• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حاج آقا این دفعه باخت رو گردن مصدومیت دارمین انداختن...
“But then the injury of Darmian happened and that changed the play I think because it was not a nice thing to view for my players. Every change I have made today I knew in advance that in set plays we would have a problem. When replacing Fellaini and Darmian you lose two headers, and we don't have a tall team."​
من که حرفی ندارم و نداشتم بزنم، اما جمله آخر واسم جالبه!!!!! ما تیم بلند قدی نداریم!!!!!! احتمالا دارمین قدش 2 متر هستش و در TV اونجوری مشخص نیست که تشخیص بدم که از مک نر بلندقدتر هستش...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا باید بندازنش بیرون

بازیهای ضعیف و کسل کننده

روند به شدت سینوسی

بردهای بی ارزش که واقعا لایق خیلیاشون نبودیم منجمله بازی جلو لیورپول

افتضاح لیگ قهرمانان

بازی ضعیف و افتضاح در خط حمله

ناامیدی هواداران

زیر سوال رفتن اعتبار باشگاه

خرج های سنگین

از بین رفتن کیفیت بازیکنان و از دست دادن مهره های خوب

واقعا این همه دلیل کافی نیست مدیریت بی بخار تیم دست به کار شن

بابا رئال بنیتز رو انداخت بیرون زیدان رو اورد و بهش اعتماد کرد و الان تیمش کلی تغییر کرده

اینا نمیدونم تو چه خوابی هستند

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
مرتیکه فک کنم باDepay هم مشکل داره.. بازیکن به این خوبی رو همیشه میزاره رو نیمکت بعد چهارتا بازیکن که اصلا بازی بلد نیستو میزاره داخل.. یکی این کارو انجام میده که تاکتیک خفنی داشته باشه حداقل با تاکتیک شکست بده.. "توووو چراااااا؟؟؟؟"

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این خبر رو بخونید
http://khabaronline.ir/detail/502575/sport/world-soccer

جدیدترین شاهکار مورینیو/نامه فدایت شوم آقای خاص به مدیران یونایتد برای اینکه مربی شود

من کاری به اخلاق های مورینیو ندارم. فقط برام جالبه که این بنده خدا چقدر به نیمکت منچستر علاقه داره. من روحیه غرور و جاه طلبی مورینیو رو دوست دارم. به نظر من اگه قراره یکی سرمربی تیم ما بشه (جدای از بحث گیگزی) اون یا باید پپ بشه یا مورینیو
وجه تشابه هر دو اینه که هر دو تیمهایی دارن که نیاز به ستاره ها داره

خوبی پپ اینه که اگه بیاد شاید بتونه سریع تر تر افتضاحات فان خال رو جمع کنه چون سبک بازیش شباهت هایی داره.
بدی پپ اینه که بیشتر از 3 4 سال یه جا نمیمونه

خوبی مورینیو اینه که جاه طلبه و برد میخواد (ولو به هر قیمتی که شاید این برای همه ماها قابل قبول نباشه) مثلا عدم بازی زیبا
اما مساله اینجاست که ما با فان خال زیبا هم بازی نمیکنیم ولی میبازیم یا مساوی میکنیم
یه خوبی دیگه اش اینه که احتمال موندن مورینیو برای مدت بیشتر بالاتره
اما بدیهاش هم اخلاق های عجیبش هست که البته نسبت به چند سال قبلش خیلی بهتر شده

به هر حال چیزی که من میبینم اشتیاق بیشتر مورینیو هست. حالا اگه قراره مدیران بی عرضه ما پپ رو نیارن و خبری هم از گیگزی نیست شاید از دست دادن مورینیو تو این برهه از زمان خوب نباشه.

البته فراموش نکنیم که نظر سرالکس و سر بابی در مورد مورینیو چیه و خب شاید مورینیو اگه بخواد بیاد تو یونایتد باید اول رضایت این 2 رئیس رو جلب کنه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
نامه مورینیو واقعیت داره و مندس هم تایید کرده مثل اینکه. اینم لینک سایت گاردین:
www.theguardian.com/football/2016/jan/23/jose-mourinho-letter-manchester-united-pitch-for-job-report

پ.ن: دوستان قضیه پپ و سیتی یجورایی تموم شده است و این گزینه رو فراموش کنید. الان فقط مورینیو مونده که با این نامه اش نشون داد که شدیدا مشتاقه که بیاد یونایتد و این خیلی خوبه. و گزینه دیگه هم گیگزی هست که اونم با این شرایط تیم ریسکه اومدنش مگه اینکه واقعا فرگی کمکش کنه.

