• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ونگال عیب کرد؟
شاید تنها راه فرار از مورینیو نتیجه گرفتن باشه حداقل به صورت مقطعی تا مورینیو یک تیم پیدا کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم برد شیرینی بود.
چی شد اینجوری شد رو نمیدونم این اصن سبک ون حال نبود پاسکاری های فوق العاده سریع، ضد حمله های زهر دار، اصلا هم مالکیت توپ نداشتیم همش دست اونا بود ولی هر صحنه ای که توپ میومد دستمون بوی گل میداد!
پ.ن: یه گل دیگه هم رونی زد که داور تصمیم گرفت شاهکار کنه اون صحنه رو :D

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تبریک دوستان. یک گل از رونی رو فول گرفت که اصلا فول نیود. جالب اینه که الان آمار رو نشون داد، بر خلاف همیشه مالکیت توپ مال اونا بود. تعداد کرنرها هم همینطور. اما تو نیمه‌ای که من دیدم؛ تیم کاملا سر بودن.

حالا تیم یک برد کسب کرد، من جوزده شدم. لابد روند سینوسی تیم اینجوریه که بازی بعدی مساوی و بعدی هم باخته. اینا رو گفتم که میلاد نیاد بهم گوشزد کنه! پیشدستی کردم ;)

امشب بردیم، حالش رو ببریم. امیدوارم تا پیدا شدن مربی محبوب تماشاگران، این بردها ادامه پیدا کنه که کابوس مورینیو از سر تیم کنار بره. آمین :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
راستی گیگز کجا بود؟ رو نیمکت ندیدمش!
6baab0bf753703c4727c304e61b6d611.jpg

ظاهرا مریضی بوده تو خانواده و علت نبودش این بوده..
هر چند که لینک شده به خروج از باشگاه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک بابت برد مقابل استوک، بالاخره یه بازی رو نمردیم تا بردیم، هورای!!!! همچین چیزی هر سال یک یا دو بار اتفاق میوفته با فن خال...
دوستان اگه فکر میکنن که وضعیت فن خال عوض میشه بعداز یک سال و نیم فوتبال فلاکت بار، واقعا باید بگم که خیلی خوش خیال هستین...
ظاهرا کریک تو زمین بوده و تیم رو راه انداخته(بنده بازی رو ندیدم ولی فکر میکنم اخبار پیوستن پپ به سیتی روی بازیکنها تاثیر داشته!!!:D)
فکر نمیکنم دیگه گزینه ای باشه غیر از موو واسه باشگاه با وضعیتی که پیش اومده و گیگز هم داره جدا میشه، مشخصا از اومدن موو خبر داره و نمیخواد دستیارش باشه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان یه نکته قابل تامله...

مشاهده پیوست 904621

حتی 1 شوت تو چارجوب هم نداشتن!!! اگر داشتن آیا نتیجه این میشد؟؟!! :D
نمیدونم بازی رو دیدی یا نه، ولی واقعا نفسشونو گرفته بودیم! این نبود که نخوان بزنن ، نمیتونستن :D
کلا اگه تا آخر فصل ۹۰٪ بازی هامونو مثل دیروز بازی کنیم راحت حتی میتونیم قهرمان شیم!
هر چند که با این روند سینوسی نمیشه امید زیادی داشت،
با این حال با فاصله زیاد بهترین بازی این فصلمون بود

Dragon-Cave

Registered User
لایک‌ها
79
نمیدونم بازی رو دیدی یا نه، ولی واقعا نفسشونو گرفته بودیم! این نبود که نخوان بزنن ، نمیتونستن :D
کلا اگه تا آخر فصل ۹۰٪ بازی هامونو مثل دیروز بازی کنیم راحت حتی میتونیم قهرمان شیم!
هر چند که با این روند سینوسی نمیشه امید زیادی داشت،
با این حال با فاصله زیاد بهترین بازی این فصلمون بود

پس دمشون گرم!! فک کنم یکم غیرتی شدن دیگه :D
ما نتیجه میخوایم.. البته نه به هر قیمتی!! اگه فنخالم خوب نتیجه بگیره خب بمونه دیگه :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هر اتفاقی بیفته که مورینیو نیاد من خوشحال میشم چون میشه از شر ونگال راحت شد تا یک سال و نیم دیگه فقط مورینیو یک تیم بگیره بعد ونگال اخراج بشه غیر از این رسانه ها به زور مورینیو رو میندازن بهمون....

