• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
ی چی بگم اشک بریزیمو حسرت بخوریم:
"سر الکس فرگوسن" :(:(:android04::general111:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
گفته میشه که مشکل سر جانشین برای ونگال هستش بر مبنای شایعات میگن فرگی و هییت مدیره با مورینیو موافق نیستن و گیگز هم قبول نکرده که به عنوان مربی موقت قرار بگیره و گفته تنها در صورتی قبول میکنه که کار رو بر عهده بگیره که بهش قرارداد دایمی بدند و گلیزرها و وودی با این امر موافق نیستند اون شیرین عقلی که این مقاله رو نوشته بود گفته بود دوراه پیش روی منچستر هست یا اسکولز به عنوان مربی موقت اضافه بشه و یا رونی کار رو به عنوان بازیکن مربی در دست بگیره که این خنده داره و رونی اصلاً نه سنش میخوره نه کاراکترش رو در حال حاضر داره که چنین کاری بکنه به هر شکل اینجور که به نظر میرسه موضوع سر رفتن یا نرفتن ونگال نیست موضوع سر نبودن جانشین مناسب برای ونگال هستش...

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
گفته میشه که مشکل سر جانشین برای ونگال هستش بر مبنای شایعات میگن فرگی و هییت مدیره با مورینیو موافق نیستن و گیگز هم قبول نکرده که به عنوان مربی موقت قرار بگیره و گفته تنها در صورتی قبول میکنه که کار رو بر عهده بگیره که بهش قرارداد دایمی بدند و گلیزرها و وودی با این امر موافق نیستند اون شیرین عقلی که این مقاله رو نوشته بود گفته بود دوراه پیش روی منچستر هست یا اسکولز به عنوان مربی موقت اضافه بشه و یا رونی کار رو به عنوان بازیکن مربی در دست بگیره که این خنده داره و رونی اصلاً نه سنش میخوره نه کاراکترش رو در حال حاضر داره که چنین کاری بکنه به هر شکل اینجور که به نظر میرسه موضوع سر رفتن یا نرفتن ونگال نیست موضوع سر نبودن جانشین مناسب برای ونگال هستش...
آره واقعا هم اونقدی که ما میگیم راحت نیست.. خو این بره کی بیااااد؟؟؟ کاش میشد فرگوسن نه پیر بشه نه بره :// ولی واقعا کسی نیست بیاد :( باید با همین متیکه کنار بیایم.. :(

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
پدی کرراند مفسر تلویزیون رسمی یونایتد در اقدام عجیبی داره به شدت از ونگال و حتی آکادمی یونایتد انتقاد میکنه پدی حتی میگه اینکه ونگال جوانها رو بازی میده یک شو برای جوانگرا جلوه دادن خودش بیشتر نیست همچین جرفهایی رو از تلویزیون خود یونایتد زدن دو حالت داره یا پدی زده به اعصابش و بعد از این پدی اخراج میشه...دی.....یا از اخراج ونگال اطمینان داره البته اون حتی از وودی هم انتقاد کرد بعد گفتش که گواردیولا احتمال زیاد به سیتی میره....اضافه کنم پدی تلویحا گفت ونگال استعفا نداده و آخرش هم گفت واقعاً الان اگر کسی از ونگال حمایت کنه خنده اش میگیره.....
من نمیدونم این چجوری میخواد بازی جمعه رو گزارش کنه بااین حرفهایی که زد...
پ.ن: متاسفانه شرایط داره جوری جلو میره که ما دو گذینه داریم سازش با ونگال یا انتخاب مورینیو...!

Last edited:

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
پدی کرراند مفسر تلویزیون رسمی یونایتد در اقدام عجیبی داره به شدت از ونگال و حتی آکادمی یونایتد انتقاد میکنه پدی حتی میگه اینکه ونگال جوانها رو بازی میده یک شو برای جوانگرا جلوه دادن خودش بیشتر نیست همچین جرفهایی رو از تلویزیون خود یونایتد زدن دو حالت داره یا پدی زده به اعصابش و بعد از این پدی اخراج میشه...دی.....یا از اخراج ونگال اطمینان داره البته اون حتی از وودی هم انتقاد کرد بعد گفتش که گواردیولا احتمال زیاد به سیتی میره....اضافه کنم پدی تلویحا گفت ونگال استعفا نداده و آخرش هم گفت واقعاً الان اگر کسی از ونگال حمایت کنه خنده اش میگیره.....
من نمیدونم این چجوری میخواد بازی جمعه رو گزارش کنه بااین حرفهایی که زد...
پ.ن: متاسفانه شرایط داره جوری جلو میره که ما دو گذینه داریم سازش با ونگال یا انتخاب مورینیو...!
واقعا چرا باید تیمی که من بخاطر فرگوسن و رونالدو طرفدارش شدم (میدونم زمان زیادی نیست اما ببخشین دیگه :D ) مجبور باشه بین بد و بدتر انتخاب کنه؟؟؟ خدا تیمو نجات بده :(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر کنم میلاد رادیاتور اطاقش هم چکه کنه، بگه تقصیر فنخاله. اصلا نمیدونم این پسر شب‌ها چطوری خوابش می‌بره از بس داره حرص می‌خوره :mad::D

