• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یعنی میشه به زودی خبرش بیاد که این بابا رو دیگه رو نیمکت تیم نبینیم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
با در نظر گرفتن هزینه های سنگینی که کرده ، بدون شرح!

مشاهده پیوست 902254
از فاجعه هم رد کرده واقعا
داره به اعتبار جهانی من یو آسیب میزنه.
عجیبه که با یه مساوی یا برد دوباره شروع میکنه به ادعا کردن
به نظر من که کار از این حرفها گذشته و باید مفتضحانه و پرز وار D: اخراجش کنن

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
بازی های فصل پیشش رو نگاه میکردیم میگفتیم که 70 میلیون هم ارزش داشت ولی این فصل در حد دیپای هم نبوده و همش رو نیمکت بوده، این بازی هم با بتیس که کلا تعطیل بود... یعنی مفتش گرونه ولی اعتقاد دارم که از بیل بهتر هستش ولی نه تو لیگ انگلیس...
بابا وقتی بازیش ندن معلوم که نمیتونه بازی کنه :/ به نظرم من پتانسیلش رو داااره.. من نگرانه دیپایم :( اینجوری که این بازیکن رو اون عوضی بازی نمیده بعید نیست که بره..

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اسکای یه خبر زده
Manchester United chief Ed Woodward asks senior players about Louis van Gaal
که وودوارد از بازیکنای بزرگ منچستر در مورد وضعیت لوئیز فان خال سوال کرده.

گل هم این خبر رو زده
Ryan Giggs is being lined up as the interim manager as the senior players admit they have lost faith in the Dutchman's methods
که بازیکنای بزرگ و باسابقه منچستر کلا بی خیال روشها و فلسفه فان خال شن و اعتقادی بهش ندارن

امیدوارم خبر های خوبی در راه باشه. یعنی میشه بازی بعد ما 10 15 تا شانس گلزنی ایجاد کنیم روی دروازه حریف

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هر موقع این آمارهارو میبینم و وضعیت تیم رو نگاه میکنم، یاد حرفای دوستان میوفتم که از این بزمجه تعریف میکردن و علی خان که قسمتهایی از حرفای اشخاصی رو گفته بود که همه از فن خال تعریف کرده بودن و بعضی ها هم اونرو نابغه خونده بودن!!!
به این فکر میوفتم که اگه این مربی که این همه طرفدار داره، نابغه بوده، پس به رئیس چی میشد گفت؟؟؟
برای اولین بار این سایت ورزش 3 یه مطلب زد که ارزش خوندن داشت:
http://www.varzesh3.com/news/1299408/گزارش-سرنوشت‌فان‌خال‌دردست‌چه‌کسانی‌است؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک پیش پیش :دی
بی بی سی اعلام کرده ون حال استعفاش رو تحویل باشگاه داده، الان اگه شاهد یه مانور قهرمانانه از سوی وودی نباشیم بقیش حله :D

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
آقا اینقدم امیدوار نباشین.. هرکی که بیاد بالاخره باید یکم زمان بگذره جا بیفته تو تیم بابا.. روز اولی ک نمیشه :/ :) ولی یقینا بیشتر از 1 شوت به دروازه در هر شرایطی خواهیم داشت :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه استعفاش پذیرفته نشده و اینطور که گفته شده تا پایان فصل فان خال روی نیمکت منچستر خواهد نشست.
نمیدونم والا. من شخصا با فان خال مشکلی ندارم. اما استراتژی هایی که اتخاذ کرده واقعا به درد تیم ما نمیخوره.
نه بازی زیبایی ارائه میده و نه نتیجه گرا بازی میکنه.
امار و ارقام خودش گویا هست. با این وضعیت احتمالا در ادامه فصل کسب موقعیت در رتبه های بالایی جدول امکان پذیر نخواهد بود.
وقتی تو خونه براحتی داریم امتیاز میدیم. تو زمین حریف هم اکثر بازیها رو یا میبازیم و یا مساوی میکنیم دیگه نباید انتظاری از این تیم داشت.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مشکلی با مغرور بودن و ایگنورنت بودن کله شق بودنش نداری واقعا مهرداد خان؟
با مصاحبه های مسخرش و ابر و باد و مه و خورشید و فلک رو مقصر دونستنش چی؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا بحث مالی دوباره پیش اومده سر اخراج فن خال، مثل زمان مویس...
البته میگن که وودوارد مانع از اخراجش شده و سر همین قضیه میگن که مسایل مالی باعث شده که وود بی شرف نزاره فعلا همچین اتفاقی بیوفته!!!
این وود بی شرف از اون موقع که اومده روی کار، فقط ر...ده تو تیم، به باشگاه مثل بانک داره نگاه میکنه، دقیقا مثل گلیزرها، هیچ اهمیتی نداره چه اتفاقی میوفته تا وقتی که درآمد وجود داشته باشه، وقتی باشگاه هم برشکست شد، مثل همه حسابدارهای دیگه، جمع میکنه میره جای دیگه حسابدار میشه...
دیوید گیل چه کار کرد برای باشگاه و این چه کار کرده برای باشگاه؟؟
هنوز هم هستش، چرا این وودوارد رو با فن خال بیرون نمیندازن؟؟

