• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اومدن مندز منو ناراحت یه مورد دیگه هم میکنه.قرار بود بنیتس چندنفذب ذو که لازم نداره رو اعلام کنه امیدوارم اضافی های اونارو قالب نکنن به ما کلا حالم از این رئالی ها بهم میخوره دخیا و پولی که میخوایم از این بابت بگیریم توسرش بخوره فقط ارزومه فنخال با پشت دست رئال رو ادب کنه تو تابلوی مارو اکادمی خودشون در نظر نگیرن.
جالبه بدونید اینا روشون خیلی ...من تو توییتر تو کانون هوادارای رئال میدیدم دارن جو میسازم سال بعد دیپای رو بگیریم.این یه فاجعه بزرگ هست که چرا نمیتونیم بازیکن رو نگه داریم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اومدن مندز منو ناراحت یه مورد دیگه هم میکنه.قرار بود بنیتس چندنفذب ذو که لازم نداره رو اعلام کنه امیدوارم اضافی های اونارو قالب نکنن به ما کلا حالم از این رئالی ها بهم میخوره دخیا و پولی که میخوایم از این بابت بگیریم توسرش بخوره فقط ارزومه فنخال با پشت دست رئال رو ادب کنه تو تابلوی مارو اکادمی خودشون در نظر نگیرن.
جالبه بدونید اینا روشون خیلی ...من تو توییتر تو کانون هوادارای رئال میدیدم دارن جو میسازم سال بعد دیپای رو بگیریم.این یه فاجعه بزرگ هست که چرا نمیتونیم بازیکن رو نگه داریم

دقيقا امروز ديگه بحث شد تو يه انجمن بر سر همين موضوع!
طرفداراي ريال ميخنديدن و ميگفتن فصل بعد ممفيس ديپاي رو به خدمت ميگيريم !!!

يعني چي ... اينقدر وابسته هستن به منچستر كه اصلا بحثش جداست
ولي خود باشگاه كه فقط داره ستاره ها رو ميده به اين تيم چرا متوجه نيست كه اون پول هيچ ارزشي نداره در قبال بازيكن !

http://www.transfermarkt.com/manchester-united/transfers/verein/985/saison_id/2015
لينك بالا رو ببينيد!
قيمت واقعي شوايني 9 ميليون يورو !

خدا رو شكر پدرو هم رفت چلسي!
همون بهتر چنين بازيكنايي نيان منچستر كبير ...

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
منم امروز خیلی جاها خوندم که هزینه انتقال شواینی 6/9 میلیون پوند یعنی 9 میلیون یورو بوده و این یعنی شاهکار.
با توجه به لینکی که یاسین زحمت کشیده و گذاشته. امسال روی هم رفته 9 میلیون یورو تا اینجای فصل نقل و انتقالات هزینه کردیم. یعنی از همه تیمها فکر کنم کمتر بوده هزینمون.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یونایتد بدترین تیم در زمینه نقل و انتقالات هست
ستاره هاشو مفت میفروشه بعد بازیکنای کم و بیش بی مصرف تیمای دیگه رو با قیمت فوق العاده بالا میخره.
-----
اقای فن خال سورپرایزت کی بود پس؟ همین پدرویی که دنبالش بودی ... اوتامندی هم که رفت سیتی
من موندم این اگه دنبال وینگر هست چرا نمیره سراغ رویس! اصلا اسمشو شنیده؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من به انگلیسی تسلط دارم و اسپانیایی اصلا نمیفهمم ولی این مصاحبه رو ورزش ۳ زیرنویس کرده نمیدونم ترجمه درسته یا غلط ولی این و ببینید نظرتونو بگید
http://video.varzesh3.com/england/premier-league-england/مصاحبه-جنجالی-پدرو-علیه-فان-خال-و-رئال/
خطا - صفحه مورد نظر یافت نشد.
احتمالا جفنگیجات بوده پاک کردن[emoji2]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
الان شایعه گریزمان اومده وسط
من به شخصه عاشقشم:دی از همون موقع که تو سوسیداد بود دوست داشتم بیاد یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
الان شایعه گریزمان اومده وسط
من به شخصه عاشقشم:دی از همون موقع که تو سوسیداد بود دوست داشتم بیاد یونایتد
آره تو اینستا هم دیدم، واقعاً بهترین خرید ممکن میتونه باشه!
هرچند ریلیز کلاز 80 میلیون یورویی داره ظاهراً!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
ترس من به حقیقت پیوست دور جدید مانور رئال و مندز اینه که ناواس رو به همراه ۱۲ میلیون بدن دخیا رو ببرن من واقعا نمیدونم تو فکر رئالی ها چی میگذره؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
ترس من به حقیقت پیوست دور جدید مانور رئال و مندز اینه که ناواس رو به همراه ۱۲ میلیون بدن دخیا رو ببرن من واقعا نمیدونم تو فکر رئالی ها چی میگذره؟
شما بودید میگفتین شایعه رفتن پدرو به چلسی خنده دار ترین جوک هست دیگه!؟ :D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
سیتی دی بروین رو بگیره تیم خیلی قدرتمندی میشه که البته همین الان هم هست ما هم بلاخره به این نکته که دوستان امریکایی صرفا هدفشون دوشیدن این تیم و درامد کسب کردن هست میرسیم خب یکی دوسال هست پایینتر از سیتی هستیم یجورایی حدس میزنم امسال و در صورت بودن استاد سال دیگه هم همینه و کم کم باید با خاطره ها حال کنیم و بس

