• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تکلیف شماره هفت هم مشخص شد و به ممفیس دیپای رسید

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
فان خال :"منچستریونایتد همیشه باید پرداخت کند. ما همیشه باید پیشنهادات خوب ارائه بدهیم و رئال مادرید چه چیز به ما پیشنها کرده؟ ما از آنها پول خواسته ایم و آنها باید به ما پول پرداخت کنند. در چند سال اخیر، ما هزینه‌های هنگفتی انجام داده ایم ولی درآمدی نداشتیم. من ، بازیکنان و باشگاه قربانی این انتقال هستیم. دخیا بهترین دروازه بانی است که در سه سال اخیر داشته ایم و در دو سال اخیر از نظر هواداران بهترین بازیکن باشگاه بوده است. آیا فکر می‌کنید مربی دوست دارد او جدا شود؟ من اینطور فکر نمی‌کنم."

فان خال درباره آمادگی دخیا گفت:" در تمرینات و بازی‌ها او را تحت نظر داشته ایم و او دخیا فصل گذشته نیست. تلاشش را می‌کند ولی شرایط سختی دارد. نمی‌تواند با این شرایط کنار بیاید."

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ترکیب بازی امروز:
United XI to face Tottenham (12:45 BST): Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Memphis, Schneiderlin; Mata, Rooney, Young. (soccerball)

Subs: Johnstone, Valencia, McNair, Schweinsteiger, Herrera, Pereira, Chicharito.

پ.ن: جونز و روخو کجان؟!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
بازی رو امروز تی وی ارزشیمون نشون نمیده!از لینک زیر می تونین از استریم های انلاینی که بازی رو نشون میدن مطلع بشین

http://varzeshitv.ir/?page_id=3627

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
سلام دوستان
امروز فصل جدید شروع میشه و امیدوارم شرایط در طول فصل به گونه ای رقم بخوره که بیشتر خوشحال باشیم دوست داشتم این پست رو قبل از شروع لیگ بزارم که احیانا متاثر از نتیجه بازی تلقی نشه، کم کاری بنده(بعد از حدود یکسال D: )در تاپیک رو قسمتیش رو بزارید پای تنبلی و شاید عدم همسو بودن نظرم با روند تاپیک در بعضی مواقع، البته تقریبا پستی نبوده نخونده باشم و پیگیر تاپیک هستم. در هر صورت تیم تا اینجای کار به این شکل(به نظر من تاحدودی راضی کننده) بسته شده البته تقویت دفاع از اهم واجباته (بلیند تو دفاع واقعا ریسکه )هنوز و شرایط دروازه زودتر باید مشخص شه بماند که پافشاری مسئولای تیم در مفت ندادن دخیا به رئال ستودنی ایه چون یه جورایی رئال داره بد عادت میشه، فنخال هم مثل همه اشتباهاتی داره، این موضوع برای خیلی مربیای دیگه هم بوده حتی سر الکس ، کلا موافق بت ساختن از یک شخص(که متاسفانه تو فرهنگ ما رایجه) نیستم و انتقاد (نه توهین) هم جزئی از طرفداریه.
امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من از دیروز داشتم به حساب اینکه بازی از شبکه ورزش پخش میشه برنامه ریزی می کردم ... صدا و سیمای زرد!
امیدوارم که برنده ی بازی باشیم

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
ترکیب
یونایتد: رومرو، دارمیان، اسمالینگ، بلیند، شاو، اشنایدرلین، کریک، ماتا، دیپای، یانگ، رونی

تاتنهام: وورم، واکر، آلدرویلد، فرتونگن، دیویس، دایر، بن طالب، اریکسن، دمبله، چادلی، هری کین

بازی رو از شبکه کانال اسپورت ببینید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما که دسترسی نداریم
لطفا دوستانیکه بازی رو میبینن برای ما هم گزارش کنند

ممنون

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تو کف حرکت رونی موندم در موقعیت تک به تک و 5-6 متری دروازه توپو بهش رسوندن بجای اینکه تک ضرب بزنه توپو نگه داشت انگار می خواست دو ضرب بزنه که والکر به سرعت از پشتش اومد و کارو تموم کرد!:D
ولی ضد حمله ی تمیزی زدیم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سایت طرفداری. من به کمک اپلیکیشن طرفداری میبینم