بازی قبلی اصلا تو شهر نبودم و خوشبختانه بازی رو ندیدم. چه بهتر :p

در مورد نبوغ فنخال و قیاسش با سرالکس پرسیده بودی. خوب حتی اگر بپذیریم که فنخال نابغه بوده (حالا نیست) معنیش این نیست که با اشخاص برجسته و نوابغ دیگه مقایسه بشه. کلا هر کسی جایگاه خودش رو داره. لیپی، کرایف، رابسون، لوبانفسکی، کاپلو، میشل و سر الکس. اینها همه بزرگند.
جایگاه سرالکس ورای همهء اینهاست. نه به خاطر اینکه بزرگترین طراح بود که نبود، یا کاشف استعداد، یا تاکتیکی‌ترین مربی، یا تمرین دهنده، یا بازی‌خوان. در هیچکدام حرف اول را نمی‌زد اما مجموعه‌ای از همه‌اش بود. شاید یک "ترین" داشت، آنهم روانشناس‌ترین بود. شاید.
اما کلا کاری که او کرد اونقدر منحصربفرده که قیاسش رو غیرممکن میکنه. از این جهت، میشه گفت بزرگترین شخصیتی بوده که جهان فوتبال به خودش دیده.

به خاطر روند کاری خاصی که داشته، تنها کسی که میتونه جایگاهی مشابه اون رو بنا کنه، آرسن ونگره. اما حالا اگر بخواهیم مقایسه کنیم، اصلا وحشتناک میشه. بی‌خیال. ونگر مربی بزرگیه، زشته که بخوایم بذاریمش کنار قله‌ای مثل سرالکس، با این کار کوچیکش کردیم و بهش توهین شده، سزاوارش نیست.

اصلا علت بدبختی فعلی ما همینه دیگه. ما وسط خورشید زندگی می‌کردیم, حالا باید با بخاری‌های موجود که با بهترین تکنولوژی ساخته شدن، سر کنیم. اینی میشه که می‌بینید، تحملش سخته، اما چاره‌ای هم نیست. :)

در مورد رئیس، با اطمینان میگم که بهترین استعداد یاب بوده، شاید تیم استعداد یابی خیلی خوبی داشت ولی همه میدونیم که اون کسی که این همه بازیکن تاپ درست کرده و کسی که آمار اشتباهاتش تو استعداد یابی اینقدر پایین بوده، نمیتونسته بی دلیل باشه...
مربی هایی هستن که سالی 20تا خرید 15 تا 18 ساله میکنن و بعداز 1 یا 2 فصل چیزی از اون بچه ها در نمیاد، میفرستنشون تو یه تیمهای عتیغه، من این سری مربی ها استعداد یاب نمیگم، کسانی که مجری های تلویزیونی ایران مخصوصا چپ و راست استعداد یاب میخونن...
راستش من رئیس رو به عنوان بهترین رئیس میشناسم(معنای لغوی) کسی که تیم رو به راحتی مدیریت میکرد و هیچ کس به گرد پاش هم نمیرسید...
کلا دوران رئیس تمام شده و تکرار هم نمیشه، اما دلیل نمیشه که بگیم منچستر تمام شده و باید به فکر یوفا لیگ باشیم(که اون هم اتفاق نمیوفته با این وضعیت) و از تیم انتظار جام نداشته باشیم و به این بازی های فلاکت بارش راضی باشیم، چیزی که هنوز تو حرفات مشخصه که هنوز طرفدار فن خال هستی و منتظر معجزه(آخه جام که هیچ، مگه منچستر میتونه مدعی چیزی باشه تو این فصل؟؟؟)، فکر نمیکنم که الان کسی از طرفدارها بازی های تیم رو برای دیدن بازی قشنگ یا اتفاق افتادن تغییری در تیم ببینه و تقریبا بیشتر طرفدارها در ورزشگاه برای اعتراض کردن میان و اونهایی که مثل من و شما پشت TV نشستن، برای دیدن عکس العمل طرفدارهای تو ورشگاه بازی رو تماشا میکنن...
علی خان، رادیاتور که هیچ، با هر نفس یه نفرین به فن خال و کسی که باعث اومدنش به تیم شد، میدم...:mad:

