• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل همیشه واسم اهمیتی نداشت، ولی اینکه تو یه همچین بازی فلاکت باری، برده باشیم، واقعا بدترین اتفاق ممکن بود که افتاد...
به قولی، برای بهتر شدن وضعیت، ابتدا باید وضعیت بدتر بشه...
دوستان اونقدر وضعیت بدی داشتن تو این چند سال که مثل طرفدارهای تیمهای کوچیک، فقط کافیه واسشون که یه بازی تو فصل رو ببره تیم و رتبه ۶-۵ و بازی تو لیگ اروپا(تازه امسال بتونه این تیم به لیگ اروپا بره) واسشون نتایج عالی حساب میشه...
تو این ۴ بازی که با لیورپول کردیم، حداقل چندین برابر ما موقعیت گل داشتن و سوار بر بازی بودن ولی به هنر دخیا و خراب کردن موقعیتهاشون بوده که نتیجه رو گرفتیم...
نت ندارم و با ایرانسل دارم به زور سایت رو باز میکنم...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
نابود کردن دشمنها همیشه حال میده این برد با توجه به آمادگی فردی رونی و دخیا بدست اومد و مثل همیشه ادامه روند پیروزی یک خیاله چون ساختار تغییری نکرده و ما همیشه خوش شانس نخواهیم بود خوشحالم که بردیم ولی ناراحتم که ونگال بادش بیشتر شد هیچوقت دوست نداشتم با یک بوقلمون منافع مشترک داشته باشم...‌.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تبریک. چقدر خوب بود این برد.

میلادجان بیا یک کم از زندگی لذت ببر. تیمت برده، همین رو بچسب حالش رو ببر. این برای کل زندگیت توصیهء منه. خیام، خیام، خیام. وگرنه باختی پسر خوب.

حسین آقا حرفتون رو قبول دارم که امروز شانس داشتیم. هر چند لزوما تعداد شوت در چارچوب که ملاک نیست، هست؟ همونطور که مالکیت توپ. به همون دلیلی که وقتی فنخال درصد مالکیت رو مثال میزنه، باهاش مخالفت میشه.
اما کلاهمون رو قاضی کنیم، امسال تیم ما خیلی بیشتر بدشانسی آورد و بازی رو نبرد، یا حتی باخت. در مقایسه با بازی‌هایی که شانس آورد و برد، یا نباخت. قبول ندارید؟

(میلاد که قبول نداره، تا خونش رو نریزه آروم نمیشه) :)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تبریک. چقدر خوب بود این برد.

میلادجان بیا یک کم از زندگی لذت ببر. تیمت برده، همین رو بچسب حالش رو ببر. این برای کل زندگیت توصیهء منه. خیام، خیام، خیام. وگرنه باختی پسر خوب.

حسین آقا حرفتون رو قبول دارم که امروز شانس داشتیم. هر چند لزوما تعداد شوت در چارچوب که ملاک نیست، هست؟ همونطور که مالکیت توپ. به همون دلیلی که وقتی فنخال درصد مالکیت رو مثال میزنه، باهاش مخالفت میشه.
اما کلاهمون رو قاضی کنیم، امسال تیم ما خیلی بیشتر بدشانسی آورد و بازی رو نبرد، یا حتی باخت. در مقایسه با بازی‌هایی که شانس آورد و برد، یا نباخت. قبول ندارید؟

(میلاد که قبول نداره، تا خونش رو نریزه آروم نمیشه) :)
نمیدونم شانس چقدر توی نتایجمون تاثیر داشته ولی این بازی جریانش از حق نگذریم به خصوص توی نیمه اول دست تیم رقیب بود نیمه دوم کمی بهتر شدیم و اونها از موقعیتهاشون به خوبی استفاده نکردند و تک موقعیت ما گل شد حرف شما درسته یک یا دو معیار در فوتبال اهمیتی نداره و نتیجه تیم برنده رو مشخص میکنه اما اگر تیم ونگال معمولش این بود که با برد بازی ها رو خارج میشد میگفتیم به سازمان دهی تیم رسیده که میتونه با تدابیر اندیشیده شده در اکثر بازی ها پیروز از میدان خارج بشه ولی وقتی آمار رو به موفقیت معناداری رو نمیشه از تیم دید پس نمیشه گفت روند کلی تیم رو به بهبودی اما در مورد این بازی خاص خوشحال شدم که بردیم ولی یک تناقضی با من هست و اون اینه که هر یک بازی که میبریم یعنی بیشتر باید ونگال رو ببینیم...

