• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
علی اصغری جواب نمیده حداقل تو لیگ جواب نمیده. فصل پیش نمونشو دیدیم
-------
باید یه بند بذارن تو قرار داد ممفیس که حتی در ازای 500 میلیون یورو هم نمیتونه بره رئال . اگر یه روز خواست از یونایتد بره مفت بدیمش بارسا حداقل یه خرده به ریش جناب پرز بخندیم!:D

دقيقا تو بازي داشتم به همين فكر ميكردم كه هر كي الان واسمون خوب كار كنه
ميره يه روزي ريال !

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
تبریک میگم،بازی خوبی بود،البته بازم توپ رو تا محوطه جریمه می بردن و اکثر اوقات بعدش گیج میزدن،فصل پیش هم همینطور بود!!! کی میخوان درست بشن اودین میدونه

بلیند و اسمالینگ برای بازی های اینجوری جواب میدن،اما معلوم نیست برای بازیای بزرگ هم جواب بدن یا نه،در مورد اشنایدرلین هم فک میکنم همونی بود که تو هافبک میخواستیم،یه هافبک دونده با قدرت تخریب بازی که بازیش درسته به چشم نمیاد،اما تاثیرش رو میذاره

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دو تا مدافعان کناریمون شاو و دارمیان عالی بودن حالا یکی دو تا اشتباه داشتن که خودشون هم جبران کردن
بلیند هم امروز هر چی توپ اومد جمع کرد با این بازیش داره برای پست مدافع مرکزی امیدوار کننده نشون میده
یانوزای و دیپای هم که موتور تیم در حمله بودن عالی به بازی سرعت می دادن رونی هم مثل بازیهای قبل "فاجعه"
دو ایراد اساسی داریم:
1. مهاجم تاپ نداریم بریم همون پدرو رو بخریم بهتر از اینه خرید نکنیم و دل ببندیم به این بازیکنا
2.جز دیپای تقریبا همه ی بازیکنامون وقتی فضای شوت زنی دارن شوت نمی زنن و پاس میدن انگار می خوان تا رسیدن به دروازه ی خالی بهم پاس بدن خصوصا ماتا فضا گیرش اومد باید شوت بزنه تو چلسی هم ثابت کرده بود که ضربات پای چپش عالیه
فن خال یه خورده آزادی عمل بیشتر به بازیکنا بده بد نیست
در کل بازی امشبمون عالی بود بیشتر از گل به خودی کریک حسرت اون توپی رو می خورم که شاو استارتش رو زد و رونی برای دیپای کاشت , اگه این توپ گل می شد هم هتریک می کرد و هم یک گل فوق العاده استثنایی تیمی زده می شد وای که چه حمله ی تند و مرگباری بود

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
یانوزای و دیپای هم که موتور تیم در حمله بودن عالی به بازی سرعت می دادن رونی هم مثل بازیهای قبل "فاجعه"

چقدر افت كرده روني !
و بليند چقدر هوشمندانه بازي ميكنه تو تيم ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Sky جی میگه؟! :D:p
i8.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه خبر خوب یا بد هم اینکه ظاهرا بی خیال پدرو شدیم و داره میره چلسی :)
من راستشو بخوای زیاد ناراحت نشدم، با اینکه زیاد غر نزدم موقعی که لینک شده بود و بدم نمیومد بیاد الان که نیومده یه جوراایی خوش حال ترم [emoji14]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
این ناراحت کننده است چون بیشتر میزان گل خورده ی پایین به دخیای برمیگرده که برا ما شده مهره سوخته نه میتونیم بازیش بدیم نه بفروشیم و پول خوبی گیرمون بیاد خیلی ربطی هم به این تربچه که عکسش اینجاست نداره این میزان گل خورده.....

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
این ناراحت کننده است چون بیشتر میزان گل خورده ی پایین به دخیای برمیگرده که برا ما شده مهره سوخته نه میتونیم بازیش بدیم نه بفروشیم و پول خوبی گیرمون بیاد خیلی ربطی هم به این تربچه که عکسش اینجاست نداره این میزان گل خورده.....

اینطور که میگید نیست دوست عزیز.کافیه رئیس سیاستشو حفظ کنه.۱۱ روز دیگه پنجره نقل و انتقال بسته میشه.ودخیا باید یه فصل بمونه.تو این یه فصل نمیتونه ناز کنه باید بجنگه بهتر از فصل پیشم بازی کنه وگرنه نه تو تیم ملی بهش بازی میرسه نه فصل بعد رئال میخواد بازیکن حرفه ای که بازی نکنه حتی شده مسی و رونالدو ۱ ماه که بگذره دیگه افت میکنه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
یه خبر خوب یا بد هم اینکه ظاهرا بی خیال پدرو شدیم و داره میره چلسی :)
من راستشو بخوای زیاد ناراحت نشدم، با اینکه زیاد غر نزدم موقعی که لینک شده بود و بدم نمیومد بیاد الان که نیومده یه جوراایی خوش حال ترم [emoji14]

