوپ کسی بود که میتونست ما رو نجات بده.هم کاریزما داره هم با بازیکنا رابطه خوبی برقرار میکنه.جدا از بحث فنیش تنها کسی که میتونست جو متشنج بعد از رئیس رو اروم کنه همین کلوپ بود
هنوزم تیم نداره نمیدونم چرا ولی احساس میکنم دنبال این هست که جای فن خالو بگیره.
حتی اگر همین الانم فن خالو بندازن بیرون و کلوپو بیارن من مطمئنم نتیجه میگیریم.چلسی دی متئو رو بیاد بیارید که حالا به هر نحوی قهرمان اروپا شد.ما هم میتونیم باقی فصلو با بازی های احساسی تموم کنیم و تهش برامون یه جام بمونه و فصل بعد با قدرت برگردیم
من نمیدونم واسه چی این طرفو نمیندازن بیرون! از ترس هزینه ای که بابت اخراجش باید بدن؟ یعنی از اون 15 میلیون ضرر دی ماریا بیشتر میشه؟
----------
تغییرات فن خال واقعا زیاد بوده! تو همون بازی اول دیدیم تیمش چجوری ترکوند حریفو! نزدیک 200 میلیون خرج کرد که اخرش با گل بخودی حریف که تنها ضربه تو چارچوب تیم بود بازیو ببره
این خیلی تغییر مهمیه نباید نادیده بگیریمش! فصل پیش گفتن زمان میخواد یه فصل گذشت + تور پیش فصل اما تغییر تیم چی بوده تا الان؟
اقا اصلا بلیند بهترین تکل زن اما اخه کدوم بیشعوری میاد یه بازیکن قد کوتاه رو بذاره تو مرکز خط دفاع اونم تو لیگ برتر؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
افشین جان بر اساس اطلاعات سایت ویکی پدیا قد بلیند 1/80 هستش. قد بقیه بازیکنان خط دفاعی: مارکوس روخو 1/86 ، فیل جونز 1/80 و کریس اسمالینگ 1/92.
جالب اینه که قد اوتامندی 1/83 هستش.
البته فاکتور پرش بازیکن هم خیلی تاثیر داره.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این شایعات اوتامندی هم مسخره شدن دیگه!
یه سری میگن تموم شدس، یه سری میگن به کل کنسله!
پدرو هم که هنوز رسمی نشده.
وجالب این که یک سری خجسته هر دوی اینارو به سیتی هم لینک کردن :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی دوممون هم انگار قرار نیست پخش بشه نه از شبکه 3 و نه ورزش
راست میوفته بین دو بازی بایرن - هامبورگ و بارسلونا - بیلبائو
شرم بر صدا و سیما!

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
اون سایتی که لیست شبکه های پخش مسابقات را میزاشت کسی اگه لینکشو داره لطفا بذاره
ممنون

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی دوممون هم انگار قرار نیست پخش بشه نه از شبکه 3 و نه ورزش
راست میوفته بین دو بازی بایرن - هامبورگ و بارسلونا - بیلبائو
شرم بر صدا و سیما!
من که ماهوارمو درس کردم [emoji39]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
5nfz_1.jpg

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا فردا شب هم مثل هفته اول بازی نمیکنه و رومرو تو دروازه خواهد بود.
دیگه از این سفت و سخت تر نمیتونه کاری کنه ون حال، تو مصاحبش هم گفته هنوز فصل نقل و انتقالات تموم نشده و هنوز هم وضع دخیا همونه، پس بازی نمیکنه!

بالا