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
صادقانه بگم دوس داشتم ببازیم. اولا که با باختن تو این بازی فنخال به در خروجی بسیار نزدیک میشد. دوما سه امتیاز دردی از تیم دوا نمی کنه.سوما چیزی از نتایج خفت بار این فصل کم نمی کنه. وضعیت ما شده یکی از این تیم های متوسط که طرفدارش با یکی دو تا برد قانع میشه. دیشب بازی لاس پالماس و اتلتیکو رو می دیدم و دیدم لاس پالماس چقدر طرفداری خوبی داره که همه یکسره با لباس زرد اومده بودند ورزشگاه.بعد با خودم پرسیدم اینا با چه امیدی طرفدار همچین تیمی هستند.چند لحظه بعد جواب این بود که این ها به همین موندن تو دسته اول دلخوش هستند.ممکنه 5 بازی ببازند اما بعد یه برد کلی خوشحال میشن. همه تیم های کوچیک همین هستند. اما انتظار از یه تیم بزرگ فقط قهرمانی هست و صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان و مدعی بودن تو جام حذفی و یا فتح این جام ها.اینکه 5 تا بازی ببازی و دوتا بازی ببری چه دردی از ما دوا نمی کنه.دقیقا شدیم تیمی که به درد لیگ اروپا می خوره.بازی های ضعیف نتایج ضعیف و بعضا برد های شانسی مثل دیشب که فقط یه شوت در چارچوب داشتیم.نمی دونم واقعا برای چی از برد خوشحال هستید. این برد فقط جایگاه کسی رو مستحکم کرد که فوتبال زیبا رو از ما گرفت.ابهت منچستر رو ازش گرفت.وقتی امیدی به این مربی نیست شما ده بازی رو هم پشت هم ببرید باز هم خوشحالی نداره.چون این مربی فلسفه منچستر رو که همون بازی زیبا با موقعیت های زیاد بود نابود کرد.من یکی حاضرم تو یه فصل جلو لیورپول دبل بشیم اما اینطور از لیگ قهرمان حذف نشیم.فنخال تیم رو معمولی کرده.امیدی به آینده این تیم نیست. چنان گندی به تیم زده که فقط با اخراجش جبران میشه.یه شوت در چارچوب تو ۹۰ دقیقه چیزی برای دفاع از یه مربی باقی نمی زاره.تنها نکته مثبت بازی شکستن رکورد آنری توسط رونی و نزدیک شدن به رکورد بابی چارلتون بود.همین

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
کلوپ تو مصاحبه قبل از بازی دیروز گفته بود که تو سال 2013 مربیگری در یونایتد بهش پیشنهاد شده بود ولی بخاطر تعهدی که به دورتموند داشته این پیشنهاد رو نپذیرفته بود. اینو صرفا نوشتم که بدونیم واقعا اون زمان مربی دیگه ای در دسترس نبوده و باشگاه انتخابهای دیگه ای هم داشته ولی خوب به نتیجه نرسیده. الان هم مصلحت تیم رو بزرگان تیم یعنی سر بابی و سر آلکس در کنار گلیزرها میدونن و باید دید اونها چه تصمیمی خواهند گرفت. چند روز پیش شایعه سرمربیگری گیز همراه با برگشت رییس به عنوان مشاور به تیم اومد رو سایتها که خیلی خبر دوست داشتنی بود و امیدوارم این اتفاق بیفته و گیگزی با یکسری از اسطوره های کلاس 92 منجمله اسکولز و دیگران تیم رو تحویل بگیرن و رییس هم مثل یک راهنما بالا سرشون باشه و بهشون مشاورات لازم رو بده. چقدر خوبه اگه این اتفاق بیفته.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
صادقانه بگم دوس داشتم ببازیم. اولا که با باختن تو این بازی فنخال به در خروجی بسیار نزدیک میشد. دوما سه امتیاز دردی از تیم دوا نمی کنه.سوما چیزی از نتایج خفت بار این فصل کم نمی کنه. وضعیت ما شده یکی از این تیم های متوسط که طرفدارش با یکی دو تا برد قانع میشه. دیشب بازی لاس پالماس و اتلتیکو رو می دیدم و دیدم لاس پالماس چقدر طرفداری خوبی داره که همه یکسره با لباس زرد اومده بودند ورزشگاه.بعد با خودم پرسیدم اینا با چه امیدی طرفدار همچین تیمی هستند.چند لحظه بعد جواب این بود که این ها به همین موندن تو دسته اول دلخوش هستند.ممکنه 5 بازی ببازند اما بعد یه برد کلی خوشحال میشن. همه تیم های کوچیک همین هستند. اما انتظار از یه تیم بزرگ فقط قهرمانی هست و صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان و مدعی بودن تو جام حذفی و یا فتح این جام ها.اینکه 5 تا بازی ببازی و دوتا بازی ببری چه دردی از ما دوا نمی کنه.دقیقا شدیم تیمی که به درد لیگ اروپا می خوره.بازی های ضعیف نتایج ضعیف و بعضا برد های شانسی مثل دیشب که فقط یه شوت در چارچوب داشتیم.نمی دونم واقعا برای چی از برد خوشحال هستید. این برد فقط جایگاه کسی رو مستحکم کرد که فوتبال زیبا رو از ما گرفت.ابهت منچستر رو ازش گرفت.وقتی امیدی به این مربی نیست شما ده بازی رو هم پشت هم ببرید باز هم خوشحالی نداره.چون این مربی فلسفه منچستر رو که همون بازی زیبا با موقعیت های زیاد بود نابود کرد.من یکی حاضرم تو یه فصل جلو لیورپول دبل بشیم اما اینطور از لیگ قهرمان حذف نشیم.فنخال تیم رو معمولی کرده.امیدی به آینده این تیم نیست. چنان گندی به تیم زده که فقط با اخراجش جبران میشه.یه شوت در چارچوب تو ۹۰ دقیقه چیزی برای دفاع از یه مربی باقی نمی زاره.تنها نکته مثبت بازی شکستن رکورد آنری توسط رونی و نزدیک شدن به رکورد بابی چارلتون بود.همین