شایعست دوست من.منم خبرو خوندم جالبه که پدرو تو اسپانیا هست و صبح تیتر زدن پدرو تو لنده واسه تست پزشکی چطوره نه شایعه اومد نه صحبت از بستن قرارداد نه بسته پیشنهادی یه هو رفته تست پزشکی بده این خنده دار ترین چیزی هست که تو عمرم شنیدم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شایعست دوست من.منم خبرو خوندم جالبه که پدرو تو اسپانیا هست و صبح تیتر زدن پدرو تو لنده واسه تست پزشکی چطوره نه شایعه اومد نه صحبت از بستن قرارداد نه بسته پیشنهادی یه هو رفته تست پزشکی بده این خنده دار ترین چیزی هست که تو عمرم شنیدم
اون که بله هنوز صد در صد نیست ولی یهویی تقرییبا همه خبرگزاری ها اعلام کردن که این صحتش رو قوت می بخشه.
پ.ن: حس کردم گوینده اخبارم [emoji16]

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اینطور که میگید نیست دوست عزیز.کافیه رئیس سیاستشو حفظ کنه.۱۱ روز دیگه پنجره نقل و انتقال بسته میشه.ودخیا باید یه فصل بمونه.تو این یه فصل نمیتونه ناز کنه باید بجنگه بهتر از فصل پیشم بازی کنه وگرنه نه تو تیم ملی بهش بازی میرسه نه فصل بعد رئال میخواد بازیکن حرفه ای که بازی نکنه حتی شده مسی و رونالدو ۱ ماه که بگذره دیگه افت میکنه
اولل اینکه خیلی قاطع نظر میدید اینجوری صد در صدی دیدن مساپل مورد علاقه من نیست حداقل....به نظر من این ساده کردن قضیه است دخیا این فصل بازی دادن بهش ریسکه حالا شما اصلا فکر کن ما این فصل هم بتونیم دخیا رو حفظ کنیم و ازش بازی هم بگیریم و اون هم بهتر از فصل پیش بازی کنه که البته من بعید میدونم که دخیا این فصل بتونه به آمادگی بالایی برسه ولی اگر هم چنین بشه باید بعدش به صورت مفتی بدیمش رپال من به شخصه راضی نیستم دخیا بدون تمدید کردن توی دروازه بایسته چون ما داریم روی کسی ریسک میکنیم و سرمایه گزاری میکنیم که قراره بره توی دروازه مادرید بایسته کاری نداریم چرا این اتفاقات افتاد قبل از این نظراتم رو گفتم و به نظر من حتی پیش از مویس باید قراردادش تمدید میشد ولی حالا هم من موافق بازی دادن دخیا بدون تمدید قراردادش نیستم....اگر سیاست ون گال باعث بشه که اون تمدید بکنه و ریال رو بشه مجبور کرد بند آزادسازی بالایی پرداخت که اتفاق خوبیه ولی اگر بخواد تمدید نکنه اصلا صلاح نیست که دخیا توی دروازه بایسته چون ما داریم یکسال رو تلف آینده ریال میکنیم و این یعنی مماشات با بازیکنی که به هر حال برای ما گردن کلفتی کرده و به ما نه گفته....

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
Sky Sports خبر از پیشنهاد یونایتد برای خرید سيدو مانه سنگالی میده. همچنین پدرو را در آستانه پیوستن به چلسی اعلام کرد.
http://www.skysports.com/football/ne...ons-sadio-mane

اینم یه کلیپ از سیدو مانه

http://hn2.asset.aparat.com/aparat-v...60p__67009.mp4

و اين هم طعنه ولبك !
چقدر ناراحت شدم وقتي از دست داديمش
حالا بگو خودت مگه آقاي گل شده بودي !!! كسي كه در يك فصل 4 گل زد !

hyd2_image.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
و اين هم طعنه ولبك !
چقدر ناراحت شدم وقتي از دست داديمش
حالا بگو خودت مگه آقاي گل شده بودي !!! كسي كه در يك فصل 4 گل زد !

hyd2_image.jpg
اکانت توئیتر ندارن آقای ولبک! :)

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اولین درخشش شماره 7 جدید شیاطین سرخ

ممفیس دیپای،وارث واقعی رونالدو خواهد بود؟

اگر عملکرد آنخل دی ماریا در فصل گذشته نبود، مطمئنا رسانه های انگلیس به گلزنی ممفیس دیپای در ‏دیدار شب گذشته مقابل اف سی بروژ تا این اندازه محافظه کارانه واکنش نشان نمی دادند.‏
01036370.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از زمان جدایی کریس رونالدو از منچستریونایتد، هواداران شیاطین سرخ ‏امیدوارند که تیم شان صاحب یک شماره 7 اسطوره ای دیگر شود.‏