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
به عنوان یک ایرانی نباید اینو بگم. اما فارغ از این حقیقت، ترکیب گیگز کیروش بنظر جالب میاد، نه؟

یعنی فکر میکنم حضور تکی یا ترکیبی از گیگز، اسکولز ، نویل روی نیمکت، بخواد گزینهء آتی باشه (لااقل برای فرار از دست مورینیو)، حتما لازمه که شخصیت تاثیرگذار و تعیین کننده‌ای مثل کیروش در کنار این کادر قرار بگیره که بتونه سازماندهی تیم، چه از جهت تمرینی، چه از جهت آماده‌سازی جسمی و چه برای طراحی کار تاکتیکی رو به عهده بگیره.

البته امیدوارم کیروش از ایران نره. بالاخره من اول ایرانیم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هر اتفاقی بیفته که مورینیو نیاد من خوشحال میشم چون میشه از شر ونگال راحت شد تا یک سال و نیم دیگه فقط مورینیو یک تیم بگیره بعد ونگال اخراج بشه غیر از این رسانه ها به زور مورینیو رو میندازن بهمون....
والله حسین جان، بنده هم دقیقا ذهنیت شمارو دارم، اما با فن خال باشگاه نابود که میشه هیچ، دیگه نمیتونه از جاش هم بلند بشه ولی موورینیو با اون همه فاکتور بدش، حداقل میتونه به گرفتن جام امیدوارمون کنه...
به عنوان یک ایرانی نباید اینو بگم. اما فارغ از این حقیقت، ترکیب گیگز کیروش بنظر جالب میاد، نه؟

یعنی فکر میکنم حضور تکی یا ترکیبی از گیگز، اسکولز ، نویل روی نیمکت، بخواد گزینهء آتی باشه (لااقل برای فرار از دست مورینیو)، حتما لازمه که شخصیت تاثیرگذار و تعیین کننده‌ای مثل کیروش در کنار این کادر قرار بگیره که بتونه سازماندهی تیم، چه از جهت تمرینی، چه از جهت آماده‌سازی جسمی و چه برای طراحی کار تاکتیکی رو به عهده بگیره.

