• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بردن تیمی که کمتر از 48 ساعت پیش تازه رسیده انگلیس با گل بخودی اونم تو الدترافورد واقعا خیلی کار شاخی بود! همینطوریش با این وضع تو قوطی بودن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هم برد رو تبریک میگم به دوستان :)
هرچند نشد این بازی رو ببینم ولی به امید اودین کارهارو اوکی میکنم واسه بقیه فصل اینجوری نشه باز!
پ.ن: بــــــــــــــــــــــــــــــــدجوری تاپیک خلوت شده!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من هم برد رو تبریک میگم به دوستان :)
هرچند نشد این بازی رو ببینم ولی به امید اودین کارهارو اوکی میکنم واسه بقیه فصل اینجوری نشه باز!
پ.ن: بــــــــــــــــــــــــــــــــدجوری تاپیک خلوت شده!
اگر سینه چاکای فن خال به منتقداش حمله نکنن تاپیک دوباره شلوغ میشه
الان میلاد خیلی وقته نیومده
منم سعی میکنم کم پست بدم تا شما دق نکنی !
--------
تیم واقعا نسبت به فصل پیش پیشرفت کرده مثلا لباسش عوض شده و چمن ورزشگاه نو شده

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
مغضوبان فن خال !

01035159.jpg

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اینم هم از آمار کلی بازی و همچنین آمار عملکرد بازیکن های تازه واردمون

فایل های ضمیمه

• Untitled1.jpg
    Untitled1.jpg
    31.9 KB · نمایش ها: 10
  • Untitled11.jpg
    Untitled11.jpg
    50.1 KB · نمایش ها: 9
  • Untitled111.jpg
    Untitled111.jpg
    47.8 KB · نمایش ها: 9
  • Untitled1111.jpg
    Untitled1111.jpg
    50.7 KB · نمایش ها: 9
  • Untitled11111.jpg
    Untitled11111.jpg
    50.8 KB · نمایش ها: 9
  • Untitled111111.jpg
    Untitled111111.jpg
    46.3 KB · نمایش ها: 9

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اگر سینه چاکای فن خال به منتقداش حمله نکنن تاپیک دوباره شلوغ میشه
الان میلاد خیلی وقته نیومده
منم سعی میکنم کم پست بدم تا شما دق نکنی !
--------
تیم واقعا نسبت به فصل پیش پیشرفت کرده مثلا لباسش عوض شده و چمن ورزشگاه نو شده
:|:|
یعنی واقعا ...؟!
اوکی من چیزی نمیگم شما بیاید شلوغ باشه!
[emoji55]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
افشین جان آخه سینه چاک فن خال نداریم اینجا! من و اصلان و امیر و یکسری از دوستان تصمیم گرفتیم از مربی تیم حمایت کنیم. این معنیش این نیست که ما هم به فن خال انتقاد نداریم ولی سعی میکنیم بدون توهین و تمسخر و متلک انداختن حرفامون رو بزنیم. از طرفی خدایی کی دیدی مثلا طرفداران فن خال به منتقداش تو این تاپیک حمله کنن؟! والا همیشه تا بوده اینجا آزادی بیان بوده و هرکسی نظر شخصی خودش رو داده. هیچ بی احترامی و حمله ای هم والا تا من یادمه صورت نگرفته.
نظرات متفاوته و نظر هرکسی هم قابل احترامه. میلاد و خودت نظرتون با ماها فرق داره ولی ما همه باهم رفیقیم و از کنار هم بودن لذت میبریم و کلی هم نکات فنی از پستهای دوستان یاد میگیریم. میلاد هم باید برگرده چون اصلا تاپیک بدون اون صفا نداره. میلاد خان اگه پستم رو خوندی، منتظریما. بیا پست بذار.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
:|:|
یعنی واقعا ...؟!
اوکی من چیزی نمیگم شما بیاید شلوغ باشه!
[emoji55]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk
اصلان خان اولا همه باید نظر بدن مثل سالهای گذشته. قشنگی تاپیک به اینه که نظرهای موافق و مخالف در کنار هم وجود داره. اگه همه دیدگاها یکی باشه که جذابیتی وجود نداره. پس دیگه چرا بچه بچه رفتار میکنی :D لازم شد بهت بگم دوغتو بنوووش، البته چون بزرگتر از تو هستما میگم :D
پ.ن: گوشی جدید مبارک. آخر گوشی بازی که میگن همین اصلانه خودمونه :D

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
به عنوان آخرین نفر، اولین برد تیم رو با اولین ترکیب تقریبا 100 درصد اختیاری فنخال تبریک می گم.
به نظر من امسال سالی هست که متوجه میشیم فنخال طبق پیشبینی بعضی از دوستان یه طبل تو خالی هست و یا واقعا لیاقت نشستن روی نیمکت یونایتد رو داشته.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
آرسنال هم ۲-۰ باخت...چلسی هم که دیروز امتیاز از دست داد کورتوا اخراج شد پس ۳ بازی محروم هست و دروازه بان اولشو چلسی نداره تازه بازی بعد تو زمین منچسترسیتی باید بازی کنه.
پس دوحریم اصلیمون تو خونه امتیاز از دست دادن تو هفته اول.لیورپول هم نیم ساعت دیگه باید با استوک بازی کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب تو هفته ای که همه مدعی ها بد بازی کردن و امتیاز از دست دادن، خیلی خوبه که ما لااقل 3 امتیاز رو گرفتیم!
این امتیازای اول فصل همیشه آخر فصل آدم رو بیچاره میکنه!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خب تو هفته ای که همه مدعی ها بد بازی کردن و امتیاز از دست دادن، خیلی خوبه که ما لااقل 3 امتیاز رو گرفتیم!
این امتیازای اول فصل همیشه آخر فصل آدم رو بیچاره میکنه!
3 امتیاز اونم مقابل یکی از تیمهای خوب و سرسخت! قبل از اینکه فصل پیش 3-0 تاتنهام رو ببریم 5 بازی پیاپی بود که نتونسته بودیم شکستشون بدیم این الان دومین برد پیاپیمون بود!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
رئیس باز دیوانه شد...کشت مارو این خخخ