01036475.jpg

اما نه مایکل اوون و آنتونیو والنسیا که از اول هم می شد حدس زد جایی در بین 7 های تاریخی شیاطین ‏نخواهند داشت و نه آنخل دی ماریا که با امیدواری زیادی این پیراهن را به تن کرد، نتوانستند انتظارات را ‏برآورده کنند.‏
دی ماریا در حالی شماره 7 منچستریونایتد را به تن کرد که با انتقالی 75 میلیون یورویی، به گران ترین ‏خرید تاریخ لیگ برتر تبدیل شده بود. او که در آخرین فصل حضورش در رئال نمایش های خیره کننده ای ‏داشت و حتی به عنوان بهترین بازیکن فینال چمپیونزلیگ مقابل اتلتیکو مادرید، انتخاب شده بود، شروع ‏فوق العاده ای در الدترافورد داشت. در 10 دیدار ابتدایی، 3 گل زد و 6 پاس گل داد، تا پیراهن شماره 7، ‏بار دیگر در فهرست پرفروش ترین پیراهن های فروشگاه های منچستریونایتد قرار بگیرد.‏
اما امیدواری ها خیلی زود از بین رفت. یکی دو مصدومیت بی موقع، ماجرای دزدی از خانه ویلایی اش ‏و اخراج مقابل آرسنال، عملا دی ماریا را به یک نیمکت نشین تمام عیار در هفته های پایانی فصل گذشته ‏تبدیل کرد؛ به طوری وقتی خبر جدایی اش از منچستریونایتد اعلام شد، هیچ کسی برای رفتنش ابراز ‏ناراحتی نکرد.

01034358.jpg

با جدایی دی ماریا، پیراهن شماره 7 به دیپای رسید و حالا همه منتظرند تا ببیند وارث ‏جدید این پیراهن اسطوره ای، چه خواهد کرد.‏
بعد از دو نمایش متوسط در دو دیدار ابتدایی فصل، دیپای در دیدار شب گذشته مقابل بروژ، ستاره ‏منچستریونایتد بود. دو گل زد و اگر در زدن ضربات آخر دقیق تر بود، می توانست اولین هت تریکش را ‏در همین دیدار به ثبت برساند.‏
اما نه دو بازی متوسط مقابل تاتنهام و استون ویلا و نه درخشش مقابل بروژ، نمی تواند دورنمای دقیقی از ‏جایگاهی که دیپای می تواند در الدترافورد به آن برسد، به دست دهد. او در دیدارهای پیش فصل، بیشتر ‏در پست شماره 9 و پشت سر تک مهاجم تیم، وین رونی، به بازی گرفته شد. در اولین دیدار مقابل تاتنهام ‏هم در همین پست بازی کرد اما در دو دیدار اخیر مقابل استون ویلا و بروژ، فان خال او را به بال چپ ‏برد و به جای اشلی یانگ به کار گرفت.‏
بسیاری معتقدند یکی از دلایل جا نیفتادن دی ماریا در منچستریونایتد، همین تغییر پست های مکرر فان ‏خال بود و برای اینکه متوجه شویم دیپای تا چه اندازه می تواند با این مسئله کنار بیاید، به زمان بیشتری ‏نیاز داریم.‏

01035155.jpg

البته دلایل زیادی هم برای خوش بینی به موفقیت او وجود دارد. اول از همه اعتماد به نفس بالای دیپای ‏است. او پیش از جدایی دی ماریا، پیراهن شماره 9 را انتخاب کرده بود اما با رفتن ستاره آرژانتینی، ‏بلافاصله تقاضای پیراهن شماره 7 را کرد؛ پیراهنی که در چند فصل اخیر بازیکنان زیادی از پوشیدن آن ‏سر باز زده بودند.‏
این اعتماد به نفس بالا، در عملکرد او در زمین هم قابل مشاهده است. او در سه دیدار اخیر ‏منچستریونایتد، 19 باربه سمت دروازه حریفان را شوت زده که تقریبا به اندازه کل شوت های سایر ‏بازیکنان تیم است. علاوه بر این، دیپای سابقه کار کردن با فان خال در تیم ملی هلند را دارد و این برگ ‏برنده دیگری است که می تواند به جا افتادن بیشتر او در الدترافورد کمک کند. ‏
بی تردید انتظار اینکه او در اولین فصل حضورش در الدترافورد به سطح اسطوره هایی چون کانتونا، ‏بکام و رونالدو برسد، بسیار زیاده خواهانه است. همین که دیپای بتواند این فصل را با آماری مثبت و ‏امیدوار کننده به پایان برساند، می توان به آینده او در منچستریونایتد و تبدیل شدنش به یکی از 7 های به ‏یاد ماندنی این باشگاه امیدار شد.‏

بهنام جعفرزاده

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب اوتامندی هم ب سیتی پیوست پدرو هم ک رفت چلسی احتمال بسیار زیاد دبروین هم میره سیتی
دوستان جمع مبلغ خرید ها امسال چقدر بوده ؟چقدر فروش ؟

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
مندس دوباره امد بکنه پاچه تیم
فقط خدا کنه این پسر دخیا رو ندن به رئال یه فصل بزارنش دروازبان تیم دو یا قشنگ بشوننش رو سکو جز لیست18 نفره هم نزارش
تا بفهمن دیگه مث قدیم نیس

بالا