: PS​
آقا شنیدم که این بزغاله کلاه بردار هی یوزر درست میکنه که بیاد اینجا هر چی از توالتش در میاد به بنده و بعضی دیگر از دوستان بگه؟؟؟
موندم بن کردن همچین حیواناتی که معلوم نیست تو چه آخوری بزرگ شدن، اونقدر سخته برای PT ؟؟؟
دیگه اونقدر هم بی سواد نیستیم که بدونیم انواع و اقسام بن کردن از IP گرفته تا Email و مک وجود داره که مانع ورود همچین موجوداتی بشه، بعد میگن چرا PT اینقدر ... شده...
طرف دزدی هاش رو تو قسمت دیگه فروم کرده، الان میخواد یه جای دیگش رو هم به ... بکشه؟؟

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بی بی سی توییت کرده که ونگال اصلا هیچوقت استعفا نداده ظاهرا تنها حرکتی که صورت گرفته دیروز چون ونگال رفته بوده هلند برای تولد دخت وودی به تمرین سر میزنه و راجب ونگال از بازیکنها پرس و جو میگنه که ببینه رخت کن رو از دست داده یا نه....واقعا متاسف میشه انسان بالاخره ونگال یک زمانی مربی بزرگی بوده ولی الان آنقدر بدبخت شده که مثل این دیکتاتورها که نفس های آخر رو حکومتشون میکشه با هر پیروزی خفیفی دوباره شاخ و شونه میکشه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بابا بندازنش بیرون دیگه اینا این همه پول سر بازیکنای مفت خور و بدرد نخور حروم کردن حالا چند میلیون یورو دیگه به جاییشون بر میخوره!؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بابا بندازنش بیرون دیگه اینا این همه پول سر بازیکنای مفت خور و بدرد نخور حروم کردن حالا چند میلیون یورو دیگه به جاییشون بر میخوره!؟
به نظر من همه مشکلات رو نمیشه انداخت گردن ونگال درسته ونگال به عنوان یک مربی کار خودش رو درست انجام نداده ولی باید قبل از اون همین وودی از تیم کنار گذاشته بشه که خودش هم در این بحران سهم زیادی داره...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به نظر من همه مشکلات رو نمیشه انداخت گردن ونگال درسته ونگال به عنوان یک مربی کار خودش رو درست انجام نداده ولی باید قبل از اون همین وودی از تیم کنار گذاشته بشه که خودش هم در این بحران سهم زیادی داره...
بله منم اینو از اول گفتم
ضعف مدیریتی وودوارد ما رو به این روز انداخت. مدیریت فقط به این نیست که اسپانسر جذب کنی با یه نگاه به تیمی مثل بایرن میشه فهمید مدیریت فوتبالی یعنی چی!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من بهتون میگم که چرا وودی نمیزاره که فن خال بره، دلیلش خیلی واضح هستش:
اگه وودوارد فن خال رو اخراج کنه(استعفاش رو قبول کنه) به معنای این هستش که 3 سال مدیریتش فقط باشگاه رو به فاک داده، اون همه خرج و طرفداری از فن خال، با اخراجش، میشه گفت که وودوارد شکست خودش رو تایید میکنه!!!
من هم جاش باشم، نمیخوام قبول کنم که اینجوری ر...ده باشه تو همه چیز باشگاه...
چندین سال دارم میگم که این باشگاه باید مدیریتش عوض بشه، حیف هیئت رئیسه این باشگاه بیشترشون کشک هستن و بیشتر شبیه یه دور همی هستن که باعث هیچ افتاق خاصی نمیشن، اگه مثل یه تیم حرفه ای مدیریت میشد این باشگاه و فقط از مشاور تشکیل نشده بود، وضعیتش خیلی بهتر از این بود...
مثلا الان یه کاندید دیگه برای مدیریت باشگاه، مدیر فعلی رو به توپ میبست و حداقل تیم همچین وضعیتی نداشت!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من وودوارد رو که میبینم یاد پرز میوفتم که فقط میخواد خودش رو با خرج های هنگفت مهم کنه و رئال رو الگوی خودش کرده، ولی نهایت زئال رو هم داریم میبینیم...
شاید درست باشه همچین الگویی در درآمدزایی ولی برای همچین کاری، شما باید بهترین گزینه هارو انتخاب کنی و نه بری کسی مثل فن خال رو بیاری و منتظر بمونی که با خریدهایی مثل مارسیال واست معجزه ای اتفاق بیوفته...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مشکلی با مغرور بودن و ایگنورنت بودن کله شق بودنش نداری واقعا مهرداد خان؟
با مصاحبه های مسخرش و ابر و باد و مه و خورشید و فلک رو مقصر دونستنش چی؟