Last edited:

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
این خبر رو بخونید
http://khabaronline.ir/detail/502575/sport/world-soccer

جدیدترین شاهکار مورینیو/نامه فدایت شوم آقای خاص به مدیران یونایتد برای اینکه مربی شود

من کاری به اخلاق های مورینیو ندارم. فقط برام جالبه که این بنده خدا چقدر به نیمکت منچستر علاقه داره. من روحیه غرور و جاه طلبی مورینیو رو دوست دارم. به نظر من اگه قراره یکی سرمربی تیم ما بشه (جدای از بحث گیگزی) اون یا باید پپ بشه یا مورینیو
وجه تشابه هر دو اینه که هر دو تیمهایی دارن که نیاز به ستاره ها داره

خوبی پپ اینه که اگه بیاد شاید بتونه سریع تر تر افتضاحات فان خال رو جمع کنه چون سبک بازیش شباهت هایی داره.
بدی پپ اینه که بیشتر از 3 4 سال یه جا نمیمونه

خوبی مورینیو اینه که جاه طلبه و برد میخواد (ولو به هر قیمتی که شاید این برای همه ماها قابل قبول نباشه) مثلا عدم بازی زیبا
اما مساله اینجاست که ما با فان خال زیبا هم بازی نمیکنیم ولی میبازیم یا مساوی میکنیم
یه خوبی دیگه اش اینه که احتمال موندن مورینیو برای مدت بیشتر بالاتره
اما بدیهاش هم اخلاق های عجیبش هست که البته نسبت به چند سال قبلش خیلی بهتر شده

به هر حال چیزی که من میبینم اشتیاق بیشتر مورینیو هست. حالا اگه قراره مدیران بی عرضه ما پپ رو نیارن و خبری هم از گیگزی نیست شاید از دست دادن مورینیو تو این برهه از زمان خوب نباشه.

البته فراموش نکنیم که نظر سرالکس و سر بابی در مورد مورینیو چیه و خب شاید مورینیو اگه بخواد بیاد تو یونایتد باید اول رضایت این 2 رئیس رو جلب کنه.
آقا واقعا قشنگ مینویسی.. لذت میبرم از پستات.. ولی یه چیزی که هست اینه که پپ هم تو بایرن خوب نبود.. بایرن قبلش خیلی بهتر بود و پپ اصلا اشتباهات تاکتیکی تیمشو نمیدید.. در حالی ک من تو خونه میفهمیدم!! و مورینیو هم برای مدت طولانی موندنش فایده نداره.. همیشه سال سوم داغون میشه.. نمونش الان پایینای جدول و نگاه کنین یه تیم معروف به اسم چلسی میبینین!!! بازم به مدیران چلسی که اخراجش کردن :/

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کل شوتهایی که منچستر در بازی دیروز سمت دروازه ی ساوتمپتون زده
دیگه خودتون قضاوت کنید توی اولدترافود "تئاتر رویاها" جایی که زمانی تیمها رو به توپ می بستیم ، تمام کاری که در طول 90 دقیقه تونستن انجام بدن فقط همیناست