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
فکر نمیکنم مدیرا و مسئولین ذیربط یونایتد هرچقدر هم غیر ورزشی باشن، به خاطر یه بازی تصمیمشون رو عوض کنن، چه برای موندن و چه برای نموندن طرف.
وضعیت ما به خاطر فاصله ای که سبک بازیمون از چند سال قبل (حتی دوران افول رئیس) پیدا کرده، بقدری سخت شده و کلافمون کرده که امید بستیم به یک سری عوامل کمرنگ برای تغییر این وضعیت.
ولی در کل خیلی دور از ذهنه که طرف موندنی باشه مگر اینکه گزینه ای برای جانشینی وجود نداشته باشه.
این برد هم به نظرم دو تا بعد داره یه بعدش اینه که دوباره یک برد تلخ رو به دست آوردیم و کم از مساوی و شکست نداشت، بعد دیگه اینکه با این برد کفر اونایی رو درآوردیم که حتی حرمت ستاره های جانباختمون رو نداشتن و ندارن.
تا باشه از این بردها مقابل لورزا باشه. (البته من با گل برتری تو وقت های تلف شده هم مشکلی ندارم)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تولد فیل نویل و نیکی بات هم بود و است،
مبارک باشه، :)
77384d8e8f061df87a39e5fb0c1f8cfc.jpg