البته امیدوارم کیروش از ایران نره. بالاخره من اول ایرانیم :D
اول بگم که با رفتن کیروش از ایران خوشحال میشم!!! چرا؟؟ چون آبروی ایرانی ها بیشتر از این نمیره، با کثافت کاری هایی که یه ابلحی مثل مایلی کلنگ داره انجام میده...کلا بحث فوتبال ایران بیایم بیرون...
کیروش عمرا نمیتونه قبول کنه که دستیار هیچ کدوم از اشخاصی که فکر میکنی بشه!!! و همه میدونیم که کیروش چجوری فوتبالی رو میپسنده و تیمهاش چجوری بازی میکنن، پس حتی فکرش هم زجرآوره واسم...
ما تنها گزینمون اعتماد به مربی های جوونی بود که میتونستن واسه باشگاه همه چیز بشن که مشخصا با مدیریت احمقانه ای که داریم، اصلا همچین چیزی اتفاق نمیوفته، پس مشخص هستش که وودوارد به چی داره فکر میکنه...مووووو
فقط امیدوارم که کنترولش بتونن بکنن و کمی از حاشیه هاش و کارهای مسخرش کم کنن که باعث تنفر هوادارها از باشگاه نشه...
دوستان هم کسی انگار حرفی از نقل و انتقالات زمستانی نمیخواد بزنه؟؟؟
یه بچه 16 ساله خریدیم انگار؟؟؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
والا من خبر این بازیکن 16 ساله رو ندیدم و تنها میدونم نیک پاول بصورت قرضی رفت هال سیتی.
دوستان فکر کنم تجربه مربیگری گری نویل نسبت به بقیه بکس 92 بیشتر باشه. عملکردش رو تو والنسیا میدونین چجوریه؟ فکر کنم از 8 بازی 5 امتیاز با 5 مساوی و 3 باخت گرفته. واقعا سرمربیگری گیگز اونهم با شرایط فعلی و بحرانی یونایتد ریسکش خیلی زیاده و احتمال سوختن سرمایه ای مثل گیگزی اصلا کم نیست. شما الان مثلا رئال رو میبینید که به زیدان اعتماد کرده ولی از طرفی هم زیدان سابقه سرمربیگری تو رده های پایینتر رئال رو داشته و هم یه نگاه به بازیکنهایی که رئال داره و ما داریم بکنید!
به هر حال امیدوارم هرچی خیر هست واسه باشگاه مورد علاقمون پیش بیاد.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
والا من خبر این بازیکن 16 ساله رو ندیدم و تنها میدونم نیک پاول بصورت قرضی رفت هال سیتی.
دوستان فکر کنم تجربه مربیگری گری نویل نسبت به بقیه بکس 92 بیشتر باشه. عملکردش رو تو والنسیا میدونین چجوریه؟ فکر کنم از 8 بازی 5 امتیاز با 5 مساوی و 3 باخت گرفته. واقعا سرمربیگری گیگز اونهم با شرایط فعلی و بحرانی یونایتد ریسکش خیلی زیاده و احتمال سوختن سرمایه ای مثل گیگزی اصلا کم نیست. شما الان مثلا رئال رو میبینید که به زیدان اعتماد کرده ولی از طرفی هم زیدان سابقه سرمربیگری تو رده های پایینتر رئال رو داشته و هم یه نگاه به بازیکنهایی که رئال داره و ما داریم بکنید!
دقیقا معین جون
سپردن منچستر دست گیگزی چیزی نیست جز یک تصمیم احساسی با ریسک بسیار بالا که هم می تونه وضعیت منچسترو بدتر کنه و هم یکی از بزرگترین های اسطوره های باشگاهو در همین ابتدای مربیگریش تبدیل به یک قربانی و مهره سوخته
نباید یه تیم بحران زده رو داد دست یه مربی بی تجربه
از بین گزینه های در دسترس برای جانشینی فن خال هم بهترینش همون مورینیوه که اونم با سبک بازیش آشنایی دارید