کلا به دنیای فوتبال یه نگاه بندازی، میشه فهمید که باشگاه های بزرگی وجود داره مثل بارسا، بایرن، یووه و حتی رئال که مدیریتشون فقط دنبال موفقیت باشگاه هستش و هیچ چیزی مانع همچین هدفی نمیشه، نه پول و نه وجهه مدیران و نه رسم و رسومات مسخره باشگاه!!!!
پایداری باشگاه های بزرگ دیگه رو نمیتونیم که به داشتن یه سر الکس فرگوسن در تو اون باشگاه ها ربط بدیم که؟؟ بارسا تو چند سال گذشته چند مربی عوض کرده؟؟ بایرن؟؟ یووه؟؟؟ چه دلیلی داره که این تیمها موفق میتونن بمونن؟؟؟
فقط یه دلیل داره، مدیریت درست!!!
اگه مدیر درسته حسابی داشتیم که همچین مربی هایی ابلحی نداشتیم و منتظر نمیموندن که معجزه واسه تیم اتفاق بیوفته و همچین خرج هایی نمیکردیم که 90 درصد واسمون Bench Warmer بشن و کسایی مثل دیماریا رو هم از دست نمیدادیم...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم یه سری آمار فوق العاده دیگه از فن خال:
2576942.jpg 2590272.jpg
آمار دومی مربوط به همین فصل هستش، مقایسش باعث گریه میشه!!!!
و دلیل بعدی این مقایسه این هستش که میگن پوچتینو(فردوسی پور قبلا گفته بود!!!) گزینه احتمالی تیم هستش...
گیگز هم گفته که اگه تیم رو بهش ندن از تیم جدا میشه(البته رسما جایی نگفته)...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یادم نمیاد همچین چیزی اتفاق افتاده باشه، از این حضور تو بازی سیتی یه برداشت میکنم، اعتراض به یونایتد...
داشتم نگاه میکردم به کارهای موو تو چند سال گذشته، نگاه کردم دیدم دقیقا کارایی که فن خال تو مربیگریش انجام داده رو موو انجام داده، لجبازی و یه دندگی به کنار، رد کردن ستاره هایی که واقعا عجیب بودن مثل شورله و اوزیل و ماتا و دبروینه و کوادرادو و ...
واقعا نشون میده که بازیکن شناس هم نیست...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
یادم نمیاد همچین چیزی اتفاق افتاده باشه، از این حضور تو بازی سیتی یه برداشت میکنم، اعتراض به یونایتد...
داشتم نگاه میکردم به کارهای موو تو چند سال گذشته، نگاه کردم دیدم دقیقا کارایی که فن خال تو مربیگریش انجام داده رو موو انجام داده، لجبازی و یه دندگی به کنار، رد کردن ستاره هایی که واقعا عجیب بودن مثل شورله و اوزیل و ماتا و دبروینه و کوادرادو و ...
واقعا نشون میده که بازیکن شناس هم نیست...
مورینیو یک جورایی تربیت شده همین ونگال هستش توی دوران بارسلونا ونگال اولین نفری بود که به مورینیو اعتماد کرد و تیم رو برای بازی های غیر حساس مثل جام کاتالونیا داد دست مورینیو و اینکه حتی در تصمیمات مورینیو برای تیم های آینده اش هم ونگال دخیل بوده در بخشیش به گفته خود مورینیو خوب با این حساب کسانی که مدت طولانی با هم کار کردن اصلا عجیب نیست که شبیه هم باشند...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خدای من، منچستر کوچک و بزرگ نمیشناسه!!!!!
همه با فهم هستن!!!!
اینو گذاشته بودن جای فن خال و وودوارد، 2تا CL و EPL گرفته بودیم تو 3 سال گذشته!!!!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
:general504::general707::general601::general601::general601::general601:http://video.varzesh3.com/video/107703
خیلی خوب بود دستت درد نکنه
منم با مورینیو زمانی که رئال رو هدایت میکرد موافقم (البته به جز سال آخر که با بعضی بازیکنا به لج افتاد) با بقیه ورژنهاش نه
تقابل مورینیو با گواردیولا در این لیگ دیدنی میشه
فقط یه چیزش ممکنه اذیت کنه همین سر ناسازگاری با بازیکنا باشه که تو چلسی هم دیدیم که اگه اینجور باشه بهتره که اصلا نیاد
رئیس هم که گویا این چنتا بازی آخر منچستر سیتی رو میرفته میدیده که یکیش هم بازی دیشب بود میگم نکنه پلگرینی رو زیر نظر گرفته

بالا