6b4e28bfa040b6af643660fee43f55d1.jpg

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تنها خبر(شایعه) خوبی که تو این چند وقت شنیدیم، این بوده که منچستر قصد نداره در ژانویه خریدی انجام بده به این دلیل که به دنبال اخراج فن خال هستش(حداکثر انتهای فصل)، همین خبری که اکیپ هم زده، میتونه به این قضیه دامن بزنه...
فکر میکنم دلیل قیافه کش اومده فن خال روی نیمکت مشخص شده، بهش گفتن که نهایت تو تیم بودنش آخر فصل هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
تنها خبر(شایعه) خوبی که تو این چند وقت شنیدیم، این بوده که منچستر قصد نداره در ژانویه خریدی انجام بده به این دلیل که به دنبال اخراج فن خال هستش(حداکثر انتهای فصل)، همین خبری که اکیپ هم زده، میتونه به این قضیه دامن بزنه...
فکر میکنم دلیل قیافه کش اومده فن خال روی نیمکت مشخص شده، بهش گفتن که نهایت تو تیم بودنش آخر فصل هستش...
اینکه خبر خوبی نیست برادر من
ما برای کسب سهمیه حتما یه مهاجم میخوایم باید تمام توانشونو بذارن استین یا کین رو حداقل بخرن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ما برای کسب سهمیه حتما یه مهاجم میخوایم باید تمام توانشونو بذارن استین یا کین رو حداقل بخرن
آخه افشین جان، به نظرت سوارز، نیمار، مسی، لواندوفسکی، مولر یا رونالدو رو هم به تیم بیارن، فرقی میکنه؟؟
با اینکه هیچ بازیکنی دلش نمیخواد به منچستر بیاد که با مربیش بشه فن خال و نابودش کنه...
کلا باید از پایه مشکل تیم حل بشه...
خدارو چه دیدی، تو این وضعیت اسف بار EPL شاید تیمهای دیگه اونقدر بدتر از ما نتیجه گرفتن که تونستیم سهمیه رو بگیریم...
مشکل اینجاست که اگه این بزغاله بتونه سهمیه رو بگیره، آخر فصل میگه که هدفمون این فصل گرفتن سهمیه بوده!!!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چارلی آستین فکر کنم با ساوتهمپتون قرارداد بست. کین رو هم فکر نکنم تاتنهام الان بفروشه و اینکه به تیم رقیب هم بفروشه خیلی بعیده مخصوصا با سابقه ای که تاتنهام در فروش بازیکن به یونایتد داشته.
من با توجه به روی فرم اومدن رونی ترجیح میدم یدونه دفاع وسط خوب بخریم و اگه بتونیم با یه پیشنهاد حتی بالا استونز رو جذب کنیم عالی میشه چون تابستون رقابت برای جذب استونز بین خیلی تیمها اتفاق میفته.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با افشین موافقم
اول اینکه رونی سنش بالا رفته و نوسان داره
دوم تنهاست هر بازی نمیشه برای گلزنی چشم به پاهای یه بازیکن دوخت ، تیمهایی مثل رئال و بارسلونا سه بازیکن تاپ با خصوصیات تهاجمی دارن
حداقل یه زوج مهاجم لازمه ، هر چند بنظر با خرید مهاجم و دفاع هم بعیده وضعیت منچستر تغییر زیادی بکنه مشکل بیشتر تاکتیک و سبک بازی تیمه که از تفکرات سرمربی سرچشمه می گیره!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام
همایون خان بهزادی که امروز از بین ما رفت. روحش شاد
اما پیراهن یونایتد تو این عکس تنشه.
behzadi.jpg
نمیدونم همایون خان منچستری بوده یا نه. اما واقعا از اینکه بزرگای فوتبالمون دارن یکی یکی و غریبانه میرن حالم بد جوری گرفته است.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با افشین موافقم
اول اینکه رونی سنش بالا رفته و نوسان داره
دوم تنهاست هر بازی نمیشه برای گلزنی چشم به پاهای یه بازیکن دوخت ، تیمهایی مثل رئال و بارسلونا سه بازیکن تاپ با خصوصیات تهاجمی دارن
حداقل یه زوج مهاجم لازمه ، هر چند بنظر با خرید مهاجم و دفاع هم بعیده وضعیت منچستر تغییر زیادی بکنه مشکل بیشتر تاکتیک و سبک بازی تیمه که از تفکرات سرمربی سرچشمه می گیره!
دقیقا
این انتونی عین ولبکه
الان دقیقا نقش ولبکو داره خودشم نمیدونه چه غلطی میکنه تو زمین
مهاجم دیگه ای هم ندارم کنار وین بازی کنه
میلاد من باهات موافق نیستم اگر قراره یارو بره پس الان باید بره اگر نه باید دو تا خرید داشته باشیم تا سهمیه بگیریم
همینطوریش دو فصله که از لیگ قهرمانان عقبیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امروز بازی رو نشون میدن
اخه خب بارسا بازی داره میدونید که !

ولی خب مهم نیست!:دی
چیز عادی هستش...
میلاد من باهات موافق نیستم اگر قراره یارو بره پس الان باید بره اگر نه باید دو تا خرید داشته باشیم تا سهمیه بگیریم
همینطوریش دو فصله که از لیگ قهرمانان عقبیم
افشین جان بحث بنده این نیست که خرید نکنیم، بحث من این هستش که هر خریدی انجام بشه، فقط باعث میشه که سرمایه باشگاه هدر بره و اون بازیکن نابود بشه...
الان هم که حاج آقا گفتن که مدافع میانی میخوان، جالبه که معلوم نیست مشکل تیم دفاع میانی هستش یا کناری؟؟
یانگ و روخو که مصدومن(البته میگن مصدومن، ولی من یکی دیگه باورم نمیشه این حرفا!!) و والنسیا که میگن برگشته...
وقتی قرار نیست که مربی بمونه و تمام خریدهای فوق العادش هم که Benchwarmer هستن، هیچ دلیلی نداره که اطمینان کنیم به خریدهاش، همین هستش که مدیرهای تیم دیگه بهش اطمینان ندارن و کلا بحث خرید رو کنسل کردن...
من یکی دیگه باورم نمیشه که نمیخوایم خرید بکنیم، با اطمینان میگم که هیچ بازیکن با عقلی دلش نمیخواد به منچستر بیاد و فوتبالش رو نابود کنه، تا دلت بخواد هم اسم میتونم بیارم...
الان هم که پریرا دوباره ساز جدایی زده و گفته که میخواد به تیمی بره که بیشتر بازی بهش برسه...

بالا