7.jpg

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این صحبتهای دوستان، بنده رو دقیقا یاد زمان اومدن فن خال میندازه، "هیچ گزینه دیگه ای نیست"، "بهترین گزینه همینه" و ... و در نهایت دیدیم که تیم به چه وضعیتی افتاد و کاملا باشگاه رو هم به فاک داد این بزمجه... الان هم دوباره همون قضایارو میخواین تکرار کنین؟؟؟ موو هم میاد مثل فن خال یکی دو سال میمونه و هیچ!!!! دوباره میگیم که تیم دفاعی بازی میکنه و ...
فراموش نکنیم که موو هم دقیقا یه کسی مثل فن خال هستش، یک آدم مغرور و کینه ای و لجباز که دشمن های خیلی زیادی داره که فوق العاده هم باهوش هستش، با این تفاوت که فن خال حداقل به مربی حریف نمیپرید و دست تو چشم کسی نمیکرد...
من که نظرم رو قبلا گفتم در مورد موو، ولی باز هم میگم، امکان کسب جام توسط موو وجود داره ولی در ازای چی؟؟؟؟؟؟ وجهه باشگاه که دیگه چیزی ازش نمونده، اون رو هم نابود میخواید بکنید؟؟ این بشر اونقدر حاشیه و مشکل داره و درست خواهد کرد واسه باشگاه که هر قدری هم جام بگیره، اهمیتی نخواهد داشت...بگذریم از سبک بازی تیمهاش...
منچستر یونایتد بخاطر گرفتن جام منچستر یونایتد نشده، بخاطر سبک بازیش تونسته منچستر بشه...
من به این طرفدارها میگم GLORY HUNTER ... چون چیزی بیش از این نیستن و فقط جام میخوان به هر شکلی...
راستش من حاضرم گیگز مربی بشه و موفق نباشه(که عمرا اتفاق نمیوفته)، ولی موو مربی تیم نشه...
Capture.JPG

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حرف عزیزان درسته و مندس تکذیب کرده خبر مربوط به نامه رو و من به متن سایت گاردین توجه نکرده بودم. مثل اینکه نامه شایعه خبرگزاریها بوده و همچین موضوعی صحت نداره. امیدوارم هرچی خیر هست واسه باشگاه مورد علاقمون پیش بیاد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب پس قضیه نامه الکی بوده. به هر حال من هوادار نوعی الان فقط نمیخوام دیگه این فان خال رو رو نیمکت ببینم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
رسانه ها دارن مورینیورو به زور به یونایتد اضافه میکنن این نامه اگر خیالی هم باشه مورینیو رو به عنوان کاندید اصلی مطرح کرد همین چیزهاست که من رو از مورینیو متنفر میکنه تصمیمی باید در دسامبر گرفته میشد و نشد و حالا با کمی ادامه دادن این وضعیت این فصل هم از دست رفته خواهد شد ولی گلیزرها با آمار فروش بلیط و پیراهن تصمیم گیری میکنننه فوتبال....

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
روزنامه Sunday Express مدعی شد که منچستریونایتد قصد دارد خامس رودریگز،‌ستاره ناراضی رئال مادرید را به خدمت بگیرد.

،خامس تا به اینجای فصل،‌روزهای خوبی را سپری نکرده و تحت هدایت بنیتس ،‌نتوانست موفقیت‌های فصل گذشته را تکرار کند. با حضور زیدان نیز او در دو بازی نیمکت نشین بود و به نظر همچنان شرایط به نفع او تغییر نکرده است. به نظر می‌رسد در صورت عدم تغییر این روند، ستاره کلمبیایی در تابستان در فکر جدایی از رئال باشد و یونایتد نیز پیگیر شرایط اوست.

Sunday Express مدعی شد که پیشنهاد شیاطین سرخ برای خامس،‌63 میلیون پوند خواهد بود که البته به خاطر اهمیت و محبوبیت خامس در رئال،‌ممکن است جذب او به این سادگی ها انجام نشود.

ورزش 3

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
روزنامه Sunday Express مدعی شد که منچستریونایتد قصد دارد خامس رودریگز،‌ستاره ناراضی رئال مادرید را به خدمت بگیرد.

،خامس تا به اینجای فصل،‌روزهای خوبی را سپری نکرده و تحت هدایت بنیتس ،‌نتوانست موفقیت‌های فصل گذشته را تکرار کند. با حضور زیدان نیز او در دو بازی نیمکت نشین بود و به نظر همچنان شرایط به نفع او تغییر نکرده است. به نظر می‌رسد در صورت عدم تغییر این روند، ستاره کلمبیایی در تابستان در فکر جدایی از رئال باشد و یونایتد نیز پیگیر شرایط اوست.

Sunday Express مدعی شد که پیشنهاد شیاطین سرخ برای خامس،‌63 میلیون پوند خواهد بود که البته به خاطر اهمیت و محبوبیت خامس در رئال،‌ممکن است جذب او به این سادگی ها انجام نشود.