خب چرا
من با این خصوصیات اخلاقی مشکل دارم اما اگه با وجود این خصوصیات طرف نتیجه میگرفت یا زیبا بازی میکرد تیمش خب یه جوری اخلاقاش رو تحمل میکردم

مساله اینجاست که طرف هیچ ویژگی مثبتی نداره. نه خودش و نه تیمش

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
فکر کنم میلاد رادیاتور اطاقش هم چکه کنه، بگه تقصیر فنخاله. اصلا نمیدونم این پسر شب‌ها چطوری خوابش می‌بره از بس داره حرص می‌خوره :mad::D

بازی قبلی اصلا تو شهر نبودم و خوشبختانه بازی رو ندیدم. چه بهتر :p

در مورد نبوغ فنخال و قیاسش با سرالکس پرسیده بودی. خوب حتی اگر بپذیریم که فنخال نابغه بوده (حالا نیست) معنیش این نیست که با اشخاص برجسته و نوابغ دیگه مقایسه بشه. کلا هر کسی جایگاه خودش رو داره. لیپی، کرایف، رابسون، لوبانفسکی، کاپلو، میشل و سر الکس. اینها همه بزرگند.
جایگاه سرالکس ورای همهء اینهاست. نه به خاطر اینکه بزرگترین طراح بود که نبود، یا کاشف استعداد، یا تاکتیکی‌ترین مربی، یا تمرین دهنده، یا بازی‌خوان. در هیچکدام حرف اول را نمی‌زد اما مجموعه‌ای از همه‌اش بود. شاید یک "ترین" داشت، آنهم روانشناس‌ترین بود. شاید.
اما کلا کاری که او کرد اونقدر منحصربفرده که قیاسش رو غیرممکن میکنه. از این جهت، میشه گفت بزرگترین شخصیتی بوده که جهان فوتبال به خودش دیده.

به خاطر روند کاری خاصی که داشته، تنها کسی که میتونه جایگاهی مشابه اون رو بنا کنه، آرسن ونگره. اما حالا اگر بخواهیم مقایسه کنیم، اصلا وحشتناک میشه. بی‌خیال. ونگر مربی بزرگیه، زشته که بخوایم بذاریمش کنار قله‌ای مثل سرالکس، با این کار کوچیکش کردیم و بهش توهین شده، سزاوارش نیست.

اصلا علت بدبختی فعلی ما همینه دیگه. ما وسط خورشید زندگی می‌کردیم, حالا باید با بخاری‌های موجود که با بهترین تکنولوژی ساخته شدن، سر کنیم. اینی میشه که می‌بینید، تحملش سخته، اما چاره‌ای هم نیست. :)

بالا