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والله فکر میکنم که مدتی بود با باشگاه تمرین میکرد تا بالاخره قرارداد باهاش بستن، تو گل خوندم و حتی اسمش رو هم نزده بود!!!
در مورد نیک پاول هم باید بگم که دقیقا قضیه کلورلی داره واسش تکرار میشه!!! قراردادش با منچستر تا آخر فصل هستش و بعداز اون بازیکن آزاد میشه...
معین جان، نویل در اولین تجریه مربیگریش رفته مربی تیم بحران زده والنسیا شده که وضعیتش قبل از اومدن نویل هم میانه جدول بود و الان هم وضعیتش فرق نکرده، کلا چیزی نمیشه در مورد این تیم والنسیا و عملکرد نویل گفت، ولی گیگز میخواد تو تیمی سرمربیگری کنه، در اون تیم در حدود 30 سال حضور داشته و در لیگی میخواد مربیگری کنه که بهمین مدت هم توی اون لیگ بازی کرده و 2 سال هم هستش که داره تجربه دستیار مربی رو بدست میاره، پس اونقدر هم بی تجربه نیست، اما اینکه بگیم ریسک هست یا نه؟ بله ریسک هستش، مگه بقیه مدیرهای دنیا ریسک نمیکنن؟؟
مگه بارسا ریسک نکرد با پپ؟ مگه همین الان هم زئال ریسک نکرد با زیدان؟؟
مشکل هیچ کدوم اینها نیست، مشکل وودوارد و هیئت مدیره باشگاه هستش که اونقدر طرز تفکر باستانی و محتاط داره که گزینه اولش، کسی بوده که میخواسته دقیقا شکل رئیس باشه(مویس) و گزینه دومش هم به قولی اومدن Safe ترین گزینه هارو انتخاب کردن و اونقدر افتضاح به بالا اوردن که نمیخوان دیگه هیچ چیز به گردنشون بیوفته، من یکی که فکر میکنم وودوارد قبل از فن خال باید بره...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به نظر من با اومدن گیگز باید صبر هوادارها هم بالا بره یعنی توقع نتیجه در سال اول و دوم نداشته باشند که با وضعیت موجود باشگاه توان پرداخت چنین هزینه ای رو نداره ولی مورینیو رو حتی با بردن لیگ قهرمانان هم نمیتونم قبول کنم البته این نظر شخصی منه و ربطی به اینکه مورینیو مربی بدی یا خوب نداره اما خوب با توجه به سبک مورینیو و عدم حضور ستاره آنچنانی توی باشگاه بعیده که مورینیو انتخاب درستی باشه چون ممکنه چند صد میلیون خرج بشه و باز هم نتیجه نگیریم به خصوص شباهت بین ونگال و مورینیو ممکنه خوب این رو به ما نشون بده!!
من فکر میکنم باشگاه احتیاج به یک خونه تکونی از بعد مدیریتی داره و مشکل ریشه ای تر از تعویض سرمربی تیم بزرگسالانه شما ببینید کسانی مثل آندرسون، کلورلی و یا همین نیک پاول وارد تیم شدن به این امید که ستاره بشن ولی فقط هزینه برای باشگاه بودند و هیچ منفعتی نداشتند وقتی دورنمای منچستر در چند سال اخیر حتی در زمان فرگی و بعد از 2009 رو که نگاه میکنی چیز مثبتی نمیبینی غیر از یکی دو قهرمانی دوره فرگی که در نتیجه ثبات و نبوغ فرگی صورت گرفته بود...حتی ما با یکسری ندونم کاری پوگبا رو از دست دادیم و هیچ چیز بدرد بخوری این اواخر از آکادمیمون در نیومده واقعاً شاید به عقب برگردیم و حتی همین نیک پاول و ....به تیم های دیگه برند نتیجه بگیرند و بتونن توی محیط بهتری رشد کنند البته نه به شکل قرضی به تیم های دسته چندمی...با تغییر افراد بدون برنامه خاصی چیزی حل نمیشه باید رویه عوض بشه و البته افراد هم اگر مناسب نباشند عوض بشند...مثل وودوارد که معلوم نیست داره چیکار میکنه

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
رایان گیگز به دلیل شدت گرفتن بیماری سرطان پدربزرگش، در دیدار سه شنبه ‏شب منچستریونایتد مقابل استوک، روی نیمکت تیمش حضور نداشت و اکنون اعلام شد که دنیس گیگز ‏روز گذشته از دنیا رفت.‏

01089995.jpg

یک گروه هواداری منچستریونایتد با انتشار پیامی، اعلام کرد:" با اندوهی بزرگ اعلام می کنیم که دنیس ‏گیگز درگذشته است؛ یک انسان فوق العاده که یک دوست بی نظیر برای همه ما بود. برای او و خانواده ‏اش دعا می کنیم. روحت شاد دنیس."‏
رایان گیگز رابطه صمیمانه ای با پدربزرگش داشت و یکی از دلایل تصمیم ستاره یونایتد برای بازی ‏برای تیم ملی ولز، علاقه اش به او بود. ‏

01089996.jpg

دنیس سال گذشته در مصاحبه ای، در مورد تاثیر سرالکس فرگوسن روی پیشرفت نوه اش گفته بود:" ‏رایان می دانست که نباید با آقای فرگوسن درگیر شود. او برای سرالکس احترام زیادی قائل بود. آقای ‏فرگوسن در طول سال به او سخت می گرفت اما به خاطر خودش بود. او نمی خواست رایان به راهی برود ‏که خیلی از بازیکنان رفتند.‏
من در منچستر با او ملاقات کردم و از او به خاطر کارهایی که برای رایان انجام داد، تشکر کردم. اما او ‏گفت:" نه، او بود که برای من کارهای زیادی کرد." این اظهارنظر خوبی از سوی آدمی مانند او بود."‏

بالا