رئیس تو کنفرانس تایید کرده ممفیس تو سیستم اون وینگ نخواهد بود و تو سیستمش اشلی یانگ وینگ چب هست چون به نظرش تو اون پست فوق العادست

Louis van Gaal confirms that Memphis is not playing on the wing due to Young playing "very good on the left

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
برد رو تبریک میگم اینکه ونگال تنفر برانگیزه یا نیست برای هر کسی متفاوته ونگال مربی که هر جا بوده یکسری مخالف و موافق داشته ما هزینه زیادی کردیم و خوب الان همه دنبال نتیجه هستند هوادارها هم به گرفتن جام عادت کردند و بی تابی میکنند حالا بعد از گذشت یک سال از اومدن ونگال باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد باید صبر کرد و دید که چی میشه من فکر میکنم مخالف یا موافق بودن با سرمربی تیم چیزی رو عوض نمیکنه هوادارها هم چه موافق چه مخالف باید صبر داشته باشن زمان همه چیز رو مشخص میکنه و هنوز هفته اول تازه تموم شده نه ما قهرمان شدیم و نه چیزی رو از دست دادیم بهتره که فضا هم کمی دوستانه تر بشه و منی که مخالف ونگالم کاری به موافقینش نداشته باشم و بلعکس.....بازی با تاتنهام تازه شروع کار بود فارغ از خود بازی نتیجه خوب بود و تاتنهام یکی از تیم های خوب جزیره هستش قدم اول که خوب بود .....البته نظر دوستانی که بازی رو معمولی دونستن و میگن تاتنهام روی فرم نبود هم درسته ولی میگم هنوز خیلی زوده برای قضاوت....نباید هیچوقت فراموش کرد که همه ی ما چه کسانی که حمایت میکنند چه کسانی که مخالفت میکنند انتقاد میکنند یا اصلا انتقاد بی مورد هم میکنند همه دنبال بهتر شدن تیم هستن حالا نگاها متفاوته و قشنگی بحث کردن هم همینه......

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
نوکریم شما هر چقدر دوست داری شوخی کن کلا من خیلی کم ناراحت میشم فقط وقتی امپر میچسبونم ک بعضی از این دوستان میان میگن تو منچستری نیستی حتما ک اینهمه میگی تیم مسخرست الان و ...
بنده خدا عشق ریال هست میاد اینجا پست میده اینقدر تابلو هست ک اصلا و ابدا طرفدار این تیم نیست مثل اکادمی تیمش منچستر رو میبینه اینجا حمایت میکنن بعد مایی ک با خوندن مطالب روزنامه ها و ... نتایج رو دنبال میکردیم چون چیزی پخش نمیشد ک بعد شبکه یک یکشنبه ها تو برنامه ورزش و مردم یا در قلمرو ورزش شنبه ها مینشستیم شاید خلاصه ی بازی منجستر رو بزاره خیلی برامون زور داره بگن طرفدار نیستی و ...
در مورد حرف استوییچکف من عاشق استوییچکف بودم جام 94 رو همیشه یادمه و کاملا هم داره درست میگه این بازیکنی بود ک حتی نیمکت نشینی تو بارسا رو دوست داشت اقامون فن خال انداختش بیرون تا هلندیهارو جمع کنه بعد ی عده میان میگن فن خال پایه گذار عصر طلایی بارسا بود ادم خندش میگیره چه عصری 80 درصد بازیکنای فن خالو انداختن بیرون سبک بازی تیم کاملا متفاوت همه چی تغییر کرد بعد پایه گذارش این بوده ؟؟
انصافا تو بازی تاتنهام شما جیز امیدوار کنتده ای دیدین ؟والا من ک ندیدم من خلاصه بازیو دیدم موقعیت اونا بیشتر بود ک هیچ چیزی نسبت ب پارسال تغییر نکرده فقط جو رختکن و بازیکتا رفقای قدیمی جناب مربی هستن و بنفعش شده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش خود من هم خیلی دلم میخواد خوشبین باشم اما به نظر من با فن خال به جایی نمیرسیم.
اخلاقش خیلی جالب نیست. نمیدونم چرا اصرار داره از بازیکنا بازی ای بگیره که در تخصصشون نیست. قضیه دیماریا تمام شد الان همون داستان داره سر ممفیس تکرار میشه

یا قضیه خط دفاع . من نمیدونم تا کی باید به خاطر سوتی های بلکت و یا بیلند که معلومه تخصص بازی در مرکز دفاع رو نداره ضربه بخوریم.
تو بازی تاتنهام هم بلیند یه سوتی مدل ایوانزی داد که اگه جلو سیتی و چلسی از این اشتباهات بکنه تیم گل رو خورده

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مشکل اینجاست ک این تمام توانش رو گذاشته روی اینکه اسمش در حد نام فرگوسن بزرگ شه اینجا بگن این تاکتیکی بود ک فن خال فقط احراش کرد دقیقا همون چیزایی ک خودش میگه

بالا