• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تاسف اینجاست که این پسربچه بامزه و عاقل میفهمه مشکل منچستر چیه اما مالکان و مدیران و از همه بدتر سرمربی تیم این مساله رو متوجه نشده
فان خال هنوز متوجه نشده که وجهه خودش رو داره از دست میده.
حتی اگه موندنی هم باشه برای یک فصل دیگه به نظر شما چه بازیکن ستاره ای حاضر میشه بیاد زیر دست فان خال کار کنه که سرنوشتی مثل دی ماریا یا چیچاریتو پیدا کنه.

فان خال اینو نفهمید که این استراتژی و اون دفاع 3 نفره تو لیگ برتر جواب نمیده. این بنده خدا میخواد یک کاری کنه که تیمهای دیگه با استراتژی این هماهنگ بشن. مگه اینجا لالیگاست که غیر رئال و اتلتیکو و بارسلونا بفیه تیما یه جور زنگ تفریح باشن و امار گل این 3 تا تیمو ببرن بالا

پسره به خوبی اشاره کرد. این همه پاس دادی و اخرش نوریچ یه زد حمله زد و بازی رو برد. چه فایده داره این همه پاس و این فلسفه اخه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فان خال هنوز متوجه نشده که وجهه خودش رو داره از دست میده.
داره از دست میده؟؟ فکر میکنم که قبل از اینکه به منچستر بیاد، وجهه نداشت، این جام جهانی و اسپانیای فلاکت زده که 5تا از این خورد، مارو بدبخت کرد...
دوستان کسی برنامه بازی های یوفا لیگ رو نمیدونه؟؟
میخوام بدونم که کی از یوفا لیگ هم حذف میشیم؟؟؟ البته بازی اول احتمالش پایین هستش...
دارم فکر میکنم که این باشگاه دیگه چه بلایی میخواد سرش بیاد که ما از دست وودوارد و دارو دستش خلاص بشیم...
گلیزرها که فعلا دارن باشگاه و طرفدارهارو میدوشن، ببینیم کی سودشون تبدیل به ضرر میشه که باشگاه رو بخوان بفروشن...
دوستان طرفدار این پسر بچه باحال، میتونن این ویدیو رو ببینن:
http://90tv.ir/news/206906/ویدیوی-و...-چارلی-هوادار-خرد-سال-و-کارشناس-منچستریونایتد

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ویدیچ دوست داشتنی هم از فوتبال خداحافظی کرد...
با فاصله زیاد موردعلاقه ترین مدافع من[emoji7]
cd9ccd3aec373ef639321081f5f1f0b9.jpg

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
آخ که با این بازیکن و آرم فراموش نشدنی AIG چه خاطراتی داشتیم چه منچستر سرسخت و یک دستی بودیم ویدیچ هر وقت که در ضربات شروع مجدد می اومد رو دروازه حریف بوی گل می داد
فوتبال این بازیکنا مثل ویدیچ و اورا و فردیناند و .... خیلی وقته که تموم شده زمانی که فرماندهشون "سرالکس" خداحافظی کرد یه لشکر موند و بدون فرمانده ... همگی از هم پاشیدن
فعلا باید بشینیم خاطرات رو ورق بزنیم در حال حاضر هر مربی دیگه ای هم به منچستر بیاد هر چقدرم خوب نتیجه بگیره ولی باز دوران شکوه فرگوسن و اون جذبه و ابهتی که منچستر داشت تکرار نمیشه
شاید نزدیک ترین گزینه به تکرار حس و حال اون دوران یکی از سربازان فرگوسن باشه که جا در پای فرماندهش بزاره ، البته در صورت موفقیت "گیگز"

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان قصد دیدن بازی امشب رو دارن؟
اگه دارید، بگید از کجا میبینید؟؟:p
فکر میکنم این بازی باید منتظر ایده های جالب از تماشاچی ها باشیم، منظورم یه چیزی شبیه اون هواپیما زمان مویس...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دوستان قصد دیدن بازی امشب رو دارن؟
اگه دارید، بگید از کجا میبینید؟؟:p
فکر میکنم این بازی باید منتظر ایده های جالب از تماشاچی ها باشیم، منظورم یه چیزی شبیه اون هواپیما زمان مویس...
میلاد دقیقا الان با خوندن این پستت فهمیدم که امشب بازی داریم ، منو باش که فکر می کردم از جام حذفی هم حذف شدیم (بس که از این مسابقات تو اروپا و داخلی حذف شدیم) نگو که اون جام اتحادیه بوده:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد دقیقا الان با خوندن این پستت فهمیدم که امشب بازی داریم ، منو باش که فکر می کردم از جام حذفی هم حذف شدیم (بس که از این مسابقات تو اروپا و داخلی حذف شدیم) نگو که اون جام اتحادیه بوده:D
راستش اگه گل رو باز نکرده بودم و preview و Betting هارو ندیده بودم که خود من هم نمیدونستم، ولی فکر میکنم این ادامه همون بازی هایی باشه که شفیلد رو دقیقه ۹۴ بردیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این دربی تو لیگ دسته چند انگلیسه؟
بیشتر شبیه یه تیم محلات میمونه!!!
نصف بازیکنهاشون اونقدر پیر هستن و اضافه وزن دارن که تعجب میکنه آدم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والله چند دقیقه ای هست که وحشتناک داره گیر میکنه...
تشخیص نمیدم والله، اینا طرفداری یونایتد هستن که واسه جلو افتادن روبروی دربی اینقدر دارن بالا و پایین میپرن؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معلوم نیست قضیه چیه، اصلا نمیتونم بازی رو ببینم، ارزش نداره ترفیک نت رو هم بسوزونم واسه همچین چیزی، شب دوستان خوش...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نخوابید گلو خوردیم!
چه فایده؟
فقط نتیجه بازی رو میتونم از Live score متوجه بشم، نمیدونم چی شد که یک دفعه ای ریسیور مشکل پیدا کرد که دیگه کانال رو نگرفت!!!
گفتم که در هر صورت ارزش ترافیک سوزوندن هم نداره واقعا!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گل رو تازه دیدم، به سلامتی باز هم بلیند ر....ید تو دفاع...
یعنی از یه تیمی آماتوری مثل دربی هم گل بخوری و یه نیمه 1-1 بری تو رختکن؟؟؟
تشخیص ندادم که بازی کجاست؟؟
بازی تو الدترافورد هستش؟؟ بابی چارلتون و وودوارد که نشونشون داد تو ورزشگاه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی رو از میوند افغانستان دیدم. البته 10 دقیقه اخرشو چون سیگنالش قطع بود.

3 1 بازی رو بردیم. در مورد کیفیت بازی که نمیتونم نظری بدم چون بازی رو ندیدم. اما تو 10 دقیقه ای که من دیدم بهتر از قبل بودند. البته اینو فراموش نکنیم که حریف جلومون دربی کانتی بود.
گل سوم هم افساید بود که کمک داور اشتباه کرد و افساید رو نگرفت.

بالا