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
شایعست دوست من.منم خبرو خوندم جالبه که پدرو تو اسپانیا هست و صبح تیتر زدن پدرو تو لنده واسه تست پزشکی چطوره نه شایعه اومد نه صحبت از بستن قرارداد نه بسته پیشنهادی یه هو رفته تست پزشکی بده این خنده دار ترین چیزی هست که تو عمرم شنیدم
این پست ،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
يه دفاع مطمئن بنظرم از نون شبم واجب تره واسه تيم!
در برابر تيم هايي مث چلسي و سيتي كم مياريم با اين مدافعان ... شك نكنيد!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آره تو اینستا هم دیدم، واقعاً بهترین خرید ممکن میتونه باشه!
هرچند ریلیز کلاز 80 میلیون یورویی داره ظاهراً!

ادیو خر میکنن میده:p
نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه روز اخر یکی از این بازیکنا رو میخریم
گریزمان-رویس-مولر

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خب بریم سراغ این هفته
ما تو الدترافورد با نیوکاسل بازی داریم. نمیدونم دقت کردید یا نه ولی کلا تیم از زمان مویس تو لیگ با استرس بازی میکنه. تو بازی های اروپایی بازیکنا مسلط تر و راحت تر هستن تا لیگ . نمیدونم دلیل این استرس چیه! به هر حال با روحیه خوبی جلو نیوکاسل بازی میکنن مطمئنم. دیپای خودشو پیدا کرده. عدنان اعتماد به نفسش بالا رفته و رونی هم خودش قبول کرده افتضاح بوده و گفته این هفته جبران میکنه.
الان غیر از اینکه یه مهاجم و مدافع مرکزی خوب نداریم یه مسئله دیگه منو ناراحت کرده اونم نیمکت نشینی هررا هست. انصافا فصل پیش یکی از بهترین بازیکنامون بود.یادمه یکی دو ماه پیش یه مقاله خوندم که نوشته بود فن خال باید تیمشو با محوریت هررا بسازه! الان وقتی اشنیدرلین تو ترکیب هست دیگه به کریک نیازی نداریم. یکی مثل هررا باید کنار اشنیدرلین بازی کنه تا توپو سریع به وینگر ها برسونه.
احتمالا تاکتیک فن خال این فصله اینه که تا دقیقه 70 80 وینگر ها توپو تا محوطه حریف ببرن و با پاس کوتاه موقعیت سازی کنن و یا حتی شوت بزنن. اگر این تاکتیک جواب نداد مروان درختو میاره تو و میره سراغ علی اصغری

رقبای فعلی هم این هفته بازی های سختی دارن. سیتی باید تو گودیسون پارک با اورتون بازی کنه. لیورپول تو لندن با ارسنال بازی داره. تاتنهام هم احتمالا ترمز لستر رو میکشه

بالا