ورزش 3
بازی های فصل پیشش رو نگاه میکردیم میگفتیم که 70 میلیون هم ارزش داشت ولی این فصل در حد دیپای هم نبوده و همش رو نیمکت بوده، این بازی هم با بتیس که کلا تعطیل بود... یعنی مفتش گرونه ولی اعتقاد دارم که از بیل بهتر هستش ولی نه تو لیگ انگلیس...
مهمترین خبر ممکن این بود که تمرین امروز منچستر تعطیل شده بود، تمرین ریکاوری تیم امروز بعداز بازی دیروز تعطیل شده بود، دلیلش رو گفتن این بوده که فن خال به هلند رفته برای جشن تولد دخترش، اما قضیه این هستش که مربی به سفت و سختی فن خال که به گفته گل برای اولین بار هستش که این اتفاق افتاده در منچستر فن خال افتاده که تمرینی کنسل میشه، کاملا مشکوک هستش این قضیه...
http://www.goal.com/en-gb/news/2896...-long-does-van-gaal-have?ICID=HP_HN_HP_RI_1_3
قسمتی از خبر:
The Red Devils called-off their usual warm-down session in the aftermath of their defeat to Southampton as concerns over the Dutch coach's suitability continue to grow

Manchester United's Carrington training ground was left unusually quiet on Sunday with players and coaches told not to come in for what previously had been a religiously routine post-match warm-down session.

For the first time under manager Louis van Gaal, the day after a match was not spent enduring a 45-90 minute run-out together for the United first team. Van Gaal is a stickler for rules, regularity and repetition. The former Barcelona boss has even called his squad in just hours after they have returned from European trips this season.

So granting Sunday as a day off represents a highly unusual move. Van Gaal's decision to return to the Netherlands for his daughter's birthday will raise eyebrows, coming as it does on the back of United’s 1-0 defeat to Southampton on Saturday.

A picture doing the rounds of Van Gaal making his way through Manchester airport departures on Sunday afternoon only serves to add to the doubts surrounding his reign as United boss.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب خبر خوب این هستش که گیگز گزینه اول هستش!!
http://www.goal.com/en-gb/news/2892...-brink-of-manchester-united-sack?ICID=HP_BN_9
قسمتی از خبر:
Louis van Gaal is close to getting sacked after Manchester United’s executive vice-chairman Ed Woodward spoke to senior players about the Dutchman’s methods.

According to The Daily Mail, Woodward is now aware that the United players are unhappy and Van Gaal has lost the support of the dressing room.

Ryan Giggs is now being considered as Van Gaal’s replacement until the end of the season.

But for Giggs to take charge, he wants full backing from the United board as well as a transfer budget in order to sign new players.​
گفتم که!!! باید تا آخر ژانویه و بازی با سوتون صبر کنید...:D
ظاهرا گیگز خواسته که ازش حمایت بشه و خرید بکنه واسه تیم!!! دقیقا نگرفتم منظورش چی بوده، اگه منظورش همین زمستون بوده که 6 روز بیشتر ازش باقی نمونده، اما اگه تابستون منظورش بوده که خیلی قضیه جالب میشه اونوقت!!!
فن خال هم که دیگه عملا خداحافظی کرده و گفته که نتونسته انتظارات رو برآورده کنه:
1.JPG 2.JPG

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با در نظر گرفتن هزینه های سنگینی که کرده ، بدون شرح!

مشاهده پیوست 902254
مهدی جان، اول فصل به شکل های عجیبی امتیازات رو گرفته بودیم(گل به خودی، شانس، اشتباهات حریف) که همه میگفتیم که فقط اول فصل امتیازات رو بگیریم و شیوه گرفتنشون مهم نیست و در ادامه تیم بهتر میشه، ولی تیم بهتر که نشد هیچ بدتر هم شد، ماتا که کلا نیست شد، هررا پوکید، دیپای و مارسیال و یانوزای رو هم نابود کرد...
در وصف این تیم فقط این رو باید بگیم که در 16 بازی گذشته تیم(در EPL!!! اگه بازیهای مقابل وولفسبورگ و زسکا و PSV و میدلزبرو رو هم بزاریم کنارش که فلاکت بار تر میشه!!)، فقط 21 امتیاز گرفته!!!!!
فکر میکنم که ایرسوتر نوشهر هم بیشتر از این تیم امتیاز میگرفت از همین تعداد بازی...

بالا